• Palba

    Lidicky kdo znate nekoho v pellsu, nejakyho cloveka z distribuce, muzete se me poptat na: Vidlice XF3 – MTB pevná karbonová ( kotouč. i V brzdy). Mam ji objednanou snad 2 mesice a furt to odkladaj a nejsem schopnej nikde sehnat info (tel, mail nic..), jestli uz je vyrobili ci ne a kam de distribuce. Neco sem slysel o tom, ze hodne veci z pellsu nedorazi do CR, ale de vse do zahranici a k nam prijdou jen zbytky.

    0 0
    • Corbett  

      Bral jsem od nich kolo za 30 tisíc v akci uvedené ve Velu a bez problémů. Zeptal bych se tady: www.pells.cz/default.asp?…

      0 0
    • Vilém  

      Jo tak to je typicky postup Pellsu.Nektere zbozi je vyrobeno v jednom kusu,ukazano na vystavach,vychva­leno v PR clancich a nakonec fyzicky neni:(Bezny veci,kterych se proda mraky vetsinou maji.I tak se nekdy setkas s odpovedi ze zbozi bude nekdy uprostred sezony az dorazi kontajner od vyrobce.

      0 0
      • MARIN  

        Jo jo taky jsem takhle kdysi cekal az dorazi kontejner od vyrobce a pak se docetl ve Velu a nevim kde jeste ze si vse vyrabeji samy :)

        0 0
    • Lister  

      no tak ráno jsem si říkal,že tohle čekání bych fakt nikomu nepřál a říkal, jsem že je prima, že mám všechno objednaný a teď už jsem v naprosto stejný situaci jako ty. Na rozdíl od tebe čekám na řidítka Pell XV6, každý druhý šop je má na svojich stránkách, ale prakticky na skaldě je nikdo nemá a čeká se na dodávku z asie, ale když se lod nenaplní tak prostě nevypluje a mlůžem se stavět na hlavu, prý by něco mělo dorazit v polovině dubna, ale moc tomu nevěřím :o(

      Nevíte náhodou o obchodě, kde by je mohli mít?????

      0 0
    • Haryk  

      Jo, Pells je jako Pan Tau…Ve všeobecným povědomí je, že tak nějak existuje, ale v reálu ho nikdy nikdo pořádně neviděl. Kdysi se mně hodně líbil ten planžeťák se závěsem ala Sugar, klasický to případ Pana Tau.Podle mě mají na skladu jenom ty obyčejný věci, co jim nasekají Žluťásci na Taiwanu a ty značky, který tady zastupujou. Ne že bych Ti chtěl brát iluze, ale tu vidlici budeš mít dřív, když si ji upečeš doma v troubě…

      0 0
      • Palba  

        Posli me recept :D v babiccine kucharce sem nic takoveho nenasel.

        0 0
    • Meesha  

      klasika u Pells…

      0 0
    • sipka  

      Podle informací co mám by ji měli mít na skladě.

      0 0
      • Palba  

        na koho z pellsu se muzu obratit? 3 uz me napsali ze zatim se nevyrobila a vyrabet se bude kazdou chvili :D (to uz rikaj 2 mesice) a 2 me projistotu ani neodepsali.

        0 0
        • sipka  

          tak to ti neporadím, mi objednáváme jenom přes net. Jinak s nima nekomunikujeme

          0 0
          • Palba  

            Tak dnes me napsal lukas.kouril z pellsu, ze minulej tejden naplnili sklady. Slava, ted to nejak dostat do prerova.

            0 0
            • Lister  

              No to by mohly být i ty rodla co scháním, ale dokud je nebudu držet v ruce tak neuvěřím :o)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.