• Radek Broz

    Kdo jede?

    Ja snad jo.

    Manas dal nepochopitelne prednost treninkove XC discipline pred skutecnym zavodenim, coz si jeste dostatecne vyzere, neb to hodlam mezi vsemi sjezdari poradne rozsirovat;-)

    0 0
    • Manas  

      Tak tohle ti teda nezapomenu. To se tes na vodku, padouchu! :-)

      0 0
    • blue  

      já jedu… se podívat

      0 0
    • fousek  

      Ja tradicne nejedu, protoze by me to zas tak akorat nas…, protoze bych si zas uvedomil jak moc to neumim.

      tem co jedou good luck:-)

      0 0
      • Radek Broz  

        No, me kamos strasi, ze tam jsou vsechny skoky horsi nez prcvni drop ve Vancouveru na Klinovci, takze bude taky tezka objizdecka;-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Skoky jsou tam lehky. Toho bych se nebal, ale jestli zaprsi, zarvem tam vsichni :-D

          0 0
      • Darkson  

        ale s náma bylo taky hezky, ne? :)

        0 0
        • fousek  

          jj, jen skoda ze bylo malo casu na to maly DH

          0 0
          • Darkson  

            to mi povídej. tam to chtělo dát 2 hodky pauzu, dalo by se to slušně najet. příště. ale pochvala zručským bikerům, máte to tam pěkný;

            0 0
    • Johy  

      Jen do něj:)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jestli toho elastomena znas, tak ti to zas tak nepochopitelny neprijde :P

      0 0
    • ddd - andy  

      jj potkal jsem Manase na Tocny a neco o tom XCcecku blabolil.. Holt to jsou takovy ty, co se nemuzou rozhodnout co budou jezdit a kafraj do vseho.. :-D

      0 0
      • Manas  

        Ze to rikas zrovna ty :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Skoro bych rekl, ze Andy jede do Liberce. No nemam pravdu?

          0 0
          • Manas  

            No dobre, ja to vzdavam :-) Ale asi Karlovice pojedu, penize se nedostavaji … :-/

            0 0
          • blue  

            jo, strihne si to do liberce na silnicce, odjede sjezd a na silnicce se vrati domu :-)

            0 0
            • Manas  

              Silnicka je jenom na valce :-) Na ten kostitras me nikdy nedostane :-)

              0 0
            • Hanz_Zlin_CB  

              to mi pripomina reklamu od Nike s Armstrongem jak to lupne do lesa :D

              0 0
          • ddd - andy  

            Tak jest. Budu tam. V pa odpo. prijezd – tak 2× test ride, nebo mozna prochazka (autem nahoru). Uz se docela tesim :-)

            0 0
            • Radek Broz  

              Prochazku davam taky, ale prijedem asi az pozdeji – chcem vyrazit tak ve 4.

              0 0
        • Pá-dlista1  

          A ty tvoje vymluvy, ze si nevedel, zapomnel atd. To mas z toho s jakejma lidma se stykas. Se podivej jak zijes!!! :-D

          0 0
          • blue  

            Nezalezi na tom, jakej zivot zijeme. Dulezity je neztratit kontakt. :-)

            0 0
    • zac  

      jedu fotit…

      0 0
      • Radek Broz  

        Nechtel bys pak vystavit fotky u nas?;-) Nebudeme mit fotak.

        0 0
        • zac  

          klidne, neni problem, snad budou nejaky pouzitelny… ja budu mit rodinnyho kompakta, bracha canona eos 300D a mozna se ukaze i Meesha… :)

          0 0
          • Meesha  

            nooo, ja jeste nevim jak to se mnou bude… Na ten vikend nejedu a mozna to zejtra zatahnu na par dni na chalupu. Takze jedine kdybych zustal v Praze a nekdo mel misto, jinak se asi neobjevim… :-/

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ty ses teda salam. Za sest pětek ti tam jede autobus.

