• SGI

    Cus chtel jsem se zeptat jestly nekdo nevite neco o ramech Duncon vihody a nevihody u modelu COCK 6061Al a jeho bratrovy COCKER 7005Al T6, udivuje me ten rozdil materialu kterej je lepsi? Jo a kde se tyhle ramy daj sehnat a za kolik a jak je to stou dozivotni zarukou jestly nekdo o tomhle neco vite tak napiste dik

    0 0
    • vili  

      ty vole, v 19 uz bys mohl tusit kde je jaky i/y uz jen kuli tomu ti neporadim…to bude nejaka jarinovina jinak to neni mozny

      0 0
    • Meesha  

      dozivotni zaruka = zaruka na dozivoti u ramu a to si kazdy vyrobce ceni jinak (vetsinou 5 let)

      jinak sem vzivote o te znacce neslysel.

      0 0
      • Hanz_Zlin_CB  

        jde o to co se rozumi pod poojmem dozivotni zaruka jestli je to do konce zivota ramu nebe do konce zivota uzivatele

        0 0
        • enjoy  

          vzdycky se tim mysli zivotnost ramu.protoze to bych ho mohl za 50 let prodat a dal by ho jezdil nekdo jinej a pak treba za 100 let reklamovat?:-).predpokladam ze kdyz uz dozivotni zaruka tak je zaruka na prvniho majitele blbost.

          0 0
    • SGI  

      Tak jsem to spatne napsal se nepodelejte se stane ale diky za odpovedi

      0 0
      • djano  

        To uz je lepsie. Ten Cock vypada pekne (len neviem ako je to s pevnostou vlozky na stredove zlozenie). Nevidel som ale na ich strankach Cocker (Al 7005), tam maju vsetky ramy okrem Pussy (CrMo) uvadzany Al 6061. S dozivotnou zarukou to uz vysvetlil Meesha, mozno pre dirtove ramy to bude este menej.

        0 0
      • Komi  

        Já se z těch „víhod“ skoro podělal :-)

        0 0
    • SGI  

      Jj a to Al 7005 je horsi co ? me ten cocer pride mozna o neco horsi nez cock uz jen ty materialy

      0 0
      • enjoy  

        clovece mas neuveritelnej slovosled,fakt. jinak teda 7005 by mel byt „lepsi“ nez 6061 a to T6 by melo znamenat tepelnou upravu po svareni. ale netvrdim nic na beton,takhle po ranu radsi ne:-)

        0 0
    • klerik  

      Dozivotni zaruka NEEXISTUJE. To je jenom blaf. Ve skutecnosti je to tak, ze ho vyreklamujou jeste 2 roky po ukonceni vyroby. Pokud se na dannou zavadu zaruka vstahuje. Jinak o tomto ramu nevim nic.

      0 0
      • krabica  

        Doživotní záruka u některých slušných výrobců existuje, viz. KOSS – výrobce sluchátek: www.eurostar-ostrava.cz/…log_koss.asp?…

        0 0
        • Venda  

          Jo jo! U Kosse je to tak, že až prostě sluchátka dosloužej (třeba že je přejede náklaďák), tak zaplatíš 200 Kč manipulační poplatek a oni ti ty rozbitý buť spravej nebo daj nový v tý cenový relaci a kvalitě (protože třeba za pět let původní už nedělaj). Kdyby tohle bylo i u rámů, tak si se mi to moooooc líbilo.

          0 0
          • klerik  

            Vyskouseno, nefunguje. Plati to pouze u nekterejch modelu. Vim to, prodaval jsem je.

            0 0
    • goofy  

      Cock by mnel byt celkem pohodovy ram, Cockera neznam. Z tema materialama to je ruzne. Jedni tvrdi, ze 6061 je lepsi, druzi zase ze 7005. No a pak si vyber… :o)

      0 0
      • enjoy  

        pred nekolika lety,kdyz jsem chtel gary fishera:-) jsem studoval letaky a treba u nich jsou drazsi ramy z 7005 a levnejsi z 6061..

        0 0
        • goofy  

          Treby ty s 7005 jsou zeslabovane a ty druhe ne.. :-)

          0 0
        • goofy  

          Tak jo, 7005 je trosku pevnejsi :o) viz: www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… Jinak je to stejne jedno, protoze stejne zalezi na jinych vecech, nez zrovna na tomhle ;o)

          0 0
          • enjoy  

            ale tak ma to nakonec i nejaky vyznam,ikdyz jsem nevidel tuhle zkousku delat na dutym kruhovym profilu:-).treba zrovna ten sfinx na prazskych schodech si touhle zkouskou docela prosel:-).

            0 0
    • SGI  

      tak aspon neco diky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.