• Smepet

    Zdar,
    dneska jsem jel podel Vltavy a behem te chvilky jsem potkal nekolik ruznych matne cernych RB kol. Za poslednichh 14 dni uz ani nevim kolik jich bylo. Jestli si to nekdo kupuje proto, aby se nejak lisil, tak nevim, jestli je to ta spravna volba. Aby jich tu za chvili nebylo jak Autoru, RB made in China Mozna je to ale jen vysada Prahy

    0 0
    • Smepet  

      Sem se nejak sekl v tom nadpisu, myslel jsem RBcek jak hub po desti.

      0 0
    • enjoy  

      ja ho mam protoze se mi libi:-).staci ti to takhle?:-)

      0 0
      • Smepet  

        Jasne, ja to nemyslim zle. Preci jenom jsou to vetsinou draha kola, jeste rucni vyroba. Tak mne napadlo jestli to pak ty majitele nestve, kdyz za svih potka nekolik stejnych a podotykam i barevne stejnych kol.

        0 0
        • enjoy  

          me to vubec nevadi,protoze malokdo ho ma tak dobre postaveny jako ja:-))).az na gumicuka:-))

          0 0
          • McBlacky  

            TY KRÁVO! :)

            0 0
          • JMT  

            gumicukovo je hezci, pells je fuj

            0 0
          • wroum  

            slusna vidle a slusny brzdy, o zbytku muzeme polemizovat.

            0 0
            • Radek Broz  

              Treba mne se ten zbytek vubec nelibi.

              0 0
              • wroum  

                me taky ne. pri pohledu na napis PELLS mi nabehne husi kuze :-) ale ty brzdy a vidle na jinym kole…

                0 0
            • enjoy  

              tak z pellsu uz je tam jenom predstavec a ten je tak nenapadnej ze to vic nejde.sedlovka a riditka easton EA70.o zbytku polemizujte,vazne me to moc zajima:-)

              0 0
          • Peter82  

            Davam hlas Gumicukovi :) Jeho RBcko sa mi paci viac (nie len co sa farby tyka). Ale to je len moje subjektivne hodnotenie…

            0 0
            • Gumicuk  

              No jo ale enjoy, ho ma trochu exkluzivnejsi, ja ho mam trochu masovejsi :-)

              0 0
      • McBlacky  

        tohle se tě netýká nemáš matně šedou :)

        0 0
    • fousmen  

      staci se kouknout do sekce foto, crx-kama se to jen hemzi.. (-: ale ja budu radsi drzet zobak, jsem nedavno cerstvy majitel noveho rb bandita.. (((-:

      0 0
    • JMT  

      Je nas dost, ale to ze to ma tolik lidi svedci asi o tom, ze ty ramy sou dobry…

      0 0
      • JMT  

        ale me osobne ten ram zas az tak nesedi…(ale to bude mozna tim, ze posledni 3 roky sem jezdil na fullu) asi ho prodam a koupim fulla

        0 0
        • vili  

          az budes prodavat tak dej vedet…:-)

          0 0
          • JMT  

            davam vedet, podivej se do inzeratu…

            0 0
            • vili  

              sem myslel ze ho budes prodavat pozdejc :-),jeste sem nebyl poradne na brigade a planuju nejakej ram v lete tak sem to zkusil :-)

              0 0
      • RapMan  

        DO Lidlu a Alberta chodi taky hodne lidi, svedsi to o tom ze ty obchody jsou dobry??

        0 0
        • enjoy  

          a nesvedci to nahodou o tom ze jsou levny?:-))

          0 0
          • JMT  

            to svedci o tom ze lidi sou blbi… po salatu s alberta se krkal cibuli este druhej den, fuj fuj

            0 0
            • blue  

              to svedci o tom, ze v albertu pouzivaj do salatu kvalitni cibuli :-)

              0 0
            • enjoy  

              ja jsem si koupil v mainlovi okurkovej salat s koprem a on mi v tom kelimku do pul hodiny vyrostl.to se teprve vyplati:-)).kdyz jsem tam byl druhy den trosku prudit,tak jsem se dozvedel ze mi ho vymeni:-))

              0 0
              • McBlacky  

                mi o mainlovi nemluv… ještě že se stěhuju pryč od toho pekla kde jsem byl nucenej roky nakupovat. Si dokonce najali ochranku, protože zákoši moc kérovali že maj hnusný a zkažený potraviny :)