              0 0
              • Meesha  

                no dobre dobre :-) proste kdyz budu v Praze tak vas prijedu zkontrolovat! :-)

                0 0
                • Radek Broz  

                  To je dobre, fotky opet uvitam;-)

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  Ja myslim, ze to bude velka show. Posledne jsem tam hodil jeden premet do kapradi a odjizdel s lopuchem za uchem a v druhy jizde jsem to zopakoval z muddy wallu do toho rochniste.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Jestli fakt zaprsi, bude to pripominat rodeo „kdo se vic sekund udrzi na biku“

                    0 0
                  • ddd - andy  

                    Pred 2 roky to byl muj prvni sjezdovej zavod.. Sjezdaka 14dnu a pocit ze to prece dam taky tak rychle, me brzo presel. Tolik modrin jsem z kola jeste nemel.. :-) A v bahne pod Muddy wall jsem se valel taky. Tak snad to letos vylepsim..

                    0 0
                    • blue  

                      nahlaste vsichni startovni cisla, at vim, na koho se zamerit :-)

                      0 0
                      • goofy  

                        Padlista, Andy a Sirenna jsou Norci. Radek ma sede RB. ;-)

                        0 0
                      • Radek Broz  

                        Jestli se nepletu, tak nikdo vyjety cislo nemame – ja jezdil moc pomalu a prestoupil z HT do Hobby, Padlista by cislo i mel, ale taky prestoupil, Andy jezdil radsi na jinym kontinente, Manas radsi elastaky…

                        Me poznas podle obrovsky cerveny MX helmy, pri zavode zeleny veci, rb sedivy a v hobby s bezkonkurencne nejnizsim zdvihem:o)

                        0 0
                      • TinkTink  

                        Nemam, ale jedu na stribrnym Cube Flying Circus s Pike 426…

                        Jako jedinej sjezdak budu mit pocitam lock-out na riditkach :)..

                        Ale jinak je ten bajk tezkej jak hovado… :o)

                        0 0
                      • fousmen  

                        fot 2 sneky v modrozelenych dresech.. ((-: potrebujem fotky do knihy jizd (-;

                        0 0
              • Hanz_Zlin_CB  

                takovejch penez zato bybyli 3 basy dvanactky :D

                0 0
    • fousmen  

      taky jedem, teda aspon to tak je domluveny (-: jsem zvedavej..

      0 0
    • hanz  

      já a tink 100%, trať je krásná.....i pro nás jakožto rozežraný, pohodlný zlínáky jak nás ted označili na dolekop.cu …:-))

      0 0
    • TinkTink  

      Skoda ze jsi zradil viru pravou :)…mohli jsme zazavodit :o)…

      0 0
    • kolombo  

      Tak v Liberci před chvilkou skončila šílená bouřka, talže trať asi suchá nebude :-)

      0 0
    • cabbage  

      :-DDD jo, je to žiletka;)

      kdybych věděl, že se v neděli jede nějaká brainless akce, tak bych se jel podívat, zvlášť když sem byl tak blízko…:/

      0 0
    • JJ  

      Teda Pá-dlista se asi zase dostane do televize. Clovece musis na sebe davat bacha, sem videl Sirennu jakej o tebe mela strach. Ale rozhodne nejlepsi crash dne:)

      0 0
      • kolombo  

        No, já nevím, já stál chvilku pod muddywallem a tam se, v kategorii hobbíků, metaly kotrmelce skoro každou chvilku. Jen dvěma se podařilo spadnout až za a hlavně ten delší pěkně rozehnal diváky :-) Jen asi bez televize :-) Když si pomyslím, že jsem to jezdíval na lyžích, BRRR …

        0 0
        • JJ  

          Proti tomu, co predved Pá-dlista byl pady na muddywallu cajicek pro deti

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Dekuji za poklonu. Vsichni rikali, ze si tam lehce sahnou na brzdy. Ja myslel, ze kecaj ;)

            0 0
            • hanz  

              cos kde prováděl?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Po paletaku dole jsem nesahnul na brzdy. V nastupu do techniky me to malinko hodilo na predek a zrovna jsem trefil nejakej kamen..... a pak uz moc nevim. Pak uz me sbirali :-D No polet slusnej.

                0 0
                • kolombo  

                  Hm, že by to byla ta odražená ledvina, co hlásili do vysilačky? Tak to jsem opravdu neviděl, pokud jsem to dobře rozlišil, tak kolem mě jsi jel celkem v normě :-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    To te zklamu. Kde jsi stal?

