• FrontMan

    Vím, vím už to tady bylo ale přeci hodně se za tu dobu změnilo. Nebýt omezeni financemi a jinými okolnostmi jaký by byl ten váš Vysněný?!

    U mě by to vyhrál tenhle a je k vidění zde www.programcycle.com/…/ml8_05.html … pěkný sen ;)

    0 0
    • Aiax  

      Moc by se asi nelisil od toho, co si slozili v poslednim MTBA: www.mbaction.com/homefullimg.jpg Uz z nej mam aspon to sedlo :)

      0 0
    • Radek Broz  

      Asi takhle by to vypadalo. Vcelku me nenapada, co by se jenste dalo vymenit – sand jen pruziny za titanovy:o)

      0 0
      • fousek  

        No asi tak, sice se mi vic libi ten starsi model s prihradou, ale prevodovka je takova vychytavka ze design de zcela jiste stranou, ale to je opravdu kolo snu ktery si nikdy nekoupim. To co mam je rekl bych tak dobry ze uz si nikdy lepsi neporidim. (no par uprav asi casem pride:-)

        0 0
    • Meesha  

      no, tak nejvic asi tohle www.sevencycles.com/…kes/imxL.jpg

      pak carbonovej Epic S-Works, kterej bych trosku potunil a pak by stacila treba i nejaka „tuctovka“ ala tymovej Scalpel…

      0 0
    • Smazaný účet  

      vlastne na svym dream bikovi jezdim, nejake drobne upgrady by se asi nasli, ale sem spokojen, jak se rika: kdo chce vic, nema nic :-)

      0 0
    • ydaho  

      já zůstávám věrnej značce… www.cykloservis.cz/…2/karta.php3?…

      0 0
      • kesu  

        todle je muj sen taky

        0 0
      • Helma  

        No neco takovýho…akorádmám porad dylema z tech fullu…i kdyz po TransBrdech bych ho bral.. Akorad bych chtel i predstavec od Ritchey a vydli R-7.

        0 0
        • prodi  

          Na Transbrdy nepotřebuješ fulla, potřebuješ traktor :)

          0 0
    • Pinocio  

      www.litespeed.com/…ewanee_.aspx začínám si na něj pomalu šetřit:-D

      0 0
    • mike!1  

      Pokud vyhraju sportku:-))) www.bikes.com/…sx-team.aspx

      0 0
    • Veeteck  

      Tak muj sen je ram Rocky Mountain Blizzard. Dost veci by na nem zustalo z meho stavajiciho biku (kliky Race Face Next LP, sedlo Gobi, stare XTR rapid firy, prehazka a smyk, Nokony), doladil bych to Thomsonem, taky by tomu slusela hlava Chris King (cervena), kola Crossmax XL. Jako tresnicka na dortu by byly vsude cerveny sroubky Tiso a upinaky Hope. No a samozrejme bych zustal u vecek :)

      0 0
    • RUR  

      Tak já se přidám:)))

      Rám: Steelman Manzanita or Rocky Bountain Blizzard řízení a náby: Cris King Zbytek: Race Face Deus šaltr,smyk a řazení: SRAM X.0 Brzdy: Brembo Vidle: snad Maverick SC32– ale prej teče, tak nevim:))) ( to je těžký, nic co by se dalo snadno a za jízdy přehodit z –80 na +100 se asi nedělá) Na zbytku moc nesejde.

      Odcházím vsadit sportku:))))))))) a než vyhraju, tak budu jezdit na tom svém. Mám ho totiž moc rád.

      0 0
      • tulda  

        Brembo už je dělá? Sem kdysi viděl jen nějakej prototyp, kterej vypadal hodně motorkářsky.

        0 0
    • Jane  

      V prvé řadě by to nebyl žádný seriový bike. Bych to poskládala asi takto: Rám: Airborne Lancaster Ti Vidle: Sid Carbon Kola: Hugi 240s, Mavic 717, DT Revolution, Michelin XCR Dry Pohon: XT + XTR, kliky RF Deus Brzdy: Avid Ultimate Ostatní: řidítka Easton EC70 Carbon, představec ITM, sedlovka Use, rohy Roox MXC, sedlo Selle Italia…

      0 0
    • Tleskač  

      rám Scott Scale Carbon CR1 LTD vidlice Rock Shox Reba přesmykač XTR RD-M960 řazení XTR Dual control brzdy XTR Disc 160 F & R mm rotor převodník XTR 2 22×32×44 T hmotnost 9.6 kg!

      0 0
      • Venda  

        Jo jo,to by se mi taky strašně moc líbilo. Jen bez Shimana. Sram X.0, Avid,Truvativ…

        0 0
    • BB  

      4 roky jsem ten system zadniho pruzeni vozil na Palominu a muzu ti rict, ze to neni to prave orechove. Je to hodne tvrdy, krasne to jede jako HT, ale proste to neni uplne pravy full. Treba kdyz se postavis do pedalu, tak vetsina vahy je okamzite neodpruzena a je z toho HT. Navic neustale problemy s presmykacem. Ten funguje, pokud je to nafoukany hodne natvrdo, jinak to chce poradny cit, abys zaradil na malou placku v kopci. Takze nadherne vzpominky, ale po te, co jsem poznal pravy full, tak „never more“.

      0 0
    • Darkson  

      maratonskej full Rocky Mountain ETSX v kanadských barvách…láska na první pohled!

      new.mtbs.cz/ka­talog06.html?z=Roc­ky%20Mountain&r=&t=

      0 0
      • cabbage  

        dokonalej byl s karbonovou zadní stavbou…

        0 0
      • Darkson  

        a HT vyfešákovanej Klein Attitude s Foxkou F100 a Rohlhoff nábou;

        0 0
        • lidumil  

          Jo tak to je můj sen taky… Aspoň ty kliky už mám :-)))

          0 0
        • zac  

          no az na tu nabu ti nekdy muzu ten sen na chvili splnit… :)

          0 0
          • Darkson  

            nějaký mouchy tam máš, ale skousnul bych to. pak si mě zase ale musíš chytit :-)

            0 0
            • zac  

              a ne cem? doufam ze ne na tvym DHstroji! :) co se Ti tam nelibi? :)

              0 0
              • Darkson  

                na mym XC stroji! koukám na aktuální fotku a máš to fakt pěkný. asi jen ty XTR kola;

                0 0
                • zac  

                  to je XC na kterym bych 50km nedal… :) proto musim mit HT protoze jsem slabej… :) no jo ale zase jsou ty kola lehoucky a byla to nabidka co se nedala odmitnout…

                  0 0
                  • Darkson  

                    neboj, překous bych je. sice se zaťatejma zubama, ale jo:-)

                    0 0
      • kolobrnda  

        musim souhlasit. je krasny a tez bych urcite do nej sel. mas vkus

        0 0
    • cabbage  

      tohle: www.ellsworthbikes.com/…oment/01.htm akorát náby RBdesign reactor případně intense 6.6 + DUC32, osazeni X.0, selcof, easton 90 atd.. a z HT RM catastrophe 03, nebo morati 1.4 disc…

      konec snění a z5 na „zimáka“…(

      0 0
    • Lister  

      Tak ten rám se bohužel už nedělá, ale kdybych chtěl HT tak mojim snem byl vždycky ocelový Team Marin, komplet v bílé barvě s červeným nápisem Marin, bohužel nemám ani fotku, ale je fakt krásnej ;o)

      A kdybych si chtěl postavit opravdu pořádný XC stroj tak jdu do tohodle :o) www.competitivecyclist.com/za/CCM?…

      0 0
    • Pavlis  

      A co silnicka?:) Pro me dokonale vypadajici geometrie.

      0 0
      • enjoy  

        to ma opacnej sloping,ble:-)

        0 0
      • Vrci  

        Má to monostay zadní stavbu to ne.

        Bylo by to celouhlí, A zadní stavba, mírný sloping (do 5 cm), osazeno rekordem, zipp 404 nebo bora, mizuno sedlovka, představec, řidítka a vidle.

        0 0
        • Vrci  

          nebo sedlovka integrovaná do rámu.

          0 0
        • Pavlis  

          Monostay zadni stavba znamena, ze nema obe vetve az k sedlovce? Pokud jo, co je na tom spatneho? Je ten ram snad min tuhy?

          Pravdou ale je, ze za ceny Colnaga by uz jinde bylo celouhli,ale stejne bych ho bral:)

          Proc Mizuno? O tehle znacce jsem slysel snad jen ohledne fotbaloveho nacini, i kdyz ty od nich mas i vidli koukam.

          0 0
          • Vrci  

            Mizuno jsou nádherný věci dělaný v Itálii, používá je třeba wilier (vidlice). www.genuine.it/…ENG/main.htm

            Monostay je přesně tohle. Nelíbí se mi, při stejné váze je méně tuhý.

            0 0
            • Pavlis  

              U zadnich staveb z karbonu predpokladam jednodussi napojeni na celek, ale proc se tedy pouziva Monostay i u nekterych celokarbonu? Ze by jednodussi vyroba?

              0 0
              • Vrci  

                Jednodužší. Velká část celouhlí je lepená do karbonových spojek. Ten kdo udělá A stavbu si už musí být karbonem dost jistý.

                0 0
      • TheIF  

        Co tenhle lehkej „uhlák“ :-) www.canyon.com/…tattung.html?b=76

        0 0
        • Pavlis  

          Pekny, jen bych s tim bal jezdit pri bocnim vetru nemluve o vlnach od nakladaku a rafky mi nejak proste nesedi.

          0 0
    • Pavlis  

      A jeste pridam pro me bozi „nater“. Bohuzel jen u nejvyssich rad Treku:(

      0 0
      • Lister  

        no já nevím, vypadá to dost děsně :o(

        0 0
        • Pavlis  

          Na prvni pohled mozna, ale kdyz jsem si vsim detailu jako kour od „vyfuku“, „rez“ mezi „platy“, sestrely nebo NO STEP samolepky. Proste si celkem vyhrali a bral bych drandit na stihacce z druhy svetovy :)

          0 0
      • Jarda  

        Nebylo by tohle lepsi?

        0 0
    • kovar  

      full aspoň se 130mm, s integrovanou převodovkou v rámu s rozsahem odpovídajícím současnému rozsahu XC převodů (0,25 až 1,55 do lehka). Klasické zatuchliny typu přesmykač, přehazovačka, křížení řetězu ničeného špinou už by mohly jít konečně do historie.

      0 0
    • NSbiker  

      Jednoznacne Uzzi + 66, zmenil by som tam len par veci…

      0 0
      • NSbiker  

        Teda hlavne brzdy, az teraz som si ich vsimol :)

        0 0
        • HastySnail  

          ty brzdy jsou naprosto v poho… nevim co proti nim posledni dobou vsichni maj… driv je vsichni chvalili, ted je zase v mode Avid… ja je mam a nemam s nima sebemensi problem. Naopak – brzdej nekdy az moc. :))

          0 0
          • HastySnail  

            i kdyz pravda – na kole snů bych si uměl představit i jiný :))

            0 0
          • enjoy  

            to jsi zaspal tak rok dva:-).hayesy byly ok tak pred par lety a avid je zase uz aspon rok proste jenom obycejna mechanika.a pokud si mluvil o juicy tak ty jsem vubec neuvazoval:-))

            0 0
            • HastySnail  

              ha! ale jsou to brzdy! kdyz brzdily OK pred par lety, ted uz ne? divny ne? v cem jsou spatny? uznavam ze nepatrej k nejlehcim, servis taky neni zrovna snadnej, ale brzdej dle meho nazoru naprosto dostatecne a to je jejich hlavni ukol… Rozhodne bych jim dal prednost pred Shimanem (spise ze sympatie), u Avidu se mi nelibi snad akorat cena, i kdyz posledni dobou uz se taky daj sehnat levne… Ale proste proti Hayesům nic nemam. Kdybych byl bohatší, koupil bych si asi taky něco luxusnějšího… třeba Xsiv nebo Formula… ale to uz je podle me vyhazovani penez – sluzbu odvedou skoro stejnou – kolo zastaví :)) Je to pak uz jen o image a snobstvi… o cemz je bohuzel dnesni svet bikingu… lidi se predhanej kdo ma lepsi bike misto aby jezdili…

              0 0
              • hanz  

                xsiv bych asi nehodnotil jako luxusnější…ora brzdí super ale nebral bych je kuli dovozci, není jisté že seženeš co budeš potřebovat. Když Hayes tak MAG s ostatníma sou fakt problemy…zavzduš­nujou se, přehřejvaj se, vadnou......juici, hope, saint, xt..je spousta super brzd.

                0 0
                • HastySnail  

                  já ale netvrdim že bych nenašel lepší brzdy… jen mi prostě připadá že HFX9 nejsou tak špatný jak je mnozí popisujou a svim způsobem mi to vadí :)) Nezažil jsem že by se mi Hayesy přehřejvaly a vadly (203/180 kotouče)… je fakt že na sjezdovku na Ještěd se teprve chystám, ale prostě za tu cenu mi nepřijdou špatný… tečka. :))

                  0 0
                  • hanz  

                    no mě přijdou :-)) jezdil jsem dvoje hfx a jedny magy, 4× hope, juici a další brzdy. Já bych je prostě už dobrovolně nechtěl.

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Me staci. Zadny problem jsem s nima nemel. Ale taky bych snesl lepsi :)

                    0 0
    • Pebe  

      www.titusti.com/…_exo_lg.html musel bych asi rozprodat celou rodinu :-)

      0 0
    • Ascalabrus  

      To je jednoduchý:

      www.bike-forum.cz/…se_biky.html?…

      0 0
    • gobike  

      Urcite tohohle:-) www.ultrasport.cz/…-etsx-70.jpg

      0 0
    • Manas  

      Takze ja to mam jasny :-) photo.pinkbike­.com/photo/124/pbpic­124790.jpg

      0 0
    • Lance  

      ten na ktery cekam, nic vysneneho nemam, vscky kola jsou stejne,takze tak

      0 0
    • Stax  

      blur xc s vysnivanou vybavou :)

      0 0
    • Luka  

      speshl stumpjumper FSR… a avidnima juicynama, vhodnou marenkou vepredu, chytrym tlemicem, sedlem od speshla BG Wmn,time pedalema, nejaky ty mavic kolesa… no… se nesplni… tak aspon silham po XC FSR

      0 0
    • lubos  

      takovy jeste nikdo nevyrobil :)

      0 0
    • black.horse  

      SC Heckler s pěknou výbavičkou… na jaře to nevyšlo, ale nevzdám se a začal sem na něj znova šetřit, chci si ten sen splnit, i když to bude trvat asi hooodně dlouho… uf, snad sem to zase nezakřiknul:-)

      jinak jeden unreal sen: nějakej rám z oceli třeba Fat Chance Yo Eddy, osazení Paul, sedlo třeba Brooks… prostě tyhle kultovky, co se už skoro nedaj sehnat…

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Stopro tohle, jen místo shimana bych dal sram, kliky třeba raceface atlas.

      0 0
    • MARIN  

      Přehazku a řazeni bych ale vymenil za SramXO a pedaly doplnil nejvyssima Time

      0 0
      • atrex  

        na 100% souhlasim

        0 0
      • lubos  

        rekl bych, ze barevne by se k tomuhle ramu hodila vic Maratonka. Ta co ma cerne nohy, a cervene knofiky. Co myslis ?

        0 0
    • náčelník  

      Např. Scalpel s Lefty. Ale to je opravdu jen sen, protože na něj nikdy nebudu mít výkon :)

      0 0
      • náčelník  

        No a v neděli jsem na vlastní voko viděl tohle: www.dogstar.no/…iderbike.jpg To by taky šlo, ne?

        0 0
        • lubos  

          A sakra. Tys potkal muj pristi ram :)

          0 0
          • náčelník  

            Fakt jdeš do něj? Barva, tlumič, vidlice, osazení, … ?

            0 0
            • lubos  

              Barva myslim, ze ano. Tlumic .. nevim. Zbytek to co mam ted. Ale uz kola na kotouce a kotouce. Mozna vidlice s malinko vetsim zdvihem. Ale to je daleka budoucnost :)

              0 0
              • náčelník  

                Ten co já viděl, byl oranžovej, XTR, SID, Crossmax SL, tlumič nějaký Manitou. Koukal jsem na něj, upíjel u toho pivo a jak jsem slintal, tak jsem měl furt plnou sklenici :)

                0 0
    • Tino  

      čo poviete na toto:

      rám: santacruz superlight (čierny) vidla: marzocchi MX pro SL prehadzovače, radenie, kazeta, reťaz: XT kľuky: race face deus brzdy: hope mono mini (modré) ráfky: mavic 717 XC disc (čierne) náboje: hope XC (modré) predstavec, sedlovka, riadidlá: raceface deus hlavové zlož.: hope (modré) rýchloupináky: hope ti (modré) sedlo: gobi

      vedel by som som to aj viac vyšperkovať (chris king, sram xo, a pod.) ale chcem držať rozumnú cenu. toto sa do poskladať za cca czk 82 tis.

      0 0
    • krabica  

      Je to spíše kolo které plánuju a tak se mi o něm pořád zdá: RB Monster EN RS Pike řazení SRAM HOPE M4 Ringlé Abbah S.O.S + Sun Rims Single Track zbytek RACE FACE

      0 0
      • JMT  

        KTM nadsenec ?

        0 0
      • FrontMan  

        Hmm dělaj pěkný kola.Ještě ti ve výběru chybí nějakej ostřejší full :-)

        0 0
        • St1c  

          no hlavne sa mi pacia tie ramy.ten typ karbonu na vrchnej vrstve je fakt husty.:D

          0 0
    • zirecek  

      Pro mě dokonalý bike už mám, finance bych vrazil do dovčy.

      0 0
    • Nuvolari  

      ja bych bral toto…

      0 0
    • grafik  

      nemam vysneny bike, ale mit tenhle tak spokojenost maximalni :)

      0 0
    • Helma  

      jj…ale lepsi je team issue..to je muj skoro sen..Nomit ho sem v raji..

      0 0
    • Czertbiker  

      No tak já bych volil něco takovýhleho!

      0 0
    • borda  

      už když jsem viděl nadpis threadu, tak mě okamžitě napadlo přesně tohle kolo, takže naprostej souhlas

      0 0
    • treatt  

      No tak koukam, ze jsem asi skutecny magor… Pokud totiz vezmu v uvahu, ze bych skutecne nebyl vubec limitovan financemi, potom by muj vyber byl asi nasledovny: Silnicka – www.fkc-concept.com/rzworange.htm Vim, ze vypada opravdu zvlastne, je to od francouzska garazovka, ocelova silnicka s dost zvlastnim konceptem, je to na delsi popis… Pak treninkova silnice na pohodlne rasovani se, tedy Ravo Allegro s merenim wattaze. Morati cyklokros ram pro co nejrychlejsi a kosti netresouci litani po rozbite Praze, rafky bych musel vychytat, ale kazdopadne silny draty do vypletu, rikal jsem si, jestli ne taky titanovy, kdyz uz, terenni galusky. XC Bike Intense Spider s F100X na X.0… Endurko Santa Claus Nomad Nejaky odolny kolo na hrani, trochu skakani, padani a vsechno okolo, pevnak, asi neco od Kony No a samozrejme taky cruiser, nedavno jsem videl v Cykloservisu jeden lahudkovy od nejakych kluku tady z Cech, co je montujou jako garazovky, jinak neskutecny vyber jich maji v Dansku. A k cemu to? No prece na cestu na pivecko v sandalech, havajsky kosili a s doutnickem ;o) Jinak co se tyce osazeni, Shimano prohibited, tedy vzdy Campa a Sram, krom presmyku (XTR) a mozna ze na Spidera bych se uvolil pustit XTR kliky, na tech vymazlenych kolech misto bowdenu Alligatory a takovy samozrejmosti jako pedaly Time a predstavec Thomson ani nejmenuju. A krom toho samo airbrush… Nakonec doladeny s oblecenim a neni co resit. No a protoze strasna radost je radost udelat, jeden clovek by dostal svy vysneny Pinarello nebo Look KG 486 Custom a slusny bike, jeden clovek svuj snovy celobrk a tak…ok, taky dnes vsadim tu zatracenou Sportku ;o)))

      0 0
    • fousmen  

      me se posledni dobou casto zda o necem takovym (-:

      0 0
    • vili  

      muj sen je todle :-), akorat sedlovka thomson a xl-kovy crosmaxy

      0 0
    • SoLaX  

      Pride mi, ze v ty Hi-end kategorii kolem 200k uz moc rozdily v kvalite nebudou, takze sem to bral ciste designove a to me uchvatil tenhle Santa Cruz Nomad.. Jinak pridavam hlas pro Maverick American ML 8, taky nadhera..

      0 0
      • hanz  

        nomad super ale ten maverick je nechutně přecenovanej..nato že je to na enduro dle mě dost špatnej system a že to blbě řadí na smyku a že to má nestandartní tlumič je to příšerně předražený.

        0 0
    • Czertbiker  

      No nedá mi to, sice jste to asi už viděli, ale tohle bych jako druhej bajk v garáži přivítal!

      0 0
    • vitan  

      nicolai.net/

      nicolai argon reba sram X-O dt 240 kola avidy véčkové brzdy chris king nokony race face kliky, sedlovka, řidítka a představec

      …tak to je můj nesplněný sen!!!!:)))

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      jednosznacne Nicolai viz foto kompenenty mozna jine ale ram jedine Nicolai

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      jednou sem ho videl zamilival sem se k nemu foxka vydle a je vysmato

      0 0
    • zac  

      no tak silnicku jsem si vcera nasel… :)

      0 0
      • vitan  

        …božíčku…!!!:D

        0 0
      • Meesha  

        jj, ale ty kola sou osklivy… Dal bych tam bud neco na vysokejch karbonovejch rafcich a nebo bych Ksyria s ruzovym eloxem… peklo! :-D

        0 0
    • speedy gonzales  

      he tak ja taky neco supnu… takovy lehky univerzalek

      0 0
    • Smazaný účet  

      no tak jako vysnenejch biku je hodne,ale mezi dva nejvysnenejsi patri asi tihle…

      0 0
    • Elwing  

      nu, já ráda toto, co se týče designu, nato bych mohla koukat od rána do večera :) ale na ježdění nějakého fulla – třeba ironhorse

      0 0
      • cabbage  

        aspoň že máš vkus btw: lepší foto by nebylo?

        0 0
        • Elwing  

          zkusim najít, ale ty stránky sintesi sou nap*** jelikož jeto flash a ještě jim to neběhá…

          0 0
    • rock  

      Van Nicholas Zion.

      0 0
    • saturnin  

      Kurňa to bych si taky nechal líbit takovou mašinku

      0 0
    • Peslezedirou  

      Můj dream bike je tento.....

      0 0
    • Manas  

      Skoda slov …

      0 0
    • Johy  

      Sice se v tom tak moc nevyznám, ale mě se celkem líbí tohle, ma jednoduchý design…černý, ale v kokmponentech se moc nevyznám:)

      0 0
    • Tomcat  

      Salsa , Dekerf, Merlin, IBIS, VooDoo

      0 0
    • Sirenna  

      Ja bych brala Pepika ;)

      0 0
    • VencaV1  

      Akorat bych tam dal jinej tlumic, sedlovku, kliky a kola s plastema.

      0 0
    • ddreamon  

      Dream Bike je docela coll shopik v Brne, ne? Po tom, co vykousali toho parchanta Snedara se to dava dohromady. Je tu nekdo z Brna?

      0 0
      • kubad  

        Nechci znovu otvírat starou historii okolo DreamBikes Ale dřív než „vykousali toho parchanta Snedara“ to fungovalo mnohem líp.

        0 0
    • Scotty  

      Tohle…,ale skutečně to asi bude jen „dream“ :))

      0 0
    • UCHI  

      Já už svůj dream bike mám týden doma a moje nadšení nezná mezí… Jedinou změnu plánuji vyměnit vidli za Rebu nebo Revelation a bude to.

      0 0
      • enjoy  

        co ti na tore nevyohvuje,jestli se muzu zeptat?

        0 0
        • UCHI  

          Váha, nemá lockout-na tom ale netrvám. Jinak není špatná, menit ji budu až v zimě.Reba bude na vánoce:-)

          0 0
    • Manas  

      Sice to je tuctovka, ale na lesteni a pozovani bych ji bral vsema 20ti.

