• blue

    16.6.04 8:42

    ! ! POZOR ! ! Liberečtí organizátoři Astra Zeneca DH Cupu informují: Lanovka pro tréninku-chtivé závodníky bude spuštěna již tuto sobotu a neděli. Po oba víkendové dny bude v provozu od 9:00 do 16:00 – každou půlhodinu, v případě velkého zájmu pojede nonstop. V pátek 25.6. před pohárovým víkendem bude lanovka v provozu od 8:00 do 16:00 nonstop

    to jen, kdyby treba nekdo nevedel a nesledoval :-)

    sem zvedavej, jestli bude letos sucho, nebo jako vloni ta bahenni lazen :-)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      To ti muzu rict uz ted. Bude bahno. Kdyz jsem tam byl potrenovat, tak parilo slunko a trat mokra, akorat od pulky byla jak bahnitej potok. No v nekterejch mistech to bylo lepsi, tam kde tekl potucek :) Proste to bude zase saigon.

      0 0
      • blue  

        takze se zucastnis, kdyz si potrenoval? :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No rad bych, ale uprimne mam co delat, abych to vubec sjel a zatim si nedokazu predstavit, ze na tom budu zavodit.

          0 0
          • ddd - andy  

            O Liberci taky premejslim.. :-) doufam ze budu moct jet

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Sem myslel, ze chrtis.

              0 0
              • ddd - andy  

                Jo v sobotu asi jedu nejaky XC tak pak uvidim jak mi bude.. A navic nemuzu nechat svyho BigHita postavat v koute :-))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  No ja jen, ze vynechali tu asfaltku nahore :)) Ty zavodis v DH?

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Zatim ne, byl by to muj prvni zavod ;-))

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Liberec je na to idealni, teda jestli chces se sjezdem rovnou skoncit :) Baheni lazne v nesjizdnem terenu vetsinou nebyvaji vysnenym kolbistem zacinajicich sjezdaru :)

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        To ze sem nejel DH zavod, jeste neznamena ze nevim jaky to je… A prave to ze se to pojede na bahne by mohlo pro me bejt vyhodou :-) Myslim ze s technikou nemam vetsi problemy a prulet lesem po mokrejch korenech nebo 3m dropy mi taky nejsou cizi.. ;-) Ale nechci zas delat predcasny zavery – paxe zrakvim v prvni tocce a pojedu s natrhlou pr.. domu :-))

                        0 0
                        • blue  

                          ja nevim… videl si to vloni? byl si tam? :-)

                          0 0
                          • ddd - andy  

                            Znam to tam, ale nazivo sem ten zavod loni nevidel, pouze fotky.. A pocitam s tim ze pudu k zemi :-))

                            0 0
                            • blue  

                              fotky sou hodne slabej odvar reality :-)

                              0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Ono je i neco jinyho to videt a jet.

                              0 0
                              • ddd - andy  

                                Dobre, dobre, zacinam se bat a svira se mi zaludek :-) Ne vazne, vim ze je to maso a zacit zavodit na tyhle trati bude zazitek asi vetsi nez si dat Spindl, Vsenory nebo Krupku na Xcecku se sedlem nahore :-)

                                0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  http://mtb.netbox.cz/photos.php3?…

                                  zaradte se prosim :)

                                  http://mtb.netbox.cz/photos.php3?…

                                  vsimni si jak sou ty divaci z toho nakrivo :)

                                  http://mtb.netbox.cz/photos.php3?…

                                  a tady se potkame. Pani fotografka byla k tomu svahu nejak milosrdna a naklanela fotoaparat, aby to vypadalo rovnejsi :)

                                  Jestlis sjel Krupku po trati na XC se sedlem nahore (podle me to ani nejde), tak si nemusis delat starosti a vem si klidne to XCecko. Dole se ti bude hodit az budes cekat na Marosaka na vyjeti :)

                                  0 0
                                • Pá-dlista1  

                                  Hele, a co rikalo tvoje XCko na dropik dole a hlavne na tu dvojskalku a traverzek? Podle me to teda fakt nejde (aspon ne se sedlem nahore).

                                  0 0
                                  • ddd - andy  

                                    Dostals me :-) spodni cast dvoj skalky sem nedal, drpik kupodivu jo – pomalu, na zadni, ale dal :-) a traverzek jestli myslime to samy (nahore skalka-sutry a pod tim v sotolinovym svahu zatacka doprava) tak to sem dal taky – s trochou strachu ale dal :-)

                                    0 0
                                    • Pá-dlista1  

                                      Tak s trochou strachu to jedu cely, hlavne jestlis to dal. Spodni skalka s dropikem na konci mi prisla daleko lehci nez traverzek. A nesrovnatelne lehci nez traverzek dva dny pred zavodem (pak to jezdci dost vykaceli a povalili atd.:)

                                      0 0
                                      • ddd - andy  

                                        A na bahennich zavodech je to vubec sranda najedes si jedno kolo a v druhym tam prilitnes a ejhle vsecko je jinak :-) No proste uvidime v Liberci, pokud dorazim a strach mi neprikaze byt doma, kdyz jste me tak navnadili.. :-)

                                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          To si prave myslim, protoze koreny, les ani 3m dropy v Liberci nenajdes a presto je to maso. Nebudu te strasit, treba je to na cistokrevnym sjezdaku o dost lehci a ani ty svahy nejsou tak prudky… :) To zvladnes. No hlavne, abych to zvladnul ja :)

                          0 0
                          • Mox  

                            No na trati jsou některé úpravy které Mr. Pádlista nemohl vidět. Je to tam těd všeno vysekané (2m pruh), shrabané. Před lávkou je malý drop (délka poletu závisí na rychlosti a odvaze jezdce), traverz je upraven takže se tam dá jet už normálně i si šlápnete do pedálů, na posledním padáku dole jak bylo plno bahna je to odházené až na kameny (vyvěrá tam potok) takže bahna by mělo být méně. Jak byl loni pale?ák tak je tam ted hliněná skocka dost do roviny (není to nijak vysoké, ale na pevňáku slušná rána) Dole se se jede po okraji cesty v kamenech (velice hezký úsek, aspoň podle mě). Úplný spodek ještě není vyřešen (ví se kudy to povede, ale ještě to musí zahrnout (kopali tam zasněžování) Možná se to stihne dneska a nebo příští týden. Rozhodně už teď o víkendu se dá tra? pilovat, tak přijeďte. Já jsem to jel včera dvakrát na pevňáku a dá se nebylo to mokré, klouzalo to jen v levé zatáčce na posledním padáku. Ale je pravda, že dneska zase přes noc pršelo.

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              No tak to se uz tesim. Ted se jedu dobre bavit. Dorasovat se pojedu az pristi tyden.

                              0 0
                        • Sirenna  

                          Hele ja mam bahno taky v oblibe v Liberci bud prsi, nebo prsi, tagze sem docela uz zvykla, ale Jested je super mydlova klouzacka a pocitam stim, ze gdyz nekde nelehnu, tak pojedu kolobezku :)

                          0 0
    • Mox  

      To co píší na mtbs.cz je blbost. Takhle to jezdi.

      Lanovka (kabinova, provozovatel Ceske Drahy) je v provozu kazdy den od 9:00 do 19:00 hodin. Jezdi v pulhodinovych intervalech. Jizdne 50,– Kc a kolo 50,– Kc.

      Lanovka sedackova (provozovatel Sportovni areal Jested) na Cerny Vrch (idealni pro trenujici sjezdare :) jezdi kazdy den od 9:15 po pul hodine az do 17:45. Jizdne 40,– Kc jednotliva jizda nebo 700,– Kc permanentka na celou sezonu. Kolo zdarma. Na zavod pry bude snizeno jednotlive jizdne. Vice na http://www.jested-ski.cz

      0 0
      • zac  

        Mam technickou otazku… Existuje kategorie hobby hardtail??? nebo sou pevnaci vsichni dohromady?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Dohromady. Na pevnaku totiz musis bejt profesional, abys stacil Hobbikum na fullech :)

          0 0
          • ddd - andy  

            A Pá-dlista je profik?? :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja jim taky z daleka nestacim :)))

              0 0
              • ddd - andy  

                Co neni muze byt :-)))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  To bych musel jezdit a ne tlachat na foru :)

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Hmm bych taky radsi jezdil a nejhorsi je ze travim i zejtrek v praci :-/ To ten liberec bude vypadat :-)))

                    0 0
    • Pá-dlista1  

      Zacina se nam delat typicke Liberecke pocasicko… :)

      0 0
      • ddd - andy  

        V patek tam jedu potrenovat.. at teda poradne vim do cehu jdu :-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Se tam uvidime. Poznavaci znameni: Budu ten od bahna :))

          0 0
          • Sirenna  

            :)))

            0 0
          • ddd - andy  

            V poradku, ja budu ten sampoon co bude stat pod kopcem a nevericne kroutit hlavou :-)

