• goofy

    Nejdete nekdo pojezdit zitra nekde do Beskyd? Okoli Javoroveho, Ropice, Prashive a tak… Takovy lehci freeridek. Koecne sem totiz zprovoznil kolo a fotri jedou do Tyry, tak bych se nekde projel, a nechce se mi samemu… Vim, ze uz tiö je celkem pozde, ale prece… :o)

    0 0
    • Andrzej  

      no, asi ja a nekteri lidi z karvine se tam budou vyskytovat(ja az odpoledne), ale spis xc, nez fr… co presne chses jezdit?

      0 0
      • goofy  

        No jelikoz nevim jestli mi segra puci batoh (svuj sem si pochopitekne nechal v Brne) tak bych asi jel bez chranicu a jen si tak pojezdil kopcom dolu, po nejakych peshinkach a tak, kde mne kolo zavede… Spish takove endurko… No ale kdybych sehnal batoh tak bych si asi vzal chranice, a zkusil neco vic… Ale ja sem depro zacatecnik… No ale nevim jak dlouho tam ztvrdnu, protoze k veceru uz zas mam jinou akci…

        0 0
        • Andrzej  

          ja sem s nima domluveny, ze oni budou nekde na hrebenu(javos, ropice, slavic…) a ja tam odpoledne dorazim od trince, taky este presne nevim, kdy a kde se s nima potkam(jestli vubec). tak bych to asi videl tak, ze pokud se nekde nahore uvidime, tak muzem neco sjet, ja mam cernou meridu celoopdr,

          0 0
          • goofy  

            OK… Ja mam cerneho LeaderFoxe Dragstara… Vepredu 8" Hajes, a za jizdy mi ted pekne cinka… :o)

            0 0
            • Andrzej  

              tak brzdu mam stejnou, ale nejezdim tak rychle(asfalt) aby se rozcinkala :) (v terenu zase to kolo dela takove zvuky, ze nejake cinkani.....)

              0 0
              • goofy  

                He, no ono mi to nikdy necinkalo, ale jak sem pred nedavnem sundal strom (nebo spish on mne), tak sem trochu ohnul kotouc… :o(

                0 0
    • goofy  

      Tak ja tam dneska byl a dva krat sem si sjel Javorovy… Tebe sem tam nevidel, ale ani se nedivim, bo uz sem o pul dvanaste musel jet domu…

      0 0
      • Andrzej  

        ja sem te mozna videl z auta, prijizdel sem do tyry asi po pul druhe a smerem dolu jel po chodniku nekdo na cernem dragstaru v integrale

        0 0
        • goofy  

          Tak to sem mohl byt ja… :o) Sem tak nejak jel smer nadrazi v Trinci…

          0 0
          • Andrzej  

            ale zajezdil sem si super, asi o trictvrte sem vyjel od parkoviste z tyry smer na javorovy, a pres slavic a polom sem to stihnul do mostu na rychlik 17:26 rovnou do karvine, proste idealni… a ani se mi nic neznicilo na kole :)

            0 0
            • -b-n-x-  

              ty woe. Tak to sis dal drsnou trasu. Jaxe jelo kolem Polomu? Nebylo tam moc bahna?

              0 0
              • Andrzej  

                bahno bylo stejne jako vzdycky:) (jednou prava noha po kotnik, jednou zadni kolo po naboj…) a byly tam hodne popadane stromy (mezi rozcestim pod polomem a Murinkovym) ale jinak bomba, sucho a zadni lidi…

                0 0
                • -b-n-x-  

                  Tam by to chtelo zrobit nejakou brigadku, nebo co a udelat pres ty potucky nejruznejsi lavicky. To by byl trail jaxvina!

                  0 0
                  • Andrzej  

                    ja sem nad tim premyslel hned vecer po navratu:) udelaly by se vzdycky dvojite lavky, jeden konec by byl se sjezdem(pro pesi apod.) a druha moznost by byla seskocit, nebo neco podobneho, teren tam je dost clenity, slo by toho vymyslet urcite hodne, navic by byli vdecni i pesaci a bezkari…

                    0 0
                    • goofy  

                      Hmm… Z tema lavkama to zni zajimave. A ja bych je postavel klidne i na jinych mistech… A rad bych prilozil ruku k dilu… :o)

                      0 0
                      • Andrzej  

                        ale pod tim Cubanovem (bahenni lazne) by to slo asi udelat jako oficialni lavky pro pesi, s tim, ze by se to mohlo pri stavbe za pomoci cyklistu trosku „modifikovat“ podle svych predstav a nikdo by nic nenamital… jako se jenom prihlasit u te instituce, kde to spravujou a nabidnout pomoc

                        0 0
                        • goofy  

                          No to je taky pravda… Tak kdybyste nahodou davali brigadku, tak se ozvete… Eshte by mohla ta instituce dodat drevo… :o)

                          0 0
                          • -b-n-x-  

                            tam je vsude dreva myslim, ze dost. Ruznych susek se vali v okolnich houstinach. Jde jenom o to jestli se toho teda nekdo ujme a zorganizuje to. Ja treba ne, na to jsem moc liny. Sory. Doufam, ze me za to nepomluvite :-)

                            0 0
                            • goofy  

                              No z tema sushkama to jo, ale at nas pak neobvini, ze nicime les… :o) Jo a na organizovani mam ted ve vyhledu docela dos akci, takze na to bych tak cas nemel…

                              0 0
                              • Andrzej  

                                :))) presne tak sem si myslel, ze to dopadne: stavbu lavek by mel organizovat clovek, ktery provozuje xc skoky (do vysky desitek centimetru) – tedy ja :)

                                0 0
                                • gucan  

                                  Je pravda, ze po hrebenech uz jsem pekne dlouho nejel, ale jestli se neco bude delat, tak pocitejte i se mnou.

                                  0 0
                                  • -b-n-x-  

                                    nenene. Jestli si chces maknout na nejakem tom trailu tak bych te vyuzil na stavbe 3ridoveho chodnicku z Ropice do Reky. :-) Teda jestli se k tomu nekdy dokopu, ze?

                                    0 0
                                    • goofy  

                                      Klidne bych se taky prihlasil… Sem zatim celkem volny, pac nemam zadnou brigadu… :o(

                                      0 0
                                    • gucan  

                                      z Ropice? Dyt to je strasne daleko, nejakych 10km. A jeste k tomu mirne do kopce. :D

                                      Mas na to nejake povoleni nebo dalsi trasa nacerno? :)

                                      0 0
                            • goofy  

                              Tak tu ted uvazuju… Co mash za kolo?T

                              0 0
                              • -b-n-x-  

                                uz asi ctvrtym rokem ram Sekim (110 zdvih) s tlumicem co mi doma delal kamos a vidlici psylo sl (ta uz je ale hodne za zenitem). Dal bych tu nejake foto, ale zadne vhodne nemam.

                                0 0
                • kochese  

                  A jak to vypada z Murinkoveho vrchu smerem k Tetrevu? Jel jsem tam minule po zimni ceste a bylo tam celkem hodne popadanych stromu. Nebo jsi jel hrebenem? Jinak s tou brigadou na lavky bych se taky pridal, dejte vedet sem.Zdar

                  0 0
                  • Andrzej  

                    hned za murinkovym, jak se na tu zimni cestu odbocuje, tak tam to vypada strasne, jsou tam asi jenom tri stromy, ale vypadaji neslezitelne:) nakonec sem se prez ne dostal a dal uz tam neni vubec nic, pohoda jako kdysi:)

                    0 0
    • -b-n-x-  

      to je dobre. Tak ty prijedes raz za cas z Brna tady a ja zase zrovna byl v Brne :-). Jak jinak bylo? Jezdil jsi tu oficialne povolenou trat, nebo to lepsi co je zakazane? Bylo tam moc sjezdaru? Dal jsi nejaky zajimavy pad?

      0 0
      • goofy  

        Kera je ta oficialne povolena trat? Ja jel jak jedesh smer od lanovky na chatu, tak po chvili do prava… A podruhe sem si dal sjezdik po zelene do Tyry… Taky celkem pekne. No pad byl jen jeden. Po jednom malem dropiku sem potreboval dobzdit do zatacky a nejak sem to nedal, a natahnul se na bok, tak mam trochu sedrenou ruku… Jinak sem si zkusil vyshlapat po zelena nahoru, a myslel sem, ze padnu… :o) Jo a sjaezdaru tam moc nebylo, pac sem nikoho nepotkal, ani u lanovky. Vlastne jednoho sem videl prijizdet, jak sem jel domu…

        0 0
        • -b-n-x-  

          dole na lanovce je takova mapka, kde to je nakreslene. Jinak receno, to cos jel poprve bylo zakazane, ovsem jen prvni cca tretina. Tva druha cesta byla prave po te povolene ale jen po prvni cestu. Potom je tam takova spojka, po ktere sjedes k dolni polovine te tve prvni trate. Vyslapat po zelene nahoru? Proto je tam snad lanovka, ne? :-)

          0 0
          • goofy  

            No to jo, ale ja sem eshte po zelene nikdy nahoru ani nejel, ani neshel, tak sem se chte podivat jak to vypada, kdybych tam potom jel dolu… No tak ja sem jel po tu cestu tak jak rikash, a pak sem ji prejel, ale v jednom miste sem stejna blbe odbocil, a skoncil eshte nekde mimo, tak sem to bral lesem, a skoncil nad loukou… :o) Holt sem dobrej… :o)

            0 0
            • -b-n-x-  

              kde jsi blbe odbocil? a na kterou stranu? kde byla ta louka cos na ni vyjel?

              0 0
              • goofy  

                Jak sem jel z te zakazane na tu povolenou, tak asi po 100m sem na jednom miste blbe odbocil, a dojel sem na cestu, tak sem tam nashel nekde nejaky chodniczek, bo se mi po ceste nechtelo, a skoncil sem houshti nad nejakou loukou… A shlapal jsem spatky… :o)

                0 0
    • tutite  

      to goofy.. vyject na Lysou, resp. něco málo pod ni, a v jedné z asfaltových zatáček /při jízdě shora to bude ta druhá, levotočivá vracečka/ je odbočka na žlutou, a tam si užiješ. Musíš vyjet z toho asfaltu, abys tu značku našel. zdar.

      0 0
      • goofy  

        Jo jo… Tohle znam, ale Lysa je pro mne o dost vic z ruky, nez Javorovy a vrcholky kolem… Pokud vzdycky nesezenu auto, tak sem uz pekne sedreny, nez nekde dojedu, a co teprve se tam vyradit, a pak jet zpatky. Na Lysou to by mne zabilo… :o)

        0 0
    • goofy  

      Zdarek ve spolek… Co tak vyrazit nekdy o weekendu na nejaky freeridek? Co -b-n-x-? Nechce mi ukazat jeho cesticky v okoli Ropice? ;-) Pishte pishte, Ja nekde urcite pojedu urcite. P.S.: Zitra pojedu do Smilovic a urcite se vydam nekde na kopce, tak kdyby to nekdo cetl a ma zitra volno, tak asi kolem 11 budu vyrazet smer (asi) Javorovy ze Smilovic…

      0 0
      • -b-n-x-  

        jestli tu jeste jsi tak ja bych teda jel taky. Jinak o wekendu muzu pouze v nedeli. Mohli bychom neco pojezdit. Nahore se nazereme boruvkami a potom tim samym boruvcim povede 3ride :-)

        0 0
        • goofy  

          Jo eshte tu jsem, pac zjishtuju ceny prehazovacek a kazet na netu… O weekendu muzu spish jen v sobotu, bo pak vecer jdu chlastat, a nevim, kdy rano vstanu… No tak bychom mohli nekde zajet, ale ja fakt nevim, kdy dorazim… Ja totiz pojedu i do tech Smilovoc na kole… :o/

          0 0
          • -b-n-x-  

            Ty pojedes z Hasisova na kole? Hmm, to je docela makacka :-) Jelikoz vlastne pojedes pres Stritez, navrhuji dat sraz v 10:45:11 na krizovatce ve Stritezi na Reku. Coz je asi tak 50metru od mojeho baraku. Co ty na to? Kam chces vlastne zitra zajet?

