• BikerM

    Vyrobili jste si už sami na svého miláčka??Já si v současné době chci udělat lehounký košík.A co vy?Napište vaše návrhy, pokusy, zkušenosti,…A co takhle vyrobit šaltr??Máte nějaké plánky na výrobu mtb komponentů??

    Anketa: Vyrobili jste si doma něco na svého miláčka??

    3x
    7%
    5x
    12%
    0 0
    • lubos  

      Joo, saltr .. to bylo neco. Saltr ala SRAM, s vahou pod 100g. A taky presmykac.

      0 0
      • McBlacky  

        :) až nebudeš mít do čeho píchnout tak bych si u tebe objednal set kolo pod kilo :)

        0 0
    • Honza z H  

      budeš mít lehčí? www.bicy.cz/…og/index.php?…

      0 0
    • lidumil  

      Já si běžně dělám hlavový složení a náby, teďkonc se mi podařily i kliky – vypadaj jako XT HT II :-))))))))))))))

      0 0
    • RUMcajs  

      Z modeliny zaslepku :-)))

      0 0
    • Luka  

      pajim si lanka na koncich, aby se netrepily… je to domaci vyroba komponentu? :D

      0 0
      • McBlacky  

        a izolepa?

        0 0
        • mastihuba  

          s tou se to blbě protahuje bovdenem. :)

          0 0
        • Luka  

          ne izolepa ne.. to umi i maly dite izolepit.. pajka vyzaduje technickou zdatnost :D

          0 0
    • Rokro  

      Jo, asi pred deseti lety jsem si po zlomeni prvni mekke tenkostene sedlovky upravil tu druhou, ze jsem do ni narval kus ocelovy vodovodni trubky. A kdyz jsem jednou po zachyceni rohu do ploty rozlomil predstavec (zadnej ahead, ale ten starej typ), tak jsem si novej, a delsi, svaril jak jinak, taktez z vodovodni trubky. Jezdi to dodnes, kolo poslouzi parkrat za rok k doprave na ryby, ted ho vezmu na chatu, abych moh o dovoleny rano rychleji pro cerstvy housky :-)

      0 0
      • McBlacky  

        a až budeš potřebovat zbavit se mrtvoly tak ji jednoduše uvážeš na jednu nohu představec a na druhou tu reinforced sedlovku a s klidným srdcem vrhneš do hlubin Orlíku :) žádný obavy že by vyplavala

        0 0
    • volvej  

      Po revoluci to s kvalitou dílu na kola vypadalo všelijak, takže na svým prvním biku jsem se docela vyřádil. Jako první se mi nějak ohla sedlovka, vyrobil jsem tedy pevnějsí z 3/4 vodovodní trubky. Další v řadě byla věčně ohnutá zadní osa a konusy taky stály za h…o. Rozdělal jsem zadní nábu vyrazil z ní misky a narval tam průmyslový ložiska. Na výrobu osy jsem použil svorník z hlavu válců z pragy v3s. Teď v poslední době výroba futer hlavovýho složení, abych dostal sloupek vidlice 1/18" do 1" hlavové trubky. To už jsem tady někde psal.

      0 0
      • bolekkrutor  

        tak jsem zvědav kam se s tou váhou košíku dostaneš…mě se poved za 7gramů,bohužel byl lehce nefunkční(samo karbon)…jinak www.krutor.cz sem tam si něco „spíchnem“…

        0 0
    • tigermoth  

      Vykopu fosílii:

      Zjistil jsem, že mi na „silničce“ praská skořápka sedla (Fizik Gobi s Ti ližinama) a jelikož je mi toho pohodlného sedla líto, napadlo mě použít ližiny na výrobu nového, koženého sedla á la brooks, které by se přizpůsobilo paní prdeli. Dělal tu někdy někdo něco takového? Kůži bych použil asi třiapůlku hovězinu, ale jak vykoumat co nejlepší uchycení té šlupky na ližiny?

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Nech kus skorapky vvpredu i vzadu, a nanytuj to na to. Akorat to chce nejak predepnout, aby to pruzilo.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce