• MlokCZ

    Už je tu vozí spousta lidí, tak kdo už jste sháněl náhradní dráty, pochlubte se kde jsou k sehnání (jestli vůbec jsou).

    Já je mám zatím po necelém 1000km naprosto ok, ale rád bych měl doma nějaký náhradní drát. Přeci jen budu raději teď pracně shánět, než až mi nějaký prdne.

    Takže kdo ví, kde by se daly sehnat, sem s tím (klidně na objednání s delším čekáním).

    0 0
    • borda  

      asi bych zkusil dovozce mavicu.www.kastar.cz

      0 0
    • VencaV1  

      Ja kupoval konus do Crosslandu, kterej jsem zkurvil kdyz jsem se v tom hrabal, v Praze v bikeranchi. Ale posilali to z Francie, trvalo to ctrnact dni a stalo ranec i kdyz me predem ujistovali ze to je za par korun. Draty by mohli mit i v tom kastaru a sehnat by ti to mel snad kazdej prodejce Mavicu.

      0 0
      • MlokCZ  

        No to je první co zkusim – tam kde jsem kupoval kolo. Jsou i prodejci Mavicu. Jen jsem čekal, že už je třeba někdo kupoval a podělí se o zážitky (cena, čekací doba, kde je bral).

        0 0
    • slou  

      No když jsem si je kupoval někdy v roce 2002 tak jsem se po nich sháněl. Ceny mi připadaly takové divoké, někde mi dokonce tvrdili že drát stojí kolem pade. Tak sem se o to přestal zajímat. No v současnosti mají najeto cca 6000km a nic neprasklo, nemusel jsem centrovat, a zadní dokonce přežil skoro 360 st. otočku urvanýho šaltru.

      Doufám, že nepraskne ještě dlouho.

      Tož tak

      0 0
    • Vilém  

      Urcite Kastar,kupovali jsme tam do crossmaxu a cena v pohode a meli je skladem,tak predpokladam ze s Crossriem to bude podobny

      0 0
      • Bulda  

        ja tam kupoval na crosslink, coz je predchudce crossride a v poho, do tydne

        0 0
    • Daf  

      Shanel jsem drat do Crossmaxu a normalne jsem ho koupil v Bikeranchi. Podle me by nemel byt problem sehnat drat v Mavic servisnich centrech.

      0 0
    • hodny soused  

      otevřu dávnou historii

      protože se chystám do ciziny, chtěl bych mít raději sebou náhradní dráty, náhoda je blbec.

      Mám kolo Canyon Nerve 2016 a na nich Mavic CrossRide FTS-X 27,5. Trochu bojuju s tím, jaké dráty tam patří.

      Zkoušel jsem to zadávat do http://sapim.be/…elky-paprsku ale hrozně blbě se to na vypleteném kole měří.

      To už spíš změřím vypletený drát k ráfku (cca 270mm).

      Nelze dle čísla na ráfku určit délku a typ drátu? ideálné produktové číslo?

      díky

      0 0
      • capo  

        koukni se na mavic tech docs, najdeš tam přesnou specifikaci konkrétních drátů které potebuješ.

        0 0
      • Vilém  

        jak pise capo. Je tam i vyhledavani podle serioveho cisla vyrobku, takze ti to z te hromady kol vyplivne vykres pro tvoje konkretni.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.