• Marcinka

    Já mám jenom uplé kraťasy VELO G-sport, s laclem, vložkou Dupont…no, rád bych koupil ještě volný kraťáky. Nejvíc se mi líbí asi Sensory, NOMADy (nebo i jiné). Jezdíte v nich někdo? Sensor je podle mě dost dobrá značka, navíc ryze česká…navrhuje, šije se to u nás…českou značku podpořím rád.

    0 0
    • pepino  

      Ten pán na fotce je má na sobě? Asi malá velikost:-)

      0 0
    • blue  

      je fajn, ze to je ceska znacka, veci maj taky celkem pekny, ale co se tyka cen, tak zacinaj bejt panove v sensoru asi trochu moc namysleny

      0 0
      • Marcinka  

        hmmmm…za kvalitu se platí.....třeba teď sem viděl dresy a kraťasy Specialized v našem UH bajkšopu…zas tak precizní jak Sensory se mi nezdají…a stojí ještě víc! Ne fakt…půjdu do Sensoru…

        0 0
        • speedy gonzales  

          ze sou u speslu namysleni se uz vi davno…no a o juva jakbysmet:-))))

          0 0
          • Marcinka  

            No, v Juva některé ceny fakt přehnané…LX kliky za 4400, řazení LX 1900, drahé oblečení......kliky Truvativ karbonové 12990......jinak jsou to ale dobří hoši…pokecáš si s nima dobře.

            0 0
            • speedy gonzales  

              to je ti hovno platne kdyz si s nema pekne pokecas ale pri reklamaci se na tebe vyserou… navic se mi nelibi ani jejich prodejni metody obyc lidem a laikum..

              0 0
              • Marcinka  

                jj. To je docela pravda. Když brácha měnil sedlovku FSA na Meridě, která mu nevyhovovala za levnější s přímým zámkem…Jurák po něm skoro chtěl 300 doplatek…prý, že už tak krátkou sedlovku neprodá…no, někdy se mi zdá, že jsou to lichváři…

                0 0
        • JMT  

          za kvalitu bych zaplatil ale sensory se proste parou (nejezdim jedny, ale rovnou troje a dalsich asi tak 5 sem jim tam za posledni rok poslal na reklamo, takze u me sensor skoncil)

          0 0
          • Marcinka  

            Pářou jo? A to jsou tak drahé! No, hrůza. To abych fakt šel třeba do těch FOXů.

            0 0
    • vili  

      ne, sou moc drahy a ohlasy tady taky nejsou veskrze pozitivni. Ted sem taky shanel volny a jednim z favoritu byly nomady, ale kdyz sem zjistil, ze za ne chcou 2100 tak sem si radsi za 1600 koupil canony s vydelavaci vlozkou. btw vypadaji hodne kvalitne usity a sedi taky dobre-jenom upozorneni: mam velikost xl a vnejsek je akorat a vnitrek ma dost uzky zakonceni nohavicek (mne sou akorat, ale nekdo s namakanejsima nohama by mohl mit problem)

      0 0
      • vili  

        myslel sem ohlasy na znacku sensor a jejich kvalitu

        0 0
      • Marcinka  

        Canony…jo?…myslíš teda lepší než Sensory? No já mám úzký nohy.....bych koupil zak M…počítám…mám 174 cm, 60 kilo.

        0 0
        • vili  

          ja mam 193/93 a xl sou mne akorat…btw. ta slecna nevypada ze by ji bylo dobre

          0 0
          • Marcinka  

            To víš.....vypila toho tehdá opravdu dost.

            0 0
            • Marcinka  

              Já su ten malý mezi holkama v první řadě-aby mě bylo vidět.

              0 0
              • SoLaX  

                Sakra, proc sem chodil na prumku a ted si zas jak nepoucitelnej blbec vybral CVUT? Tolik holek pohromade sem od zakladky nevidel :-(((

                0 0
                • Marcinka  

                  jj. S bratránkem chodí na průmyslovku jenom 1 holka do třídy…gympl sice stojí učivem za hovno, ale holek je tam fakt víc než nás.....9 kluků, 22 holek.

                  0 0
              • dalimil  

                hmm,pěkný koťátka :-)

                0 0
                • Marcinka  

                  Tobě vadí, že jsem to tam dal?.....Jim to nevadí (stejně je to normálně přístupné na spolužáci.cz), tak nevím, proč se tady zas Lister nasírá…

                  0 0
                  • dalimil  

                    mě to rozhodně nevadí,jestli tedy reaguješ na moji pochvalu…:-)

                    0 0
            • Lister  

              neber si to moc osobně, ale seš nějakej pošahanej, nejen že ti lidi co je sem dáváš o tom asi nemají ani páru, ale celkem zbytečně zasíráš místo na serveru. Píšu si tě ne Black list a dávám si na tebe bacha.