                    0 0
                    • kolombo  

                      Na dolním konci muddywallu, v té tlačenici napravo po směru jízdy :-)

                      0 0
                      • kolombo  

                        Poznávací znamení: zalepený loket a koleno, ale asi jsi to nestihal pozorovat … :-)

                        0 0
                        • hanz  

                          tak to jsem někde před váma při druhý jízdě prorazil zadek.....absolutně nevím o co, asi o ten čeperuv utrženej šaltr. :-)) tím jsem ve druhé jízdě skončil.

                          0 0
                    • Radek Broz  

                      Stal tam se mnou, ale nevidel jsi nas – vypadal jsi, ze toho mas az nad hlavu;-)

                      0 0
                • JJ  

                  Po predku si odjel par metru a pak byl slyset jen praskot drevenejch tycek ktery drzej mliko (pokud to nebyly kosti:)

                  0 0
              • Pá-dlista1  

                Pro enjoye ;) jsem nejak spatne sbalil parakotoul a utlumil zatylkem ty sutry. Mam nejakou oklouvanou helmu.

                0 0
                • Radek Broz  

                  enjoy ale prece nepada.

                  0 0
                • Pá-dlista1  

                  eh. oklovanou.

                  0 0
                • Tomcat  

                  Ty maš talent. ;-)

                  0 0
                • Hanz_Zlin_CB  

                  hod foto oklovane helmy at mam predstavu co to bylo za kaskadeskou kreaci

                  0 0
                • enjoy  

                  ty myslis motokrosovou integralu…:-)

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    jj. XC škopku by se to stát nemohlo a šátek by nebyl ani zaprášenej ;)

                    0 0
                    • enjoy  

                      njn,tak jsem nad tim trosku premyslel a nevim jak by mi XC helma pomohla od sutru v zatylku.. a taky co ma tvoje nesikovnost spolecnyho se mnou:-)

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        enjoy je tak sikovny, ze by tam prece nespadl :o)))))))))))­)))))))))

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Tam se vlastne ani spadnout neda. A tam kde se spadnout da enjoy nejezdi ;) (jestli vubec jezdi)

                          0 0
                        • enjoy  

                          enjoy je tak sikovny,ze tam nejel.opravdu se uz nejakou dobu snazim jezdit opatrneji:-).ne jako padlista,ktery to nesmyslne pusti a pak se rozflaka.navic kdyz vedel jak to dopadne kdyz nepribrzdi:-) ps:co jsem tak koukal na fotky,tak bych se asi bal to sjet:-),mozna bych do toho fakt nesel:-))

                          0 0
                          • enjoy  

                            …ze by tam nejel..

                            0 0
                          • Radek Broz  

                            Clovece, a ty fotky jeste dost zkreslujou – vypada to na nich mnohem placatejsi. Vjet do cesneku za sobotniho mokra bylo docela kamikaze;-)

                            0 0
                            • ddd - andy  

                              Castecnou pravdou bohuzel je, jak psal nekdo na mtbs, ze tahle trat je vazne nebezpecna – obzvlaste pro hobiky, pro ktery je to treba prvni zavod.. :-(

                              0 0
                            • TinkTink  

                              Ty jo, ale po pravde me ta trat bavila aj za mokra…byla to docela dobra prdel… :)…no..na fullovi by to bylo ale zabavnejsi :))

                              0 0
        • Twisp  

          Mne se libilo jak strikalo blatico pod muddywallem na prsaty krasavice…blato pak honily uplne vsude :)

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Btw. na lyzich resp. snb je to lahudka. Na snb jsem tam jeste nikdy nesel pres riditka :)

          0 0
          • goofy  

            Na lyze to vypada na idealni svah. Este plny prasanu… Sakra ja uz chci na lyze :o)

            0 0
            • Radek Broz  

              Jsi magor? Zrovna, jak jmse se vcera vraceli z proslunenyho dne, kdy se krasne bikovalo, krasnej zapad slunce, pred desatou jeste videt, tak jsem si rikal, jaka b ybyla nadhera, kdyby zima nikdy neprisla.

