• fiberman

    Čau, kdybyste měli možnost volby mezi HT a XC fullem, na čem byste jeli Drásala. Chci ho jet poprvé a hlavně přežít.Chtěl jsem jet na HT, ale po posledních dvou jízdách s fullem mám velké dilema. Dík za rady.

    Anketa: HT nebo full?

    5x
    23%
    0 0
    • Stancek  

      Kdybych mel fulla, tak pojedu na nem… zalezi jak velky Jsi chrt :-)

      0 0
    • Beeda  

      HT pod 10kg:-) B

      0 0
    • MlokCZ  

      Pokud nemáš ambice na přední pozice, tak full i když nemá zamykání. Pokud máš ambice na přední pozice, tak z těch dvou možností raději HT.

      0 0
    • wroum  

      zalezi na tom, jak velkej si masochista

      0 0
      • black.horse  

        přesně tak, jestli chce ušetřit za S/M salónek, tak může jet klidně na to, co mu radí Beeda:-) a ještě s pevnou vidlicí…

        0 0
        • wroum  

          …na 1,7" slikach, 40 cm riditkach a sedlovce bez sedla.

          0 0
    • Santus  

      taky jsem se rozmyslel, ale ne moc dlouho a beru jednoznacne fulla i kdyz to je kostitras, furt lepsi nez HT. Vem to tak, ze ti nabusenci to za 5–6hod odjedou a pohoda, proto jim staci HT. Na rozdil od nas, co se tam budem trapit 10hod( kdyz to pujde dobre) a to uz chce odpovidajici naradi:-)

      0 0
      • kolda  

        Drásal jsem jel několikrát na FS i HT. ve finále to je o nohách :) Drásal není taková drncačka, aby se člověk na HT trápil. spíš bych pořešil pláště.

        0 0
      • fiberman  

        Tak jsem si omylem zahlasoval, ale asi máš pravdu . Co už nevyjedu vytlačím a aspoň se staré kosti svezou ve sjezdu v klidu a odpočinou si. Mám ambice dojet živý.

        0 0
    • zirecek  

      Drásal je jednoznačně na HT, vyjeté hliněné cestičky na hřebenu se dají pálit na silničce, ty některé drcavější úseky přežiješ i na pevné. Je to v prvé řadě o nohách, když se odšťavíš, budeš rád, že se ve sjezdu udržíš i na 10cm na obou kolech.Když na to máš, klidně to proletíš i na crossovi, :-).

      0 0
      • kolda  

        souhlasim. ale treba Beskydy = tam bych volil full

        0 0
      • fiberman  

        Ty vyjeté hliněné cestičky na hřebenu a silničku nebo krosové kolo, to asi myslíš jiného Drásala, že?

        0 0
    • VencaV1  

      Nevim sice, kdo je Drasal, ale presto nechapu jak muzes jeste chtit jezdit na HT, kdyz uz jsi vyzkousel fulla. :)

      0 0
    • pedrod  

      Jde to i na HT (osobně 3× vyzkoušeno), ale na dojetí volím FULL. A kdo si vzpomíná na toho borce, co to jel tuším předloni na „ukrajině“? A dojel s přehledem zdaleka ne mezi posledními.

      0 0
      • RomanH  

        A do cile prijizdel se zapnutym dynamem. Smekam pred nim.

        0 0
    • miťo  

      Já jel Drásala dvakrát (vloni jsem to dobrovolně vzdal). Poprvé na Duratec Streamu, podruhé na nepovedeném softailu Max1. Teď se těším, že vytáhnu Duratec Career, který je rychlejší a pohodlnější než starý Stream. Takže volím pevňáka se zamykacími 115mm vpředu. Na tom softíku se v silové jízdě utápěla energie…

      0 0
      • zirecek  

        A třeba tahle ušetřená energie ze zadního odpružení pomáhá ke koncetraci ve sjezdu při HT. Takže v podstatě šul nul… .

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.