• JMT

    kdo dela naky kvalitni kratasy z vlozkou, ktery se daj pouzit jako vnitrek do volnejch ? (puvodni sensor vnitrek mi sezral pejsek :-)))

    0 0
    • tulda  

      chudák pes :)

      0 0
    • vik  

      Cus,tak zatim tohle: spodky s vlozkou od Progressu, rada Micro Light(progress-cz.cz), pak od Axonu, Shorter II (axonsport.cz) a nakonec Briko, vnitřní kraťasy (lomtrading.cz). Jo a kup asi rovnou dvoje- at z toho ma taky neco haf…

      0 0
    • vili  

      muzu se zeptat jestli ma smysl kupovat s volnou vnitrni vlozkou nebo je lepsi s nevydelavaci? Di­ky

      0 0
      • enjoy  

        ja mam s oddelenou vlozkou.se vsitou bych nechtel.snad jenom kdyby nebylo zbyti. pouzivam je i na normalni noseni a je to proste pohodlnejsi:-)

        0 0
        • vik  

          myslim, ze je to jako se vsim- pro nekoho jo, pro nekoho vubec…ja mam krataky volny, se spodkama s vlozkou, a jsem total spokojenej!nejsem elastak, nemusim si ve meste vkladat tenisak:)), je to fakt civilnejsi vzhled.takze asi tak.

          0 0
        • Komi  

          O tom jsem ještě neslyšel .. to tam máš intimku? :-) .. pošli PLS nějakej odkaz.

          0 0
          • vik  

            jeste je dost firem, co delaji volny kratasy, ale prodavaji je jako komplet se spodkama; napr. Kalas dela fakt hezky, ale odradily mne patentky, kteryma bys jako mel pripnout ty spodky- skrabe to, prekazi a tak; nejlepsi volba je asi normalne spodky s dobrou vlozkou a pak kratasy dle vyberu; mam axon Sharp, vlozka je tam vyborna; a uz koncim, pac pak tady budu za znalce vlozek…:))))

            0 0
            • enjoy  

              axon zni celkem prijatelne:-),ale ted porad,jak koupit jenom ty vnitrni kratasy:-).protoze nema drzi a snad nikdy nepovoli:-)

              0 0
              • vik  

                tak samotny vim jen ty, co jsem psal, a pak ten atex, co je na nej odkaz u rocka; axon dela dvoje (jeste ma jedny ukryty v doplncich- ty vypadaji dobre, ale uz je to litrik).

                0 0
                • enjoy  

                  jo tak,diky.ja mel pocit ze jsem jejich katalog prohlidnul cely,asi ne:-)

                  0 0
                  • vik  

                    hele, nemel by uz nekdo zacit nadavat??? nebo je bike-forum uz dobry misto pro diskuzi? to by bylo fajn…

                    0 0
                • pavitas  

                  zdar, ty axon spodni jsem si dnes zkousel a nic. obecne mam veci M a nebo L, podle vyrobce, tyto jsem zkusil M a byli mi docela volne, ale hlavne maji hrozne vysoky pas – aby si vlozka aspon trochu sedla, musel jsme je vytahnout snad do pulky bricha. a ta vlozka se mi na pohled taky moc nezdala.

                  0 0
              • pened  

                Kup si moirove vnitrky s vlozkou. Stoji kolem 600,–. Urcite to najdes na jejich webu.

                0 0
                • Pebe  

                  to už bych neudělal, vložka po pár vyprání ztrdne(jelenice) a nohavičky nemaj na konci nic proti shrnování, takže po chvilce jsou z kraťasů slipy :-(

                  0 0
          • enjoy  

            jj,takova XXL intimka.

            0 0
    • rock  

      Koukni na stránky Atexu, www.atexsport.cz/atex.html (sekce produkty/cyklistika pánská kalhoty jaro-léto 2.část/č.1053a) ti prodávají volný kraťasy a vnitřek do nich zvlášť. Ale jak je to s kvalitou, to Ti nepovím, nemám je … myslím ale (z rozhovoru na Sportlifu), že by se s nimi dalo domluvit, aby tam za malý příplatek našili některou z kvalitnějších vložek z jejich nabídky.

      0 0
      • enjoy  

        vzorkova prodejna v brne.. hmm,to nezni az tak moc prijatelne:-).teda ne pro brnaky:-)

        0 0
    • cztweety  

      No já mám už druhou sezonu NEMA VARIABLE. A můžu vřele doporučit. Cena cca 1500,– Charakteristika: „krátké kalhoty (použitelné též jako plavky) + odnímatelné cyklistické vnitřní spodky s antibakteriální vložkou“

      0 0
      • enjoy  

        taky jsem je doporucoval.. ale za letosni model uz bych tolik nebyl.je jiny material,pocitove.a hlavne usity(uzky a neflexibilni v pase) je to trosku divne. ps:nevi nekdo kdo bude dal delat NEMU kdyz s ni progress konci?coz teda moc nechapu,ale budiz:-)

        0 0
        • cztweety  

          Letošní sem neviděl :-( Ty loňský se ale daj furt sehnat, maj je všude. [teda aspoň u nás v Pce ;-) ]

          0 0
      • JMT  

        vnejsich mam dost, potrebuju taky naky vnitrky…

        0 0
    • McBlacky  

      ted jsem pořídil Nemy s vložkou zvlášť a myslím že je to lepší řešení než samostatná vložka – navíc máš hezký kraťasy :)

      0 0
    • Thidney  

      sugoi .-))

      0 0
    • Toams  

      dotaz na tie Nemy Variable … mam 180/72, tj. vcelku normal a rozmyslam nad tymi Nemami, ale uz viem zohnat len M (ak viete o Lkach, dajte vediet:-), oplati sa mi zdrhnut z roboty ist ich vyskusat alebo ani nemusim, lebo sa do nich urcite nedostanem?

      0 0
    • Páník  

      ja jsem nedavno koupil od Moiry…ve sleve za 500,– a jdou zatim nejlepsi,co jsem mel

      0 0
    • Archer  

      Castelli, vypadaji jako obycejni boxerky, ale maji vlozku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.