              0 0
              • goofy  

                U mne to tak je vzdycky. V zime chcu na bika, a v lete na lyze… :o) A ted kdyz mam kolo porad nepojizdne, tak mne ty lyze lakaji cimdal vic :-/

                0 0
      • ddd - andy  

        A prave proto se nechodim divat na trat v prubehu zavodu a trenink jezdim jen s kamosema o kterechj vim jak jezdi. Z toho, co tam obcas nejaky lidi predvadej, mi beha mraz pozadech..

        0 0
        • Radek Broz  

          Rekl bych, ze je to jeste nic proti 4X, kde to obcas vypada hodne zle – k takovejm crashim jsem se pri dh jeste nastesti neprimotal.

          0 0
        • Hanz_Zlin_CB  

          alias bez treningu nejsou mistri :D

          0 0
      • fousek  

        Dobry fotky, ty jumpy jsou docela sileny, vyborna fotka jak Kona sla (skoro?) na dorazy

        0 0
      • enjoy  

        opravdu hodnotne fotky chrostenek a opicich ksichtu..:-) ale je tam i jedna dve pekna fotka.

        0 0
    • visby  

      su niekde nejake vysledky?

      0 0
      • goofy  

        Aspon se pokocham pohledem.

        to ALL: jedete nekdo z vas zapadaku do Karlovic? :o)

        0 0
        • hanz  

          jasně žejo..ale to asi nebylo na mě, že?

          0 0
        • Radek Broz  

          Tady tenhle asijskej zavod vynechaji asi uplne vsichni. 500km je fakt dost (navic kdyz se pred tim jelo do LBC a Krupky), pobliz je 3DH Cup, kreje se to s 720 roadtripem… Trat je pry na rovine a vyvoz je dost punk.

          0 0
          • goofy  

            No co. To je jedno jestli budu posledni z 20 nebo 50 lidi… :o) p.S.: a kdo ma jezdit tech 500 kilaku k Vam ;o)

            0 0
            • Radek Broz  

              Kdybych chtel bejt jizlivej tak reknu, ze k nam to stoji za to;-)

              Proste vetsina sjezdaru je z Cech a na Moravu to maji daleko, tyhle trat ani Hostyn nejsou zrovna lakadla a termin dali uplne blbej na dobu, kdy uz maji vsichni lepsi program. Tak to proste je. Ja bych i jel, jenze Plzenaci, se kterejma jsme chteli jet spolecne, jedou na 720 trip. 2000 za benzin je uz dost.

              0 0
              • hanz  

                :-)))) že prej většina sjezdařů je z čech…chtěl si napsat většina ůčastníků a diváků ne?

                0 0
              • goofy  

                Bla bla bla ;o)

                Je mi to jasne, ze tady u nas ty trate nejsou zadna slava, ale… Ikdyz je to spodivem, kdyz kolem je tolik peknych kopcu, akorat na ne bohuzel nevede lanovka, no.

                0 0
                • hanz  

                  tratě sou tady taky krásný a s lanovkou ale nejezdí se na nich bohužel pohár no…javorový vrch a pustevny maj rozhodně potencial bejt super tratí. resp javorový je naprosto srovnatelný s libercem, pustevny se musí ještě doladit.

                  0 0
                  • goofy  

                    No jasne. Ja ko Javorovy je hodne pekna trat, ale bohuzel muzeme byt radi, ze tam muzeme jezdit, a pohar se tu si nikdy nepojede. Na Pustevnach jsem este nebyl, ale kazdopadne se tam letos chystam. Prej to tak taky neni spatne.

                    P.S.: slysel jsem, ze se na Javorovy uz muze. Jak to tam je s vyvozem? Zase klasika za sedlo nebo pedal, nebo uz tam pridelali nejake haky?

                    0 0
          • hanz  

            njn..daleko dojíždět na pohár můžou jen moraváci, pepíci to neumí.

            0 0
        • ddd - andy  

          Karlovice i kdyz jsem je v planu nemel asi probehnou. Puvodne jsme mel jasne namireno na 720road trip, ale kvuli praci nemuzu.. :-(

          0 0
    • TinkTink  

      Tak ja uz se letos na zadnym DH neukazu..no vlastne ani asi na maratonu apod…vcera jsem se zrakvil a mam zlomenou kost v zapesti…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.