• HLAVA

    Mám doma přední naboj s rafkem a špicema a chtěl bych to skusit vyplest.Ještě nikdy sem to nedělal,tak bych se chtěl zeptat jestli se mam řidit nějakými pravidly.No prostě jak na to .diky za každý příspěvěk.

    0 0
    • lOlA  

      tak tady mas presne popis jak asi.dole jsou pak linky na pokracovani. uprimne jsem se do toho dal pred tydnem taky a preplest to na novy rafek to bylo docela v poho ale ted to vycentrovat bez centrovaci vydlice a utahnout presne niple…no nevim nevim dost silne premyslim ze to hodim do servisu abych letos jeste vubec vyjel…ale tak zkousen a opakovani je matka moudrosti ze:o)

      0 0
    • lOlA  

      jo a ten link :o)))) www.ambike.com/view.php?…

      0 0
    • Mamut  

      Vyplet samotny skopirujes podla nejakeho existujuceho kolesa. Nepopliest prave a lave otvory v rafiku. Ak ti navyse vyjdu pekne spice okolo ventilu bude sa ti lepsie fukat, ale da sa v pohode zit, aj ak sa tam krizia.

      Rovnomerne nasrubovat niple. Napr. 5 otacok pri vkladani niplu na spicu. A az su vsetky spice zapletene, tak Zase obehnut cele koleso a pridat kazdemu niplu rovnaky pocet otacok. Az je to ako tak utiahnute ako ma byt, tak otestovat ci je rafik v strede naboja (plati to rovnako pre predne aj zadne koleso). Vlozit do ramu (predpokladam, ze centrovaciu vidlicu nemas) a zapamatat si ak odaleko od brzdovych gumiciek je. Otocit koleso (na zadnom napr. kazetou na tu stranu, kde ma byt kotuc) a vzdialenosti musia byt rovnake. Inak hybat vsetkymi niplami a posunut rafik.

      Dalej podla prirucky o centrovani. Teda dodrziavat sucet otoceni 0 (ak utiahnes 2 lave niple kazdy o pol zavitu, tak bud utiahnes 1 pravy o cely zavit alebo to tiez rozlozis medzi viac spic. V zavere centrovania je aj 1/4 otacky vela a treba niplami hybat menej.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.