• Pinocio

    Když někde letím letadlem a kolo chci vzít s sebou......­.....jak moc musím kolo rozebrat, jak uskladnit a jaká je pravděpodobnost, že se s ním ještě na druhém letišti setkám? Za odpovědi děkuji:-)

    0 0
    • pos3k  

      zeptej se serze :-)

      0 0
    • speedy gonzales  
      • krabice od kola
      • vyhodit predni a zadni kolo
      • vyhodit predstavec s riditkama a sedlovku se sedlem
      • nachylne veci dobre obalit- karton, pena,…
      • pokud mas misto neni od veci tam hodit jeste nejaky karton na vyztuzeni sten
      • cele dukladne omotat paskou (hrany+cele stahnout)

      ps:vyhodit neznamena vyhodit pred barakem do kontejneru

      0 0
      • enjoy  

        jak to tak ctu..,to se leti nekam bolivie mistni spolecnosti?nebo je to fakt takhle kruty??ze bych zacal delat na letisti,bych se beztrestne vyradil jako kamos co delal v tescu,ty tam tema tesco kolama hazeli do dalky.

        0 0
        • RomanH  

          Z vlastni zkusenosti mohu potvrdit, ze je :( Vzhledem k cene letenek je to zarazejici.

          0 0
        • Jenda  

          Ale daleko vic nez v letadle jsem trnul kdyz mi nakladali kolo do greyhoundu – bych to ho negra co to tam cpal fakt zabil:-) – hlavne ze jsem mu rikal at se k tomu chova slusne

          0 0
        • speedy gonzales  

          ten pocit bezmoci a zmaru, kdyz sedis v letadle u okynka a divas se jak hazou s tema zavazadlama je vskutku opojny…

          0 0
    • Pebe  

      Zašel bych se zeptat do Programcycle www.programcycle.com/ půjčují kufry na přepravu kol.

      0 0
    • JancA  

      mam s prevozama kola v kufru dobry zkusenosti, i s chartrama (eASYJET, sMART), STACI KUFR TREBA NECHAT NA ÉRPORTU PREBALIT TAKOVOU TOU PRUHLEDNOU FOLII A SES KRYTEJ, KDYZ PORUSEJ OBAL, JE TO NA JEJICH ZODPOVEDNOST

      0 0
    • Kamikaze 591  

      Zdar všem, nedávno se tady někde probíralo chození pěšky s minimem věci. Byl u toho zmiňovaný nějaký chlápek a měl i stránky. Taky někde byly české stránky s ruznýma návodama na vařič z plechovky, tipy na spacáky a tak. Nevíte někdo jak se ten chlápek jmenoval a ty stránky? Dík.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.