• mocheek

    Chci nahradit truvativy necim lepsim a rozhoduji se mezi LX za 2750 nebo si priplatit za XT(4500kc). Jaky je mezi nimy rozdil? Krome asi 100gramu a napisu xt?

    0 0
    • Daf  

      No kdyz se na to divas takhle tak skoro zadnej :)

      0 0
      • oggy  

        lx jezdim na xt sem se vsez v tuhosti rozdil nepoznas doufam ze lx mi taky dyl vydrzi na xt tu v trejdech uz par problemu bylo jde o to jestli ti de o vahu

        0 0
      • mocheek  

        No podle toho co jsem se tady docetl, tak je tuhost a funkcnost stejna. Takze takze za ty prachy navic dostanu „jen“ 100 vahy dolu a trosku hezci design?

        0 0
        • lidumil  

          Je otázka, jaký design se Ti líbí. Já mám XT, kámoš LX a pocitově jsou stejný. Jen na XT jsem slyšel i v krámě u známýho, že dřív odejdou převodníky, jsou prý měkčí.

          0 0
          • zirecek  

            Ano, na XT odcházejí převodníky brzo… .

            0 0
            • zirecek  

              Dnes – po roce provozu jsem zjistil, ze druha placka odesla. To je krute brzo…navic, kdyz jezdim nejvetsi placku vic nez u Deore klik. Ocelovy stredni prevodnik Deore je zlaty vuci tomuhle.

              0 0
              • lidumil  

                Kolik máš na nich najeto? Doporučovali mi, v případě poškození placek dát tam placky z LX.

                0 0
            • Hnoj  

              To je daň za nízkou váhu…

              0 0
        • Daf  

          V podstate to tak je. Xtcko ma mit lepsi velky prevodnik. Prostredni je snad uplne stejny. Maly ma XTcko hlinikovy coz je spis minus. Dale ma hlinikove upinaci stouby a pravdepodovne lepsi a lehci stredovou osu. Co se tyka lozisek tak to uz netusim, ale rozdil bych tam ocekaval. Ve funkcnosti vyrazny rozdil urcite nebude.

          0 0
          • lidumil  

            Problém je, že Shimano o detailech moc info ven nepouští, tak ani dobrý známý v servisech a krámech toho moc nevědí. Je fakt, že ložista u všech XT os byly lepší a lehčí. Montoval jsem ty kliky oboje a nejak mi třeba v ose a ložiskách rozdíl nepřipadl, ale těžko se to hodnotí, protože je osa integrovaná v P klice a ty ložiska nevidíš.

            0 0
    • chupas  

      jaky kliky od truvativu vozis?

      0 0
      • mocheek  

        Ty uplne obycejny ISO FLO na ctyrhran

        0 0
        • cosmo  

          toz zkus ty nejlepsi, stylo neco team, ma je na kole ale presny nazev nevim, rozhodnul jsem se mezi shimanem a truvativ na zaklade designu a vahy (konkretne LX)…vic ti neporadim

          0 0
    • Fidoo  

      Přemejšlels o Race Face Evolve? Ty stojej zhruba tolik co ty LX.

      0 0
      • bajaja  

        race face maj jedinej problem a to ten ze pomerne casto prý dochazi k vrzání ve spoji kliky s osou

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.