• honzicek

    Dá se teďka dojet po pravym břehu Vltavy z Prahy do Kralup? Nebo je to zatopený? Jel jste to někdo o víkendu/ten­to týden?

    0 0
    • black.horse  

      to mě zajímá, sám se tam v nejbližších dnech chystám…

      0 0
    • Chuck  

      jj, dá se v poho, jel sem tam ted v sobotu. ikdyž jeden úsek sem měl po kolena, ale dalo se to :o)

      0 0
      • Chuck  

        teda abych nekecal, nejel sem to celý v kuse, projížděl jsem jen úsek od Holešovic k ZOO a pak z Máslovic do Chvatěbur. Takže tu část mezi nevim, ale asi to tam nikde neni níž, než to, co jsem jel.

        0 0
        • Jenda  

          kazdopadne od matfyzu k lavce na cisarskej ostrov dnes rano prujezdny bez namoceni treter – brodi se cca 20m max hloubka 5 cm :-) akorat misty je dost bahno

          0 0
    • honzicek  

      To vypadá dobře. Nejel jste to ještě někdo? Celý??? Dík.

      0 0
      • mn  

        úsek z kralup do řeže je průjezdný. řeží se asi bude muset projet obcí protože kolem vody bude asi dost bahna a dál k roztockýmu přívozu to už je určitě sjízdné.

        0 0
        • PIWNIK PONURY  

          nebo se da zkusit jet po stare znacce, pres kopec… osobne mi ta cesta prijde skoro zabavnejsi:-)

          0 0
    • o.ndra3  

      Tento úsek moc průjezdně nevypadá.

      0 0
      • BB  

        tak ta fotka asi není ze dneška, jel jsem to dnes od psího útulku až k převozníkovi do Libčic u včelího dolu a je to v pohodě jetelné. Měl jsem obavy z úseku po navigaci mezi Řeží a přívozem a kromě jednoho obcházení bláta těsně za Řeží celé jetelné. A fantastické bylo – žádní pěšáci, to se mi za posledních 10 let stalo poprvé.

        0 0
        • Včelda  

          Až tam potkám týpka na stejným kole, tak vím, že jsi to Ty :-) Já tam jezdím hlavně v týdnu po práci (jak to vyjde). Tento rok to ještě nevyšlo :-(

          0 0
        • o.ndra3  

          Ta fotka JE z neděle 16. 4. 2006.

          0 0
        • McBlacky  

          jezdí ted přívoz?

          0 0
      • tulda  

        jj, takhle to tam včera vypadalo, ale projet se to dalo v pohodě (resp. objet křovím) btw:dneska sem jel dolu tim údolím, jak je uprostřed fotky (ta zalesněná oblast) a můžu jen doporučit, na můj vkus docela náročnej sjezdík :-)

        0 0
        • black.horse  

          myslíš ten sjezdík od „bývalý bikrosky“ dolů s tím malým potůčkem? jojo, to je parádní svezení… akorát v zimě na sněhu sem tam měl malinko problémy ukočírovat XCéčko:-D ale jinak je to paráda, takovejch by to chtělo víc a delší… zbožňuju tyhle technický sjezdíky…

          0 0
          • McBlacky  

            jo v zimě na XC s blbejma pláštěma to může bejt hnusný. i v létě si dám radši o kousek dolů sedlo, je to pak příjemnější a dá se jet rychlejc :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.