• Jenda

    Tak o kom z vas je tenhle clanek?:-) www.novinky.cz/…nternet.html Ja travim na netu tak 25%:-)

    0 0
    • termit  

      ja net nezneuzivam…net zneuziva me…

      0 0
    • orca  

      Hodně hodně :-( cca 20% …

      0 0
    • wroum  

      nekdy celej den – kdyz neni do ceho pichnout a nekdy taky delam 12 hod denne a nestihnu se ani najist…

      0 0
    • tjuren  

      Myslím, že je po tom zaměstanavateli kulový (vím, že bych s tím neuspěl). Udělám co se po mě chce. Nikdy neodkládám práci kvůli netu. Někdo si sedne na chvíli k novinám, někdo se zašije a někdo čumí na net. A to nemluvím o nočních směnách.

      0 0
      • Rybnik  

        Tak nějak. Přístup na net povolený nemám, ale…:-) No a když mašina jede, tak mám cca10min. čas, tak se mrknu. Hlavně na noční stejně jako teď. Mám čučet do zdi a dřímat? Pak si udělám svoje a je za chvilka času.....až do rána :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mna sa to netyka. a) nie som cech b) som dochodca :-))

      0 0
    • Lister  

      Každý je na nečem závislý, já na B-F, to že si někdo odskočí na pět minut na cigáro přijde skoro každýmu normální, ale když si chce člověk odskočit na net tak ho budou buzerovat :o))))

      0 0
    • enjoy  

      no konecne nekdo zverejnil naturu cechu.staci se podivat sem od rana do cca ctyr odpoledne:-).

      0 0
    • fousac  

      no kdyz na to prijde, tak docela dost.. ;)) taky sem si na to do prace koupil jeste jeden soukromy osobni povitac…

      ale nedelam ve vyrobe, ale v udrzbe.. kdyz vsechno funguje jak ma, nikdo nic neresi.. sef je v tomhle docela v pohode.. dokonce prohlasil, ze kdyz uz fabrika plati linku i v noci, neni duvod, proc by nejela, takze mimo pracovni dobu stahujte co hrdlo raci… ;))

      0 0
    • grafik  

      … jak kdy, podle casu. Momentalne po nocich nejvic travim casu v historii B-F :)

      0 0
    • zum  

      Nemůzu prozradit.Kdyby to četl šéf,tak letím :-))))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.