Sedmihorky - bike víkend 21. - 23.dubna 2006

82 nepřečtených
  • JIRA

    Při prohlížení historických fotek mně napadlo, jestli by se vám někomu chtělo jet v uvedeném termínu do kempu v Sedmihorkách. Kdysi nás tam jezdilo i 50 ale ty doby už jsou pryč. Bajkování je tam podle mne výborný. Velikonoce jsou už plný a ani mě to nepřekvapuje, jelikož dřív jsem to zamlouval už v lednu a bral jsem prostě zbylou kapacitu kempu. :) Zatím jsem do pátku zamluvil 3 chaty po 7 lidech. Hospoda tam je. :)

    Nějaký fotky z let 2001, 2002 a 2003 jsou u kamaráda ROBIKa na www.robik.net Informace o kempu www.campsedmihorky.cz Na zálohách by jsme se domluvili – v tom asi problém nebude. Dřív jsem to platil za všechny ale to jsem všechny osobně znal. ;)

    Anketa: Až zase něco příště vymyslíš tak

    1x
    8%
    0 0
    • JIRA  

      A je to vhodný místo i pro lezce :) www.robik.net/…mages/02.jpg

      0 0
    • Smazaný účet  

      musíš lidi nějak nalákat, třeba: www.campsedmihorky.cz/…/sport/4.jpg :o)) já se přiznám že nevim, vše závisí od financí… bych jel rád, ale obvykle o náplni víkendu rozhoduju v pátek. takže já spíš kdyby jo, tak čapnu v pátek stan a jedu. ta úschovna kol, co tam slibujou, ta funguje?

      0 0
      • black.horse  

        jojo, funguje:-) mají tam nakola něco jako garáž s stojanama… dostaneš od kola lísteček a musíš si ho uložit nebo vyzvednout s obsluhou pod dohledem…

        0 0
      • blue  

        v dubnu tam na tohle nikoho nenalakas :-) nech si od Jiry vypravet, jak si v chaticce topil varicem :-)

        0 0
        • JIRA  

          Ten vařič byl teplomet a bylo to proto, že jsem přenechal vytápěný chatky zhýčkaným slečinkám. Jediný komu byla zima byl Markéty pes. :)

          0 0
      • JIRA  

        Taky bych se rád rozhodoval v pátek ale pokud je to někde pěkný, tak to musí člověk objednávat brzy. :(

        0 0
      • SELMIRA  

        ráno to bejvalo to celkem pohodový

        0 0
      • SELMIRA  

        a večír taky :o)

        0 0
      • rock  

        Lákavé :-) … ale tohle v dubnu ?

        0 0
    • black.horse  

      jojo, tam je krááásně:-)

      0 0
    • jecnak  

      Takhle dopredu se nic slibit neda, ale hodim si to do kalendare a az bude jasny pocasi, tak bych se ozval jestli mas jeste neco volneho. Prece jen duben neni cervenec…

      0 0
    • SELMIRA  

      Tak já píšu (1) neotravuj! A jestli máš místo v autě, tak jedu! :o)

      0 0
    • Zodiax  

      Ja bych taky jel – z nostalgie ;))) A kvuli Katzene :)

      0 0
      • SELMIRA  

        tak já jí to řeknu, aby jela

        Až se dozví, že jede ZOD tak určitě pojede! A taky z nostalgie jaxme tam zamlada řádili a kvůli novému dobrodružství v hezky bajkovacímu terénu. Yeaaah! :o)

        0 0
      • JIRA  

        No to bude dobrý, když tam budeme jen lidi z Potlachu. :) Doufám, že „bych jel“ znamená „pojedu“!!! ;)

        0 0
    • bradek  

      22.dubna se tam jede 50 Českého ráje: www.50ceskyraj.cz

      0 0
      • JIRA  

        To se ale jede po silnici, takže se potkávat nebudeme.

        0 0
    • McBlacky  

      škoda už jedu do jizerek na skály…

      0 0
    • Jogador  

      Na kolik to tak vyjde?

      0 0
    • gummo  

      Hele rad bych se pridal akorat je to fakt dost dopredu.. takze nic neslibuju… Kdyz by vsechno vyslo dobre (pocasi, penize) tak si prosim nech dve mista volny pro me :)

      0 0
      • JIRA  

        Samozřejmě bych rád ale vzhledem k tomu, že se platí i za neobsazená místa v chatce je opravdu těžký s tím kalkulovat.

        0 0
        • gummo  

          No jasny to samozrejme chapu no.. myslis ze kdybych se ti ozval zacatkem dubna tak by to stacilo? To uz bude aspon trosku jasny jaky bude pocasi..

          0 0
    • RUMcajs  

      Mno, jestli mi hodne rupne v hlave, tak mozna priletim a provetram CUBA.

      0 0
      • Smazaný účet  

        rupni v kouli, prilet, provetrej :-)

        0 0
        • RUMcajs  

          Ty jedes?

          0 0
          • Smazaný účet  

            mno, nemam moc co jinyho napraci takhle o weekendech, tady uz to znam :-)) jel bych se podivat jinam, midlandr povidal ze taky mozna pojede :-) ze bych tam nekoho i znal :-)

            -)
            0 0
            • RUMcajs  

              Mate nekdo auto?

              0 0
              • Smazaný účet  

                vlak do Turnova, 2h jizdy :-)

                0 0
              • JIRA  

                To skoro vypadá, že by jsi i přijel!

                Předpokládám, že RUM už pít umíš aby to nedopadlo jako minule! :)

                0 0
                • RUMcajs  

                  Neboj, mam za sebou par let pilneho treningu. Zrovna vcera mi prisel balicek od maminky, v nem litrovka Bozkova v lahvi od Coca-Coly a na te samolepce nalepka: „Litrovka pro dva akorat!“.

                  Prave ze bych priletl rad, jen se mi nechce travit vykend v CR cestovanim vlakem :-/

                  0 0
    • lubos  

      Docela se mi to libi .. zacinam o tom uvazovat.

      0 0
    • Hnoj  

      Já bych jel, ale zajímala by mě cena a případná doprava…

      0 0
      • Smazaný účet  

        cenu si snad dokážeš spočítat (je tam ceník)… doprava – vlakem? :o)

        0 0
        • RUMcajs  

          Cena me netizi, jenom bych nerad cestoval vetsinu dovolene vlakem, nechal si sedrit skoronoveho bika atd… Jo, jet tim vlakem ve dvou, ve trech… Vzit s sebou lahvinku…

          0 0
          • blue  

            vzdyt toho bajka sedres tak jako tak

            0 0
          • Smazaný účet  

            jo voe, jizvy delaj muze ;-))

            0 0
          • SELMIRA  

            koukej přilítnout a žádný výmluvy já jsem jedna do vlaku a BSA druhej, takže… chcem vidět Tvou novou raketku To jsem zvědavá, kdo bude tentokrát první na Kozákově. Hi.

            0 0
            • RUMcajs  

              Mno, mam vetsi bricho, takze by me melo vice tahnout do kopce a taky z kopce. Teoreticky je ze me ted vykonnejsi jezdec.

              Jesli me chces trumfnout, doporucuju okamzite pocit :-)

              0 0
              • SELMIRA  

                Máš pupek? To jsou ale zpravy. Čék Tě na chvilku spustí z očí…pejsek Tě měl hlídat. No nic. Nechápu, jaks mohl ztloustnout z těch špaget a fazolí. Musíš přijet! Expedice Sedmihorky 06, země v ohrožení. Víš, že v r. 36 nás má sejmout meteorit? Musíme eště něco nabikovat!

                0 0
                • RUMcajs  

                  Blaznis? Spageti a fazole jsem zral jen tri mesice, nez jsem sehnal stalou praci. Ale byl to Saigon!

                  0 0
        • Hnoj  

          Aha, sem nějak přehlídnul, tak to já se podívám !

          RUMcajs asi jezdí na rum, co? :-)

          0 0
    • JIRA  

      Pro nízký zájem víkend v Sedmihorkách ruším. Omlouvám se všem (čtyřem) zájemcům. V tento termín se uskuteční „Plešivecká držka“.

      0 0
      • SELMIRA  

        chjóóó! A bude i Kleštěnice? Až se bude termín blížit, připomeneš to ještě zvlášť? Bych ráda, kdyby si toho všimly taky Medunka, Luka, Elwing, Sáva, Janča, příp. nějaké bikerky z Kralup či odjinud. Abych nedopadla jako minule. :o))

        0 0
        • JIRA  

          Minule jsi (jako skoro vždy) vyhrála, protože jsi byla jediná startující holka. Láhev jsi dostala, tlapou jsme Ti potřásli, tak o co Ti jde?!?!?! :)

          0 0
          • SELMIRA  

            tak aspoň 2 soupeřky by to chtělo páč samo nad sebou se vítězí nejhůř :o) Hanča pojede???

            0 0
            • JIRA  

              Nevyhrála jsi v 2003, protože jsi nestartovala a pak 2001 protože jsi jela pomalu. :) Hanča neví. Nebaví jí vyhrávat nad lidma co mají o 4 kg těžší kolo. Pokud by jsi měla jet zase sama holka, tak zrušíme kategorii žen a pojedeš 2 kola. Stejně jsi to sama loni chtěla. Víno vypiju sám. ;)

              0 0
              • SELMIRA  

                No jóó…jsem za mlada měla všelijaký blbý nápady. Nezapomeň, že už je mi 30!!! Jedno kolo snad ještě vydržim. :o) Mně vůbec neva porážet lidi na lepších kolech! Tak ať jede! Flašky bejvaj 3, ne? Tzn. jedna by zbyla i na Tebe…

                0 0
              • SELMIRA  

                No, já jsem s tim taky počítala. A myslim, že víc lidí než 4. Dyť nakonec tu akci udělat můžem!

                0 0
                • gummo  

                  zejo taky si myslim… 10 lidi se podle me sezene…

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    to v pohodě. Já vim asi o 6. Jenže nikdo nechce říct už teď, že na 100% jedou. :o(

                    0 0
                    • gummo  

                      Tak jako ja taky nevim uplne na 100 ze pojedu.. ale je fakt malo veci ktery by to prekazili.. takze tak 95..

                      0 0
                    • JIRA  

                      No a vo tom to je. Minule jsem měl doplácet 500 za neobsazený lůžka ale díky domu kolik nás tam bylo, nám hodná slečna recepční snížila parkovný a ono se to srovnalo.

                      0 0
      • lubos  

        to je skoda :(

        0 0
      • gummo  

        To je docela skoda… s kamosem sme stim docela pocitali no…

        0 0
        • JIRA  

          Vy možná jo ale tak, když napíšeš „… takze nic neslibuju… Kdyz by vsechno vyslo dobre (pocasi, penize)“ tak to není důvod si udělat čárku, že jedeš. Sorry. Ty chatky jsou pořád volný (rušil jsem to dnes) takže vám nic nebrání si to tam domluvit.

          0 0
          • gummo  

            Jasny no ale to uz neni vono… Je podle me velkej rozdil jet ve dvou a nebo treba i vtech 10…

            0 0
        • SELMIRA  

          a Klára by snad jela taky právě řešíme, jestli je v campu úschovna dětí :o)) nebo kdyby aspoň zas byla mezi námi hodná bikingu neholdující hlídací osoba, která by raději než na bika šla třá s dětičkama do cukrošky nebo na Trosky…

          0 0
      • Smazaný účet  

        Himl, jsem ti zrovna chtěl napsat, že teda pojedem… dva lidi. Pardon, že to tak trvalo… No, tak bude drška.

        0 0
        • RUMcajs  

          Mno, ja uz byl taky na 80% rozhodnutej ze jo…

          0 0
          • SELMIRA  

            Dyť Ty z toho nemáš rozum. My říkáme za Tebe 100%. Pro zvýšení Tvé snahy a motivace mam v záloze jedno překvapení. Ale to měla být odměna až na místě.

            0 0
            • RUMcajs  

              Ty s sebou chces vzit pulku prasatka, abych mel co k ohnicku?

              0 0
      • McBlacky  

        ahá ja to zase nepochopil, já myslel že ty Sedmihorky jsou o velikonocích :( moje hlava… Ale držku dám, přijedeme doufám v silné bikovo/notorické sestavě Já, Fousáč a Darkson – kterej prý letos pojede nekompromisně na bednu, ikdyž při jeho štěstí a počtu dojetejch závodů bych to zase neviděl nijak horký :)

        0 0
        • JIRA  

          Jeli jste pěkně, jen jeho brýle nestíhaly přívaly bahna......tedy jestli si ho s někým nepletu. Základ je nezabloudit. :)

          0 0
          • McBlacky  

            asi pleteš on brýle ztratil a protože to byly bikový s klipem na dioptrický tak nedojel, protože nic neviděl. Letos beru blatníky, fakt je to humus plešivecký bahno :) kolo jsem čistil fakt dlouho

            0 0
            • JIRA  

              Nepletu jen jsem netušil, že je ztratil. Letos bude pěkně! ;) Vždyť je termín o 3 týdny později.

              0 0
              • JIRA  

                Tedy 2.

                0 0
              • SELMIRA  

                Fousáč viz foto

                0 0
                • McBlacky  

                  Fousáč rulezz no tímhle fotem myslím moc lidí k účasti nezískáš :) lae rozhodně letos trvám na kulturní složce akce, která se mihule nekonala

                  0 0
                  • JIRA  

                    Letos bude. To je taky jeden z důvodů změny termínu. 8. už je na Kleštěnici plno.

                    0 0
                  • SELMIRA  

                    jo, připojuju se večírek je to proč tam jezdíme

                    inač holky se nebojte! s blatníkama je to v poho. Skorem jsem se nezablátila. Akurát to moc nebrzdilo, takže jsem v poslednim sjezdu ochutnala plešiveckou zem a roztrhla rukavici.

                    www.yarpen.cz/…IMG_0562.jpg

                    Jinak ale je to bikovačka jedna báseň. :o)) navíc dyž bude hezky!

                    0 0
                    • McBlacky  

                      hele fotkou před startem nenamlsáš :) hezky chachachá

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        to je v cíli! ale právě se rozmejšlim, esli zamachrovat a nastoupit za muži do druhýho kola :o))

                        0 0
                    • RUMcajs  

                      To bylo jeste v dobe predkotoucove s tim nebrzdenim, ze? Teda dle Avidu si to troufam tvrdit.

                      0 0
                      • SELMIRA  

                        provokatére

                        Náhodou ta přední kotoučovka na Rayoškovi mi docela brzdí. Ale brzdi jen přední…

                        S brzdama na Titanikovi je to horší… Doufám, že Jíra to nebude komentovat… A ti, kdož si vzpomenou na bajkfoří vyjíždku, kterou jsem jela sice na Rayoš, leč se špalkama sjetýma na kov taky. Hi. :o)

                        0 0
              • SELMIRA  

                a vítězové

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.