Silnicni ram do 10 000kc, kvalitni hlinik

18 nepřečtených
  • PT

Prave se mi povedlo ohnout patku u meho ramu Scott Team Limited snevymenitelnou patkou, zkusi mi to srovnat,ale asi to nepujde. Mate-li nekdo navrh, slo-li by to nekde sparvit, je to Al tripple butted, podle zasvecenych nazoru to nepujde. To bych pak hledal nejak y kvalitni novy ram.nejlepe lesteny hlinik, max. jednoduchy design,nebo cerny. Za 10 000 max, pouze na splatky,slopin­g,vidli mam,neni nutna karbonova zadni stavba, originalita se ceni, kvalita tez. Diky za rady,jsem tyden bez kola a abstinencni priznaky me uziraji:)

• gersa  

Duratec, jen nevim, jestli ho sezenes do 10k

• kusabi  

FORT-a tam si vyber… anebo na www.bottico.cz ve sleve…

• wotkka  

Tak tak, zlatej fort… Jednou mi sice uhnili navaky na kosiky, ale to sem mel zelezo-bylo to po roce a pul, zajel sem si tam(nahodou sem mel kolem cestu) a na pockani mi ho vymenili-teda to bylo stesti ze tam meli tu samou velikost,akorat jsem mel pak jinou barvu ale vem to cert-navic zmena je zivot…Jinak to uz je pribeh starej 2roky, ted mam RO.SLC a absolutni komfort… www.fortframes.cz/…h/index.html

• ice  

nebo RB, jedna holka na nem jezdila kolem zastavky z ktery sem jezdil do skoly

• marhi  

RB

• Quake 9.0  

Jestli máš vidlici se 110mm zdvihem, tak kup tenhle: www.racebike.cz/bike_mht.php

Mě by se zamlouval i na sportovní cross-country.

PS: Moje kolo napoví… :-)

• PT  

Co mi reknete o ramech CUBE? Mne se moc libi

• black.horse  

mám Agree Race a rozhodně si nestěžuju, unese to mě, takže má výdrž:-) jinak Eily táta na něm už pár let jezdí a pokud vím, tak bez problémů, toho bych se rozhodně nebal, Cube je fajn:-)

• Geralt  

Mám attempta model 2002…vypadá robustně, ale je lehoučkej. Na 105ce velikost 58 váží kolo 8.8 kg. Má krapet delší posed, ale to mi vyhovuje. Díky té délce není zase tak obratný, ale zase dobře vede stopu. Jsem spokojenej.

• Siddha  

„dostanes“ vod tymovyho sponzora, prece vole ;) no ne, jako vazne, napisu o nejakejch dobrejch nabidkach pres icq…

• JMT  

vcera sem videl nadherny slevneny specializedy v 69 nebo samozrejme rb :-) www.racebike.cz

• Vrci  

Já mám dobrou zkušenost GT. Na bikecentru bývala i rámová sada, ale po úpravě stránek tam nemůžu nic najít. S tim designem – záleží jaký modelový rok bys bral. V případě starých rámů je originality na rozdávání.

• Lone1  

Podívej se na cyklo Bartoníček.Jezdím jejich rám MXM.Pomér cena ,výkon je příznivý.Patka je vyměnitelná.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.