• Máca

    Zdravím, jak to tam vypadá? Chtěl jsem kouknout na webkameru, ale jedina venkovní, kterou jsem našel je od včerejška tuhá(klatovsko.cz). Prší? Kolik napršelo? Předpovědi nemusí odrážet pravý stav věci. U nás v Brně je teď po dešti a nespadlo toho zas tak moc.Dík.M

    0 0
    • Medunka  

      Fouka tam vitr a prsi.

      0 0
    • mawerick  

      Hnusně… Přesně jak říká medunka… Vítra docela slejvák… Fuj Fuj:(

      0 0
      • Darkson  

        koukej přijet a přivízt to slibovaný hezký počasí!!!

        0 0
        • mawerick  

          Když to nejde:((( Máti vymyslela neodvolatelnou rodinnou kaci zrovna na tenhle víkend:((((

          0 0
      • goood  

        Jo, vem vsechny pribuzny nebo co to mas za akci a at je tam celej den slunicko !;-)

        0 0
        • mawerick  

          to není vzít je ssebou:) oni v klatovech bydlí;) Tetička a sestřenka:)

          0 0
    • Maara  

      Já jsem z Plzně, což je 40km od Klatov a od úterka tu nepršelo, teď je zataženo, a trochu prosvítá sluníčko Snad nebudou zejtra moc velký sračky

      0 0
      • Máca  

        Taky tajně doufám.

        0 0
      • rasto  

        co jsem zjistil ja: dnes by mel byt ultradlouhejslej­vak. az do 02:00 sobota rano. zitra ani kapka :-) (ale bude to rozmokle).

        0 0
      • Maara  

        Oprava – tak už chčije (v Plzni), slušně jsem zmoknul na kole, už se nemůžu dočkat zejtřka

        0 0
    • Sparky  

      Aktualni pocasi?No..Naposled prselo vcera nebo ve stredu.Rano byla pekna kosa,ted je prijemnych 17°C a trochu to fouka.Trat bude kazdopadne trochu mokra,ale to snad nevadi,ne?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.