• pened

    Ja obcas ano, ale uz asi nebudu. Dnes jsem si sice vychutnaval jak to hezky slape a dobre se to posloucha, ale neslysel jsem, jak jsem nabral klacek a totalne jsem zrusil prehazku Sram 9.0. Vysledek – nedal jsem nadherny trialek z Velkeho Javorniku, na ktery jsem se opravdu tesil a jeste musim koupit novou prehazku.

    Anketa: Poslouchate za jizdy muziku?

    0 0
    • Phoebe  

      Když jedeš na biku, poslouchej přírodu, né muziku.

      0 0
    • Vrci  

      Jo, tu co mi zní v hlavě. Nejčastěji: Já s písničkou jdu jako ptáček (pohádka Obušku z pytle ven)

      0 0
      • cabbage  

        ježiš, to je příšerný, ještě že k tomu neznám text, jinak bych si to začal zpívat taky:o) ještě horší je večerníček, nebo „dokolečka dokola“…

        0 0
      • revish  

        he he toma taky furt v hlave a nekdy to zpivam i nahlas :o)

        0 0
    • zirecek  

      Zpívám si pro sebe, přehrává songy v hlavě. Kvůli bezpečnosti neposlouchám hudbu, mám plné ruce řízení a mozkové kapacity, :-).

      0 0
    • Páník  

      nene nikdy…hlavne me fascinujou cyklisti,co poslouchaji muziku pri jezdeni po meste, pac sluch je vetsinou jediny smysl, ktery ti rekne,co se deje za tebou

      0 0
    • petweak  

      Taky jsem kdysi „přehrával“ hudbu v hlavě,ale stačila jedna chytlavá melodie a už jsem se ji nezbavil.A po dvou třech hodinách v pedálech to bylo tak na Opavu(pro neznalé léčebna pro dlohoudobě mentálně v nevýhodě),takže jako mnozí z vás HF a Nokia.

      0 0
    • black.horse  

      blablabla… to jsou všechno kecy… ještě sem neviděl člověka, který podle zvuku poznal, zda ho chce auto zezadu srazit a nebo předjet… jsou to prostě žvásty a jediná správná odpověď zní: mééééétáááááálllll:-)

      0 0
      • enjoy  

        asi je to z nezvyku,ale kdyz mam na usich sluchatka tak se i jako pesak chovam jako plasan:-))

        0 0
        • black.horse  

          asi jo, nejspíš jde o zvyk, ale já nosím sluchátka všude… kamkoliv jdu pěšky nebo jedu na kole, v autě si zas pouštím repráky a u PC taky…

          0 0
      • MlokCZ  

        Jenže ono jde o to, že víš, že tam to auto je a pak si dáváš větší pozor na různý prasárny.

        Např. když slyším, že mě začíná předjíždět auto, hned kontroluju, jestli není přede mnou odbočka doprava. Už se mi stalo několikrát, že mě velkým obloukem předjíždí auto a najednou přímo přede mnou odbočí doprava. Kdybych v takovou chvíli neměl prsty na brzdě, tak končim vždy v tom autě – a to bych se sluchátky neměl. Bohužel tohle je jedna z oblíbených prasáren poměrně dost řidičů, 2 kamarádi už takhle do auta bourali a oba zlomená klíční kost. U jednoho z těch případů jsem byl osobně, bylo to v nepatrném stoupání (spíš skoro rovina), kde jsme jeli 30 (přdtím byla rovina ze který jsme byli rozjetý). Po příjezdu policie řidič jen nechápě opakoval, že netušil, že by tam cyklisti mohli jet tak rychle a že si myslel, že to stihne v pohodě projet. V tomhle konkrétním případě kamarád po několika měsících dostal soudně nařízený finanční odškodnění, aspoň nějaká útěcha.

        0 0
        • zubatec  

          JJ, taky se mi to stalo, naštěstí jsem to ubrzdil. Ale zařval jsem si teda od plic. Za volantem seděla holka, takže spíš než na úmyslnou prasárnu to tipuju na špatný odhad. Od tý doby po městě vždycky s rukama na brzdách!

          0 0
        • marapara  

          Hlásím se do klubu, taky se mi to stalo. Jel jsem do práce po silnici, přes vesnici, mírné stoupání, jel jsem asi 26–27 km/h, měl jsem mp3 přehrávač, předjelo mě auto a pár metrů přede mnou to švihl do prava. Tak tak jsem to ubrzdil a řval na něj z plných plic: Ty č…ku !!!

          0 0
      • RomanH  

        Taky jsem drive jezdil po meste se sluchatky, nez jsem pri rozjimani u Bathory narazil ramenem do zelezneho sloupu verejneho svetleni. Od te doby na kole bez sluchadel. A do prirody bych to uz vubec netahal, tam chci mit klid.

        0 0
        • vili  

          to jako zes ten sloup neslysel? :-) ne, chapu, ze ses min soustredil na cestu, ale prislo mne to ftipny :-)

          0 0
      • Mustafa  

        Tím metálem mysliš třeba Tublatanku nebo jíný halekačky? ;o)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Ne, ale chtěl bych to zkusit, jenže nemám nic, ne čem bych to mohl přehrávat, takže z toho nic nebude… Ale poslouchal bych to jenom na silnici, protože v terénu to je takové divné… :))

      0 0
    • petebike  

      radio Wave CRO 4

      0 0
    • Pi†el  

      ja vetsinou jen kdyz jedu nekam po silnici.. mimo ne radsi posloucham letajici kameni od predniho kola, kricici turisty a podbne sqele zvuky..

      0 0
    • mike!1  

      Já většinou na biku skládám písničky:-) Když jedu, tak dostávám nápady:-)

      0 0
    • Thomasek  

      Ano, mimo město. A dokonce kvůli tomu nevozím přilbu (jezdím pomalu a klasické Koss Porta Pro mají hlavový most). Hudbu mám polohlasitě, takže případné auto slyším. Většinou jezdím sám a tak cesta líp ubíhá…

      0 0
    • RUMcajs  

      I sluchem jde poznat jak se kolo chova. A hlavne v usich mas teliska ovlivnujici stabilitu, takze to proste neni ono, kdyz clovek klopi zatacky…

      0 0
    • Pida  

      Já jsem většinou nucenej poslouchat, jak si brouká kamarád (zdar Václave), někdy to dojde tak daleko, že se k němu přidam. naposledy jsme si při sjezdu ze Srní zpívali Slunce už vysouší loužičky… :-)

      0 0
    • micinka  

      Jasne, U2 rulez. Vertigo nebo Streets do kopce je lepsi nez energeticka tycinka ;)). Je to o zvyku, slyset auta , klacky i kameny jde, samo neni dobre mit Koss The Plug, ale klasicke „volne“ spunty a rozumnou volume. Po meste se mi to uz jednou vymstilo, prehlid jsem auto ale nevim jestli to byla vina hudby, ci proste nesoustredeni, od te doby se snazim tlumit v meste.

      0 0
      • Gorgov  

        Prave ze musis mit Plugy, jinak slysis jen vitr a to je na nic. Na kole sou plugy super!

        0 0
        • micinka  

          To neni pravda.

          0 0
        • petebike  

          taky mam normalni pecky a v poho, asi zalezi co mas za usi :-))

          0 0
          • Gorgov  

            zaleui na tom,jak jezdis rychle:), ja kdyz mam normalni pecky slysim vitr. A kdyz jeste ktomu fouka, je to hruza, zkus ty plugy, to je neco, hlavne to hraje basy jako velky sluchadla. Ja sem je ztratil, budu muset koupit novy.

            0 0
            • petebike  

              no prave problem je ze s konektorem Nokia se toho moc nedela :-(, i kdyz jedu pade tak to radio slysim v pohode :)

              0 0
              • Gorgov  

                Jo, to je pravda, ja sem jezdil s N70 a mel sem u toho ty jejich „sluchatka“, a nebylo to nic moc. Chtel sem koupit redukci a ty plugy, ale podarilo se mi ten telefon vyprat, takze mam po problemu:) Asi zalozim thread „Co s vykoupanym telefonem?“ Ps: ty jezdis jenom 50?:))

                0 0
                • petebike  

                  hele ja vypral svuj dalsi mobil N6100 na 40C a 700Otacek v arielu, a funguje dal, asi je to od kusu, jinak pade litam jen do kopce :-))

                  0 0
                  • Gorgov  

                    No ja taky nejak tak, tech otacek bylo teda 1200, ale jinak stejny, asi s tim zkusim nekam skocit, zda by se na to mrkly. Tak do kopce to jo, uz sem myslel ze se plazis padesatkou i mimo vesnice:)

                    0 0
                    • petebike  

                      ja s tim nikde nebyl, jen sem vyndal baterku,simku,dal pres noc na kamna a rano v phoode, cisti a sveze voni :-))))

                      0 0
                      • Gorgov  

                        Tak to si mel velke stesti, ten muj je taky vonavej, ale pouzivat ho jako vonitko na zachode, je tak jediny jeho vyuziti:)

                        0 0
                        • petebike  

                          :-))) pekne drahy vonitko

                          0 0
                          • Gorgov  

                            tjn, kdyby se jim to podarilo opravit, to by bylo, ale moc tomu neverim, uz vidim jak si vemou litr za to ,ze mi reknou, ze je to neopravitelny:-( klasika

                            0 0
                            • petebike  

                              no pokud to bude deska tak je to v pytli, na zaruku ti to neudelaj, takze si myslim ze smula :-(

                              0 0
    • george.n  

      Ja bych si to nedovolil, ve meste bych se moc bal a i v prirode. Potrebuju slyset jestli sem dobre prehodil a po cem jedu, jestli nedostavam smyk atd… A pak si taky uzivat ten uzasnej zvuk plastu kdyz to svistim lesikem.:-) A zadruhy sem si zvykl na moje Sennhesisery PX100 a ty pod helmu nedam.:-)

      0 0
    • Elwing  

      jó jo včera sem poprvé jela s hudbou v uších a byl to luxus. člověk do toho dupe ani neví jak. navíc když vám do uší řve bruce dickinson. nebezpečný mi to nikterak nepřišlo i když sem jezdila jen po Praze. Jedině když sem ještě držela v ruce mobil, psala smsku, nečuměla na cestu, to bylo horší

      0 0
    • chupas  

      nemuzu si pomoct, ale potreti do threadu se stejnym (naprosto) tematem odpovidat nehodlam. a anketa je taky naka divna. dal bych „jo“ ale uz ne dodatek „bo tak je to spravne“ to jsou dve ruzne veci, vlastne dve ruzne ankety, jedna se pta, zda posloucham (ano/ne) a druha se pta, jestli je moralne/zakonne v poradku poslouchat za jizdy (smi se/ nesmi se..) howgh

      0 0
    • rasto  

      posloucham svist gum + brnkani retezu a pilovani kotoucu!! staci mi to :-)

      0 0
    • dancing dog  

      Jasně že poslouchám, ale vlastně ne hudbu nýbrž jen zpěv, anobřž si na kole často libozvučně až genilaně zpívám, ale jen když nikdo není na blízku, neb sem pak hojně pronásledovaný lovci autogramů a fanynkami…

      0 0
    • james11  

      dnes ve zprávách ukazovali jak poslech hudby byl osudný nějakému maníkovi…přejel ho vlak… :-(

      0 0
      • brantec  

        jo, jo, taky sem to videl..drsny, tahl ho po kolejich dalsich 40m:-/

        0 0
      • pepino  

        No když někdo jede se sluchadlama podél kolejí 30cm od nich a pak tp bez kouknutí švihne vlevo na přejezd…

        0 0
    • pos3k  

      mam za to za ani ta tragedie nezamava s nazory co jezdi s mjuzik :-( (predpokladam: ja jsem opatrnejsi, kolem koleji nejezdim…)

      0 0
    • zdenek  

      Chystám se koupit MP3 přehrávač s rádiem (i na kolo). Můžete doporučit nějaký osvědčený typ? Odolnot proti potu, dešti vítána :-)

      0 0
      • orca  

        Doporučujem i zaplatit dopředu funus to aby jsi zbytečně pozůstalým nepřidělal starosti …

        0 0
        • Gorgov  

          hehe ty si chytrej, jestli myslis, ze kdyz nemas v usich pecky, ze si v bezpeci, pletes se. Sundaj te se sluchadlama i bez.

          0 0
      • Blade  

        No ja vozim takovej starej obycejnej 128MB a mam ho zabalenej v igelitaku v zadni kapse dresu. S destem ani potem problem neni a ovladat se taky da kdyz vis pohmatem kde je jaky tlacitko :)

        0 0
    • Vymi  

      mechci aby si kazdej myslel o me ze to odsuzuji ale nemam moc v lasce bikery kteri jezdi hlavne na zavodech se sluchatky a tedy s mp3 prehravaci… spoustu bouraku je diky jim ze neslysi co se kolem nich deje!!!!! :-((( Jinak si myslim ze by si to kazdej mel hlidat protoze jakmile poslouchas muziku neslysis a nevis co se kolem tebe deje… me jednou se to taky vymstilo a nastesti jsem dopadl opravdu dobre… a nemel z toho karambolu zadne trvale nasledky… :-) proste to ke kolu nepatri…

      0 0
      • Venda  

        Na závody nebo když jedu třeba s někým to opravdu nepatří. Ale sám bez muziky nevyjedu.

        0 0
        • Smazaný účet  

          Tak isto. Naviac sa po verejnych komunikaciach pohybujem malo a obvykle idem len na prave ucho, lavym sledujem okolie. :-))

          0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.