      0 0
    • MrtweyUbrus  

      hmm, kdybych nevážil 100kg tak tohle je můj sen, full vážící 9,5 kg…

      0 0
      • lizar  

        No tak když se jendá o sen tak jedine toto.Ale pár komponentů bych vyměnil. Jinak super

        0 0
    • Pebe  

      tohle jsem hledal poměrně dlouho

      0 0
    • Lance  

      tenhle

      0 0
    • Pebe  

      a silnička

      0 0
    • maly bob  

      tak ja mam jasno, ram sintesi, vidla pace rc 41, crosmaxy, xtr , kliky fsa karbon

      0 0
    • Manas  

      Mno a jeste jedno kolo bych chtel – pro pripad lesteni :-)

      0 0
    • Manas  

      Mno a muj posledni prispevek. Tohle je velmi vazny kandidat na pristi kolo. Proste parada.

      0 0
    • Mito1  

      Pre mňa určite táto kona.

      0 0
      • cabbage  

        pěkná, ale dovedeš si jí představit v tvojí velikosti?! radši si jí kup jako přívěšek na klíče;o)

        0 0
      • Tinker  

        Asi před týdnem jí někdo vyhrál na eBay za 550$!!! Považuju to za svojí osobní prohru… Jsem teď ve státech a ten rám tu stojí 600$. V Evropě je asi za 750EU a hlavně teď není v Čechách distributor, kterej by dokázal sehnat samostatnej rám :-( Z internetu se to taky objednat nedá, protože to posílaj jenom distributorovi, u kterýho si to člověk může vyzvednout, ach jo… je to taky můj sen, mám ho na ploše ;-)

        0 0
      • Pinocio  

        V posledních dnech jsem tuhle konu viděl dvakrát a v reálu vypadá ještě líp:-)

        0 0
    • Sinty  

      Když český „titanový sen“ skončil, tak tohle.

      0 0
    • kudlanka32  

      a co yeti…nikdo ho nechce, vy ostudy? Uz sem si jednoho splnil…ale co treba takovy AS-X s ruzovym chris kingem…nezne drsna milenka, slint :)))) Ze by jeste jenoho…heh…

      0 0
      • misak  

        jo jo moc pekne, ostate ten tvuj yetik taky neni k zahozeni :-), no pridam aspon neco podobneho a dle meho vkusu

        0 0
      • wroum  

        stejna kategorie jako cannondale. jednocep za nehorazny penize a pekny to IMHO taky neni

        0 0
        • misak  

          myslim ze zrovna v tomhle threadu nemusim premejslet nad tim co to stoji ne? ve skutecnosti bych na to samozrejme jako student nemel… a ze se ti to nelibi, to je tvuj problem ;-)…

          0 0
          • Peslezedirou  

            Na B-F nejsou jednočepy populární, tak pozor aby si někoho neurazil. :oD

            0 0
          • wroum  

            na tohle bys mel a pritom to je skoro totez, tedy vlastne az na ten napis na roure, coz neni problem dodelat… :-)

            kensbikeski.com/i­mages/library/lar­ge/haro_ex_x1s05_­m.jpg

            jinak pod pojmem dream bike si predstavim (ja osobne) kolo dokonale technicky i designove a to tenhle Yeti nesplnuje i kdyby byl celej ze zlata. dokonalosti se priblizuje treba SC Nomad, ale tam se mi moc nelibi jizdni projev.

            0 0
            • kudlanka32  

              jo taky existuje neco jako geometrie a ta yetiho mi prijde docela dobra az zabavna:)..... a taky ten jednocep ma jednu vyhodu totiz on je docela citlivej… zkus obcas pouzit mozek a ne jen opakovat PR kecy…VPP neni jedina cesta jak udelat kolo, i kdyz nas o tom chce santa presvedcit… A jinak to AS-X co ti prijde drahy mi prijde celkem levny, je levnejsi nez 575 a mnohem levnejsi nez ASR-sl.

              0 0
    • dancing dog  

      „Neopouštěj staré věci pro novééééééé…“ Nostalgie

      0 0
      • Kero  

        No ja neviem ako vy ale ja som uplne spokojny s mojim bikom a plne mi vyhovuje a nikdy by som nepotreboval daco lepsie.

        0 0
        • Gorgov  

          Zkus něco pořádnýho a pak si odpověď jestli by se ti to nelíbilo víc:)

          0 0
    • Gorgov  

      třeba tohle?
      www.light-bikes.com/…eListing.asp?…

      až na to „sedlo“:)

      0 0
      • Kero  

        No tak to by urcite chodilo trochu lahsie ako moj bike ale urcite by to bolo aj dost drahe.Podla mna by to boli vyhodene prachy hlavne pre mna ked moc nezavodim a inac moc by som takemu biku neveril co sa tyka vydrze suciastok hlavne ked by som s tym skakal tak jak s gt.By som bol zvedavy kdo si taky bike kupi.

        0 0
        • kubad  

          Je pravda že ten LITESPEED SEWANEE CUSTOM je spíš Show Bike, než kolo na ježdění, ale majitel si ho tak naskládal asi mu to vyhovuje.

          0 0
          • speedy gonzales  

            to je podle me blbost, myslim ze se to tak v usa nebere…proste na to mas..tak kdyz te to bavi tak si koupis to nejlepsi vybaveni…videl sem v terenu tolik litespeedu, merlinu a mootsu ze mi to ani neprislo jako nejaka kultovka

            0 0
    • MrtweyUbrus  

      Mno já už svůj dreamm bike mám :O)

      0 0
    • cabbage  

      .

      0 0
    • Pallos  

      Tak toto je prosím můj sen (styl) :o)

      foto.mtbtr.com/e­urobike/bisiklet_ka­dro/pages/Padu­ano%20Caino.htm

      0 0
    • gouryella  

      jednoznacne:

      trinnity.cz/De­tailPage.asp?DPG=19515

      Po kanourovi nejkrasnejsi HT co znam. Tak treba, nekdy…

      0 0
    • Vlado Jekyll  

      Ja by som kľudne skúsil 29.

      0 0
    • Scotty  

      Dovolím si oživit tento thread,který jsem před lety rád sledoval,byli zde k vidění opravdu krásné kousky. Jak to u vás vypadá nyní,popř. splnil si někdo třeba sen z tohoto vlákna?? Já bych se nebál sem opět vložit bajk,který se mi strašně líbil už tehdy RM Slayer 90 mod. 2006.....ale musím říct,že současný opravdový „dream“ je rám LiteVille 901. Jak už tady kdysi zaznělo,tohle vyřeší asi jen Sportka :))

      Ale aby nebylo jen u toho snění,splněním snu je i poskládání prvního Fulla…spokojenost obrovská!!

      Tak co Vy??

      0 0
      • Běžec  

        Liteville ano, 901 je na můj vkus už moc „freeridová“, spokojil bych se s 301 :-)

        0 0
    • Manas  

      Je to blby, ale na dream biku vlastne jezdim. Nemam nic co bych na tom chtel vymenit … zatim :-)

      0 0
    • tassajara  

      Dreambike pre mna je Hevay Tools Alu Pro, model 1992 :o))) Cierny. Krasny. Alebo aj Alu Comp, taky fialovy. Doteraz nad tym katalogom poslintavam, maju to pekne nafotene na skotskej vysocine. Hanba to priznat, ale vdaka tomu katalogu som sa platonicky zamiloval do MTB :D

      0 0
    • MedyX  

      no ja jsem uchyl na Ghosty, takže dream bike jednoznacne AMR Square..

      0 0
    • l-e-t-o  

      já jsem prostě a jednoduše zamilovaný do starého scalpela a to mi nikdo nevezme :)

      0 0
    • wenc  

      Tohle,fakt pecka…

      0 0
    • k3nyL  

      Bump@exhumace 2016 ~ Musim rict ze takhle zpetne sem se celkem pobavil… Treba nas bude vic ;)

      Dream Bike 2016

      0 0
      • Vilém  

        Tak ten se s tim nesral:) To musi jit dobre na zadek.

        0 0
        • k3nyL  

          To vis v tom je budoucnost. Dalsi stupen evoluce…ebike 3.0

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.