                0 0
                • Meesha  

                  jj, ale kdyz je to asi jediny, kam muzes v nedeli vecer! :-)

                  0 0
      • rejow  

        Nejlepsi je Author, tech je nejvic :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        No, Author má teda ***** dobrý rámy… :o)

        0 0
    • ota  

      nevím jak Alberty v Praze ,ale největší perlou jejich salátů je „salám výrobní“-měl jsem tu čest zkusit originál z masokomb.Mar­tinov(je jinak k mání jen pro zaměstnance )a to je fakt soda!Tak to tam alberti perou po tunách a nedá se to jíst.hlavní je ovšem cena,žejo.pardon za off-topic..

      0 0
    • CZiko  

      taky jsem si všiml…

      0 0
    • fousac  

      njn.. obcas vypukne epidemie.. ale snad se vsichni postizeni brzo vyleci..

      0 0
      • enjoy  

        treba az usetsim na blura nebo na intense?:-).nebo na neco podobnyho?:-)

        0 0
    • Pijer  

      Co je to RB??? :-)

      0 0
      •  

        Rodnej Barák ;)

        0 0
      • enjoy  

        to je zavodni kolo.nebo to ma neco spolecnyho s rasou,fakt nevim.

        0 0
        • mastihuba  

          závodní kolo? = kolo na kterém se závodí? mi to eště nikdo nevysvětlil. Závodní boty, závodní geometrie závodní sedlo závodní kola

          no a dyž tady ty věci nemám tak mě nepustí na závody? Nebo dyž ty věci mám a nezávodím s nima tak to nejsou závodní věci.

          Pomóóc- na to by se snad snesl samostatnej trejd.

          0 0
          • fousac  

            ze by narazka na Race Bike?? ;)

            ten „bike“ bych jeste chapal, ale fakt nevim, co si mam vybrat jako preklad pro „race“..

            race – běh race – běh o závod race – běžet o závod race – dostih race – druh (rod) race – hnát se race – kanál race – koryto race – náhon (přívod vody) race – oběžný kroužek valivého ložiska race – plemeno race – plémě race – potomstvo race – proběhnutí turbíny race – rasa race – rod (druh) race – soutěž (běžecká) race – strouha race – struha race – závod race – závodit race – črták race – žlab

            co kdyz je to „dostihove jizdni kolo“?? :))

            0 0
    • jakub  

      co k tomu dodat, asi mas pravdu i prez to se ho nezbavim, je to uzasnej ram a ma skvely vlastnosti, az nasetrim na scalpela tak pudu do neho ale jako za ty prachy je to hooooodne moc muziky… ja sem spokojenej…

      0 0
    • senožrout  

      U nás v okolí Plzně ja to zase samej Duratec. RB jsem tu potkal naposled vloni v srpnu oranžovýho CRXe. A to fakt nekecám. No já mám modrýho, tak jsme tak dva ne? :-). Vůbec netuším do jakých černých děr mizí ty co prodávají mezi lidi ve Velu Plzeň :-).

      0 0
      • enjoy  

        hele kde mas nejakou fotku?mas tu samou modrou jako ja?:-)

        0 0
        • Jogador  

          Ne Enjoyi, ty máš naprosto originální kolo, mezi těmi ostratními masovkami RB je ten tvuj ojedinělí, neseštylovaná vidle ,nebrzdící brzdy a jezdec bez helmy, o kokosáčku se ani radši bavit nebudem:)

          0 0
          • enjoy  

            no pockej,moje vidle ma štyl!:-).brzdy brzdi,ale chvilku jim to trva,novy desky(az se k nim dokopu) to spravi:-).no a k helme se asi jentak nedopracujem,ale ke kokosacku(stves me s tim:-)) se dopracuju uz v nedeli:-)

            0 0
        • senožrout  

          Nemám stejnou modrou. Já mám SID-blue. Fotku došikuju až na tom bude Marathonka. Zatím mám pořád dilema jestli SL nabo XC. Tak tam mám dočasně Z3… Jo a dal jsem na to Cane Creek Thundbuster. Bude to taky raritka :-). Mám to ještě trochu v procesu vývoje :-).

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.