• mdk

    Mam taky dotaz ako vnimaju policajti ze mam jedno sluchatko (prave v pravom uchu)…mozu ma za to pokutovat…nechcem to mat prilis nahlas len proste tak nejake povzbudfenie do kopca..dik krasne

    0 0
    • petebike  

      podle me ti nemuzou nic rict, kdyz jedu trening tak si beru HF sadu na nokii a posloucham radio a zatim v pohode…horsi je ze neslysis auta…

      0 0
      • ydaho  

        to je víc než dobrá fotka :)

        0 0
      • Komi  

        To je frajer :-)

        0 0
      • Ruda  

        Spolužák měl kdysi přední světlo, ve kterém bylo integrované rádio a reprák. Hrálo to celkem slušně, ale vypadalo to hrozně.

        0 0
        • Meesha  

          prodavali to v Makru. Melo to snad este blinkry a „dalkovy“ a „tlumeny“ svetlo. nejvic cool! :-D

          0 0
          • Ruda  

            Po tvém nakopnutí si vzpomínam, že něco o dálkovém světle a blinkrech říkal.

            0 0
          • mike!1  

            U nás v obchodě kdysi měli ještě brzdové světlo:-)

            0 0
    • svacko  

      ja pocuvam hudbu pocas jazdy pravidelne,no vzdy ked idem po cestach, zvyknem pocuvat so slabou hlasitostou,aby som zaroven pocul aj premavku,neskor v lese to uz rad zvysim:)

      0 0
    • Marika88  

      Já myslím, že ti nic neřeknou, ale osobně bych to teda se sluchátkem neriskovala. Přece jenom ty auta za mnou jenom slyším, kdybych měla sluchátko, tak mě asi brzo něco převálcuje :-)

      0 0
      • Ruda  

        Já když jedu tak 35+ km/h, tak slyšim z velký části jen aerodynamickej hluk. Možná za to může helma, možná boltce. takže pokud budu jezdit rychleji, tak mě za chvíli něco převálcuje a ani nemusim mít sluchátka.

        0 0
    • chupas  

      vozim jiz 6tym rokem. na pokutu to neni, na zabiti taky ne. predtim otevrena. tedka uzavrena. vzdy naplno. Nevim k cemu mi je zvukova informace, ze za mnou jede auto. bud me srazi nebo ne. sluchatka o tom nerozhoduji. a ze nic neslysim je blabol (asi lidi co nevozej sluchadla). slysim auta kolem. a predevsim houkacku. zaroven jako handsfree to slouzi vytecne. ale taky umim jezdit bez nich. v terenu je to i lepsi. slyset jestli jedu ve smyku nebo ne. obcas je lepsi tohle slyset nez citit. howgh

      0 0
      • pepino  

        Hm,frajer,otevřená jsou třeba Koss Porty,uzavřená třeba tahle,tak to musí bejt na kole hukot:-)

        0 0
        • chupas  

          :))) tak presne tyhle jsem myslel a taky je vozim! :DDD ne vazne. „vcucavaci-KOSS The Plug“ spunty povazuju za uzavreny, precijen tlumi, hlavne ve vyssich frekvencich. a otevreny spunty sou ty „nevcucavaci-KOSS P/9“

          0 0
    • black.horse  

      jezdím s mp3 už hodně dlouhou… teda když vyrazím sám, což je skoro vždy… a bez hudby si jízdu skoro nedokážu představit:-) docela souhlasím s tím, co píše chupas, speciálně s tím, že pokud uslyším auto zezadu, tak mě stejně může srazit, páč oči vzadu nemám… ale chápu, že jde o zvyk, někdo se s tím bojí… pro mě je volba jasná…

      0 0
      • Toams  

        hmmm, zrazi – nezrazi … to je dilema … ak zbadas pred sebou otvoreny kanal, tak ho obchadzas zlava alebo zprava??? zlava so sluchatkami na usoch to moze byt obcas hardkor, neee?

        0 0
        • mar_tin1  

          skacem ho :-)

          0 0
          • Toams  

            hmm, obcas sa to neda … a myslim ze ani 203mm zdvihu na otvoreny kanal nestaci:-)

            0 0
        • black.horse  

          zrovna v tomhle případě to řeším tak, že pokud uvidím kanál předem, tak se ohlednu i když ty sluchátka nemám… a pokud to je na poslední chvíli, tak sem z MTB zvyklej, že radši bunny než zběsilé kličkování:-) akorát silnička s mojí váhou trpí:-D ale jinak většinou mám hudbu natolik nahlas, že auto nacházející se bezprostředně v mojí blízkosti(tudíž se ho tento manévr týká), obvykle slyším…

          0 0
    • gobike  

      Taky posloucham radio ci mp3 z mobilu akorat se pri poslouchani porad otacim, jestli za mnou nic nejede

      0 0
    • grafik  

      za mlada sem na bajka bez wolkmana nevyrazil a policajti mne nikdy nezastavili :) Ale nechapu jak muzes poslouchat hudbu jen jednim sluchatkem, to musi byt opravdu pozitek, me by to teda spis rusilo nez povzbudilo …

      0 0
    • Martin  

      se sluchátkama jezdim už šest let, vždycky vozim otevřená (špunty mi a) padaj z uší a b) se bojím, že nic neuslyším). tři roky vozim Koss SportaPro s týlním mostem, takže mi nevadí pod přilbou, navíc mají kloub, takže je nemám nasazená přímo na uších, ale spíš na spáncích. policajti mě zatím ještě nikdy nestavěli ,přitom ty Kossy jsou poměrně velké.

      na delší trasu bez sluchátek nevyrážím, vadí mi foukání větru kolem uší, dělá to docela velkej hluk, takže paradoxně se sluchátky slyším víc zvuků okolí než bez nich.

      ještě se zeptám – jaké používáte zařízení na přehrávání? já vozil nejdřív walkmana, poté discmana s MP3 a teď jsem přesedlal na MP3 player Sandisk Sansa E130 s 512 MB paměti.

      0 0
      • mdk  

        no ja som si kupil daky mp3player za2000 ale shit no ale na tie prechadzzky s bajkom da sa

        0 0
      • Smazaný účet  

        iriver iFP795 sluchatka do usi – presnejsie prave sluchatko, lave pridam len ked nie som na ceste a akurat mi to hraje nieco pekneho. Dobre je mat ovladanie hlasitosti na privode k sluchatkam. Pokial je signal pocuvam radio a ked zacne sumiet tak prepnem na zasobu mp3. PS Ten iriver je dost delo, ziskal som ho po uznanej reklamacii rok a pol stareho Philipsa. Za rok a pol sa v elektronike v tej istej cene clovek takto celkom prijemne prekvapi.

        0 0
      • grizzlik  

        Creative Muvik 512 bez musiky si vejlet fakt nedokazu predstavit, je to rytmus jizdy. Na rovince za slunka jedu na pohodicku a z/do kopce neco rychlejsiho :) A ze je to nebezpecny ? Myslim ze je to jedno protoze pokud je ridic lama tak vas srazi tak i tak..

        0 0
        • Martin  

          včera mě na švihu v půlce došla baterka v přehrávači. no druhou půlku jsem se vlekl jak lemra před infarktem :-D bez hudby se fakt nedá :-)

          0 0
      • los_tomanos  

        Hele pouzivam N6230i takze radio i Mp3, Vozil jsem i klasickou Mp3 ale telefon je lepsi. Posloucham kdyz jezdim sam a vetsinou jen po meste, v lese malo kdy :) Akorad mam problem se sluchatkama v integrale, furt mi vipadavaj :( Jinak je to o zviku, ze zacatku jsem se bal taky ale ted .......

        0 0
        • Smazaný účet  

          Toto nepokladam za idealne, moze sa stat to co kamosovi na Zbojnickej chate, tak dlho pocuval radio az ked trebalo telefonovat tak zistil, ze ma vybito. Ak by sa mu to stalo napr. o par km vedla po uraze tak je pruser.

          0 0
    • elbi  

      jezdím se sluchátkama, ale mám nasazené obě, s jedním to spíš ruší… jen ty auta jsou špatně slyšet, ale ten přesun k řáholci nebo k polňačkám se dá vydržet.

      0 0
    • Manas  

      Obcas si zpivam a castokrat si poustim hudbu sam v hlave – proste to jde :-) Ale sluchatka bych si nikdy nevzal … to je moc nebezpecny.

      0 0
      • Toams  

        suhlas …

        0 0
      • cabbage  

        a castokrat si poustim hudbu sam v hlave – nejhoší je, když na startu zaslechneš nějakou děsnou odrhovačku a ta ti zní celej maraton v hlavě…:))

        0 0
    • Venda  

      Když jedz sám tak poslouchám. Mám sluchátka s rámem a auto v nich slyším. Je to o zvyku. Rozhodně se s nima nebojím.

      0 0
    • klerik  

      Kdyz nas jede vic, tak jedu bez tykade, ale pokud jsem sam, tak mam sluchadla a hudbu na plnej knedlik.A cajty neresim.:-) Stejne by me nedohnali a SPZtku nemam :-)

      0 0
    • fousac  

      posloucham hudbu, kdyz jedu sam.. na N6630+1GB karta.. hlasitost optimalni dle prostredi – to se da regulovat :), slysim, co se kolem me deje (auta, odletujici kameni, lamane klacky)…

      proc by ti meli policajti neco rikat? nevim o zadnem predpisu, co by zakazoval poslouchani muziky.. to by, predpokladam, byly uz zakazany i autoradia, ne?

      0 0
    • orca  

      sice mp3 přehrávač mám ALE na kole ho NIKDY nepoužívám , myslím si že když vyrazím do přírody tak si rád užiji zvuků přírody , na muziku mám doma či v práci hafo času. A na silnici je to dle mého silně nebezpečné jednak se méně slyší okolí a za druhé soustředění jde někam stranou…

      0 0
      • MlokCZ  

        Pod tohle se klidně podepíšu. Když jdu na bike, tak chci vychutnat přírodu se vším všudy a odreagovat se. Navíc kvalita zvuku ze sluchátek v hlučném prostředí stojí stejně za prd. Hudbu si vychutnám doma v křesle z kvalitních repro.

        0 0
      • Martin  

        paradoxně se sluchátky toho slyším víc než bez nich – kryjí mi uši před hvízdáním větru a jinými érodynamickými hluky. navíc mě do uší nefučí

        0 0
        • MlokCZ  

          Tak záleží co a jak rychle jezdíš. Já při průměrech kolem 12–17 km/h na biku v terénu opravdu s nějakým velkým aerodynamickým hlukem problémy nemám.

          0 0
          • Martin  

            nj, já na silničce valím o trochu víc

            0 0
      • Venda  

        Já teda přírodu vůbec neslyším, když jedu lesem. To bych musel zastavit. Takže radši poslouchám než aby mě celej věečer hučelo v hlavě. A auta jsou fakt i se sluchátkama slyšet!!

        0 0
    • OCG  

      Zasadne bez hudby. Kurna, su rad, kdyz vypadnu do lesa a slysim ptaky a ne furt mesto. Obcas mi neprijde od veci slyset cvaknuti razeni, mam rad huceni plastu a cinkani retezu pri sjezdu. A kdyz jedu do kopce, tak muzu sluchem kontrolovat dech (mozna pytlovina, ale mne to docela pomaha drzet stejny tempo). Hudbu na biku moc nechapu, vetsinou si ji pustim doma a zaborim se do kresla, ohulim hifi a poradne si to vychutnam. Nejspis proto, ze hudbu zasadne neberu jako kulisu. Ale stejne, nejlepsi hudba je ticho :o)

      0 0
    • Andrysska  

      Tak to já využívám své plíce a zpívám si sama. Má to několik výhod-slyším auta, nemůžou mi dojít baterky, můžu si zazpívat cokoli,aniž bych musela někde přetáčet nějakou písničku, každý mě slyší, když ho chci předjet (proto nemám zvonek) a policajti mě nikdy nezastavili! Super-zkuste to.

      0 0
      • Smazaný účet  

        No neviem. Ja keby som zacal spievat, tak by to bolo dobre len na odplasenie vsetkeho ziveho z okolia.

        0 0
      • Pavlis  

        :)) myslim, ze baterky ti dojit muzou:) a misto cajtu te zas muze zastavit dr. Chocholousek:)

        0 0
    • Pavlis  

      Zacinam uvazovat o vozeni helmy, ale koukam, ze tu je spousta mnohem vetsich hazarderu, takze jste me trosku uklidnili:) Je fajn vedet, ze v te loterii nejsem sam:)

      0 0
    • sis  

      na kole mp3 nevozim, viz prispevky vyse (relax, klid, zpivam si sam:-)) pouzivam ho jenom kdyz jdu sam behat

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.