• Luwa

    Nemám moc peněz nevíte o něčem(hodně muziky za málo peněz?Přemýšlel jsem o ňákých třeba authora z serie APD

    0 0
    • goofy  

      Ja mam ty starsi Authory, a nohu drzi dobre. Bratranek si ted koupil ty nove ( www.author.cz/…child_id=510 ) a ty maji jeste vetsi plochu pod nohou, ale zase nevim jestli se tam nebude vic drzet blato… Jinak nejsou spatne este Da Bomby.

      0 0
    • bob st.claire  

      hola jednoznacne da bomb

      0 0
      • Vilém  

        Vozim troje platformy,Author(wel­go),CMP a Dabomb(ty levnejsi).Nejlip hodnotim ty Authory,cena kolem 350,–+nahradni piny.CMP skoro totez co Author akorat bez pinu navic.DaBomb byl pro me omyl,casem se prohly,povrchovka je prasek,ktery casem hnusne slezl a oxidovaly:(Mo­mentalne,vzhle­dem k cene vyhravaji Authory.

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Tak to musej bejt nějaký jiný Dabomby, protože Dabomb co jsou nahoře v odkazu maj špičkovou povrchovou úpravu a lak fakt drží. BTW: stejnak to všechno vyrábí Welgo, dokonce i na těch Authorech, i na těch Dabombech maj svůj znáček.

          0 0
    • krtex  

      Já vozím tady tyhle www.bikemarket.cz/product.php?… Kupoval jsem je v kamennem shopu o neco levneji. Povrchove zpracovani je dobre, uz jsem parkrat kopnul o obrubnik a zatim drzi.. Zuby zatim taky drzi – viz. dnesni foto (cca 2000km ;). Chcou premazat a poladit konusy. Takze za ty prachy spokojenost.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Btw: Oldschool. Dnes uz za stejne penize muzes hrat jinou ligu.

        0 0
      • Radek Broz  

        Vozim to na zimu, jelikoz jinak SPD nesundavam, ale uz jsou fakt o dost prekonany.

        0 0
      • fousek  

        hmm, tak podobny, ne-li stejny mam od Authora a jsou upne na h…, kdyz potrebujes postelovat konusy, musis odsroubovat minimalne 6 sroubku + plastovou krytku, u vetsiny ostatnich staci ta plastova krytka, takze tyhle nevermore

        0 0
      • krtex  

        Dik ze ste mi je pekne pohanili ;)

        Kazdopadne sem zvedav, co ulomim driv, jestli kliku od SRSuntour nebo slapatko ;)

        BTW, S tim stelovanim konusu to neni tak hrozne, kdyz ma clovek AKU sroubovak ;)

        A taky na to telo slapatka muzu nasroubovat vysoustruzene cokoliv, takze asi tak..

        0 0
        • Pá-dlista1  

          //Kazdopadne sem zvedav, co ulomim driv, jestli kliku od SRSuntour nebo slapatko ;) // … mas pravdu. To kolo musi mit komponenty na stejne kvalitativni urovni ;)

          BTW, S tim stelovanim konusu to neni tak hrozne, kdyz ma clovek AKU sroubovak ;) …jen kdyby ty sroubky nebyli porad ucpany a tak snadno se nestrhly :(

          A taky na to telo slapatka muzu nasroubovat vysoustruzene cokoliv, takze asi tak.. … jako nejake ozdobne rotacni predmety ? :o

          0 0
          • krtex  

            Jakoze kliky ze slapatkama me staly dokupy 1100,– a po 2tkm stale GUT (a ze dostaly par ran od obrubniku, parezy nepocitam;), takze spokojenost s pomerem cena/vykon

            No kdyz nekdo nema na biku kola a misto toho pouziva slapatka tak sou spinave ;)

            Jakoze az vylamu vsechny zuby tak tam nasroubuju trebas ostnaty drat nebo odrazku.. Ale nejsem si jist zda ta odnimatelna cast prezije to telo slapatka ;o/

            0 0
            • Manas  

              Ten model s ostnatym dratem bych chtel videt. Pak sem hod foto ;-) I nohou :-)

              0 0
    • ddd - andy  

      Kup si klidne ty authoracky f61 – muzes mit troje za cenu tech na prumyslech.. A f53 ti za chvili sezerou boty!

      0 0
    • pitos  

      erggrf

      0 0
    • prcek2  

      Může se někdo podělit o zkušenosti s pedály Truvativ Holzfeller? Přece jen mají tenké (ostré) piny podle fotek, tak si říkám jestli neřežou podrážku (a jestli vydržej kontakty s kameny apod..).

      Dík!

      0 0
      • prcek2  

        aktualizuji dotaz :-)

        0 0
        • str8czek  

          Pedály mám dva roky a boty ještě o rok déle. S podrážkou problém nemám, ale asi spíš záleží na směsi. Od šutrů už pedály dostaly hodněkrát a pozohýbané piny jsem nezaregistroval. Celkově můžu doporučit, bota se z nich nehne.

          0 0
    • RedBullRacer  

      Momentálně vozím tyhle: http://bbbparts.cz/…! a musím říct že 100% spokojenost … sice nejsou na průmyslech … ale za ty prachy je vám jedno o kterej šutr s nima škrtnete a až se obouchaj tak koupim novy … než mít na kole pedály za 2000,–- a dávat na ně pozor…stejně budou za půl roku ošoupaný jak pedály za 300,–-

      0 0
    • d69  

      včera mi přišly tyhle:

      http://www.dookie.cz/…9488-c-1376/

      chtěl jsem něco kvalitnějšího,hlav­ně zapouzdřený ložiska a rozumnou cenu.Vypadají OK,ale ještě jsem je nepřehodil, takže nemůžu referovat.

      0 0
    • scoty  

      velká spokojenost

      0 0
    • Baba-Ji  

      mám tyhlety http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx… a velká spokojenost, drzi jak pribite, nekdy se pristihnu, jak se jakoby „vycvakavam“ jako z kufru pohybem do boku behem jizdy.

      …vzhledem k cene samo

      0 0
    • freerider159  

      Ahoj, využiju třeba tohle vlákno.

      Viděl jsem někde, nevím jestli ve velu nebo kde to už bylo, takové pedály, které vypadaly jako ,,včelí úl".

      Nevíte kde to sehnat. Měla to být asi novinka na rok 2016. Je to nějaký systém, na který je potřeba i jejich boty, taky ze strukturou podrážky ,,včelí úl". Ale nevím jak se to jmenuje. Jen to do sebe má zapadnout a držet stabilně ale nic se nezacvakává…

      Jen mě zajímalo, jestli se to už prodává, kde se to prodává a kolik to stojí?

      Díky :-)

      0 0
    • Tehu  

      Edit: Reakce na staré, promin, ale aspoň UP

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.