              0 0
              • Marcinka  

                hahaha......ne­vadí…však mě taky dali na net......server to vydrží.......­..se neboj.

                0 0
              • Marcinka  

                Píšu si Tě k cholerikům a raději se Ti nebudu pokoušet zkřížit cestu.....ba cholerik je nepředvídatelný…

                0 0
                • Lister  

                  asi nevíš jak vypadá opravdový cholerik, protože kdybych jím byl tak bys teprve viděl ty výrazy, by to museli zcenzurovat, jinak mě to nenasírá, se jen divím jak někdo může být takový magor. Ale je ti dvacet tak tě to možná trochu omlouvá.

                  0 0
              • Marcinka  

                A že to sere zas jenom Tebe.

                0 0
                • Gorgov  

                  Ne, me teda prijdes taky trochu(dost) visinutej, ptal ses bratra jestli je rozumny ke kazdymu prsipsevku pridavat fotku nejaky neznamy slecny nebo dokonce tvyho ucitele, kdyz se ptas na kalhoty. Naprosto souhlasim s Listerem, neber si to osobne, ale si posahanej :)

                  0 0
                  • Gorgov  

                    aj vaj vysinutej:)

                    0 0
                  • Marcinka  

                    Aha…to sem se dověděl fakt věc........Ty si borec, bajkr nad bajkry.

                    0 0
                    • Gorgov  

                      cO?

                      0 0
                      • Marcinka  

                        Ale ty seš zase hrozně chytrej........asi jsem trochu blázen…akorát tak do MTB........zas takový krizák snad ale nejsu.....

                        0 0
                  • Marcinka  

                    hmmmm…člověk, který dal maturitu na gymnáziu za 5 je asi úplně blbej…

                    0 0
                    • speedy gonzales  

                      hmmm tak to si borec…vsechno neni jen o znamkach

                      0 0
                      • Marcinka  

                        Určitě není…to Ti dávám za pravdu.

                        0 0
                      • Marcinka  

                        Ale přece jenom mluvit 10 minut anglicky o Kanadě…15 minut o tématu „Rodiče a děti“ v literatuře, 2 minuty vysvětlit česky latinské terminologické výrazy, 15 minut o 1. světové válce (fronty, fáze, pohyby armád…) + důsledky, Versailleská konference....., 15 minut o geografii zemědělství..­...snad dokazuje, že nejsem duševně chorý, úplně vyšinutý, samomluvou trpící a pošahaný blb, jak si tady někdo myslí…

                        0 0
                        • blue  

                          snad tady nechces timhle nekoho ohromit?

                          0 0
                        • Gorgov  

                          sry, ale kdyz si tak ctu, prijde mi, ze, jako bys byl duševně chorý, úplně vyšinutý, samomluvou trpící a pošahaný blb, jak si tady někdo myslí… :) Hele fakt si myslis, ze kdyz si schopnej se nazpamet naucit nejake povidani, ze te dela nevysinutym a samomluvou netrpicim blbem? :o) Hele ber to trochu v nadsazce, trochu sem si prihnul:ú) Ale to je pak clovek uprimnej :)

                          0 0
                          • Marcinka  

                            A že se učím nazpaměť na to jsi přišel jak?

                            A stejně......pořád nevím, co si to o mně myslíš? Já takový vůbec nejsem.

                            0 0
                • Volf  

                  Lister má pravdu. Je to ujetý.

                  0 0
    • JJ  

      Mam je, sou sice drahy, ale me vsechno do sensoru suprove sedne, navic material kalhot je asi nejlepsi co sem videl

      0 0
      • Marcinka  

        Ty jo…mě taky Sensory lákají mnohem víc než třeba Nema, Fox, Nalini, spešly, Canony…

        0 0
        • Gorgov  

          ty si fakt magor, proc ji sem davas znova? Libilo by se ti, kdyby se na forech probirali fotky na kterejch ses pod vobraz? Nerikam, ze by nebyla sukezni, ale je to nejak mimo misu

          0 0
      • Marcinka  

        Kolik Tě stály. Já je viděl za 1790,

        0 0
      • Marcinka  

        Mají vevnitř ještě uplé nohavičky, že jo? Jde to taky odepnout a mít jenom ryze volné gatě?

        0 0
        • JJ  

          Jo, maj vyndavaci nohavice, casto jezdim bez nich jen v kratasech. Staly skoro 2000

          0 0
    • Lance  

      ta holcina je pekna a ty kratasy by mohly byt take kdybys dal sanci je ukazat

      0 0
      • Marcinka  

        Verča…ale jo…byla s ní sranda…budu na ni rád vzpomínat. ale měli jsme ve třídě i krávy (asi jako všude).

