• P@vel

    Za 2 týdny se jede Horem dolem Vysočinou.Jedete to někdo? www.axiomorbitt.cz/

    0 0
    • pegal  

      .. ja asi ano ..

      0 0
    • Aiax  

      Letos mi to asi nevyjde, loni jsem jel. Rekl bych, ze technicky to neni narocne, 90km trasa rozhodne nema 90km (ja nameril kolem 85), nejede to moc lidi, takze idealni pro ty co chteji jet prvni maraton.

      0 0
      • pegal  

        .. akorat ten kopecek hned po startu je docela vyzivnej ..

        0 0
    • Meesha  

      na tenhle zavod uz koukam asi tri roky, ale ani jednou sem se tam este nedostal – je to v dobe Krale a Kral je proste the best! Treba to nekdy posunou na jinej termin. Okoli tam docela znam, tak bych to chtel nekdy zkusit.

      0 0
      • Meesha  

        ha, tak koukam, ze letos je to 20.! No, tak to zacinam premyslet! :-)

        0 0
    • pop  

      já bych jel,ale jsem z OL. Vysočina je parádička,jez­divá.Navíc to nepojede moc lidí,startovný nízký,tak si to člověk užije :)). Takže kdyby někdo z OL,tak se ozvěte…

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Jé, o tom ani nevím. Škoda, že se to kryje s Tarnsbrdy, dám přednost jim, hlavně kvůli pár známým a kamarádům z Prahy a okolí. :-) Jinak bych jako čerstvá Žďárskovrchačska jela. :-)

      0 0
    • Santus  

      Jel sem to minulej rok a celkem dobry, neni to masovka, urcite pojedu i tento rok.

      0 0
    • pegal  

      .. tak jedu .. co vy? ..

      0 0
      • P@vel  

        Dneska jsem se dozvěděl,že je tam popadanejch hodně stromů ze zimy.Že by sme jeli s motorovejma pilama? :c)))

        0 0
    • JSt  

      nevite, jaky ma ta dlouha trat povrch? myslim kvuli obuti ;). sem slysel, ze je tam dost asfaltu…

      0 0
      • P@vel  

        Já jel vloni krátkou,tak nevím.Ale řekl,bych,že si užijeme dost blátíčka po těch přeháňkách a bouřkách co byly a ještě asi budou.Žďáráci říkali,že tam v neděli byly na vršku v lese ještě zbytky sněhu :-(((

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.