• Zdenáál

    Stará mi dosloužila (Deore). Chci novou a přemýšlím nad LX nebo XT. Nebo něco úplně jiného? Raďte mi prosím!

    0 0
    • McBlacky  

      něco jiného jedině suntour duro :) moje rada zní XT

      0 0
    • mara53  

      já měl, teda s novým kolem, stejnou volbu a rozhod sem se připlatit si na XT a radím, udělej to samý, cen.rozdíl není zas až tak hrozný …

      0 0
    • jaski  

      sice mam LX a v pohode ale mel sem si priplatit na XT.

      0 0
    • Phoebe  

      XT

      0 0
    • Orbis  

      XT!:-)

      0 0
    • Peslezedirou  

      Nooo já bych to viděl asi takle mezi Aliviem a XT je velký rozdíl v životnosti. Rozdíl mezi Aliviem a LX v životnosti je 00 prd. Proto bych vzal XT. Kdybych měl vzít Deore nebo LX tak bych vzal Alivio :o) Snad je to k pochopení..­....Rozdíl ve funkci šaltrů pokud jsou nové zas takový není. Pokud ale jde o řazení tak rozdíl mezi Deore, LX, XT poznáš.....

      Samosebou chápu volbu když by jsi zvolil místo Deore šaltr LX, ale na to se neptáš. Dej XT a budeš spokojený.

      Vyšší řada vypadá vždycky na kole líp. Proto se davají na levná kola lepší šaltry na úkor nábojů atd.. Šaltr je prostě taková lákačka pro bikerova očíčka.

      0 0
      • kamtcho  

        A hlavne ho oslepi niekedy tak, ze si nevsimne ked mu namiesto odpruzenej vidlice daju RST. :) Hlavne ze tam ma XT

        Ale co sa tyka odpovedi na hlavne tema. Mam XT ine som nemal a som spokojny.

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Myslim, že Alivio by svou výdrží rozdrtilo každej šaltr.

        0 0
    • vlk  

      Já volil XT přehazku-mám ji-chtěl jsem větší pevnost a ta má 2 čepy rozšířené.LX jen jeden stejně jako nové deore. Jen tak pro zajímavost všimli jste si nové smyky deore a lx jsou až na nápisi a ceny zcela stejné.LX a deore přehazka má stejnou konstrukci.Liší se snad jen designem.

      0 0
    • JMT  

      no, jesli ho mas malyho tak vem xt, jestli ses spokojen tak staci lx

      0 0
    • lubos  

      Jestli Shimano tak XT. JInak SRAM ;)

      0 0
    • roberth  

      Já měl teď 2× po sobě LX (obě model 2005) a ta druhá se mi rozpadla zrovna včera na Králi v druhým brodu (zřejmě to koupila kamenem).

      Do třetí už rozhodně nepudu, protože je to shit. Má idiotsky přivedený lanko, takže se láme a taky je děsně choulostivá na sajrajt – po chvilce neutáhne lanko – zřejmě slabá pružina.

      0 0
      • ice  

        kdyz Shimano tak Sram :-)) kdyz prehazku tak Sram !!!

        0 0
        • Zdenáál  

          A tys vyzkoušel obojí(Sh a Sram) nebo to znáš jenom jako JPP (jedna paní povídala)_? A který Sram se ti jeví solidní?

          0 0
          • ice  

            Shimano jsem mel kdysi,chodilo,ale Sram 7 mam uz 7 let, to uz o necem svedci!myslis, ze by Deorko nebo LX vydrzelo tak dlouho funkcni? kdyz sram tak asi 7–9-nebo x.óčko (jako cognac Hennessy:-) ja uz mam v zasobe Sram 5 a ani ten neni k zahozeni.

            0 0
          • Gorgov  

            mel sem xtr,ted mam x0, dokud je to novy a cisty, funguji stejne. Jak se to trochu zasere uz to shimanu chodi hur. No a kdyz se bovdeny zaserou uplne (dlouhej bahnitej zavod), xtr prestane fungovat, sram jede porad prakticky jako novej.

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Naprosto přesně. Ovšem Durolux taky nemá problém se svinstvem, ať je to sníh, nebo bahno.

              0 0
              • Gorgov  

                je to mozny, to sem nikdy nezkousel. Sram x Shimano – dvojnasobny pohyb lanka sramu na stejny pohyb prehazovacky, z toho zakonite plyne vetsi odolnost proti zasrani :)

                0 0
    • kesu  

      XT , narozdil od LX nechyta vakl.

      0 0
    • Lone1  

      XT,původní kladky vyhoď a dej tam vodící kladky od shamana.Rozdíl poznáš sám.

      0 0
    • honzarb  

      XTR

      0 0
    • luke777  

      kup Lx za nejakych 1100 mam pocit verze m570 naprosta spokojenost radi na vybornou , dolu kdyz zaberu packou jedu klidne o 2

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.