Misto pro firemni akci na kolech - na jih od Prahy

9 nepřečtených
  • jecnak

    Zdar, kazdym rokem jezdi nase firma na kolech nekam se jen tak projet, pokecat, popit atd. Misto kde jsme to poradali minule uz neni k mani, tak jsem se chtel zeptat, jesli nemate nekdo tip kde by se dalo posedet (30–40 lidi) s kolama u neceho dobryho. Idealne neco v prirode, ale zas aby se tam dalo dostat i s autem atd. Max 30km ze Zbraslavi nenarocnym terenem. Premyslel jsem o Mnisku, ale nic tam neznam…

    Dik za namety.

    0 0
    • fousac  

      pavian? ;)

      0 0
    • 100kg  

      Bojov, Spálený mlýn

      0 0
    • McBlacky  

      nenáročným terénem… co na druhou stranu Prahy na Okoř, pěkná hospa na dělové baště… v Mníšku je dobrá v půlce náměstí maj i sezení venku… v Srbsku je dobrá hospa/hotel

      0 0
    • Honzas  

      co ve Štěchovicích? třeba u Petra nahoře na Hradištku nebo na Peškově u Vltavy směrem k elektrárně a nebo loni otevřeli novou zahrádku u hlavní směr Slapy jakože v tý pravotočivý zatáčce.

      0 0
    • dalimil  

      já hlasuji pro Popovickou hospodu, nebo něco v Nespekách…

      0 0
    • fík  

      Penzion „U žíznivých žab“ v Poříčí nad Sázavou, na kraji Měsíčního údolí, kterým vede Konopišťský potok a čz, u fotbalového hřiště s možností koupání cca 49°49´45.50´´N, 14°40´13.60´´E, kapacita cca 25 l., ale asi možno po dohodě postavit i stany, velmi ochotný správce p.Pečený tel.: 777 631 215. www.mapy.cz/?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.