            0 0
      • Radek Broz  

        Myslim, ze podobne pocasi je permanentne ve vsech DH lokalitach. V sobotu jsme jeli na Klinovec: prvni jizda docela ok, ale cestou nahoru se spustil dest, vrchni pulka kopce se zahalila do mraku a zima jeste prituhla. Paradni podminky (presto nas tam jezdilo vice nez 10). Ja se par dni po sundani sadry jen tak vozil a snazil se prezit alespon 3 ubohy jizdy, ale stejne si dost dobre nedovedu predstavit, jak se to v HT kategorii pojede v kuse a naplno. Ht by se melo prejmenovat na HC (ono se to teda vlastne jmenuje pevne ramy) Jo a na to, jak to jede Krab jsem koukal s otevrenou pusou:o)

        0 0
        • Mox  

          Možná by pořadatelé měli zvážit, jestli nezavést pro kategorii HT v půlce kopce občerstvovací stanici :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Slysel jsem, ze mas nejak nakladeno :) Ale nejsem na tom o nic lip. Se mi to nezda dlouhy, ale narocny to bude. (Teda ten Liberec, Bozak bude jeste k tomu dlouhej:( ) Navic zrejme nebudu mit novy plaste, tagze…

            0 0
            • Mox  

              No, Liberec se dá. Tra? měří asi 1500 m. Ale Božák bude něco jiného. Mě to stačilo v Krupce, tam jsem fakt nemohl.

              0 0
    • x-mass  

      Eh… no na DownHill se se svym pevnakem (XC) necitim. Takze zustanu pouze v radach divaku. Vcera jsem to sjizdel po liberecky dolu a rikal jsem si, ze tam je nejak podezrele mnoho rideru. Kdy presne se to cele kona?

      0 0
      • Sirenna  

        27.6. 9:00– 10:30 povinnej treink, 11:00 start semifinalove jizdy ( zacinaji pevne ramy, zeny …), 14:00 start finalove jizdy. V 16:30 vyhlaseni vysledku

        0 0
        • x-mass  

          Diky za info. Ma tahle akce nejake oficialni stranky? Rad bych je omrknul.

          0 0
          • Mox  

            No, něco je na www.bikemanix.com/…_liberec.php na mtbs.cz a jinak se muzes zeptat me, kdyztak ti reknu ze nevim :)

            0 0
            • J.A.V.  

              Taky se přijedu jen mrknou – na to abych to zkusil dolů je ten můj rám moc ultralehkej a moje technika moc ultrašpatná :)

              Hele když přijedu po televizní cestě k můstkům uvdidím něco zajímavého, nebo se mám raději přesunout vejš? Pojedu od Výpřeže, tak spíš kudy mám klesat.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Nejlepsi to bude od rozjezdu mustku (v te vysce) nalevo (ve smeru ze svahu). Tam prechazi ostra bahnita stena v mirny sotolinovy sjezdik. Tak se postav bud tam nebo si zkus vysplhat (resp. sesplhat) nad tohle misto. Ale dostat se tam s kolem (ono i pesky) je docela maso. A jestli muzu radit. Nestoupej si za takovej osamelej smrcek :) Tenhle: http://mtb.netbox.cz/photos.php3?…

                0 0
                • J.A.V.  

                  Hezkej obrázek :))

                  No kousek za Malým Matterhornem odbočuje ze silnice taková traverzovka, po ní bych se mohl dostat až na Padáky, někam kousek pod start. Akorát je otázka jak ta cesta bude vypadat v reálu :) Hlavně abych se nemotal potrati…

                  0 0
              • Mox  

                Jo vedle mustků je taky zajímavá pasáž, takže můžeš dojet klidně tam. Jinak podle mě bude dobré místo na prvním padáku dropík před lávkou. Tam je to moc hezké.

                0 0
    • Pá-dlista1  

      Kdyby chtel nekdo videt nejakou neproflaklou galerii z Liberce.

      http://bikemag.wz.cz/…ib/index.htm

      0 0
      • Otaku  

        kdopaj je to? http://bikemag.wz.cz/…age00021.htm

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Nevim neznam. Na muj vkus je moc vysoko a neni tam zadnej dopad.

          :)

          0 0
        • Tomcat  

          Možná to je entita jménem Pádlista. Ale podle posledního popisu dle odborných kryptozoologů z jeho výskytu v Liberci vypadal jinak. Barva hnědá až hnědočerná a pohybuje se až po čtyřech končetinách. Jediné co se shoduje je ,že se vyskytuje v lesnatý oblastech s vyšší vlhkostí.

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce