• ddd - andy

    Tak me napadlo taky zalozit anketku… :-) Kdyz se tu ruzne preme o funkcnosti ruznych ramu, jak co pruzi, jak je co pevny, co ktery komponenet vydrzi, zajimalo by me, kolik jste kdo jezdil biku. Tim myslim vlastnich biku, ne pujcenych na jeden den. Za den samozrejme zjistis jak se na tom onom jezdi, ale po pul roce uz presne vis, jak se to chova ve vsech situacich.. :-)

    Anketa: Tak kolik?

    1-3
    196x
    48%
    4-5
    115x
    28%
    69x
    17%
    30x
    7%
    0 0
    • fousek  

      teda sem to dal blbe, biky jenom 2+1 na kterym sem najezdil docela dost, ale nebyl muj, jinak kol sem napsal spravne

      0 0
    • fousac  

      silnicky nepocitam..

      0 0
    • foxhound  

      Tak když počítám rámy, jako takové tak 4. Dva od Authoru, s těma jesm byl docela spokojený… a teď mám druhý Superior, který stejně jako ten první prasknul i ve stejném místě. Nemáte náhodou taky takovou zkušenost se superiorem XP940 (u6+carbon)?

      0 0
    • Lister  

      tak pokud to vezmu hodně ze široka, tak nejdřív

      1. takový to malý s postraníma kolečkama
      2. pak nějaký oranžový trošku větší
      3. BMX – to byl stroj :o)
      4. Sobi 20 – čopr hadra :o)))
      5. Nesmrtelný Favorit – mám do dnes.
      6. první MTB Superior – někdo mi ho po 14 dnech šlohnul – svině…
      7. MTB Biria – skvělých 18 převodů, Shtimano SIS a něco kolem 17 kg :o)
      8. první pořádný MTB Author Versus 2000
      9. to co mám teď, i když to nění koplet nový kolo spíš jen přestavba.
      0 0
      • ddd - andy  

        Hele proste jenom biky. Zadny silnice, maly kola atd.

        0 0
        • Lister  

          má to dvě kola, je to bajk, navíc já většinu z nich používal podobně jako klasické MTB, teda kromě té silničky, takže pořád to spadá do kategorie 5–10 :o))))

          0 0
      • krabica  

        Vidím, že jsem to pojal obdobně. :-D

        0 0
      • Radek Broz  

        Kdybych to pocital takhle, tak jsem jich mel jeste vic;-)

        0 0
        • Lister  

          sem psal, že to beru ze široka :o)))))

          no ale 4 MTB mám poctivě a navíc ta BMXka, kterou jsem používal podobným způsobem, jakým si třeby ty nebo Pádlista představujete, že se má „bajk používat“. Co jsem se na nich nalítali, skoky na motokrosové dráze, lávky, skočky.........no a ještě bráchovo MTB, který dost často používám jako silničku, ale to tedy není moje, i když kdybych spočítal cenu za servisní zásahy, tak už jsem si na něj vydělal :o))))))

          0 0
    • krabica  

      1.Takové červené s kulatýma řídítkama. 2.Žluté trochu větší 3.Trialové s cantilever brzdama a cvrkem 4.Favorit červený 5.Favorit zelený sportovnější 6.MTB CrMo FORT s STX-RC 7.Cross Artur 8.MTB MERIDA MATTS Sport 500-V

      Chceš do té ankety jen MTB, nebo všechny, nebo bez těch dětských? :-D

      0 0
      • wroum  

        Hele proste jenom biky. Zadny silnice, maly kola atd.

        0 0
      • krabica  

        Šmankote, já zapomněl na svoje první MTB s Altusem. Byla to značka MounTain Bike.

        0 0
    • goofy  

      Brat to podle ramu nebo jak? Protoze ja si koupil prvni poradne kolo, a pak ho zacal prestavovat, takze nektere komponenty zily i na dvou ramech, nektere neprezily ani jeden… :o)

      0 0
    • wroum  

      SHIMANO 18 speed Merida Dakar 690 Merida Big Air pro RB bandit FR Banschee Chaparral Norco Fluid 2.0

      0 0
    • Radek Broz  

      Olpran Tomy :D RockMachine nevimco RockMachine Flash RB Monster HT RB Monster EN

      0 0
    • Blade  

      Takze kdyz nepocitam svy prvni maly cerveny, potom vetsi stribrny Pionyr 22, jeste vetsiho Favorita co mi skladal tatka a crossovyho Artura Classika, tak uz zbyva jen Author Instinct (a moh bych ho pocitat i dvakrat, protoze mi odesel jeden ram :- ) )

      0 0
      • Blade  

        Tak od té doby GT Zaskar (toho bych mohl počítat 3×, protože mi 2× praskl rám:D), nějaká stará ocelová silnic Fort a aktuální závodní bajk Ghost HTX Lector 9000.

        0 0
    • ddd - andy  

      Tak ja taky trochu.. :-) Velamos – CroMo Superior – Alu,Hi-Ten Fort I – Alu Fort II- CroMo Trek Y33 – full – Alu Fort III – Alu Fort IV – Alu Sfinx – custom I – CroMo Author A-Gang – Alu Author A-Zone – full – Alu Sfinx – custom II – CroMo Kangaroo Red Soil – full – CroMo Big Hit – full – Alu Norco tem DH 05 – full – Alu Norco 125 – Alu Norco team DH 06 – full – Alu

      0 0
      • Peslezedirou  

        Z tvého výběru bych se chtěl svézt na Treku Y33 a pak určitě na Kangeroo Red Soil. Asi nebudeš už znát váhu červené hlíny?

        0 0
        • ddd - andy  

          Hlinu nevim. Mel jsem to parkrat rozebrany, ale nevazil to. PS:Co takhle jeste Garry Fisher – neco podobnyho ty Y33, Morati 1.3, Spesl Epic, RB Monster, Kona Stab DH – nebo tak nejak, Norco SIX, sjezdova Yeti-na, Black Horse atd.. :-) Ale to bylo vzdycky jen na chvilku.. ;-)

          0 0
          • prodi  

            Už je mi jasný, proč si založil tenhle thread :)))

            0 0
            • ddd - andy  

              No myslim ze neni.

              Vis proc sem to zalozil? Az me zase nekdo bude presvedcovat jak je jeho bike pohodlnej, jak ma super geometrii atd., staci kouknout sem a muzu dal z neceho vychazet… ;-)

              0 0
              • prodi  

                …za předpokladu, že ti to všichni pravdivě napíšou…:)

                0 0
                • mawerick  

                  no před tím než to řekl by ta pravděpodobnost byla i vysoká;)

                  0 0
                  • ddd - andy  

                    Myslim ze ta pravdepodobnost je stale vysoka. Vetsina lidi totiz nejdriv vyplni dotaznik nez se zacte do kometaru a jednotlivejch vlaken.. ;-)

                    0 0
          • blue  

            ten GF byl Joshua, pokud se nepletu… jeste nedavno (2–3 roky dozadu?) ho snad delali jako nejakej strasnej low-end

            0 0
            • ddd - andy  

              Jasne Joshua – a delal se ve trech provedenich resp. osazenich.. Tehdy hi-tech s plovoucim stredem :-)

              0 0
              • black.horse  

                já tehdy snil o Level Betty… snad v Bike Pelotonu byla vyfocená v červený s Judy XLC to byla bomba:-)

                0 0
                  • black.horse  

                    jojo, to je ona:-) tehdy to byl stroj…

                    0 0
                    • wroum  

                      byl taky muj sen :-) dodnes si pamatuju zaver testu tohodle kola v Cykloservisu (asi) „S timhle kolem muzete byt rovnou da king nejake te HC particky“ Tehdy hardcore, dneska usmevne :-)

                      0 0
                  • Honzas  

                    jee, tohle jsem asi dneska potkal u zoo na zbraslavi ;-)

                    0 0
                • omar  

                  muj nej sen byl San Andreas, když už konečně sem se rozhoupal že bych ho od kamoše co ho mel koupil tak mu ho ukradli, pak v pzni stavěli policajti pekne dlouho každyho kdo měl fůla

                  0 0
        • blue  

          jedna karbonova ypsilonka se vali doma Jirovi, treba ti ji proda :-)

          0 0
        • kubad  

          :-) bohužel jen foto, a ještě špatné.

          0 0
          • Azmir  

            V té době asi top, ale dneska kdybch ten trek přestříkal na olpran tak mi to vůbec nepřijde :))))

            0 0
    • Jenda  

      horsky kola jako celek jsem mel novy akorat dve ale ramy sly asi takto Mongoose Alta Cr-Mo(1994? komplet STX:-) praskla patka reklamace a dostal jsem Author Basic Tri-Mo (trubky Cr-Mo zadni stavba Hi-Ten:-) nejak mi nesedel takze NoName (asi Reta) Cr-Mo dost tezky a toky cely divny takze RockMachine CPS 2.0 Cr-Mo Tange – prakl pod sedlovkou kopul jsem tem samej a praskl po cca 4 mesicih tamtez vyreklamovano a dostal jsem dalsi a ten ted novy visi doma na zdi (nmate nekdo zajem?:-) Superior XP930 model 2003 Alu D.B. praskl asi po 1000 km pod sedlovkou vyreklamovan za XP930 2004 Alu U6 no a ted prvni full co mam v profilu

      0 0
    • mawerick  

      0. BMX 20

      1. Takový difný žlutý s ruznobarevnejma flekama:D
      2. Author Tracion 99
      3. RockMachine Adrenalin 3000 (ten šíleně zelenej;))
      4. Fuji Diamond Lite – 3
      5. Cannondale Jekyll 900
      0 0
    • dalimil  

      MTB california dream :-) 96 – 99 MTB RM thunder 99 – 01 MTB RM flash 01 – …

      0 0
    • mastihuba  

      Jo kola? Tak to nic. :))

      0 0
    • black.horse  

      když teda budu počítat jenom MTB tak:

      • Olpran Tommy
      • Anlen Cougar
      • takový vysokánský XC na rámu asi od Bareše s Alívkem
      • pak podobná zrůda jen s trošku jiným rámem a barvou a na Aceře atd:-)
      • Author Traction postupněsem přestavoval na hopsání
      • první Black Horse s 26" kolama
      • druhý Black Horse zase s 26" kolama
      • třetí Black Horse ale na 24" kola a singl
      • pak sjezďák od Mrázka s Jakoskou
      • postaven novej bajk na tom starým Traction rámu
      • Author Azone
      • RB CRX vel. XXL
      • Kona Stinky
      • RB CRX XL
      • NorthShore Bitch
      • zimák Author Magic
      • Haro Extrem X2

      zkusil sem to seřadit dle období, snad sem se trefil a na nic nezapomněl:-)

      0 0
    • Manas  

      Starej favorit s novejma vecma, GT, uz ani nevim typ s RST 461, Kinesis ram s RST Delta TL, Blackhorse s RST Delta TL, Norco Sasquatch, Jamis Dakar Sport, Favorit F1 na valce, Norco Team DH.

      0 0
    • McBlacky  

      Velamos – měl trojpilu a jezdil jsem s nim po lese ikdyž to byl teda trek asi 18kilo :) Rock machine horizont? nebo tak něco s pevnou, altus Schwin sidewinder s pevnou/judy C, alivio/altus Merida Slick rock s MG91, sram, hardware, ike Rock machine s Gammou, deore, avid, rolf, icon, fizik Cube str rc/deore, mavic, zoom, XCP-E Fuji s Blackem, lx/xt, truvativ, mavic, ritchey, pells, Cube s mx comp coil, deore525, mavic, pells, alivio/deore/str rc Author sovereign s mx comp coil, mavic, 525, pells, alivio/str rc

      doufám že jich ještě hodně bude :)

      0 0
      • McBlacky  

        update :)

        Author Era

        Curtis

        Capic

        Canyon Nerve XC

        Specialized SJ FSR

        Specialized SJ

        Specialized Epic

        • Silnice Cube
        0 0
    • Vrci  

      Pokud pro tebe neni žiletka, dětské kolo a sobi bike tak tam nemám možnost pro odpovídání.

      0 0
    • petebike  

      tak zacnu a pocitam jenom horaky

      Gazelle – ocel madi in holand, SH Sis 3×7 Author Solition Author Modus – chudak prasknul :-( po 50 tisicich Author Vision – zije do dnes Author Egoist – prvni zavodni na XTR Fuji Suncrest – XTR,XT Fuji MT.Team Sfinx – zije do dnes na XTR Scott – na nejakym tom LX – zimacek

      0 0
    • hanz  

      4× ht 9× full

      0 0
      • Lister  

        ty seš vůbec nějakej podezřelej :o)))))))))

        0 0
        • hanz  

          moja říká že jsem uchylnej přes ty svoje zatracený kola :-) aj já jsem si už přiznal že je to fetyš

          0 0
          • Hanz_Zlin_CB  

            nejses uchylnej neboj ;)))

            0 0
            • Lister  

              no ale pokud má všechny ty kolo co má v profilu tak možná trochu úchylnej bude, i když asi miň než JMT, ten je totiž totálně uchylnej na RB :o))))))))))))))

              0 0
    • BikerMarius  

      Zdravim, ja měl vidle RS suntour elastomer 63mm – super neznicitelna RST gila 90mm – pruzila pekne ale nevydrzela,pomala reklamace Marzocchi Bomber Z2 race 80mm – mazec vidle vydrzela pet let Marzocchi Bomber ETA 120mm – zatim super a tuhá ale mam ji 200km

      rámy Rock Machine CPS6 – lehkej tuhej super ještě jezdí Rock Machine Adrenaline 3000 (2002) – prasknu pod čepem KO Specialized FSR XC (2004) pružení dobrý ale umíraj mi ložiska

      0 0
    • default  

      Takze jenom biky…

      Shimano MTB – vozilo se to sem po revoluci, jsem to koupil na Karlaku v Cyklocentru. Pevna vidla a osazeny Sh GS200, brzdilo to cantlievrama.

      Campione – postavenej v HETu, vidle RST, Jinak Deore + LX. V predu Hayes Mx1 mech kotouc. brzdu.

      Trek Fuel 90 – vidle RS SID, XTR saltr, XT, LX smyk, brzdy HOPE mini.

      RB Speedster – soucasnej bike, trekous prasknul, komponenty z nej zustaly defuckto stejny.

      GT Terra – takovej zimak, vidle Kangaroo, Jinak XT a STX-RC, naby paralax, ale hodne veci jsem uz vymenil pac odesly. Az bude cas hodim foto do profilu – je to veteran.

      0 0
    • JMT  

      Joko warrior kellys comp 3000 ??? project vision 3× rock machine adrenaline 2000 black horse dudak rebel author sovereign rb crx xl rb speedster rb crx xxl rb cr 1300 a cca 3 silnicky

      0 0
    • Pi†el  

      a sakra ! chtel sem se podivat jak kdo hlasoval.. a ouha cvak sem na „vic nez 10“ .. sem pako

      0 0
    • enjoy  

      takze ja protoze jsem cetl vsechny vlakna,tak teda kulovy,se dozvis!:-D. ale pochybuju ze bysi chtel vedet,ze prvni bylo takovy pekny 18speed s vystavnim nosicem,pak kellys nevim co,pak vision a pak CRX.a zdvihy 0cm,5cm,8cm,10cm.. a tim laskave koncim.

      0 0
    • coffield  

      Olpran Tommy (dávno) Olpran Ch.R.T. černý velký s českou vlajkou Author Mystic SX (1999) Author Traction SX (2000) Author Versus SX (2001) Trek 6500 (2004) Fuji Diamond Lite 3 (2003)

      0 0
    • raceman  

      a je to tady, ja se fakt chtel podivat jak kdo hlasoval… :-)

      patrim do prvni kategorie.

      0 0
    • Buchznebe  

      a jéje,sem trouba :-D sem se chtěl kouknou kdo hlasoval pro 15 a víc a blb sem klik špatně,,srýýý A anketa je v háji :-(

      0 0
      • wheelman1  

        Matrix – Hi-ten, SIS 18speed a postupný upgrade RB XR1600 – staré dobré LX 24speed Merida Special Edition

        0 0
    • omar  

      nejaky shimano sis ruxovo zeleno bily scott peak scott boulder anlen sage heavy tools equipe 1 wheeler asi 7000 scott racing team canon super v hot chili warp dh hot chilli zimotic be one team dh velo plzen street dirt evo1 rb monster ht rb monster dualovej 105mm rb monster enduro rb monster dh rb cr1300 kona explosif silnicky teda nepocitam. jestli sem na neco zapomel nevim

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja mel vseho vsudy dve MTB Trek 6700 a pak slozeny Cube ams pro a ted cekam na tretiho…

      0 0
    • Phoebe  

      Yukon fialový- 1993 Amulet stříbrný – 1997 Merida Matts Speed V – 2002 Leader Fox Vertex Pro – 1996 (zimák) Canyon XC4 – 2006

      Poslední tři viz profil :)

      0 0
      • Chaingang  

        Biky: nějakej starej Superprior se SISkou dlouhý období jenom silnice a dráha Giant XTC Team GF Sugar 1 Superior XP960(vlastně jenom přeházeny věci z Sugara) Cannondale F2000 Full-Dynamix Team Silnice: Olpran na Exage nějakej noname cr-mo na staré Ultegře Principia R700 Battaglin Power+ Koba z Eastonu Ultralite Ridley Compact dráhovky: několik noname oceláků Fort Track.Aero Moratka Fort.Track 7005 Všechno jsou to kola,na kterých jsem jezdil jezdil dýl jak měsíc,pak ještě spousta jiných jen tak na zkoušku

        0 0
        • Chaingang  

          Tak pokračování

          Biky:

          No Saint Luzifer

          Ocelovej GT singlespeed

          4Ever Virus scandium 2008

          4Ever Virus XC1 2009

          4Ever Virus XC2 2010

          4Ever Virus XC3 2011 a zatím i 2012

          Silničky:

          GT Edge (zimák)

          Ridley Orion

          Cyklokrosky:

          Fort

          Kona Jake the Snake

          Snad jsem na nic nezapomněl :)

          0 0
    • dodydody  

      Trek VRX 200 Full Scott Tampico HT Jamis Dakar Full Scott Ransom LTD Full

      0 0
      • Jane  

        tak do 5. třídy základky BMX 20 na normální ježdění pak dlouho nic… někdy na střední Merida Kalahari 17.5 – asi model '00 – ve škole ukradeno :(( od té doby už kolo nikde nenechávám bez dozoru a parkuji jedině v bytě, z čehož mají všichni ohromnou radost, dříve v kočárkárně… potom Merida Kalahari 17.5 model '01 a ta konečně přestavena na trošku lepší kolo aneb nyní: Merida Magnesium Elite 16 + Sid Team – rám, vidle '04, zbytek funkční mišmaš No a po stavbě kola mě nějak přešla chuť si někdy vůbec kupovat poskládané kolo přímo od výrobce, takže plánuju postupnou výměnu komponentů – mi to tak prostě přijde zajímavější…

        0 0
    • dydy  

      Tak ja asi tady budu velka vyjimka – 2 biky (pred tim nejaky pionyr a favorit) za 9 let: Amulet Vector (cr-mo s pevnou vidlou, od letoska zimak a kolo do Prahy), jinak jezdi porad pekne, ocel je ocel a kdybych se nebal co mi to udela s geometrii, tak uz ma davno odpruzeno vidlici a nic novyho neporizuju. Loni jsem poridil GF HKEK. Do tedka jsem si pripadal provinile, kdyz zacinam premyslet co bude muj dalsi bike, ale koukam, ze to je asi normalni. Jinak ale silnicka je silnicka, to mi nikdo nevymluvi.

      0 0
    • tomixx  

      Reta Hot Rock H3000-praskl u sedlovky a hlavy Leader Fox Vertex-praskl u sedlovky Mxm Pro RS-praskl u sedlovky Cube LTD Limited-nejpoužívanější Gary Fisher Joshua-historický kousek s originál dílama,super kauf,jezdí super a na fula lehký. Treking do města no name-rám prej An-tip nebo co-používám dle potřeby.

      0 0
    • niki  

      mrknete ne to je to fakt husty nejdelsi-penis.profitux­.cz/nowtny-3993.html

      0 0
    • Sarnafil  

      Nějaké italské ze supermarketu Author California Author Kinetic GT Timberline Merida Matts Gt Moto Foes FXR Santa Cruz Chameleon Scott Ransom

      0 0
    • slavekRM  

      Postupně:

      • červený vehikl pro děti do 6 let
      • modrý Pionýr (to už většina z vás nepamatuje)
      • skládací kolo Eska
      • silnička Favorit ( v době před revolucí špička, snad kromě rámu tam bylo, vlastně je všechno v hliníku – s duralem nebo jinou hlinikovou slitinou to nemělo co dělat :-))
      • Reta
      • Rock machine Wildfire (se současným modelem měl společnou jenom značku)
      • Rock machine CPS 6,, který vznikl předěláním předchozího.
      0 0
    • palkac  

      Postupně: Fort se shimanem SIS Author Modus 2000 Spyder HT Dudák Rebel Spyder Full 1 Point

      0 0
    • mechanik  

      Velamos ATB SH SIS Mongoose Iboc comp Treking Fox Supra GT Corrado skládané tuning Sachs Quartz Merida Cobra skládané Sram 9.0 Leader Fox skládané Sram 9.0 1 kotouče Luisa Merida Night Hawk kotouče Deore Scott FX-25 skládané XT-XTR kot. Julie Mongoose LEX skládané Sram X-9 kot. Hayes MX-2 Lapierre X-Control 130 tunning kot. Formula K18 Lapierre Pro Race 400 tuning kot. Formula K24

      mezi tím 2 silničky Giant a Fort, cross Fort a nějaký ten „old scholl“ (pionýra,sklá­dačku,favorita a dva BMX 20"a 24" už nepočítám) no možná, že jsem na nic nezapoměl 8-))

      0 0
    • Alf  

      Nakamura Al,deore Nějaký německý oceláč,alivio Partner crmo,lx Mongoose Alta,stx Mount crmo,stx GF Montare,xt Bulls Al,lx Hot Rock,alivio Gt Avalanche,deo­re,alivio

      0 0
    • los_tomanos  

      0.Slapaci auticko 1.Male zelene, s pridavnejma koleckama 2.BMX 20, modre (jeste ho mam) 3.Author 18 prevodu sis 4.Author 24 prevodu sis 5.Merida Mats SX, deorko a pod. uz konecne kolo 6.GT chucker custom. deorko, black… 7.Author A-zone 8.Kona scrap 05 custom 9.Norco Atomik 04 10.Norco Atomik 05

      0 0
    • logoman  

      26" kola co jsem mel (mel jsem i detska, ale ty nepocitam)

      Olpran Titania v tyrkysove. Po seskoceni nejake male zidky (tak 30cm) se to vzdycky rozcentrovalo … Takze ma touha ukojit trosku akcnejsi jezdeni nebyla uspokojena tak jsem poridil o par let pozdeji

      Olpran Laser celopero :) Trochu to tlumilo, ale rozesrany to bylo taky porad a radsi sem si koupil skate, protoze byl levnejsi na udrzbu. O dalsich plno let pozdeji jsem si poridil bmx, ktery porad mam, ale minulej rok jsem se byl projet jen jednou.

      Spesl pitch, super kolo, ale byla moznost postoupit dal na vysnenej sx trail takze jsem si ho moc neuzil :(.

      Rekapitulace:

      Olpran titania

      Olpran Laser

      Specialized pitch

      Specialized sx trail

      0 0
      • MlokCZ  

        Cos to vykopal? Koukám jak jsem tenkrát hlasoval a až kam jsem od té doby poskočil (do poslední kategorii) a to přitom neměním kola tak rychle jako maajkee :-)

        0 0
        • DominikGT  
          1. mtb madison
          2. bmx GT compe jezdil jsem ho tak 4 roky potom prodal, výborný pevný

          rám :)

          1. mtb GT avalanche už ho jezdím skoro 2 roky a zatím v pohodě :)
          0 0
      • Lister  

        Děkujeme archeologům :-)

        Dívám se, že pokud jde o MTB, tak jsem se konečně opravdu dostal do kategorie 5–10, pokud jde o všechna kola tak samozřejmě už dáááávno více než 10 :-)

        0 0
        • goofy  

          Taky jsem se dostal na 5–10, ale tesne :o)

          0 0
          • goofy  

            Tak kecam. Ono je i kategorie 4–5 :o)

            0 0
          • Lister  

            Když tak zavzpomínám:

            1. HT Superior na Shimanu SIS 3×6 – ukradeno po 14 dnech
            2. HT Biria Shimano SIS 3×6 – to byla děsná *****
            3. HT Artur Versus – mám dodnes jako městský speciál
            4. HT Rock Machine Wildfire – předán bráchovi
            5. full Marin Rift Zone – rozprodán
            6. HT Trek – zimáček/zbytkáček
            7. Lajtvíla
            0 0
            • Lister  

              Jak jsem mohl zapomenout na ocelového Marina Pine Mountain – číslo 6, ostatní se o jedno místo posouvají. Říkal jsme si, že je toho nějak málo.

              0 0
            • goofy  

              Tak HT Rocky Peak na Shimanu SIS 3×6 jsem jaksi nezapocital. To uz bych byl taky teda 5–10 :o)

              0 0
    • spešl  

      Bajků dohromady 8, celkem asi 11 kol…

      Rekapitulace (ty co si pamatuji):

      1.BMX

      2.skládačka

      3.Favorit

      4.Merida Albon Tech 500

      5.Ravo Racing XC

      6.Specialized Stumpjumper FSR Expert

      7.Giant XTC Advanced

      8.Superior G7

      9.Specialized Stumpjumper FSR S-Works

      10.Specialized Stumpjumper FSR S-Works

      11.Specialized Stumpjumper carbon HT S-Works

      0 0
    • Atilla  

      1.BMX

      2.šíleně barevný horák

      3.amulet stiff

      4 Duncan pitbull

      5.MRÁZEK dirt

      6.specialized P3

      7.RB Monster AM

      8.RB Dragster FR

      9.Nikolai BMXTB

      10.skládačka NDR

      0 0
    • maajkee  
      1. Olpran MTB
      2. Favorit silnička
      3. Rock Machine Wildfire
      4. Amulet Structure
      5. Nano Cross
      6. Author Traction
      7. GT Avalanche 1.0
      8. Gary Fisher Cobia 29
      9. Cannondale Jekyll
      10. Superior Team 29
      11. Cannondale Trail SL Lefty bílý
      12. Cube AMS 100mm
      13. Cannondale Trail SL Fatty červený
      14. Cannondale Rush Carbon

      možná jsem ještě něco zapomněl :)

      0 0
      • alinceb  

        Rush Carbon? To si se nějak zapomněl pochlubit…:)

        0 0
        • maajkee  

          Jo jo, staví se :) Předevčírem jsem byl v Úpici kupovat celýho Cannona kvůli Lefty :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            nahoď alespoň pracovní fotku…

            0 0
            • alinceb  

              Neboj, na bazaru si ho prohlídneš…;) :D

              0 0
            • maajkee  

              Teď jdu odstrojit Cannondala číslo 3(caffeine F1), hodím z něj Lefty na Cannondala číslo 2 (rushe) a pak udělám nějaký foto základu, ještě čekám ale na novej polep na Lefty :) No a už by se mohl někdo chytnout na inzerát na Cannondala číslo 1 (červenej Trail) abych toho tady neměl tolik :)

              0 0
              • Smazaný účet  

                chybí mi v závorce u rushe poznámka o barvě rámu :)

                0 0
                • maajkee  

                  černo, oranžovo, bílej :)

                  Teď jsem jak debil doloval misky z Caffeine rámu, abych zjistil že do Rush rámu se dávaj ložiska přímo :)

                  0 0
          • Smazaný účet  

            btw první a poslední kolo v seznamu máme stejný… jen ty jsi mezitím vystřídal 12 kol a já jen 2 :D holt někomu trvá déle než dospěje a konečně se z něj stane CHLAP! :)

            0 0
            • maajkee  

              Jo jo, já jsem notorickej střídač, už mi to příjde tak nějak normální a příjde mi divný jak všichni okolo maj pořád ty samý bajky, to je nuda! :D

              0 0
              • pepek  

                To bude asi tím, že tam máte na bika krajinu samej volej, takže je to nuda. Tak aspoň ladíš bajka. Ostatní radši jezdí v terénu.

                0 0
                • maajkee  

                  Divil byses, ale já dokážu ujet 20km za město kde už se terén najít dá :) A taky mám auto, do kterýho se mi vejde bajk, víš? :)

                  A i tady se dá najít pěkný poježdění, to je takovej mýtus, že je to tady uplně totální placka :)

                  0 0
    • jIrI___  

      Author Houstoun

      GT Avalanche 2.0

      Pells Razzer Race

      Trek Fuel EX

      a doufám, že do konce roku se mi EXko podaří vyměnit za nějakého Trance :)

      0 0
      • Lister  

        To už tu bylo tolikrát :-)

        Jsi ho měl prodat už minulý rok, to bys za něj dostal dobré peníze.

        0 0
        • jIrI___  

          No bylo to tu už 100×, ale fakt jsem ještě ani jednou nenarazil v bazaru na rám, který by mi vyhovoval. A na to, abych kupoval komplet kolo nebyl, není a ještě dlouho nebude kapitál :D

          0 0
          • Lister  

            Tak až se rozhoupeš, dej vědět, stále vím o člověku, kterému by ten tvůj rám hodně vyhovoval.

            0 0
      • Chiron  

        Proč chceš vlastně měnit zrovna za Trance? Letos si konečně budu moct dovolit investovat do nového biku. Tak zvažuju co bude lepší a zatím se pořád motám okolo Trance a Ghostu AMR. EXo sem podle nějakých recenzí usoudil, že asi nebude to co chci, ale nikdy sem ho nejel. Ale stejně furt mi nedá spát i myšlenka, že by nemuselo být špatné něco jezdivějšího se 140–150mm. O to víc mě mrzí, že sem prošvihl rezervaci na testfest.

        0 0
        • jIrI___  

          Z kategorie 120–130 mm (víc nechci kvůli tomu, ať nemusím kupovat novou vidlu) mi Trance sedl nejvíc. EXko určitě není špatné, ale je to spíš takový vysokozdvihový chrt :). Za pedálem jde perfektně, ale moc mi nesedí ten sportovní charakter zadní stavby.

          Úplně nejvíc by se mi líbil Scott Genius, ten mi příjde univerzální jako prase = pro mě ideál, ale finančně je taky někde jinde :)

          0 0
          • McBlacky  

            mě osobně ty kola přijdou hodně podobný a měl bys obě zkusit nafoukaný na tvoji váhu, ne tabulkově, ale vyzkoušet to a to a chvíli si s tím hrát. Pokud tam je RP23 tak EX mi přijde v terénu dokonce lepší, naopak Trance na otevřený mod jde za pedálem snad i líp.

            0 0
    • Smazaný účet  

      Favorit Pionýr (3/4)

      Helyett (cesťák jakýsi předválečný po tátovi)

      Eska Premier

      Easy Time (FS MTB)

      Klein Mantra (rok 1998)

      Morati HC 1.3 (19")

      Morati HC 1.2 (18")

      Specialized Rockhopper (HT MTB)

      Fort (HT MTB)

      noname (HT MTB)

      Felt 75 (silnice)

      Morati SC 1.2

      Morati CR 1.1

      Morati HC 1.1 (19")

      Morati HC 1.2 (19")

      Morati HC 1.3 (20")

      0 0
    • mastihuba  

      1× HT amulet cr-mo 98

      1× HT 4ever AL 2003

      1× FS FSR XC 100mm 2006

      1× FS Marin Mount vision 120mm 2010

      za štrnáct let žádnej fluktuant :)

      0 0
      • camlost  

        do jakého poměru se nejedná o fluktuanta? :-)

        měl jsem 5 bajků, aktuálně 2. chvilku jsem váhal mezi možnostmi „4 až 5“ a „5 až 10“. ;-)

        0 0
      • mastihuba  

        tak kecám 5 zapoměl jsem že mám už přes 2 měsíce jinýho zimáka. Ale hlinikový HT už tam stejně je. :)

        0 0
    • VanVren  

      Lenka, Radka, Míša, Martina,Jana, Petra, Lucka, Milena, Tereza, Káťa, Iva, Stáňa a pár kurev, těm na které jsem zapoměl se omlouvám :-))

      0 0
      • Lister  

        Tak informace o Radkovi, Martinovi, Janovi a Petrovi nám mohly zůstat utajeny :-)

        0 0
      • Frostty  

        Taky jsem čekal od tohohle tématu víc než počítání rámů bajků :D.

        0 0
    • goofy  

      To zas jsou archeologove… :o)

      Takze edit:

      1. Author Kinetic – cromo
      2. Author Versus – alu
      3. LeaderFox Dragstar – alu
      4. Norco Manik – alu
      5. IH 6tečka – konecne full :-D
      0 0
    • l-e-t-o  

      nějaký starý Author modrý 20"

      Olpran zelený 26"

      starší ocelák po tatovi s STX RC

      Superior, kterého mám ještě teď

      0 0
    • RUSH  

      Takže jen kola MTB, dětská a silniční nepočítám:

      1)Olpran Kamil – můj první bike ocelák (pevná vidle) – rok tak 1992

      1. Merida (předchůdcě MATTS) – můj první hliníkáč, původně taky

      s pevnou vidlí, později výměna za Manitou – tak 1998

      1. Merida Matts – sice jen rám (ale na poťuk už zní jak plechovka od

      Coly), ale také postupná výměna komponentů – tak 2004

      1. Cannondale Rush 5 – rok 2008 – mám do dneška a sem tam

      doladím…

      0 0
    • Smazaný účet  

      jéé to jsou vzpomínky…

      Olpran Titania – takovej ten klasickej olpran horák, s mramorovým zeleným lakem

      Schwinn Mesa GSD – první kotoučovky, první odpružená vidle (suntour xcp 75 – vyměněná za Epicona TT)

      Merida AM 800 D – první full

      Cannondale Rush Carbon – první carbon full, výměnu neplánuji 100% spokojenost.

      0 0
    • peeto  

      taky se podělím, i když toho není moc haha.

      Merida TFS 300– V (2008–2011)

      Supíno Team 29 (2011 – současnost, r.v. 2010)

      0 0
    • kali222  

      nechtel bych to pocitat. :) nastesti tyhle etapy uz mam za sebou. :)

      0 0
    • nooski  

      Prdnu tu všechno. Některá kola (spíše rámy) se dočkala mnoha přestaveb a různých podob, tak uvedu jen tu první a pěkně jak to šlo po sobě.

      1. Malý oranžový Sobík
      2. BMX
      3. 3/4 MTB Aggressor Shark
      4. MTB Reta
      5. silnice Leader Fox Racing
      6. silnice Author a7703
      7. silnice RB RR 1300
      8. MTB Superior Spitfire
      9. MTB Velamos něco
      10. silnice RB XR 1600
      11. silnice Favorit
      12. MTB Klein
      13. silnice Fort Ro. 78 DB
      0 0
    • winter78  

      Ak počítam len MTB,cross a cestu…tak 9 kusov (to aj mne spadla sánka, nevedel som že až toľko veľa :-O ).

      BMX, Sobi20, Esku a iné haraburdy som nepočítal, to by sa vyšplhalo aj nad 15 kusov.

      0 0
    • ulipik  
      • blesk
      • pionýr z pátý ruky
      • Sobi 20
      • KAMA ruská skládačka (složit se to dalo, ale nikdo to neunes)
      • Liberta ala Favorit
      • Favorit
      • ARAB po dědovi

      MTB

      • nějakej no name se SIS
      • RETA Heron SACHS 5000 s GRIPSHIFT- ukradeno
      • RAVO MANIAX, DEORE, Bomber s ETA

      Nyní

      • DURATEC CAREER C14, REBA , XT
      • skládačka Kettl vypadá jako skládačka ESKA, le je to úplně někdejinde hlavně váhově a zpracováním.
      • Favorit Passat – takovej SHIT

      O víkendu jsem u tchána objevil nádhernej a úplně zachovalej MTB ******, SIS, kliky s klínkama a takovejma roztaženejma silničníma brzdama, samolepky z toho jdou samy dolů, nejsou zalakovaný a barva je netknutá, jestli to dám dohromady tak z toho udělám něco velikého,

      0 0
      • Smazaný účet  

        Reta heron se sachsem měl i tatík, tehdá mi to přišlo jako mega horák! a taky ukradeno. Otec tam měl i odpruženou suntourku. Nemáš foto? Nám to čorkli a ani jsme si to kolo nevyfotili :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.