Nový bike do 15 tis s funkční vidlou

41 nepřečtených
  • Lister

    Nazdar lidi, schodou okolnosti se na mě teď obrátili dva kamarádi se stejným dotazem – chtějí koupit nové MTB s cenou do 15 tis. Oba jsou vysocí něco kolem 185, žádná těžká váha. Nejsou to žádní závodnící, prostě se občas projednou, ale když jedou tak spíš svižneji než totálně turisticky, žádný brutální technické pasáže ani jeden z nich nejezdí, takž bych jim poradil něco ve stylu klasického XC. Díval jsem se na kola v téhle cenové relaci, ale ******* je, že prakticky ve 100% je tam Sountour. Víte o nějakém bajku, který bě měl alespoň Axela, nebo něco od RS. Případně klidně můžete opravit moje mínění o těhdle vidlicích, pokud si myslítě že ST není až zase taková hrůza a že mezi ním a třeba tím Axelem neb J2 takový rozdíl není – nejezdil jsem ani jedno, vycházím z toho co se píše tady.

    Mě se poměrně hodně zamlouvá letošní serie od Superiroru konkrétně tehnel model je moc hezkej, až teda na tu vidlu: cykloshop.cz/ni­kita2/karta.php3?ID=4961

    Jeden z nic bydlí v Práglu, takže kdyby někdo z vás věděl o něčem hodně dobrém ve výprodeji tak bych to ocenil.

    PS: hledal, moc tady toho není a navíc kdybych chtěl vědět, který kolo bylo nejlepší loni tak se naptám, ale jeden z nich půjde určitě do kola r.06 :o))

    0 0
    • jecnak  

      Nový bike do 15 tis s funkční vidlou = sci-fi

      0 0
    • rock  

      Nechat si tu vidlu zfunkčnit u milana1 ?

      0 0
    • Peslezedirou  

      Bohužel je podle mě jediné řešení, koupit bike do 15 peněz a rovnou v krámě dát s doplatkem lepší vidlici. Pro člověk, který chce přeci jenom jezdit víc a nemá dost peněz by byla možná lepší továrně namotována pevná. Cena by byla nižší a časem by se vyměnila za funkční odpruženou. Nejhorší kombinace je bike do patnácti tisíc, nefunkční vidlice a k tomu machanické kotoučovky :o( Těžko to vysvětluj občasnému bikeru, že by byly lepší V brake atd.....

      0 0
    • Páník  

      a co koupit neco s Aliviem (kolem 13–14t) a nechat vymenit vidli u prodejce (treba RS J-2 mozna bys ses vesel i do J-3)

      0 0
      • Lister  

        Tohle by možná bylo řešení pro toho v Praze, ale výměnu vidlice u nás nikdo neudělá – ptal jsem se na to, maximálně představec, řídítka, sedlo, ale dál ani krok.

        0 0
    • rock  

      Teď jsem zkusmo vyskládal kolo u Spyderu. Nejlevnější varianta rámu z Alu 7005 ECO s výbavou Deora x Promax, s vidlí Rock Shox Pilot XC vychází na 15865,– … a ještě si budou moci vybrat barvu …

      0 0
    • Pebe  

      už téměř klasická odpověď, Canyon :-) new.mtbs.cz/ka­talog06.html?m=50963

      0 0
      • rock  

        Klasická odpověď je „Reba“, ale to by asi opravdu vyšlo jen na vidlici. Případně by měl bike jen jeden kamarád :-) …

        0 0
      • McBlacky  

        ten je v pohodě… klidmě bych do něj šel

        0 0
      • RapMan  

        hmmm, ty kola vypadaji dobre, vzhledove i vybavou. az podezrele prizniva cena :)

        0 0
        • fousek  

          Asi nakej zacinajici nemeckej Author:-)

          0 0
      • enjoy  

        s XT prehazovackou!:-)).ze stim nejdou do…:-).mohli na ty vidli jeste trosku pritlacit.

        0 0
        • Lister  

          Se začínám nějak děsit, poslední dobou s tebou totiž často musím souhlasit, brrrrrr :o)))))

          0 0
      • Lister  

        Tak to vypadá, že toho z Prahy jsem zlomil na tohodle Canyona, začátkem března by je měli dovést, tak se pak na něj půjde podívat :o)

        0 0
        • cabbage  

          je pulka brezna a jeste je nedovezli- pry az koncem brezna( snad do kvetna tu budou;)

          0 0
          • Lister  

            aha, asi to mělo být začátkem dubna, no nic, už jdu asi spát :o)

            0 0
    • OCG  

      Co tohle?

      www.superior.cz/…rt/bike.html?…

      Na kupkolo by se nejspis dal do konce brezna sehnat za 15900…

      0 0
      • Twister  

        Tam je Trance, to nejlevnější od Manitou. Ani to není magnéziový. Spiš bych věřil tomu compovýmu Axelu.

        0 0
    • RapMan  

      Loni jsem poskladal spydera svoji berusce, vesel jsem se kolem 16tis i s naslapama a vidli mx comp. viz fotka v sekci kola. Ale jednani se spyderem chce trochu pevny nervy. Mozna kdyz by se objednal pres www.koloshop.cz, tak by to vyslo cenove i nervove lip… :)

      0 0
      • Medunka  

        Bych chtela taky Ferdu co by mi poskladal kolo ;-)

        0 0
        • RapMan  

          Jojo, musis holt dobre hledat :))

          0 0
    • alexej  

      Já bych si koupil raději pořádný kolo na splátky !!!!

      0 0
      • Lance  

        konkretizuj a vysvetli pojem „poradny kolo“

        0 0
        • kovar  

          no FS, to je snad jasné.

          0 0
    • Daf  

      V Bikeranchi jsou vyprodeje Merid. Mozna by stalo za to to tam jit omrknout. Ty kola kolem 15000Kc jsou celkem funkci, ale bolistkou byva prave ta vidle :(

      0 0
    • JJ  

      Twister XC na deoru s Axelem

      0 0
    • gobike  

      www.bagbike.cz/?… dal bych tohle + Axela = cca 15500,–

      0 0
    • Lister  

      že by řešení?? tohle nevypadá špatně, nemá sice takovou výbavu, ale vydli by mohla aspoň trochu vidlit, navíc to nevypadá designově špatně: katalog.cykl.cz/?ac­tion=katalog&typ=1&of­fset=240&znac­ka=Specialized&id=66090

      0 0
    • pepino  

      Mongoose Amasa s Axel Elite,Deore a bud BB5 nebo Shimano hydry, třeba na bikestore.cz, Kámoš ho má a za ty prachy..

      0 0
      • Solis1  

        jj,za ty peníze mi to přijde jako dobrý kolo..

        0 0
      • Maynard  

        mám verzi elite a je to pohoda největší;)…fakt kolo ne kterém se bavíš tím že jedeš:)…

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce