Malá až střední sobotní vyjížďka 31.4. - Praha

75 nepřečtených
  • Thapsus

    Kdo by chtěl, může se přidat k vyjížďce s Eli a se mnou zítra 30.3.. Sraz je v 11 hodin na výstupu metra Háje. Trasu plánujeme přes Průhonice, Záhořany a Záhořanské údolí s brody k soutoku s Vltavou, do Prahy pak dle situace. Eli je po nemoci, takže tempo bude pomalé až plouživé :-). Pro další marody tedy ideální vyjížďka :-))

    0 0
    • Luka  

      mala? jestli dojedete az do prahy(haje), mate krasnych 80–90, ale spis 100 :)

      Takovyhle maly vyjizdky bych brala. :))

      My tahnem zitra smer Ricany, pomalejsi a plouzivejsi nez vy budeme 100% :)) Kdo pojede rychlejc nez 15kmph, dostane pumpickou :DDDDD

      0 0
      • Thapsus  

        A v kolik vyjíždíte ? Že bychom se přidali k Vám ?

        0 0
      • chodec  

        Lukooo – odkud kudy a jak zítra na ty Říčany jedete?

        Jednak sháním, s kým zítra vyjet a jednak jsem z téhle půlky Prahy (Strašnice) a směrem na východ a jihovýchod vyrážím často, ale směrem na Říčany (tj. na sever od D1) se mi bohužel nikdy nedařilo najít nějakou hezkou cestu, kde bych se vyhnul silnicím – spíše to znám na druhé straně dálnice – Průhonice, Osnice, Petříkov, Popovice, Lomice a za Mirošovicemi napak směrem na Sázavu (Senohraby Hláska, …) – tam jsem schopen se vyhejbat silnicím dobře.

        Pokud budete mít to tempo co říkáš – je možné se k Vám přidat (nerad se honím), nebo jste už uzavřená skupinka (že bych eventuelně zjistil, kudy směrem Říčany)? Nebo pokud máte už plný stav, můžeš alespoň popsat, odkud a kudy se proplejtáte a jak moc je to po silnicích respektive mimo ně?

        0 0
        • Luka  

          Mno. tak toto je odpoved i pro thapsuse (thapsa? thakocku?)

          Jedeme zitra cca v pul desaty/v deset z Hostivare: Botic, Pitkovicka, Ricany, pach chvilku silnice, ktera je nutna, za Ricanama sup do lesa, terenky, koreny, kameny, bahno ocekavano, pak Udoli Sembery a dale dle chuti (bude to vest Habib, ma to na me nastrazeny uz celkem dlouho)…

          Upozornuji vsechny potencionalni zajemce o spolujizdu, kteri teda budou vitani, letos jsem jeste v bande nevyjela), ZE tempo se bude prizpusobovat ME, tedy rychlosti pomalu kracejiciho jedenactileteho chlapce :DDDD…ehm, proste, jede se na klidek, na uziti si terenku, na uceni me technickych zaludnosti terenni jizdy, pokec, posvaceni,kochani panorámatem, obcerstveni v obcerstvovne atd atd. skoro by se to dalo nazvati prochazkou na kolech :)

          Predbezny odhad kilometraze je asi 75km. Ale muze se ledabile zkracovat, prodluzovat a pripadne srabacky jet domu vlakem :)

          0 0
          • Thapsus  

            No, asi bychom se přidali… Sraz by tedy mohl být v kolik na hostivařský přehradě ?

            0 0
            • Luka  

              10 na prehrade, ok?? Tu najde kazdej… prinejhorsim pro ty co pojedou stejnym smerem, my budeme u bowlingu na Svehlovce tak v 9:50.

              Moc se na vas tesime. A na chodce teda tez!!!

              0 0
              • Luka  

                toz jako myslim samozrejme HRAZ na prehrade… :)

                0 0
              • Smazaný účet  

                príma, tak já budu floutkovat u enjoy-bowlingu.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tak nikdo žádné dojmy… tak začnu… velmi pohodové tempo, slunko, príma lidi = bezva výlet.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    viděli jsme mašinkové království…

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      škňůřili sme sa do slunka…

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        a navzájem se fotili… :o)

                        0 0
                        • Thidney  

                          se mi potulujete po vsi, ale přejet vlnku okolo kostela to néé

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            my sme si řikali, depak von asi bydlí? :o)

                            0 0
                            • Thidney  

                              co takhle se zeptat v hospodě .-)

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                „prosímvás, kde tu bydlí Thidney?“ :o)

                                0 0
                                • Thidney  

                                  no stačilo aby habib připomenul, že před 14 dny tady byla tlupa cykliku a mistni domorodec domlouval skladovani kol v terase. .-) Vono dobře tak, u nás to vypadá jak po dětsko štěněcí vzpouře :-)

                                  0 0
                                  • Habib  

                                    No jo, tak priste nas tam mas jako na koni. Jelikoz pri nasem tempu uz v hospode nemeli prakticky nic k jidlu, teda az na vybornou tlacu a hroznyho utopence, tak se zastavime a vyjime ti zasoby :) A prosim te, co jue to za silence s tim kolejistem, viz foto od Midlandera? Masinky jsou skvely, ale ta sbirka sadry a porcelanu, to je bes :D

                                    0 0
                                    • Habib  

                                      jeste bych pridal pro Thindnyho: jestli si pamatujes jak minule vypadala cesta kousek pred Mukarovem, tak takhle vypada dneska. Fakt sileny a nebylo to jedine takhle rozorane misto…

                                      0 0
                            • Thidney  

                              btw kudy jste jeli z Hradešína? takhle to dnes vypadalo na červený na Úvaly

                              0 0
                            • Karbic  

                              já vim kde bydlí – jednou jsem jel okolo, když měl svůj stroj na autě a já ještě dalších pár minut přemejšlel, co si to asi dává za ufo-přístroj do toho držáku na řidítkách, než mi docvaklo, že to je mapník 8-)))

                              0 0
                  • Luka  

                    ale jo, ja se jen driv nedostala ke kompu. Dekuji tedy za trpelivou spolujizdu jak Habibovi, tak Midlanderovi. Klobouk dolu, ze jste se netvarili nestastne :) Jinak cesticka pekna, docela jsem na konci mela i radost z te silnici, konecne jsem mela pocit, ze aspon (po rovine a z kopce) vas stiham :))))

                    Tak snad zase nekdy…

                    0 0
                    • Luka  

                      jezis, i Chodci samozrejme. Habiba jsem nechtela zminovat. Jeho spolujizda je domaci povinnosti nikoli dobrovolnym pocinem :)))

                      0 0
      • SELMIRA  

        včera jsem viděla v Cykloservisu bajkerku k nerozeznání od Tebe I stejně se jmenovala a měla stejnýho bika. A byla to fanatická bikerka, která testuje hranice svých možností. Nebo tak. nějak. Tak jakýpak pomalejší a plouživější! Teďka musíš nám jít příkladem. Škoda, že už mám ěco jinýho, páč Eli i Tebe, jakožto i ostatní bych ráda viděla. Avšak mířim na sever. Tak zřejmě využiju aspoň na část cesty bika a návod z Tvý reportáže cesty do UnL kolmo. :o)

        0 0
        • Luka  

          ja za to nemuzu co vo me napsali!!!!!!! Habib dostal zachvat smichu…hlavne z toho „vrha se do maratonskeho boje“ :DDDDDDDD

          0 0
          • SELMIRA  

            jelikož Tě trochu znám, tak je mi to jasný, čí je to dílo :o)

            já zas jednou řekla, že mi vyhovujou starty do kopce a že vůbec kopce jezdim ráda a pak jsme se dočetli, že nemam problém, páč kopce jsou otázka psychiky…a takový machrování :o)))

            Že jsi ale fanatická bikerka, na tom trochu něco bude… :o)

            0 0
            • Luka  

              mnojo, jsme nejak navazali spolupraci… nekdy v dalsich cislech by se jeste mohlo neco objevit, dali panbu a redakce :)

              Nojo… ale vlastne nic neni nepravda. Ja se vrham do maratonskehoo vireni…to jo… ale JAK TO PAK DOPADA!!!? :DDDDD …

              0 0
              • SELMIRA  

                jé, to bude paráda jelikož Tvůj výtvarnej vkus a um… se mi snad po těch 7 letech, co už Cykloservis čtu začne ještě líbit? :o)

                Hlavní je, že se vrháš. Když máš z toho potěšení a vtip. :o)

                0 0
                • Luka  

                  tak ja se teda..pochlubim.. ta grafika nahore, to devce v ozubenym kole, to je taky moje :))))) ale ja vim, hamba samochvala… :D

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    tak to jsem uhádla :o) bejt hrdá na svý dílo neni hamba moc hezký to máš čtenářkám se to líbí! :o)

                    0 0
                    • Luka  

                      :) ty si proste zlaticko! diky :)))

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        jen řikám pravdu konečně ženská ruka, která tomu chyběla :o)

                        0 0
                        • Luka  

                          :) jake bylo moje prekvapeni, kdyz na moje povykovani ze cyklac je moc „chlapskej“ a strohej mi bylo odpovezeno, ze grafiku dela pani graficka. Podle „rukopisu“ bych to tipla na chlapa jak poleno… me se cykl moc nelibi. jeho vzhled. ale tohle cislo je pekny. minimalne nektery clanky se trochu vymykaji a osvobozuji se te tvrde fazone…

                          0 0
                          • SELMIRA  

                            hm? To bych tipla taky na chlapa. Anebo na ženskou typ Tereza…

                            Avšak už se za ty léta polepšili aspoň co se týká přístupu k bikerkám v obsahu článků a tak…už řádně uznávaj naši existenci, ne jen jako pár vyjímek…páč je nás taky čím dál víc. :o) A pochopili snad, že i ženám se biky líbí a můžou bejt uplně stejně posedlé jako muži, že nejen hadříky je zajímají, ale jsou ochotné vydávat nemalé penízky i za kvalitní komponetny a tak. I když ještě pořád mě většina doporučení pro ženy v Cykloservisu (poslední číslo nevyjímaje) a Velu občas trochu rozesmívá. Ale se snažej a snad jednou přijde den…:o)))

                            0 0
                  • fousek  

                    Kdyz ti to nikdo nepochvali, musis si to pochvalit sama:-)

                    0 0
          • Elwing  

            „vrha se do maratonskeho boje“ ? To je z té knížky Tisíc novinářských klišé ;)

            0 0
      • marapara  

        Kua, to bych u toho usnul, jet míň jak 15 km/h ;) :DDD

        0 0
    • Jaroslávek  

      Já sem vlez ze zvědavosti. Ty data mě trochu rozhodily.-D

      0 0
      • Smazaný účet  

        Thapsus se nemoh dočkat apríla. ;o)

        0 0
        • Thapsus  

          A jo sakra ! :-). No kdyby to byl jedinej omyl v životě.. Myslíme všichni samozřejmě zítřek, aspoň doufám… Každopádně zítra v 10 budu v Hostivaři na přehradě.

          0 0
        • Jaroslávek  

          Taky jsem tak tipoval.

          0 0
    • SavaH  

      Škoda, je to na druhym konci Prahy :( Pokud mi Pete postaví kolo, tak bych jela odpo – cca 14:00 do Bohnic, Drahaňák, nějakej ten sjezdík a výjezdík, kolem 40 km. Co vy na to?

      0 0
      • Luka  

        prave ze protoze ty tvoje vyjizdky jsou pro nas uplne na druhe strane prahokoule, tak poradame vlastni antibrdozni a antidruhostra­noprahovou vyjizdku. ale treba v nedeli… to jo.. se snazim vymyslet KAM pojedem. Padly tipy jako Karlstejn, Okor..ale nevim… ten sever me nejak nelaka :)

        0 0
    • Markét  

      Ahojky,

      to je super že už je Elki relativně v pohodě. Škoda, že nám to nevyjde abychom jeli s Vámi. Já a Vysmátej jedeme s naší bandou , kterou oba znáte z novoroční vyjížďky. Máme sraz v 11 hodin na Opatově. Pojedou s námi možná dvě nové holki. Takže tempo bude fakt pohodové. Ale asi nepojedem takovou dálku. To po nich poprvé ani nemůžem chtít. Já mám co povídat. Aby jsme jim to kolo nezošklivili hned na začátku. Tak si to užijte a kdyby jste si to rozmysleli tak telefon máš. Ahojky a optrujte se . :-)

      0 0
      • Markét  

        Samo že to mělo být napsáno Eli. Promiň.

        0 0
        • Thapsus  

          Eli není u PC, ale tlumočil jsem ji Tvé pozvání na vyjížďku. Bez váhání přijala, tudíž zítra v 11 hodin budeme na Opatově. Luce a spol se omlouvám, vyrazíme s Vámi jindy. Zrovna Říčany a okolí vůbec neznám. Takže na nás na hrázi hostivařské nádrže prosím nečekejte. A přejem hezkou vyjíždku !

          0 0
          • Luka  

            škoda škoda… a já se tááák těšila… :)

            0 0
            • chodec  

              Nesmutni – nejsem sice ti druzí, ale já v Hostíku budu – tedy pokud mě neskolí nějaká choroba (nějak mi dnes nebylo optimálně, ale zdá se, že to byla jen chvilková slabost) poznávací znamení – budu ten s kolem a helmou ;-) v tmavém oblečení.

              0 0
              • Habib  

                tez se citim, ze na me neco leze…a Luka to neni ::D

                0 0
                • Smazaný účet  

                  :o)) hele, jak to vidíte časově? já esli mam tahat světla… dyž už je o hodinu víc…

                  0 0
                  • Habib  

                    ja myslim, ze to zase tak dramaticky nebude. Minule jsme byli s forem na Hradesine uz nekdy ve dve, v pul treti..a doma jsem byl v pul sesty…cili si myslim, ze v klidu za svetla dojedeme. Maximalne tak nejakou bliknu jako sichr :)

                    0 0
          • Markét  

            Tak jo super. Už se těšíme. :-))) Tak v jedenáct u stánku s občerstvením jsou dvě lavičky. Tam budem čekat. Ahojky zítra.Markét

            0 0
    • Luka  

      muzu se pochlubit? Prave jsem prilitla z kola… a krom dvou neuspesnych objevitelskych pocinech, kde jsem jednou musela prebrodit slusne rozvodnenej potok a prejet pres asi kilometrove pole, a podruhe se vracela bo cesta koncila elektrickym ohradnikem a konema, tak jsem prave „dala“ jednoho bikera do kopce vcetne dvou ukazkovejch bunnyhopu pres retardery… kde se to ve me vzalo to nevim, tepak si o me mysli , ze jsem mu lhala s moji maximalkou, ale mam totalni ulitlou radost maximalne famozne uzasnou!!!!!!! :D toz jentak.....

      0 0
      • kankrlicek  

        Na ty velikonoce se nějak přestávám těšit :)

        0 0
        • Luka  

          sakra neblbniiii…ja su lemraaaaaaaaa..... jen tohle bylo uz kousek k domovu tak byl elaaaan. Ale neuveris jakej mam dobrej pocit… puknu pychou!!!

          0 0
    • ydaho  

      Nechce se někomu zejtra přes Točnou, Vrané, Měchenice atd. k Berounce ? Tempo pohoda, ikdyž zase ne uplně courák

      0 0
      • Meesha  

        v kolik jedes? a jak? Kousek a pomalu bych se svez.

        0 0
        • ydaho  

          eeeeeeee sem na to mrknul až ted, jel jsem asi v 11.00 cestou bratrancivo prasknul rám na i-drive, takže bylo rušno :-)

          0 0
    • Eli  

      Bylo nás 10. Pohodová vyjížďka z Opatova přes Průhonice, Herink do Velkých Popovice, odtud směrem na Jílové do Kamenného Přívozu a odtud vlakem do Prahy.

      Zúčastnění: Markétaa a Vysmátej Biker, Jirka a Zuzka, Tomáš, Petr Hajnej, Honza, Pupík, Thapsus a já.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.