• Dumbo

    zdar,

    najde sa tu niekto taky co uz daval pieskovat, praskom lakovat a vypekat niektore casti z vidlice ? planujem kupit ojazdenu vidlu no je nepekne osuchana na vonkajsich nohach a korunkach. s korunkami a mostikom problem nebude je to vsetko na inbusi takze to zlozim a supnem do lakovne…

    ale co nato vonkajsie nohy ? je samozrejme ze ich vnutro ochranim pred pieskom… no hlavnym problemom su plastove puzdra… je nutne ich vytiahnut ? alebo ten plast teplote odola ? daval to niekto lakovat ? asi je najistejsie puzdra vytiahnut… ale,

    0 0
    • TinkTink  

      Nic nehodnotim…jenom – co to je za vidli, kdyz ma plastovy pouzdra a ma cenu ji lakovat? BTw – tak tam dej jinej typ laku :)

      0 0
      • Dumbo  

        ja vlastne neviem ci su plastove… pitam sa hlavne vseobecne :) clovek nikdy nevie ked sa jedna o „funkcny veteran“:) este som ju nekupil ale uz uvazujem dopredu… pretoze ja za slusny peniaz. uvidim ked ju otvorim :)

        0 0
        • Vilém  

          Pokud by to byl starej bombr,tak tam sly pouzdra lehce vyndat.Osobne jsem taky jednu vidli nechal striknout praskem,ale o pouzdra jsem se hodne bal,nevedel jsem jestli nemaji nejakou plastovou povrchovku a risknul to.Funguje od te doby uz dlouho.Nejhorsi bylo to pak vycistit od pisku,ktery se dostal vsude,nevim sice kudy ale byl tam.Taky musis dat bacha aby vevnitr nebyl sebemensi zbytek vazeliny nebo oleje,nahratim vytece a vsechno to zkur.. po techto slozitostech bych ji priste nechal striknout mokrou cestou.

          0 0
          • Dumbo  

            nebude to bombr.. toho necham povodneho :)

            ale dik za reakciu priamo k teme… nechcem to riesit klasikou mokrym sprejom pretoze stym nemam najlepsiu skusenost… raz som striekal ram… sice doma a nie v profi autolakovni no po istom case a jemnych oderoch farba zacala zliezat… a to som mal povrch obruseny a odmasteny… nechcem to iste spravit aj s vidlou…

            ram som us vypalovat nechal a vysledok je super… len som sa bal o puzdra vidlice… ale uz strach nemam… :) pojdem do prasku opat… uz sa len rozhodnut pre farbu ;)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.