• náčelník

    Sobota 10.6., ČT 2, 17:05 hod. – dokument o pokusu Josefa Zimovčáka. Abyste furt nečučeli jenom na fotbal :)

    0 0
    • wertigo  

      doufam, ze je to o polocase :-)

      0 0
    • james11  

      Pepa Zimovčák je pro mě borec, to co dokázal na Tour de France a na leošním Giru… má u mě obdiv!

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nejezdi na historickem kole, ale na replikach. Ale stejne si to nedovedu predstavit, hlavne z kopce dolu. Sedis prakticky nad tezistem, kdyz zabrzdis letis a nohy mas tesne pod riditkama.. Predloni na zavode Jiloviste- Zbraslav se borci rozkmitalo kolo jak prijel na ten flek kostek na zbraslavskem namesti, let to byl osklivy, nastesti se mu snad celkem nic nestalo.

      Jinak letosni Jiloviste- Zbraslav (zavod historickych kol vysokych i nizkych, je povoleno na startu 3 krate slapnout a pak uz ne) se kona tuto sobotu 10/6, dopoledne predvadeni kol na namesti, start z Jiloviste byva ve 13 h. (cca 30 jezdcu po pul minute, casy 6–10 minut). K videni byvaji nadherne kousky, predvalecna celopera napriklad, odpruzene vidle aj.

      0 0
      • james11  

        ten obrázek co si tam dal…tak na tom nejezdí :-) jezdí na tom co jsem sem plácnul já

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jasne ze ne, tohle je odpruzena Pragovka z predlonsky Zbraslavi, pro zajimavost. Jeste pridam vidli, z toho kola.

          0 0
          • Hanz_Zlin_CB  

            tak to je solidni predchudce DHcek :D to m e motivuje dat do kupi meho Jaguara rok vyroby 1914 zatim se stale vali ve sklepe

            0 0
      • jakub  

        tyyyyyvoe cannondale

        0 0
    • yetti  

      To je borec ze vsech borcu :-) Kdyz jsem ho videl ve zpravach jak dre horskou etapu do kopce, tak jsem jenom nevericne kroutil hlavou

      0 0
    • zbartos  

      Včera jsem byl náhodou na jeho besedě – info o něm viz www.higbic.cz/ . Neskutečné. Tlačil jen sklony nad cca 23%, dolu občas jezdil i s nohami mimo šlapátek rychlostí až 50 km/hod. Nejvíce mne ale fascinovalo, jak řekl, že nemůže během jízdy zvednout zadek ze sedla a tak sedí na špatném sedle (zvláště v dešti je to prý hrozné) až 14 hodin denně, 20 dnů… Líčíl jak mu lékař výpravy (občas i během krátkých zastávek během etap) vyřezával skalpelem proleženiny (proseděniny) na zadku. Po loňském pádu na Tour navíc nemá zhojené vidění (šilhá). Přesto řekl, že by rád jel přístí rok Vueltu a někdy poté dojel Giro až do Milána, aby dokončil letošní smolný závěr akce.....

      0 0
      • náčelník  

        Má můj velký obdiv za to, že to po té nehodě, se kterou neměl nic společného, čestně zabalil. Takové rozhodnutí vyžaduje obrovskou morální sílu.

        0 0
      • james11  

        jj Zimovčák je klasik, jednou jsem ho potkal na Blatnickém kopci a hleděl jsem na něho jak na zjevení :-D obdivuju jak ladně ten kopec zdolával..

        0 0
    • dancing dog  

      je to maniak

      0 0
    • quidos  

      teď v sobotu byl na dvojce dokument, jak jel to Giro. Blázen, šílenec, borec.. Kopce jak kráva, tlačil až na 18% stoupání, sjezdy kapitola sama pro sebe, stejně tak průjezd zatáček za mokra. Nechápu..

      0 0
      • rasto  

        videls, jak se do zakrut naklanel?? jako na sajdkarach :-o bych se po.ral uz na 1. sjezdu!! evidentne Giro pojali lepe nez TdF. (servis, doprovod cital 20 lidi). akorat me zarazilo, ze i po padu na TdF vozil prilbu jen ve sjezdech… a ti policajti, ti jim davali sodu :-/

        0 0
        • quidos  

          viděl a nechápu..přilbu (resp. jen ve sjezdech) taky moc nechápu, ale asi není dostatečně stylová na historickém kole, i když ten růžový dres taky ne -;) Ale třeba si říká, že než spadne z těch dvou metrů na zem, tak tam stačí dát ruce (před TdF si to určitě říkal taky…) jinak ale klobouk dolů

          0 0
    • marapara  

      Jsem Zimovčáka potkal v sobotu, jak jsem přijížděl do Kyjova. Projížděl autem Kyjovem a to vysoké kolo měl na střeše auta :)

      0 0
    • dafe  

      Pro ty co to nevideli tady je to na webu (bohuzel rozdelene po 30mb castech, vic mi jaksi nechce nas firewall dovolit). Spustte bat soubor (ten posledni niz v seznamu) a ono se vam to spoji do vysledneho avi. Linuxari si to spoji z command lajny :-)

      www.filefactory.com/?… www.filefactory.com/?… www.filefactory.com/?… www.filefactory.com/?… www.filefactory.com/?… www.filefactory.com/?… www.filefactory.com/?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.