• Manas

    Zdarec, na zitra hlasej pekne a kdyz to vydrzi i odpoledne tak bych vyjel. Sraz 17:30. Serpentynky u Barrandaku → Lavky nahoru → Heinikarnou na Cihadla k bunkru → maturita → Ho Chi Min → lavinou dolu → Halek pres koren → Vykopavky → Stekaci pes → ke kolejim → travers nahoru → sjezdik do Vraneho → jedno pivko + polivka → silnice zpet. Zhruba 50km, navrat k Barrandaku predpokladam pred 21:00.

    Pohoda jizda.

    0 0
    • Manas  

      Kua, takze tolik chyb. Vyjizdka je zitra 24.4.2006 a ostatni chyby nejsou dulezity :-)

      0 0
    • fousac  

      ty vase nocni srazy, to nechapu.. v pul sesty uz se ma davno sedet u pigiho…

      0 0
    • enjoy  

      to zni moc dobre.akorat trosku pozde,asi to nevydrzim.

      0 0
    • McBlacky  

      nestíhám budu tak do 18,00 v práci :/ takže si pak dám dvě hodinky někde v klídku po silnici…

      0 0
    • Manas  

      To mi chcete rict ze nikdo nepojede ? To je bida.

      Blue: nejedou Velointestaci na vylet dneska ?

      0 0
      • blue  

        nejedou, tenhle tejden je odpocinkovej pred prodlouzenym vikendem :-)

        0 0
    • black.horse  

      hele, narovinu, docela bych jel… ale jedu už dneska s Eilou po obědě… takže pokud se moc nezřídím a stihnu to, tak zkusím dorazit, ale radši nic neslibuju:-( kdy je uzavírka „přihlášek“?:-)

      0 0
    • Honzas  

      půl šestou určitě nestíhám, ale někde bych Vám mohl přijet naproti. v kolik tak budete u Hálka?

      0 0
      • Manas  

        Tak mezi 18:30 a 19:00, zalezi kdo pojede, jestli vubec …

        0 0
        • Honzas  

          Ok, jestli se mi povede se v pet utrhnout z prace, tak bych kolem sesty mohl vyjizdet ze Zbraslavi. Jel bych nejak naproti, asi po zeleny na tocnou a k maturite.

          0 0
          • Manas  

            Tak muzeme kdyztak domluvit spicha. Mobil: 731624170 Jak to tak vypada tak jedu sam .. to se zase budu honit :-) Zajimavy ze kdyz jedu sam tak jedu vyrazne rychleji nez s nekym. Taky vyrazne driv odpadnu ;)

            0 0
            • Honzas  

              ok, telefon na mne je 605234073. dam vedet, jak se mi dari odchazet z prace;-)

              0 0
    • klerik  

      a si dam po praci Tocnou, nebo neco takovyho lehciho. A jeste zalezi na pocasi. :-)

      0 0
    • JMT  

      mel uz by ses konecne rozhodnout jesli chces bejt na kopci nebo u reky, jezdit ja pomatenej nahoru a dolu te bude stat hrozne moc sil (a ty se daj investovat lepe)

      0 0
      • Manas  

        Na co narazis, na z kopce do kopce ? :-) Ale o tom to preci je, jezdit jak blbej abych mel potom zizen ;-)

        0 0
        • JMT  

          zizen dostanes i kdyz se lehnes na pul dne na slunicko :-) a ani se tolik nenadres

          0 0
    • Manas  

      Takze ste me pratele zklamali. Po vikendu se nikdo nechce hejbat. To je uroven … :-)

      0 0
      • klerik  

        Ale hejbou se. Par lidi sem potkal rano cestou do roboty.:-)

        0 0
      • McBlacky  

        sem to zrovna v háku zamaskoval a zejtra můžu vyrazit :) řekl bych že stíhám, doufám :)

        0 0
        • jecnak  

          Zitra bych se i pridal – hned po praci. Muzu byt na Palacaku tak v 17:00.

          0 0
          • McBlacky  

            no to ja bych stíhal tak 17,10–17,15 ten Palačák ale chtěl jsem jet na fullu, to bych ti ale nestačil :/

            0 0
            • klerik  

              Zejtra by to taky slo, ale nejdriv ve ctvrt na sest.

              0 0
            • jecnak  

              No tak zejtra nic, vidim to na 30 – 45min valce. Dneska jsem si dal svejch prestydennich silnicnich 65 a zitra pauza, tak jedine neco ve stredu. Pocasi se nam ale nejak hnusi…

              0 0
    • black.horse  

      tak akorát sem se z Točný vrátil… Eila byla neobvykle aktivní =15km na 3 hodinovej výlet s pauzama:-D

      0 0
      • Meesha  

        co ste to vyvadeli?! :-0 nejake jarni nerozvaznosti?! :-D

        0 0
    • Manas  

      No tak nakonec krome bunkru nad Heinikarnou plan splnen. Na Maturite se pridal Honzas a dali sme to az to cele. Za Stekacim psem sme to jeste vzali po zluty (vybornej sjezdik po kameni) az za Vrane a na pivko (vsechno po ceste zavreno) az do Jarova. Vynikajici bramboracka! Diky Honzas za spolecnost :-)

      Suma sumarum 51.2km, 2:35h.

      0 0
      • Manas  

        Jo a dal sem koren, zmenil sem taktiku a vyslo to. Honzas zase dal celej travers nahoru a to mi tvrdil ze ma problem s prvni zatackou. Nahore se jeste usmival, deprimujici pro me, ja umiral :-)

        0 0
      • Honzas  

        taky dekuji Manasovi za spolecnost a objeveni nekolika lahudek v okoli meho bydliste;-) na koren se ukazala taktika ve stylu, kdyz neco nejde silou, tak to jde jeste vetsi silou, jako ta spravna. akorat na to musi mit clovek dost sily a tu ja vcera ocividne nemel. travers potesil, stekaci pes je supr a pod „plotem“ jsem si musel vyklepat blato z hriste. a jeste ted se klepu, kdyz si vzpomenu, jak jsem pod traversem nasel otevrenej predni rychloupinak:-( to byla z ****** klika, fakt vubec nevim, jak se mi to mohlo povest…

        0 0
        • Manas  

          Jj, ten upinak to byl horror. Stesti ze to dopadlo dobre :-)

          0 0
        • blue  

          me se v nedeli protocil zase predstavec, taky sranda :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.