• Kóča Popovič

Ahoj, chtěl bych se zeptat na zkušenosti s velikostmi bund Craft. Chtěl bych koupit na kolo a občasný běh jejich bundu Multi Run nebo Courier. Trochu jsem se ale lekl velikostní tabulky. Mám spíš hokejovou než bikerskou postavu a podle tabulky (příloha) bych na svých 178 cm měl mít S, maximálně M (tyhle velikosti jsem měl tak někdy v osmé třídě) – kolem hrudníku mám asi 110 cm, což odpovídá v tabulce XL; pak se ale bojím, že bude bunda příliš dlouhá. Kardinální otázka: Není střih Craft bund určený primárně pro vysoký hubený chlapy? Vyzkoušet nemám možnost, budu kupovat přes internet. Děkuju Vám za Vaše sdělené názory.

• Ruprecht  

no pravdou je že ty střihy jsou docela dlouhé a úzké, bez vyzkoušení bych do toho nešel

• RUR  

Craft a úzký střih? Není to tak zlý. Já 180/75, hrudník kolem metru. Mám Courier vel. L a je OK.

• Polka  

Nevim jestli hefnu, ale já – 192/85 mám Craft Double Action XXL a klidne bych snesl XL. Taky se me zda delsi. I na netu se ale daji hadry vymenit.

• mikin  

Mam bundu DOUBLE ACTION XL a v pohode mam 190/85. Jsem s ni max spokojeny je tu moznost odepnout rukavy coz taky na jare dost vyuziju

• Kóča Popovič  

No jo, ale vy dva jste velký chlapi. Já mám skoro tolik jako Vy v kilech, ale o 12 – 17 cm míň na výšku. Kdyžtak ji vrátím.

• jirkag  

Ber to tak, ze nejdulezitejsi je delka rukavu. Me by taky kolikrat stacilo pres hrudnik L, ale ma kratky rukavy tak musim vzit XL. A na kole mas ruce skoro natazeny, takze pokud nechces, aby ti foukalo na zapesti tak musis volit podle delky rukavu.

• kajulka2  

JAká je ta bunda?Uvažuju o ní, zajímaly by mě zkušenosti z provozu(neprofuk nepromok jak jde složit, jestli se dá vozit v camelu)

• MARIN  

Mam tuhle bundu taky a pod Camelem se v ni rozhodne budes dooost potit – vyzkouseno na kole, na bezkach a pri turach. Na druhou stranu ale neznam zadnou bundu ve ktere bych se pri fyzicke zatezi a s batohem na zadech nepotil :)

• kajulka2  

Dík za odpověď. A odolnost větru dešti je jaká? A ještě dá se nějakým způsobem sbalit aby se vešla do camelu?

• MARIN  

Odolnost vetru vyborna Odolnost desti dobra – mam ji uz pres 2roky a tak uz jsem nekolikrat obnovoval inmpregnaci Kdyz ji sbalim vejde se mi do zadni kapsy dresu ale mezi nejmensi rozhodne nepatri

• Toams  

Noo, ja mam Nordic Walking (nie je spesl na bajk ale na bezky, tj. nema vzadu bajkovu kapsu:-) ale je vcelku gut, „prefukne“ asi pri 50km/h zjazde v 2oC, ak nemas dostatocne „vysoku“ 2. vrstvu, ale inak super. Ma odopinatelne rukavy, odvetravanie aj na chrbte (ak mas kamel, tak to moc neodvetrava:-) a ked zpola odopnes rukavy, tak vetra aj tam … toz asi tak. Do kaspy dresu som ju zmuchlat neskusal

• jirkag  

No ja mam 185/92kg a hrudnik 105cm a ve kseftu mi byl Courier velikosti L malej. Vetsi sem nemel moznost zkusit, pac ho nemeli. Jinak kalhoty na lyze od Craftu mam XL. Podle mne to chce fakt vyzkouset.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.