Kolik máte naježdíno na běžkách..naběháno :) ?

81 nepřečtených
  • Martula

    Koliko metrů bo km ? :)

    0 0
    • Splinter  

      ANI JEDEN :P

      0 0
    • wlk  

      budu se trapně opakoat, ale ani jeden cm :-D

      0 0
    • cabbage  

      za zivot? tak 15km…

      0 0
    • lOlA  

      nemam bezky:((((

      0 0
    • Martula  

      ¨Tak to jsem se raději měla zeptat kolik lidí na běžkách nejezdí :o))) …

      0 0
    • grafik  

      tudle zimu straaasne moc – oboje. Doufam, ze se to ve vysl. tabulkach projevi :)

      0 0
    • Rybnik  

      Běžky mám 3týdny, byl jsem na nich myslím 5× a necelá stovka km bude nalítaná. Je to slabota. Budou tu jiní borci. Jo a kolo letos zatím nula. Snad příští úterý poprvé.

      0 0
    • pepek  

      Letos asi jen 50 km. Proč taky, když se dá jezdit pořád na bajku, který má pořádný brzdy a řízení a nemusím tak mít panický strach z každého většího sjezdu. Jezdím kolem nich (běžkařů) „jak kameň“. :-)

      0 0
      • Splinter  

        Správně.. To je můj člověk:o)

        0 0
      • PepikW  

        Asi 150 plusmínus autobus, nemám na nich Comp. Jo, a pár bikerů sem potkal u Nový Louky v Jizerkách, ani na kašpárka to nešlo, protože byli po střed v prašanu, tak tlačili. Ono asi chce každý to svý. S koupáním v rybníce radši taky počkám na léto.

        0 0
        • pepek  

          V létě nezažiješ ten krásný pocit nejistoty na ledě a nenaučíš se tu techniku. Trasy který sem jel už 200× jsou teď úplně jiný. Fakt se většinou vůbec se nenudíš.:-)

          0 0
    • Twisp  

      bezky zhruba 200 , a beh nevim … snazim se 3X do tydne tak na 3/4h (ne vzdy to vyjde). Zrovna tenhle tejden sem byl na treti davce proti zloutence a to chce klid. :)

      0 0
    • marapara  

      Tento rok docela hodně. Každý víkend dělám něco mezi 40–50 ti km – Bílé Karpaty nebo Chřiby, v týdnu, když mi to vyjde, tak jen kolem Kyjova po polích. Teď je to super, když přijdu z práce kolem páté, vemu běžky a jdu si zabruslit po polích, protože je sníh tvrdý a zmrzlý, nepropadá se. Dobře to jede a dá se bruslit i docela do kopců. No a kolik km tuto zimu? Tipl bych baj oko něco mezi 380–400 km.

      0 0
    • pitelboy  

      tak bezky vubec nepraktikuju.. ale mam pres 25h na ski-alpech.. neni to moc, ale nak neni cas..

      0 0
    • BOREK  

      odhadem kolem 250, letos byla dobra zima:) ale uz by stacilo…

      0 0
    • Siddha  

      z Novyho Mesta na Kadovanek a pak uz moc nevim ;) takze letos jen jednou…

      0 0
    • Martula  

      Alespoň někdo normalní .o)

      0 0
    • figur  

      Zatím 860km,většinou bruslení.

      0 0
    • pavelr  

      Letos 18×, asi 200km.

      0 0
    • MARIN  

      Vychazi mi to ±500km prevazne brusleni

      0 0
    • Daf  

      Zhruba 200km nabrusleno od konce prosince do zacatku unora. Ted uz zase jen bike :)

      0 0
    • Thomas  

      asi 10km na bezkach vic ne nebot jsme se z teho kuryroval dva mesice :-))))))))))))))))

      0 0
    • Santus  

      S vypetim vsech sil asi 15km, kdyz vemu to ohromne usili a rychlost(pomalost) kterou sem docilil , i s kopce sem se musel odrazet, tak jsem byl rozladenej.Je pravda, ze sovetske drevene lyze Visa s 20let starym strupatym voskem tomu napomohly , navic se mi zacala drolit impregnace ze starych bot a upadly mi kozeny drzatka na hulkach, asi taky stary. Muziku tvrdil kamos ,kterej jel na plastovejch a nechutne si me vychutnaval, protoze na kole mi nestaci.

      Nejalas nahodou vcera pres Turany na silnicce? Nejaka Tobe podobna ohniva cara me tam predjizdela:-)

      0 0
    • mastihuba  

      Tak to vím naprosto přesně. cca 20–30km. Na 100% je to konečný stav. :) Půjčený běžky to ve zdraví přežily a podruhý jejich poškození nehodlám riskovat.

      Jen tak pro zajímavost. Z jedenácti startujících jsme do cíle dorazili pouze dva. :)

      0 0
    • vlk  

      no a jak to mám měřit, to si to mám jako na tur. mapách zjišťovat a psát do deníčku nebo co.

      0 0
    • Petr 1  

      Vloni jsem udělal 700 km, tak letos bych rád dal 1000 km. Zatím kolem 750 km/mám nové trasy,které musím změřit na kole/.Doporučuji vrazit těžký prachy do běžek,člověka to aspoň nutí to využívat.Jinak zima je supr,tratě na skejt suprově připravený/Nové Město-Krušné hory/.

      0 0
      • boulder  

        Já bych řekl, že na bruslení je to lepší na Zinnwaldu a na klasiku určitě taky, jezdím tam skoro denně i po práci,letos zatím 800 a na 1000 to asi nedotáhnu.

        0 0
    • Orbis  

      na běžkách skoro nic, letos je to špatný:-) ale naběháno mám hodně možná i kolem 750 km:-) teď už měsíc jezdim zas spokojeně na biku

      0 0
    • Paja  

      Odhadem 150–200km, rozhodne se da rict, ze letosni zima je bezkove uspesna:o) a co ty, kdyz uz vyzvidas:o)

      0 0
    • Vrci  

      Kolem 500 km. Vše klasicky. V neděli dalších 40.

      0 0
      • frof  

        Pocitam ze 300km bude.Pocitam ze jeste na velikonoce bude hafo snehu.Posledni soustredeni na Sumave Modrava.

        0 0
    • xmartin13  

      malo, necelou stovku

      0 0
    • JJ  

      Ja moc ne, zato zdatne freeridujem po lese na bobech:)

      0 0
    • Bulda  

      letos už přes 2000, ale zas na kole malo

      0 0
    • senožrout  

      Je to bída, je to bída. Tak 500. I přes tak pěknou zimu. V jiných letech jsem zvládl 800–1000km. Letos mi do toho pořád něco leze…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.