            0 0
            • goofy  

              Hmm… No muze byt… Sice puvodne sem mnel jet za rodinou do Smilovic makat, ale jelikoz neni misto, tak ze pojedu autem, ale asi to prehodnotim jenom na kolo… :o) Nevim kde jet… Neco navrhni. Brat si integralu?

              0 0
              • goofy  

                nebylo misto v aute, tak sem mel jet na kole… Tak to melo byt.

                0 0
              • -b-n-x-  

                Integralu urcite ne. Napada me nekolik variant.

                1. takova hrebenovka: Javos-Sindelna-Ropicka-Kotar-docela dobry sjezdik do komorni lhotky
                2. Freeride z velkeho Javoroveho – Reka (jeste nevim presne kudy presne by bylo pekne jet. vicero moznosti)
                3. Freeride z Ropice – Reka (zase vice moznosti, obcas opravdu FREERIDE t.j. jizda primo volne lesem)
                4. nad bazenem v Rece mame takovy trailik z Goduly, ale nevim, ci by se ti to libilo.

                no a urcite by se dalo vymyslet i neco dalsiho

                0 0
                • goofy  

                  Ok… Tak pokud se nic nepo*ere, tak budo 11:45 u odbocky na Reku… Trasu uvidime na miste. Jo a upozornuju, ze sem do kopcu, ale i z nich pomaly… :o) Ted uz jdu spat, at sem zitra fit. :o)

                  0 0
      • goofy  

        Tak sem dojel trochu zmokly jinak pohoda… No jinac celkem zajimava vyjizdka, shkoda jenom, ze sem mnel ty boty, pec v tom lese moc drzet nechtely… :o/ P.S.: cela rodina mi zakazala jezdit na kole… :o)

        0 0
        • -b-n-x-  

          rodine se ani moc nedivim :-) Pri pohledu na tebe by me napadlo to same :-) Priste muzeme dat pro zmenu Javorovy. Dokud na Ropici nebude neco postavene, asi tam nema smysl jezdit.

          0 0
          • goofy  

            Uvidime… Ted vybiram prilbu… :o)

            0 0
            • ota  

              integrálu?

              0 0
              • goofy  

                Integralu mam… Krupnul mi klasicky xc shkopek… Nevite, jestli ma Bell nejaky vymenny program?

                0 0
                • architekt  

                  jsem nedavno taky koupil bella, ale na vymenny system jsem se neptal :-)

                  0 0
                  • goofy  

                    Tak uz sem tu svoji vymenil… Mam Bell Delirium a vymenny program maji. 40% z nove prilby, takze pohoda… A pomalu uz i zacinam normalne chodit… :o)

                    0 0
                    • -b-n-x-  

                      jak normalne chodit? :-) dyt ti nic nebylo, nebo se mylim? Dneska sme dali s kamosem polsky hreben a bylo to perfektni. Sjezdik s Cantorky je hodne pekna vec!

                      0 0
                      • Andrzej  

                        jeli ste normalne do nydku? nebo po tom hrebeni do trince?

                        0 0
                      • goofy  

                        No nebylo az do nasledneho rana. Pak sem se na tu nohu od pinu skoro nemohl postavit. A mam taky odreny nart, tak mne tlaci fshechny boty i sandaly… :o)

                        0 0
                        • -b-n-x-  

                          cauk! Dneska jsem se prosel z Ropice dolu a objevil par neznamych chodnicku. Trochu uz mam vymysleno kudyma bych asi tak vedl ten trail. Zatim teda horni polovinu. Hlavne teda doufam, ze se k tomu dotlacim.

                          0 0
                    • architekt  

                      mam taky delirium… tak at slouzi…

                      0 0
    • architekt  

      btw: poradte kudy se dobre jezdi z javoroveho dolu? dneska jsem jel po modre na guty a o nicem… chci jeste zkusit po zelene na oldrichovice. Jinak mate nejake doporuceni? Ale zadny drsny sjezdy… neco hezkyho, trochu technickyho… (pro HT)

      0 0
      • gucan  

        ta modra vede porad po ceste nebo jde po turistickem chodnicku? Ja uz jsem se totiz na barvicky nedival hodne dlouho :). Po tom chodnicku to je docela dobry, pohodovy sjezdik, akorat pro HT. Pokud to poradne rozjedes, tak se da docela hezky poskakat, protoze to nadnasi uplne samo :). Po zelene do Oldrichovic jsem uz nejel hodne dlouho, ale co si pamatuju, tak to tam bylo taky dobre. Kazdopadne jestli chces neco technickeho, tak si sjed po „oficialni“ trati (kdyz pujdes od horni stanice lanovky nahoru, tak asi po 150m zabocis doprava, melo by to tam byt trosku vyjezdene). A co neskocis muzes objet (vetsinou) :)

        0 0
        • architekt  

          no je to prave po ceste… krome toho ze je kamenita a docela to drnca tak je to strasna nuda… priste zkusim tu zelenou do oldrichovic

          0 0
          • gucan  

            ja to obvykle jezdim jinak … sjedu mamlasplac, pak jedu po zelene (nebo po te sjezdarske trati, jak kdy). Kdyz dorazim na prvni cestu, jedu po ni ke sjezdovce a jeste cca 500m za ni a pak odbocim primo dolu, kde se po chvilce napojim na zminovany chodnicek. Jinak souhlasim, ze porad po ceste to je nuda :)

            0 0
      • goofy  

        No ja to jel naposledy z Javoroveho do Tyry, a je to takovy pohodovy sjezdik… Je tm plno esicek a tak, takze oficialne plno zataceni do vracecek, ale ja to pak reshil jizdou kolmo na vrstevnice… A taky uz tam je vyjeto plno cesticek, jak si to tam lidi zkracuji…

        0 0
        • architekt  

          do tyry – to myslis to po zelene? nebo tady jeste vidim v polovine zelene se da odbocit na zlutou… to bude asi ono…

          0 0
        • Andrzej  

          tak ta zelena by byla super, ale v prostredni casti se jede dost dlouhy usek v malinach a koprivach, prave sem se odtamtud vratil a sem cely dodreny a popichany… ale spodek je vyborny, dalo by se tam celkem poskakat

          0 0
          • -b-n-x-  

            Zrovna ten prostredni usek se mi libi dost hodne :-). Ale jinak je fakt, ze nejpeknejsi je asi spodek.

            0 0
            • architekt  

              tak to musim vyzkouset kdyz to tak chvalite :-) ale dneska se mi tam nechce kdyz vidim ten mrak…

              0 0
              • -b-n-x-  

                kasli na mrak. Ten je tu ted kazdy den. Dneska rano uz ale stejne na kopcich prselo :-)

                0 0
            • Andrzej  

              ono to dole je asi nejjednodussi cast, jel sem tam poprve, proto mi asi tolik vadily ty krzoky, ze sem poradne nevidel na cestu… ale jinak fakt dobre. bylo by asi dobre vzit nejakou macetu a trosku to tam poupravit

              0 0
    • -b-n-x-  

      Hele, nejeli jste nekdo vcera (sobota 16.7.) na sedem RB Speedsterovi smerem na Filipku? Ja tam byl pesky s kamosema, jen tak sedel a cumel.

      0 0
      • Mike22  

        Asi to byl muj znamej, ale toho asi neznáš, ale možna jo, Stasio Heczko, dost dobrej skialpinista. Maš z filipky nebo Loučky (kopec hned vedle, ještě kousek nahoru od hospody)nějaky sjezdy?

        0 0
        • -b-n-x-  

          Stacho Heczko? Tak toho znam :-). S nim jsem byl jednou lezt na Porubce a mam od nej lavinovy pipak :-). Z Filipky to moc neznam. V patek jsme jeli s Milosem Cincalou se Stozku dolu smerem na Filipku. Az na ni jsme ale nedojeli. Odbocili jsme v pulce hrebene dolu do Hluchove. Hele, nejel jsi ted v sobotu s Ladou na Kozubku a na Skalku? Co rikas na jeho Rocky Mountaina?

          0 0
          • Mike22  

            No to cestu do te hluchove znám, Miloš mi ji ukázal, když sme jeli zpátky z Barani Góry, tam to je fakt pecka, ale je tam hooodně popadanych stromů. Z Ladiou jsem nejel, nebot jsem byl na skalách na slovensku, ale dneska mu zavolám jestli nevyjede, ale až kolem 5ti, bo robim do 4ř. Jo , jeho kolečko ja fakt super, ještě ho trochu odlehčit, nebot Ladia je lehoučký. Se mi na tom ramu libi, že ho asi fakt nezlomíš. Ja jsem letos dovezl z USA Giant Reign 2,(nějake male změny) a nemohu si stěžovat, ale je to muj první full, myslím že jízdní vlastnosti jsou OK, skákat se da taky.

            0 0
    • goofy  

      Zitra rano jedu s kamoshem na Javorovy a okoli, tak kdyby nekdo chtel jet taky, tak nas tam kolem 10 najde…

      0 0
      • aku  

        Kdyby se ti chtelo tlacit kolo na Certuv Mlyn tak jsem zjistil ze kdyz nejsou zadni pesi turisti tak sjezd z Certova Mlyna na Pustevny je velmi zabavny :). Definitivne potrebuji 180 kotouc dopredu :))

        0 0
        • -b-n-x-  

          nechces radsi 200?

          0 0
          • aku  

            To ne. Ono totiz moje pojeti sjezdu je trosku odlisne od vaseho :)). Me staci ze se dostanu dolu na kole :) Kdyz obcas vidim jakym zpusobem nekdo jede z Javoroveho tak se pomodlim i za neho :)

            0 0
            • -b-n-x-  

              jo, taky mi nekteri jezdci pripadaji jako rizikova skupina. To se ale tyka spise lidi na xc kolech, kteri se snazi jet jako ti na dh.

              0 0
              • Manas  

                No dovol ! :-) Nahodou vis jakej to je adrenalin kdyz vidim jak se krouti vidlice pote co se poradne opru do klopenky ? :-)

                0 0
                • -b-n-x-  

                  ty to stihas pozorovat?!!! Vsak ja se taky radim do one rizikove skupiny :-)

                  0 0
                  • Manas  

                    Pozoruju to na XCcku, jinak s pevnou osou na Norcu to tak nejak nestiham. Tam to jede rychlejc … to vis – duvera v stroj :-)

                    0 0
        • goofy  

          Certuv Mlyn mmam trochu z ruky, prece jenom tu druhou cast mam bliz, ale kdyz tam nekdy pojedu… :o) A ten kotouc bych si klidne dal taky 8"…

          0 0
    • goofy  

      Aaa.. tak jsem se vcera konecne dostal letos poprve na hory. A bylo to super! :o)

      Jeli jsme z Reky kolem Javoroveho, prez Kaluzny na Slavic, tam polivka, pivko, pak zpatky na Ropici (vrchol), a pak dolu do Reky… Jo, hory ja rad :o)))

      0 0
      • goofy  

        Aaaa… Blbe foto, tak este jednou :-)

        0 0
      • pitos  

        Sice jsem nebyl poprvé ale včera to bylo také. Že to bylo super je jasné:)

        0 0
        • goofy  

          Kdepak to je foceno? :o)

          0 0
          • pitos  

            Opět Za Velkým Polomem(ta cyklotrasa:) Měl bys to zajed:o)

            0 0
            • goofy  

              Hmm. Asi to bude moje pristi vyjizdka. Uz se tam chystam nejakou dobu, ale ted jsem mel auto, tak jsem si rekl, ze si dam start a konec v Rece, pac tam malo kdy zacinam, kvuli vlakovemu spojeni ;o)

              0 0
        • šlapatko  

          Bych to na HT nedal ale pěkné

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.