• sway

    Tak se přiznejte, komu fandíte? Spartě nebo Pardubicím? Most nebo perníčky…

    Anketa: Tak komu?

    15x
    36%
    12x
    29%
    4x
    10%
    0 0
    • Sobi  

      Sparta a Reba PI.O! :-)))

      0 0
    • kolda  

      je mi tak nějak šumák, spíš se těším na dobrý hokej. možná to trošku víc přeju Pardubkám.

      0 0
    • gargamel  

      Normálně fandim Kladnu, ale když zase nejsou ve finále, tak jednoznačně Sparta:-)

      0 0
    • pegal  

      Dukla Jihlava ..

      0 0
    • Lance  

      ani jednem, ale kvuli Rihovi to preju Sparte

      0 0
      • Kubiczech  

        Myslim si, ze jo, ze si, ze jo, moc, ze jo, nepomu… ze jo …zes… (: Snad je to k pochopeni… (: btw. co mas proti Rihovi? Kdyz byl u nas v Pardubicich, tak vzdycky moc dobry…

        0 0
    • Smazaný účet  

      Fandim akorát lovosickým házenkářum. :o)

      0 0
    • Gospeed  

      Kometa Brno !!! …ale kdyz jinak ndeas tak pernikari

      0 0
    • brozis  

      Jednoznačně Sparta… ne že bych byl Pragocentrista, ale do žádný perdníkářský dědiny bych pohár pro mistra nepůjčoval… minule ho málem zničili :D

      0 0
    • Misiak  

      aj u vas v cechach je toto normalne?

      tvarchiv.joj.sk/vi­deo/?video=41115

      www.markiza.sk/tv_archiv/?…

      0 0
      • Lance  

        o inteligenci drtive vetsiny fotbalistu a hokejistu si myslim sve

        0 0
    • treatt  

      Slavie :-) Ale kdyz je to takhle, tak Sparta holt no…

      0 0
    • Lance  

      jj

      0 0
    • sway  

      SPARTA PRAHA, MISTR LIGY!!!

      0 0
    • jonys  

      Kdo by byl čekal,že celé finále fakticky rozhodne již první zápas,konkrétně 3 momenty: 1.Ztráta 2 gólového vedení kontrolovaného zápasu 2.Neproměnění tutovky v prodloužení 3.Neodpískání bule po Dubově „pouze“ 2 vteřinovém přidržení puku…takový malý krůček rozhodčích sparťanskému „štěstíčku naproti“…

      0 0
      • sway  

        S rozhodcima si nemame co vycitat…pote co predvedl ve ctvrtem zapase, kdy sel Pardubickemu stesticku naprosti milovymi kroky…

        0 0
        • jonys  

          Tak si jej zrekapitulujme:SPA-PAR 2:5,vyločení 6:9,chybně nařízené trestné střílení hokej.idnes.cz/ton-promenil-najezd-ktery-vubec-byt-nemel-fgk-/hokej.asp?c=A070409_­213524_hokej_ot a následná přesilovka 5:3 kdy mohla snížit ještě… Máš nějaký moment „mílového kroku“? Takový jsem viděl za celé play-off jediný-zápas SPA s LIB,kdy 5 min před koncem místo potrestání faulů SPA přišel trest pro LIB a v 5:3 SPA dala tuším na 2:1.Rozhodčí byli následně potrestáni… Mílové kroky už se (naštěstí) moc nedělají.

          0 0
          • sway  

            Tady nejde o cisla, spis o to, co nepiskal…ale to je jedno, historie se nepta:D

            0 0
            • jonys  

              No ale ty čísla mluví o tom,že Pardubicím zapískal 9 faulů,Spartě 6.A ještě jí přidal to TS navrch…přitom to byl zápas,ve kterým se Pardubicím dařilo na co sáhli,asi jako SPA ve 2.Takže ty myslíš,že by to mělo být 6:15,nebo jak? :-)

              0 0
    • Páník  

      www.kupkolo.cz/…liky_32/Akce

      …myslim,ze za tuhle cenu neni ci resit, ja jdu do nich taky

      0 0
    • Twiggy Ramirez  
      1. Miluju cyklistiku!
      2. Mám rád fotbal!
      3. Zbožňuju Simpsnovy, které kvůli tomu zkurvenému hokeji přerušili na více než měsíc!!!
      0 0
    • jonys  

      Tak co letos???

      Já to po dnešku vidím tak,že i kdby už nic,tak vítězem ligy je pro mě Energie,jakkoliv jsem mám v lize asi 10 oblíbenějších mužstev.....

      Finále si za bojovnost zaslouží,s jejich rozpočtem a kádrem je to skoro zázrak,a napráskat Slávce osmičku…good job!

      0 0
      • Kubiczech  

        I kdyz je pravda, ze proti Slavii bych fandil snad uplne kazdymu (miluju kdyz se Ruzicka vzteka), tak Varum to i uprimne preju.

        0 0
        • kolda  

          co mas proti Ruzovi? podle me dobrej trener. bohuzel se nemuzu divat,ale musi to byt dobry mace. pral jsem si finale LBC – CB.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.