• blue

    předběžne, pokud se nepokazí počasí nebo se nestane nic nepředpokládanýho, s Blackym vyrazíme ve čtvrtek na Točnou (předpokládaná trasa Palačák-Modřany-lávkama nahoru-maturita-kolem plotu k zoo, pak se uvidí podle aktuální viditelnosti)

    sraz 16.15 na Palačáku

    0 0
    • Meesha  

      Jestli budu mit hotovyho bika, tak bych se pripojil, ale asi jenom na chvilku. Chci bejt doma nez bude tma.

      0 0
      • blue  

        ze zbraslavi jede vlak pres krc a vrsovice na hlavak, pokud mas mhd legitku, tak te bude stat jen 20 za kolo :-)

        0 0
        • Meesha  

          Vim o tom, ale to je pekna srabarna… :-) Ujet 20km a vracet se domu vlakem… Kdyz budu mit bika, taxe aspon na chvili ukazu.

          0 0
    • jecnak  

      Co 16:30? Preci jen se nemuzu vytratit z prace zas tak brzo, ale rad se pridam (pokud se nezhnusi pocasi).

      0 0
      • McBlacky  

        nás dojedeš, fakt nemám strach, než my se vysápem na Točnou tak nás v poho máš, my pojedem klídek, tak si trochu cvičně zachrtíš, to ti jde, jsem tě viděl v so na tom duatlonu :-)

        0 0
    • cabbage  

      uvazoval sem ze pojedu ale kdyz jedou samí chrti, tak nevim…

      0 0
      • cabbage  

        zase to Y

        0 0
      • blue  

        jaky chrty mas na mysli? :-)

        0 0
      • jecnak  

        Pojed, at je to pul na pul chrti versus nechrti.

        0 0
      • blue  

        pokud te to uklidni, tak ja nebudu mit SPDcka :-)

        0 0
        • jonas  

          No me by to moc neuklidnilo …

          0 0
          • fousac  

            neboj.. kdyz sem naposledy blu(e)a (jak se pises??) videl, tak chrt jeste nebyl… ;)

            0 0
            • jonas  

              Stejne jsem nemel sanci to z prace stihnout, skoda.

              0 0
      • Thidney  

        stejně bude lejt

        0 0
        • jecnak  

          a just nebude

          0 0
          • Thidney  

            lištička ve firefoxu mi predikuje padající vodu.

            0 0
            • Thidney  

              hm a redesign hospodářek práci, práci, práci. Sem si myslel, že zajedu ty nový Avidy.

              0 0
    • Meesha  

      tak to vidim bidne…:-(( snad o vikendu…

      0 0
    • jecnak  

      Tak je mi lito, ale neprijedu. Krome toho, ze jsem rano zaspal a na nejake kolo nemel ani pomysleni jeste prsi, takze bych si ho do worku stejne nemohl vzit. Uvidime se zitra – s nekterymi…

      0 0
      • blue  

        ja nezaspal, ale pri pohledu ven jsem to taky vzdal…

        0 0
    • fousac  

      bude nebo nebude tam teda nekdo???

      prset nebude, kdyby vas to zajimalo.. ;)

      0 0
      • McBlacky  

        samo že jedu nejsem máslo… v kolik kde? a kdo ještě?

        0 0
        • blue  

          no premejslim, ze skocim jeste domu pro kolo… nebo vypadnu z prace driv :-)

          0 0
    • McBlacky  

      TAKŽE KDO TEDA JEDE ABYCH NEČEKAL JAK KKT… budu v 16,15 na Palackým čekám 5 minut pak jedu směr Komořany po cyklostezce. co ty Fousi, kde se potkáme? na začátku zelený? 16,40–16,45

      0 0
      • fousac  

        spis ten palacak..

        0 0
      • fousac  

        tak jeste jednou… pojedu na palacak ale ty tam necekej a klidne jed… minout se nemuzem…

        0 0
      • blue  

        jdu domu pro kolo a pripojim se u zeleznicniho mostu

        0 0
        • McBlacky  

          počkám tam na tebe…

          0 0
          • blue  

            hodim ti na icq svoje cislo, posli mi pak tvoje, kdyby neco…

            0 0
    • Smazaný účet  

      off-topic: může mi někdo vysvětlit, kde je ta maturita? asi už jsem tam několikrát jel, ale furt nevim čemu se tak řiká.

      0 0
      • McBlacky  

        japko.velointes­t.cz/old/unor/ma­pa.htm na hranici D2/D3 ve vesnici se dáš směrem k řece, přejedeš nejvyšší bod výškový na asfaltce, sjedeš po ní cca 100m a dáš se po lesní cestičce doleva (za plotem) je tam větší křizovatka tři asfaltky a takhle cestička. po cestičce vemli mírně dokopce spíš rovinka pojedeš až na křožovatku lesních cestiček, je to ani ne 100m a hned první se dáš vpravo, opět velmi mírně stoupá až se zvedne k hodně prudkému úseku (maturitě) je to kousek rovně vzhůru pak se točí pravá (po levačce strom) a levá a jsi nahoře. Je to ale dost lehký, dá se to vyjet i na semislicku ikdyž to vypadá že to bude hrabat, pozor ale nedá se to vyjet ve stojce.

        osobně si myslím, že náročnější na sílu je vyjet po modré na trase Měchenice-Jíloviště úsek těsně před vjezdem do Jíloviště (vyjede se mezi chatama u čističky), tak mě osobně bolí nohy víc :-)

        0 0
        • McBlacky  

          takže kromě toho že je tam moc chyb, na který kašlu, je ta maturita na D2/D3 což není patrno z popisu. Víc pro blbce už to popsat nedokážu, ale věřím ti že to podle toho najdeš :*)

          0 0
      • blue  

        takovej hodne prudkej vyjezd do esicka… kdyz projedes tocnou a prejedes silnici pod tim vojenskym objektem na Cihadle (ted to patri nejaky knihovne VS), projedes kratkou korenovou pasaz, das se pesinkou vpravo skrz krovi a prvni vyjezd je maturita… pak nasledujou tri moznosti, kudy dal, vpravo je nekolik bouli po sobe, rovne jednoducha pesinka… a z maturity je vyhled na reku a na zbraslav…

        http://japko.velointest.cz/…nor/mapa.htm

        0 0
      • blue  

        a aby toho nebylo malo, tak jeste existuje mala maturita :-)))

        0 0
        • Alesh  

          Teda pánové, jak vy to děláte, že jste schopný bejt už v 16,15 hod. na srazu na vyjizdku…? :-)

          0 0
          • blue  

            utikame tajne z prace :-)))

            0 0
    • McBlacky  

      takže kdo nebyl o hodně přišel, minimálně o X piv u koní a byly tam i jiný věci, jako třeba hustej sjezd podle plotu a taky pěknej singlík po vrstevnici a vůbec… jste měkký…

      0 0
      • Thidney  

        dik. jsem mel kolo v kufru v aute, domluvil se v praci, ze zmizim driv, a pred hodinou sem opravdu zmizel z prace. Boze proc kdyz se nekde necham zamestnat zacnou tam vymyslet veci, ktere se stavaji „jen jednou za patnact let“ a vyzaduji „maximalni nasazeni“ velkou davku tolerance" a ocekava se „invencni as kreativni prinos“ etc… stava se to jenom me? ze prvni poradnou dovolenou po dvou letech si naplanuju na 11,9,2001 a po pul dni me odvolaj a na ctyri tydny zavrou v praci?

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce