• james11

    Zdravím bajkery, poradíte mi jaké si koupit blaťáky na horáka? Chci aby se daly lehce přidělat/sundat. Uvítám odkazy. Díky

    0 0
    • bradek  

      Vzadu mám totok: www.finebike.cz/…dry-1001.php

      a vepředu totok: www.finebike.cz/…ard-1000.php

      Sundat jdou lehce, ale vzhledem k tomu, že se mi i líbí, tak je vozím pořád.

      0 0
      • james11  

        to bradek: díkes, ty se mi líbí!

        0 0
      • Vojtas  

        hele dotaz :) ,mam tyhle taky a ten zadni mi nejak nefunguje :) lita to bud kolem nebo ze zadu, ne ze bych byl uplne spinavej, ale cistej rozhodne nejsem, jak ses na tom ty ?

        0 0
      • Kubik  

        Take je vozim (pouze zadni, predni nevedu) a naprosta spokojenost…

        0 0
      • Paja  

        Vzadu taky X-tra dry – na nem je perfektni to uchyceni popruhem. Vpredu nejaky obyc., kterej ma ale o dost mohutnejsi uchyceni nez treba ten shockboard, za ani ne polovicni cenu.

        0 0
    • Lister  

      jestli máš vepředu Manitoua tak tam toho moc na výběr není :o)

      0 0
      • james11  

        ne mám na předu RockShock J2 :-)

        0 0
        • Lister  

          tak v tom případě máš na výběr :o)

          Já teď čekám na SKS, tak až dorazí tak hodím info jaký jsou, někteří lidi jsou tady s něma max spokojený (fousáč) jiní jim nemůžou přijít na jméno, tak jsem zvědavý kam se zaředím já, jinak přečti třeba tohle: www.bike-forum.cz/…4/forum.html#…

          0 0
    • enjoy  

      vyhni se speed stuffum,to je jediny co ti reknu. jinak se mi bohuzel zadny nelibi,tak nevim:-)

      0 0
      • james11  

        Proč ne speed stuffy??

        0 0
        • enjoy  

          nikdy!!!vyhni se zadnimu,opravdu si ho nikdy nekupuj.jsou to snad nejdrazsi blatniky a taky nejvic na hovno.leda by ti stacilo ze vydrzi cca pul hodiny.udelal jsem 2 pokusy a stalo me to uz 1100,–.jsou neskutecne blbe navrzeny v kloubu u uchyceni na sedlovku,cely to drzi na kousicku plastu a ten se pri jizde proste umlati k smrti,praskne to. jo a vlastne se vyhni i prednimu.nevim totiz,na jake vidlice vyrobce zamyslel pouziti tech gumovych valecku do sloupku.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Vanilla ma dole dost uzkej sloupek, takze ja jsem musel vyrabet uzsi valecek pro vanillu i k SKS Shockboardu.

            0 0
            • Tweety  

              Manitou Mars 1 taky neni kompatibilni s SKS a musel jsem orezavat valecek…navic me nejspis nejakej sutr zlomil ten oranzovy bazmek..Takze nedoporucuju. Nema nekdo zkusenosti s Topeakem prednim???

              www.topeak.cz/index.php?…

              0 0
              • kovar  

                mám zkušenosti jen s tím zadním Topeakem, a to velmi krátkodobé, upadl po pár klometrech – zlomilo se to žluté namotávadlo (silně poddimenzované)­. šmejd.

                0 0
              • McBlacky  

                topeak drží líp než sks ten mi z vidle vypadával :( sks jsem potunil lepidlem a taky ten oranžovej krám jsem fixnul gumou jinak to při rychlým teréním sjezdu ulítlo. topeak ale zase dost se ve sjezdu klepe, na silnici je dobrej. Oba ale nezabrání mokrejm nohám od kotníku dolů (vidle 90 a 105)… kdyby byl nějakej lepší než tyhle dva vůbec bych se nezlobil :)

                0 0
              • Rolei  

                Přední mi funguje docela dobře ikdyž opravdu v terénu se třese jak divej, ale to ničemu nevadí(měl jsem ho na Mar. Z5). Zadní-ikdyž ho nechceš- nějak nesedne na sedlovku 31,6 takže se protáčí ještě víc než normálně (třeba27,2) a navíc ten upínací mechanismus…nejde přidělat ani sundat jsem u toho vždy vytočenej strašně.

                0 0
          • slou  

            Noo nevím jak teď, ale v době kdy jsem ho kupoval šel přední v poho do M Z3 Light, no a včil ho cpu do MX Comp Eta 2003 a MX Comp 2005. Dostal jsem k němu 2 typy gum. válečků a zatím v poho a bez problémů. Osobně mi zatím přední Speed Stuff přední vyhovuje.

            0 0
            • enjoy  

              aha,tak uz vim.je pouze do marzocchi:-).protoze jak do skareba,tak do foxe neni.ani jeden valecek.

              0 0
              • slou  

                Ha, tak díky blaťáku musím zůstat s vidlou od makarónů :)) Alespoň se nemusím trápit tím, že bych zkusil i něco jiného než M.

                0 0
                • Tweety  

                  Takze jestli to dobre chapu, tak predni Topeak je urcite lepsi nez SKS, ale to neznamena, ze neni bez problemovej…:-/Mno a co se tyce zadniho, tak zustanu u cisteni batohu…:-)

                  0 0
    • james11  

      Tak nakonec skoro všechny blaťáky jak tu tak čtu stojí za pendrek!? :-(

      0 0
      • McBlacky  

        přední pokud máš odpužení jo, zadní se dá najít i takovej co jakž takž sedí, ale při větší rychlosti terénem je jen málo těch co se nevyhnou do strany :(

        0 0
        • Rolei  

          Konkrátně jaký si našel co se neprotáčel? Mně asi zatím nejlíp fungoval takový ten nejobyčejnější od authora s tím šroubem, než jsem ho ukopl a chtěl si polepšit…

          0 0
          • SavaH  

            Naprosty souhlas. Za 120 Kc a uz ho vozim rok a prehazuju ho ze silnice na bika, jak se mi to zrovna hodi. V terenu se pri divocejsi jizde obcas uhne do strany ale ja zas tak divoky jizdy neprovozuju, takze mi to neva ;o)

            0 0
      • enjoy  

        kdyby nekdo zacal vyrabet fakt vychytany blatniky(a ze to neni tezkej ukol(ten speed stuff by sel modifikovat uplne snadno) tak by na tom vydelal hrozny rance.vazne tomu nerozumim..

        0 0
    • Venda  

      Žádný.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.