Tak jsem nalepil BERU OHLED, co vy?

84 nepřečtených
  • Univega

    Ahoj dnes jsem nalepil siluetu cyklisty na auto … akce „beru ohled“ od časopisu VELO. ivelo.cz/beru­ohled/ Co vy na to, mě to připadá jako dobrý nápad a jen jsem čekal až potkám obchod , kde to mají.

    0 0
    • pos3k  

      neni plechac :-)

      0 0
    • mawerick  

      Kdybych jí měl na co nalepit tak proč ne;)

      0 0
    • fousac  

      uz jenon to auto mi chybi.. ;)

      0 0
    • Vrci  

      Nikdy jsem neuvažoval o tom, že bych si něco lepil na auto. Na chvilku mě to napadlo, když jsem o to poprvé slyšel. Ale rychle mě to přešlo, když jsem viděl jak je škaredá.

      0 0
      • kryspin  

        presne, navic jsou k tomu jeste dost sileny kecy. Jinak ale ale smysl akce dobrej… Tezko ale ocekavat nejaky vysledky…

        0 0
    • yetti  

      Nejak mi unika smysl tehle akce. Kdo jezdi vuci kolarum ohleduplne bude jezdit dal a kdo jezdi jako dobytek toho samolepkou nepolepsis. Je porad spousta lidi co si mysli, ze na kolech nemame na silnici co delat. Znam takovych par a jsou mezi nimi i cyklisti :-)

      0 0
    • Martinson  

      Nalepil jsem samolepku Marzocchi, vypadá líp.

      0 0
    • navikin  

      Já beru ohled i bez nálepky a s nálepkou bych si připadal jak ti potápěči, nebo křesťani (nic proti nim nemám) co si nálepkujou auta a nevím proč. Ivan

      0 0
    • wroum  

      nikam nic lepit nebudu, pockam az se cyklista obtiskne sam.

      0 0
    • orca  

      Už jsem se tady onehdá ptal a se zlou se potázal…

      0 0
    • Lance  

      Nic tak skaredeho na auto nedam. Nehledena to,ze nemam rad nalepky

      0 0
    • rock  

      Pokud to, že „beru ohled“, nepozná míjený cyklista i bez samolepky na mém autě, tak je to stejně na houby, ne ?

      0 0
    • Univega  

      Já to beru i tak, když na projížďce potkám bikera, tak mu řeknu Ahoj, no a nálepkou na autě demostruji příslušnost k lidem co mají kolo jako koníčka, že rád jezdím na kole a když předjíždím cyklistu, tak mu tím říkam taky Ahoj. Nebo, když bude mít problém může se na mě obrátit, protože ta silueta na kufru je jasná a nemusí se bát, že ho někdo pošle do ******. Samozřejmě ohled jsem bral i bez nálepky, ta není samospasitelná …

      0 0
      • kryspin  

        tohle se mi zda asi jeden z nejrozumnejsich duvodu pro to ji mit…

        0 0
    • tk  

      dobrý. ale co dělá Velo s těma 30 korunama, já sem se domníval , že jsou na „dobrou věc“. ale není o tom ani zmínka. mě by se líbílo, kdyby byla samolepka za 300 a 270 šlo na pomoc cyklistům zraněným v silničním provozu a jejich rodinám. auto nemám, ale pak bych si ji klidně nalepil někam jinam.

      0 0
    • Frankie  

      Nemam ji, ale taky mi to prijde celkem dobry, samozrejmne design se da diskutovat, ale jinac kazda trosku do mlyna tolerance nebo alespon jeji demonstrace muze byt dobra… Az budu stat v kolone, treba si to ten za mnou precte a zamysli se na tim…

      FV

      0 0
    • Darius  

      jezdim ohleduplne i bez nalepky (a nejen k cyklistum)

      0 0
    • JMT  

      paklize si to nalepim na auto tak to hned preskrtnu vyraznou cervenou carou Silnice je pro auta

      0 0
      • JMT  

        a stejnak uz mam na kufru logo rb, jiny lepicy sracky uz by tam vypadaly blbe

        0 0
        • fousek  

          Myslim ze kdyby si sehnal nalepku Madison tak by se krasne doplnovaly:-)

          0 0
        • dafe  

          uz to neni ani vtipne…

          0 0
          • JMT  

            nevim co by taky melo bejt ftipnyho na cyklistech co nadavaj na netoleranci ridicu nebo na aute polepenym samolepkama z vela

            0 0
      • pepino  

        Sakra,správně,co všichni humanoidi lezou na silnici? Silnice je pro AUTA! :-) (Jenom auta,bez lidí)

        0 0
      • Pebe  

        a kde má jezdit silniční kolo?

        0 0
        • JMT  

          vyznacena trat zavodu, v lete silnicari blokujou pul francie, na jare italii a na podzim spanelsko, chces mi rict ze to nestaci ? P.s kdyz uz je nekdo tak „zocelenej“ ze jezdi na silnicce, tak uz by moh skousnout i valce

          0 0
          • Vrci  

            a stejně budeme postupovat i v terénu. Jen vyznačené závodní tratě v době konání závodů nic víc. Turisti budou mít radost, řidiči budou mít radost.

            0 0
          • Pebe  

            válce bych i zkousnul, ale nemám kde :-( A ve Francii, Itálii ani Španělsku jsem na kole nikdy nebyl :-( Ale zase chápu, že se nudíte a tak prudíte :-)

            0 0
        • wroum  

          silnicni kolo bude postaveno mimo zakon. minimalni povolena sire pneu bude 2,3", minimalni sire riditek 70 cm. brzdy budou povolene pouze kotoucove hydraulicke a minimalni zdvih zadniho kola bude stanoven na 130 mm. HT kola se budou moci pohybovat pouze za doprovodu zpusobile osoby ve specialnich rezervacich (velodromy).

          to sem rano precet z kristalovy koule a uz se tesim :-)

          0 0
          • cabbage  

            // kristalova koule // to je nějakej novej matroš?;)

            0 0
          • JMT  

            se mi vubec nelibi, vzadu staci 100, povolil bych bb7 a riditka i 600

            0 0
          • Vrci  

            Já se do křišťálové koule díval taky. Tohle tam opravdu bylo vyjmenováno, jenže si přehlédl hlavičku. Tam bylo: Direktiva komise EU dle návrhu francouzského, italského a španěského komisaře. Toto je popis zakázaného kola. Vedle ležel komentář z novin, ten už byl v mlhách, ale bylo tam něco o nátlaku telekomunikačních společností (T-Mobile, Telefonica) stojícím za prosazením.

            0 0
          • orca  

            Tak jsem se zakoukal do rozpálené trouby a co nevidím ???

            Majitelé lesů si své lesy oplotily ostnatým drátem nabily elektrikou a vstup jen na zvláštní povolení . A dále vidím každej soukromej pozemek je oplocen včetně státního takže ani kousek volného free místa pro svobodně ježdění nevidím.......jo jo smutná vize a nebo že bych tu troubu rozpálil trochu více ???

            0 0
            • JMT  

              zvlastni povoleni dostane kazdy kdo prokaze ze nevlastni silnicni kolo, zbytek chcipne priskvarenej na plot…

              0 0
              • cabbage  

                musíš ale dostat lustrační osvědčení že jsi se silniční cyklistice nevěnoval ani v minulosti:-P jinak to nemá smysl.

                0 0
                • orca  

                  A nejen že ty jsi nevlastnil silniční kolo ale ani tvá rodna nikdy nevlastnila silniční kolo ZAKON JE ZAKON :::

                  0 0
            • wroum  

              a videl si to tam i z tema hrubkama?

              0 0
    • pepino  

      17% všech automobilových nehod je způsobeno opilými řidiči.

      To svědčí o tom, že 83% všech automobilových nehod je zapříčiněno střízlivými řidiči.

      TO JE STRAŠNÉ!!! Proč ta střízlivá hovada nezmiznou ze silnic?:-)

      0 0
    • Páník  

      tak jsem nasel ve Velu tuhle nalepku s „novym“ designem…to snad nemysli vazne,ze by si nekdo nalepil na auto tuhle hruzu. ta silueta cyklisty jeste usla, ale toto je fuj:/

      0 0
    • Lenka.05  

      Být ohleduplný k cyklistům je fajn…ale mohlo by to být i obráceně. Skoro den co den potkávám naprosto neosvětlené cyklisty na silnici. Naposledy včera v půl sedmé večer v Jílovém-borec na silničce, ve třetině silnice, bez blikaček..přiznejte se, KDO TO BYL??

      0 0
      • Krys  

        Presne. Dnes som si dal asfaltovu vyjizdku. Mal som blikacku vpredu, po zadkom a jednu este na kejmli. Ani jedno auto, ktore ma predbiehalo, ma neohrozilo. Ked som mal prednost, pustili ma. Aj kamiony. Dokonca partia motorkarov (cca 8 kusov) sla pomali za mnou, pretoze cesta bola neprehladna. Uz som aj rozmyslal, ze ked su taki mili, tak zastavim a pustim ich. Ale prisla rovinka, tak ma predbehli. V klude a po jednom.

        0 0
    • lábus  

      přesně tak, v anketě chybí: čekám, až budu mít auto

      0 0
    • Hnoj  

      Já mám leda tak nálepku rádia beat a ohled beru i bez nálepky…

      0 0
    • Dados  

      To je moc velký a blbě udělaný, kašlu na to

      0 0
    • Andrea  

      Uz ji mam cca pul roku, je to dobry napad. Ale ten novy design se vazne moc nepovedl.

      0 0
    • LUKAS  

      nalepim vyhledove, ale ustrihnu logo Vela, nebudu jim zadarmo delat reklamu :-)

      0 0
    • UCHI  

      Taky jsem ji nalepil, není to moc povedený ale rozhodně to má smysl za a)se tím hlásím k bajkařum a za b) třeba to některý motoristy přiměje chovat se k nám trochu slušněji, nebo aspon jako že ví že tam někde jsme, někdy mám na silnici pocit že jsem neviditelnej.

      0 0
    • RADO77  

      Tak konečně to dali do Vela. Shaněl jsem to po obchodech cely loňsky rok a nic.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.