        0 0
    • arcco  

      A něco z rodinného alba nemáš?

      0 0
      • arcco  

        …a Úďu a Miuka na fotce nemáš?

        0 0
      • Marcinka  

        Ne e. Jedině starší fotky…že bych to oskenoval?

        0 0
      • Marcinka  

        Ty jezdíš raději ve volných nebo elastických kraťasech?

        0 0
        • Gorgov  

          A trpíš samomluvou. Ze tis byl na skole odstrkovanej, smali se ti, ze si malej? A teď si dokazuješ co? Fakt to nemyslim zle, ale tohle je i na me fakt moc :)

          0 0
          • Lister  

            klidně to mysli zle, ale spíš to mysli upřímně :o)

            0 0
            • Gorgov  

              upřímný to je, ale treba ma nejakou poruchu, tak ho nechame, at si to vybije, vzdyt je to na foru neskodny:) Ale nechtel bych ho potkat

              0 0
              • Marcinka  

                A že jsem malý…v tom zatím shledávám jen výhodu......no, skoro ve všem…bajk nevyjímaje......Ať žije Miguel Martinez, který je ještě menší, než já!

                0 0
            • Marcinka  

              Zle to myslím akorát s Tebou, protože si to zasloužíš.

              0 0
              • Gorgov  

                to psal lister me, rika ti neco razeni prispevku?

                0 0
                • Marcinka  

                  Já vím…ale na mě.

                  0 0
                  • Gorgov  

                    ??? stihoman? odepisu me na vetu:„Fakt to nemyslim zle, ale tohle je i na me fakt moc :)“ je na tom neco nepochopitelnyho?

                    0 0
          • Marcinka  

            Když myslíš.....ze všema jsem vycházel dobře.....neškodím jim.......maturiťák jsem si s mojí třídou fakt užil.....

            0 0
    • JMT  

      SENSOR NEBRAT pare se to a je to shit p.s. u nas se to sije asi sotva, kdyz me v sensoru na otazku: kdy bude k dostani dres/bunda/kratasy ? bylo vzdy odpovezeno : na letisti by mel bejt do konce tejdne…

      0 0
      • Vrci  

        třeba to šijou v Ostravě a do prahy to vozí poslanci.

        0 0
      • Marcinka  

        hmmm…taky se mi to zdálo divné…hlavně, že v reklamě na Sensor ve VELU se píše: „Hombre, nezapomeň zdůraznit, že kraťasy nepřipluly čínskou lodí s indickou posádkou, řeckým kapitánem a panamskou vlajkou, ale naše gatě navrhujeme, šijeme a testujeme v české republice. To znamená, že první, komu vlčák ukousne kus ******, jsme my.“… Takže u Sensoru jen prachsprostě lžou?

        0 0
        • JMT  

          nevim, rikam co sem slysel… :-) p.s. slysel sem to nekolikrat nezavisle na sobe od temer sefa sensoru

          0 0
          • Marcinka  

            Brácha zas má na SENSORech spodkách cedulku „Made in Czech Republic“. Tak nevím.......nepsali by zas úplné lži do reklamy ve Velu…když napíšou v ČR, tak myslím v ČR.

            0 0
          • Marcinka  

            A ponožky a spodky od Sensorů jsou hodně dobře ušité…kvalita prvotřídní.....tak se mi nějak nechce věřit, že kraťasy za 2 Palacké by se páraly.

            0 0
            • Volf  

              Jak to tady čtu tak mně to nedá. Dělaj v Česku a myslím si, že jejich hadříky jsou dost dobrý. Jak tady kdosi pořád píše o párání, tak se jim prostě stalo, že ten kdo pro ně šil použil na sériovou výrobu horší nitě než na vzorky. No a pokud tomu někdo rozumí, tak lehce pochopí, že to se moc nedá ovlivnit. Prostě vychcaný Češi, kteří si mysleli, že když něco ošidí, tak se to nepozná. A tak to u nás prostě funguje. Bezejmennej dodavatel poškodí jméno někomu jen proto, že si chce vydělat nějakou kačku navíc podfukem. No a pokud se někomu něco páralo, tak si myslímn, že nebyl problém reklamací. Jo a nedělám pro ně jasný !!!!!

              0 0
    • lucky  

      …no, já jezdím černé indy od senzáků a nemůžu si ztěžovat!!…teda je pravda, že jsem žádné jiné nezkoušel

      0 0
    • pulzsro  

      Kupoval jsem Nomády tady http://eshop.bjornd.eu/index.php… a jsem spokojenej

      0 0
      • rb  

        To on bude taky,že si mu po 5ti letech poradil :o)

        0 0
      • Kubiczech  

        Tenhle reklamní blok za registraci stál. (: P.S. Sensor se páře.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.