• baboon

    Tak nez me zacnete ***** ze jsem kvuli tomu zase zalozil thread,tak verte ze jsem ty stare prochazel a i ten svuj stary jsem smazal..Vsak tam byly tri prispevky..:((Mam 75 kg a jezdim maratony,xc ale obcas si sjedu lesik (myslim ze sem tam az dost agresivne) i s vetsimi skoky..Za kazdeho pocasi,takze blato,prach,sem tam nejaky brod..A jezdim vepredu s kotoucem..A po­trebuju radu jakou vidli..Dam vam na vyber toho,na co mi vystaci penize (5–6000 a co povazuju za mozne – Marz. mx comp 105 air,ale na tu jsem zase cetl par negativnich nazoru..Potom manitou splice super..Ta se mi libi,ale nevim jak je na tom s vydrzi a v recenzich to neni..(jde mi predevsim o vakl),marz. gran fondo..No nevim,opet dost negativni ale i positivni..No a potom RS tora 302 u-turn..O te jsem se tu uz vubec nic nedozvedel..Jinak na tech maroskach me laka olejova lazen,ale nevim do jaky miry je to lepsi a znatelnejsi nez vazelina u tech dalsich dvou…Tak poradte prosim…Ja uz z toho co ctu vubec nevim co si vybrat..Staci kdyz napisete jedno jmeno..Ale klidne muzete i duvod…Dik moc..

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.