• Zorn

    Právě jsem se přihlásil na delší tra? tohohle maratonu. V propozicích je délka 90km a převýšení 1650m. Letos jsem toho kvůli nemoci moc nenajezdil (celkem 1100km, ale to všechno byly kratší vyjíždky do 80 km) a jsem na tom fyzicky hodně bídně, tak jsem dost váhal, ale nakonec jsem se přihlásil. Mohl by mi tady někdo, kdo to v minulosti už jel, napsat, jak je ta tahle tra? náročná? Díky.

    0 0
    • kankrlicek  

      Jestli bude tra? stejná jak loni, tak to byl lehčí maratón. Ovšem záleží na tom, jak moc budeš makat :) Náročný technický úsek tam nebyl snad ani jediný, ale jinak moc pěkný.

      0 0
      • Zorn  

        Diky, trochu jsi me uklidnil. Ja to samozrejme nejedu vyhrat :) Mel jsem jen strach, abych dojel, posledni vikend me z hlediska kondice dost vystrasil. No nic, mam jeste tyden, mozna si 2–3 dny vezmu dovolenou a jeste neco najedu. Dal by se ten maraton srovnat treba s Pres tri vrchy Vysociny? To jsem jel loni a prezil jsem to ve zdravi

        0 0
        • orca  

          teď už nic nenajedeš je pozdě ba naopak se unavíš ještě více…Dovču neplejtvej…nech si ji na léto , a na trénink mysli dříve :-)

          0 0
          • Zorn  

            No já jsem na něj myslel už v zimě, ale myšlení evidentně samo o sobě nestačí :)

            0 0
    • vt  

      Zadny nekonecny vyjezdy tam nejsou, celkem klidna trat.

      0 0
    • climber  

      Jestli máš letos najeto 1 100 km jak píšeš tak si myslím opravdu nemušíš mít strach, že by jsi nedojel.

      0 0
      • Zorn  

        Jo to sice doopravdy mám najeto, má to jen dva háčky:

        1. většinu z toho jsem najel do začátku dubna, kdy mě na tři týdny skolil virus,
        2. 90km vcelku jsem letos dal snad jen jednou.

        No dneska jsem si pár km zase přidal, takže to snad nakonec doopravdy přežiju. No uklidnili jste mě, takže za ten týden napíšu, jak to dopadlo.

        0 0
    • Zorn  

      přece jen ještě něco – na jejich stránkách www.axiomorbitt.cz téměř žádný info o trati – nemáte někdo mapu, kudy se to vlastně jede? Nějaký info je i na www.bajk.cz/…a/clanek.asp?…, ale tam toho taky moc konkrétního není.

      0 0
    • hajtaj  

      mám v plánu si taky zajet tu delší tra? a jestli tě to uklidní, tak sem na tom hodně podobně.. najeto asi 1200 a teď sem kolo tři neděle ani neviděl.. jen jestli mužu prosit, tak chci dojet poslední, sem tak zvyklej :o)

      0 0
    • pegal  

      Taky se tam chystam…

      0 0
    • bagio  

      Taky bych docela rad jel ale tam zrovna nikdo nejede az příští víkend do Hradce.Já auto bohužel nemám.Nemá nekdo volné místo v aute a pojede nekde kolem Třemošnice,Seče Čáslavi.Jestli jo bylo by to supr.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.