• sadev

    Zdravim, nevite kde se da sehnat redukce pro foukaní vzduchu do tlumiče manitou metel, pravdepodeobne je uplne stejna jako na marzochi 66 (nejsem si jisty) , ma prumer 5mm s jemnym zavitem. Pripadne cim se to da nahradit tak aby clovek dokazal namerit nafoukany tlak. Diky

    0 0
    • Zdyn  

      Metel je snad pruzinovej ne?

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Omluv mou neznalost. Jaka je redukce na foukani 66? Nejakou redukci (napr. pro Maratonky) bali Marzocchi ke kazde vidlici. Ta by mela byt dostupna snadno. Sam jich par mam ;)

      0 0
      • sadev  

        omluva se prima, nikdo neni dokonaly…jelikoz mam marzochu ke ktery neni zadna takovato redukce potreba, tak je logicky ze ji nemuzu mit a nemuzu to vyzkouset, proto znel muj dotaz na nekoho kdo to vi, jestli je moznost ji pouzit, nic vic…na ty 66(letosni model, nevim typ) co mi ji kamos ukazoval tak odhaduji ze bude stejna, vyzkousej odsroubovat tu vrchni zatku (?prava noha myslim) a kouknout se tam…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja nemam 66, ale Marzocchi dava nejakou redukci ke všem vidlicim. Aniz by ji na konkretnim modelu bylo treba.

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Podle navodu to vypada na tu samou redukci. Koukam do profilu, ze bydlis hned vedle, tak ti ji hodim.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.