• SGI

    Cus mam Marzochi Dirt Jam pro a mam problem jak proste udelat aby co nejvict tlumila kdyz totiz skacu tak ji dam vzdy na doraz a kdyz ji nafouknu tak me hrozne kope slysel jsem ze problem je v ty pravy noze ze jak je tam ten olej tak je tam moc velka dira a prej to de zmensit kdyz tam dam nejakou podlozku aby zmensila tu diru Diky za rady

    0 0
    • goofy  

      Jak na vidly? Odpoved je jednoducha. Levou rukou sevreme nasadu tesne u videl a pravou rukou sevreme nasadu az na konci. Pak zapichneme hroty videl do prepravovaneho materialu, zvedneme vidly levou rukou do vyse, a premistime na pozadovane misto. Nasledne Material ulozime na pozadovane misto, a vidly vytahneme. Tak opakujeme do te doby, nez pozadovany material neprepravime. Preji hodne zazitku pri pouzivani tohoto nastroje.

      0 0
    • goofy  

      Ale abych jenom nekecal. uz si skontroloval, jestli tam mas dost oleje? Kopne jenom konec, nebo to netlumi cely chod? A pripadne ze to malo tlumi, nestacilo by dat jenom hustsi olej? Ale s tim castym chozenim nadoraz, by to mohlo byt tou malou hladinou oleje.

      0 0
    • SGI  

      Jo olej tam mam novej motorex okolo 185 az 190 a hustota je 15W asi ten nejhustejsi spis mi de o to ze proste je kdyz je malo nafoukla tak tlumi ale davam ji na doraz a kdyz ji vyct nafouknu tak je tvrdsi ale zase hrozne kope pri dopadu zadnej utlum.

      0 0
      • goofy  

        Jaky tam je tlumic? klasicky SSV? Tu vidlu sem este vnitrne nevidel. Je tam olej v obou nohach? Pruziny tam jsou? ty vidle jsou OEM modely, tak tam muze byt to, co si vyrobce kola pral…

        0 0
        • Máza  

          Mělo by tam být v jedný noze klasický SSV + vzduch a v druhý jenom pružina…

          0 0
    • lubos  

      No treba hustsi olej. Nebo vic oleje, aby vic tvrdla pri dorazu.

      0 0
      • Martyss  

        Jseš si jistý,že viskozita oleje má vliv na progresivitu chodu?

        0 0
        • lubos  

          Neee, ten hustsi jsm myslel kvuli tomu aby vice tlumila. Ale kdyz uz tam je 15W …

          0 0
    • SGI  

      Me napadlo jestly tam nemam malo oleje kdyz mi chodi na doraz ale nevim kolik ho tam ma presne bejt nikde jsem ho nenasel jo je to ta OEM verze montazni ale nekdo my rikal jak je tam ta lazen v ty jedny noze tak kdyz jsem ji rozebral tak je tam ta prepousteci dira a ta je docela velka a prej tam nekdo narval nejakou podlozku a tim zmensil tu diru a pak je to v poho ale jestly neni jeste nejaky jiny zpusob nechci se do toho poustet abych to neposral

      0 0
      • kovar  

        pokud tam máš takovouhle díru jak vrata (jako já u Z1 nahoře u pístu plunžru www.bike-forum.cz/…/big/862.jpg ) – tak ti to prostě tlumit nebude, leda tak s převodovým olejem ale i v kompresi. Ta díra jde zacpat, vlisováním třeba hliníkové trubičky zevnitř pístnice( ale má to své mouchy) Pokud ti to chodí na doraz, máš málo oleje v obou nohách.

        0 0
      • goofy  

        Nez se zacnes poustet do nejakeho upravovani pistku, nejdriv bych si pohral s tou hladinou oleje. Zkus treba napsat Bartonickovi maila, kolik tam toho oleje ma byt, a pokud by to nepomohlo, tak bych se teprve poustel do tuneni. Zkus pak vyfotit ten plunzr.

        0 0
    • SGI  

      Jo a muzes my dat kontakt na toho bartonicka? Ja si myslim ze kdydych tam nacpal nejakou podlozku ktera by pasovala do ty nohy a mela bay mensi diru nez predtim uprostred tak by to mohlo jit.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.