• jobekr

    Zdravim, co říkáte na ježdění po SZ Čechách? A neni tu někdo odtud? Rád bych změřil síly s někým zdatnějším :)) (ne profíkem:D ). Nebaví mě jezdit samotnýho, ale to asi nejsem sám:)

    0 0
    • Radek CV  

      Jsem z Chomutova. A taky me to porad nebavi jezdit samotnyho

      0 0
    • Leader  

      Jsem slyšel že na severo západ patří i Aš tak nevim jestli to je či není pravda ;-)

      0 0
    • MARIN  

      Jsem z Meziboří tak az budes chtit ukazat kus Krusnych hor dej vedet ale pocitej s min 50kma a pres 1000m nastoupanych

      0 0
      • jobekr  

        Já jsem z Obrnic ( 3km od Mostu ), tak nepůjdem někdy zajezdit? Ty Krušný hory bych bral, jel jsem je minulou sobotu s kamarádem. Vyjeli jsme vlakem na Moldavu, tam odtud Fláje – Klíny – Mníšek – Sayda – Neuenhausen – Český Jiřetín – Klíny – Litvínov – Mar. Račice – Obrnice. Fakt nádherná projíždka, dalo to krásnejch 117 km (samozřejmě jsme dost často bloudili, tak se nedivte, že to dalo tolik, jinak bychom se do kila v poho vešli :D ). Ale jel bych si rád zajezdit, co vy na to? Řekněte si kdy a rád se přispůsobím. Jestli teda nevadí, že je mi 16, co jsem tak koukal tady na vaše profily tak by jste mi oba mohli dělat otce :D

        Leader: mno Aš je podle mne spíš dost hluboko v západních Čechách :))

        0 0
        • Radek CV  

          Na veku nezalezi. Proste na nas fotriky budes cekat :-)). Tak se domluvime urcite. Pred mesicem jsem jel s kamosem vlakem s CV do Hrobu a jeli jsme z nadrazi rovnou po cervene z nadrazi na Bournak. Uz to ale nejedu, protoze jsme se na prvnich 3km totalne oddelali a zbylych 100km jsem protrpel. Lepsi po silnici na Moldavu. Bud pristi vikend a nebo pak az 15.7. Muzeme zkusit se sejit na Jezeri a pak sjet Jedlak, Brandov nebo podobne.

          0 0
          • Radek CV  

            Ta cestina. Melo byt z CV a ne s CV.

            0 0
          • MARIN  

            No jo to je taky napad dat si to hned na zacatku s Hrobu po cerveny to odvari hooodne lidi. Priste vystupte uz v Domaslavisich nebo az ve Strelne tam odtud vedou relativne pohodovejsi vyjezdy – kdyz date vedet muzu ukazat.

            0 0
        • MARIN  

          Zitra 18.6. jede par lidi z okoli projet kratkou trasu Krusnohorskeho maratonu. Sraz je v 9:00 na namesti v Litvinove. Uvidim jak to vyjde a mozna pojedu taky.

          Jinak se muzem domuvit a muzu ukazat nejaky cesty po okolnich kopcich.

          0 0
          • jobekr  

            Mno tak nevim nevim kdo na koho bude čekat:D to že jsem ještě mladej neznamená, že jezdím dobře :)) Ale tak jde o to si zajezdit a ne o to, být nejrychlejší. Uvidíme no, ale čekám, že budete čekat spíš vy než já. A ten další víkend by to bylo dobrý. Když bude počasí tak jsem pro jet v sobotu. Co vy na to?

            0 0
          • Radek CV  

            No tak dnes uz to do Litvajzu nestiham. Trosicku jsem zapijel vcera zal po hroznym fotbale s GHANOU, tak jsem ted vstal a vidim to dnes jen na kolo s rodinkou do Bezrucova udoli. Ale tu pristi sobotu by to mozna slo.Jeste se ozvu

            0 0
            • jobekr  

              Jo tak včera ten fotbal, to bylo něco no, to já radši z hospody vypad hned jak to skončilo, tohle zapíjet nešlo :D :D A v tu sobotu se omlouvám, ale nepojedu ;-( Jedu s našima za příbuzenstvem, který už jsem docela dlouho neviděl. Samozřejmě na kole :-) Tak řekni(ete) jiný datum a já se přispůsobím.

              0 0
              • Radek CV  

                Pak budu moci 15.7. Tak pokud nebudes nekde na prazdninach, tak muzem vyrazit.

                0 0
                • Radek CV  

                  A nebo muzeme nekdy v tydnu.

                  0 0
                  • jobekr  

                    Jo já bych byl pro jet někdy v týdnu, sice ne nějakou štreku, tak do 70km nanejvejš, aby se to časově v poho stíhalo, než je tma (sice jenom chodim do školy a nemůžu vyjet až tak kolem druhý – třetí) Tenhle tejden by se ti to hodilo? V tejndu si řekni libovolnej den a určitě můžu :)

                    0 0
                  • MARIN  

                    pridal bych se taky

                    0 0
                    • error  

                      já si počkám až se domluví a potom bych jel taky :-)

                      0 0
        • pos3k  

          to bylo po silnici? :-D

          0 0
    • game_over  

      Já jsem z Mostu, byly jste někdo v sobotu na otvírání nové cyklostezky ??? začínalo se v rudolicích v horách a končilo v lesný…

      0 0
      • MARIN  

        ja tam byl

        0 0
        • jobekr  

          Tak co říkáte tomu jet v pondělí? Sraz třeba na Jezeří kolem 1 hod. ? Snad si uděláme krásnou odpolední projížďku.

          0 0
          • Radek CV  

            V pondeli bohuzel nemuzu. To mam pravidelne fotbalek. Muzu utery, streda, ctvrtek. Ten sraz na Jezeri je idealni. Akorat budu moci az tak ve tri. Delam do tri, ale neni problem se po obede urvat.

            0 0
            • Radek CV  

              Ted jsem si vzpomnel, ze v utery jsem v UL, tak navrhuji stredu ve tri Jezeri (rozcesti nad zamkem, myslim ze se tam deli modra a zelena). Pak muzeme vyrazit po modre. Je to celkem slusne stoupani.

              0 0
          • MARIN  

            v 1 je to na me moc brzy videl bych to taky tak na 3

            0 0
            • jobekr  

              Takže ideální by bylo příští středu ve 3 na Jezeří na tom rozcestí jak říkáte? snad to tam někde najdu :))

              0 0
              • Radek CV  

                Budu s tim pocitat. Takze ve stredu ve tri. Kdyby neco, ozvu se.

                0 0
                • jobekr  

                  Dobře, doufám, že to tam někde najdu, v životě jsem tam nebyl :P kdyby něco moje icq 250–160–026 (jsem tam jako vietcong). Tak zatím ve středu se těším. Btw. pro všechny co jsou z Mostecka a okolí co by si chtěli zajezdit tak se určitě stavte.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.