• tralalik

    Uz byl nekdo letos nekde v Beskydech ? A kde a jak to tam vypada :o) ? Hlavne co se tyka snehu a prujezdnosti :o)

    0 0
    • goofy  

      No Javorovy uz je prej bez snehu. Zitra jedu na hreben Ropice – Prasiva a okoli, tak podam zpravu.

      0 0
      • -b-n-x-  

        co jsem se dneska dival, tak si vem kvuli te Ropici sneznice :-) Ja tam chci v pondeli zakoncit lyzarskou sezonu

        0 0
        • goofy  

          To si mne moc nepotesil. To abych skaknul este na lyze… ;o) P.S.: ja jsem slysel, ze Javorovy uz je jenom mokry, tak ten hreben nedame cely, a skoncime nekde u Ropicky… A co FR trat z Ropice? Zmaknete to uz letos? :o) Klidne bych i pridal ruku k dilu ;o)

          0 0
    • Pinocio  

      Sníh už tu téměř není, takže na ježdění je to v pohodě, i když v posledním týdnu tady celkem dost prší, takže počítej s blátem…

      0 0
    • Pospa  

      Byly jsme včera na Lysé z jižní strany od Šance a úplně v pohodě, ale od Zimného směrem na Ivančenu to ještě podle mě nepůjde.

      0 0
    • FrontMan  

      Zkoušel jsem tam půjčeného fulla.Vyrazil jsem z Frýdlantu na Ondřejník – Pustevny – M.Stolová – Smrk – Ostravice – Bezruč – Frýdlant. 115 km. Už se to dá. Jenom je třeba počítat s bahnem a v místech kde nesvítí přímo oskar je třeba počítat se sněhem.Ale bylo to pře 14 dny. Myslím že už to bude lepší. Pokud mi to vyjde tak v sobotu nebo v neděli chci jet Lomnou a okolní kopce. Bohužel už na svém HT.

      0 0
    • goofy  

      Tak cerstve zpravy… Na useku Ropicka – Prasiva bez snehu. Misty trochu mokro, ale neni to nic strasneho. Problem jsou akorat popadane stromy, ktere je treba objizdet, a v jednom miste je treba zeslezt z kola a pranest to. jinak se to da bezpoblemu prejet…

      0 0
    • Andrzej  

      a nevite jak to vypada na javorovem a ostrem, nebo na hrebeni mezi? zitra bych tam chtel jet…

      0 0
      • MaRtYs  

        Sice už sis to asi zjistil, ale přesto od Velký Lipový až po Kalužný je to humus… hrozně moc popadaných stromů a hodně sněhu. Většinou jsem tlačil a hlavně přenášel :o) Snad do měsíce to tam bude OK

        0 0
    • goofy  

      No ja muzu este dodat info o hranicnim hrabeni: Takze mezi Velkym Polomem a Murinkovym Vrchem (i za nim) je tradicne plno popadanych stromu a je to ztezi pruchozi, natoz prujezdne… Ale na trial je to idealni. ;o)

      0 0
      • Andrzej  

        tak ta msem se ani neodvazil… ale i sjezd z ostreho je dost slaby, nejaci magori tam pokaceli stromy primo pres stezku (tam kde nebyly napadane…) celkem skoda, kolem tech Polomu a Murinkoveho sem chtel za tyden :(

        0 0
        • MaRtYs  

          No co ja vim, tak kolem toho Polomu se neda snad nikdy :o)) Loni jsem tam jel v lete a taky bida… same jezera vody a bahna :o)

          0 0
        • goofy  

          No ja jsem tam sel ted pesky, bo sme si davali prvni tisicovky (chci letos obejit vsechny tisicovky v Beskydech), no a bylo tam toho hodne = vic nez normalne ;o) S tim Ostrym jsi mne ale nepotesil, protoze tam jsem se chtel jet projet pristi tyden… :-/

          0 0
          • MaRtYs  

            No z Kaluzneho na Ostry je to pry pohoda, to same na Slavic, ale z Kaluzneho az na rozcesti Ropicka-Javorovy (Velky Lipovy) je to maras. Vubec nedoporucuju, az odklidi stromy bude to lepsi

            0 0
            • goofy  

              Za dva tydny tam pujdu pesky, tak si to vsechno prohlidnu. Zluta z Ostreho do Tyry je v poradku? ;o)

              0 0
              • goofy  

                Uz blbnu… vdyt to tady na hore pise Andrzej

                0 0
                • MaRtYs  

                  Jo jasny :o)) Ale pak prosimte podej zpravu, zajimalo by me, jestli s tim nejak brzy pohnou… :o) ikdyz ten snih tam nejspis jeste bude :o))

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.