Author Airline (manitou vidlice) a blatníky

22 nepřečtených
  • goldfrapp

    Od včerejška jsem štastným majitelem Authora Airline 04 (ve výprodeji za 15k!) Vím, že se to tu už v několika threadech řešilo, ale jednoznačnou odpověď jsem nenašel. Jaké máte blatníky na crossu s Manitou vidlici? Co byste doporučili? Díky.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Rebu? Ted nezertuju.

      0 0
    • goldfrapp  

      eh :) A nějaké další tipy?

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Co treba zkusit otocit blatnik. Kdyz Indian otocil podkovu.. hlavne s tema dlouhejma plechovejma by to mohlo byt cool… jak motorka na ledovou plochou drahu.

        0 0
        • goldfrapp  

          Covece padlisto, ja proti tobe nic nemám, ale proč reaguješ na příspěvek, který oslovuje úplně někoho jiného než si ty :) Nicméně jednu výhodu to má, držíš tenhle thread aktualní, díky!

          0 0
      • kurýr na bajku  

        Ten Manitou blatník je tu někde vyfocenej. Zkus zapátrat v komponentech.

        0 0
    • Lance  

      www.bike-forum.cz/…0/forum.html#…, timto Ti nerikam jdi do historie, pouze jsem ti o tom neco nasel, snad tam neco najdes, mi se to nechce cist

      0 0
    • goldfrapp  

      Jo díky, o tom SKS vim, zajdu na nej kouknout, nevim jestli to neni blatník spíš na horský kolo, tudiž moc širokej, ale hlavně když splní účel. A co dozadu, Airlinisti? ;)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        ShockBlade comes in a 28" version with a smaller section fitting into narrow trekking forks. , ale jestli i ve verzi pro Manitou… ? Ze stranek to vypada jako ze jo.

        0 0
        • goldfrapp  

          Mám právě obavu, že ve verzi 28" pro Manitou není. Alespoň jsem ho v žádném katalogu na webu nenašel. No oběhnu pár shopů a výsledek mého snažení sem dopíšu.

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Sice verzi "28 neexistuje, ale nejde o šířku, jako o dýlku a ta se dá něčim nastavit.

            0 0
          • noname0  

            muzu ti potvrdit , ze je to problem, ta manitou vidla nema otvor v podkove a navic je podkova otocena dozadu, ovsem resenim by bylo dat pres podkovu objimku typu „made in doma“ a pres ni pak pripevnit klasicky blatnik.Dobre jsou pak prave SKS pro treking kola, ty maji prislusny drzak posuvny (podelne), takze ho lze snadno nastavit do optimalni polohy vuci vidlici . tedy pokud ti budou vyhovovat trvale upevnene blatniky, nebot tyto jsou vybaveny vzperami, jejichz pripevneni na vidlici se deje opet pomoci objimek(uspesne lze vyuzit objimky s mensim prumerem co se dodavaji k blikackam) je to urcite provizorium, ale nevim o jinem reseni vyjma pouzit MTB blatnicek pro odruzene vidlice s pripevnenim do sloupku vidlice, kolo ale pak vypada hodne motorkove.

            0 0
      • kurýr na bajku  

        Tam dobře pasuje blatník z ukrajiny.

        0 0
    • goldfrapp  

      Tak po několika návštěvách bike shopů jsem se dopracoval k tomuto výsledku. Pokud chcete přední blatník na cross s manitou vidlici, nezbývá než sáhnout po 26" SKS pro vidlu Manitou. Je samozrejme sirsi, protoze je pro horske kolo, ale co zbyva. Tenhle blatník je v současné době asi jediný, který se dá použít. Od prodejce z bike-expert jsem se dozvěděl, že snad na podzim by měl blatníky pro Manitou nabídnout i nějaký další výrobce. Toť vše. Přesto se ještě zeptám, Airline-isti, crossari, co používáte vy? Nic? Vlastní výroba?

      0 0
      • bajkr  

        kačer :-P

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Tady se Author nenosí a já ho taky rád nemám :-), ale k věci: To jako že ten bajkovej se ti tam nevešel ?

        0 0
        • goldfrapp  

          Ja si myslim, proc se vymezovat proti nejake znacce. Tohle forum je myslim docela dobre, a videl jsem tu uz radu prispevku i od majitelu Author kol. Konkretne Airline je myslim docela povedeny. Ten 26" SKS blatnik se tam normálně vejde, jen to na krosovem kole s 700×35 plastema vypada trochu nepatricne.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.