Rám Spyder Columbus Zonal x Easton UL

12 nepřečtených
  • RodOlsson

    Prošel jsem historii, něco jsem našel, ale přímé srovnání jsem tam nikde nenašel. Rozhoduji se mezi těmito dvěma rámy. Vážím 73 kg i s Camelem a oblečením. Jezdím od března do září. (cca 3000 km/rok) 3×-4× za týden po cyklostezkách do práce. 1× týdně delší vyjížďka od 60 do 100 km les+polňačky+ve­dlejší silnice. Cca 2 maratony za rok. Vyplatí se připlatit tu tisícovku za Easton UL (5 let záruka)? Dále by mne zajímaly osobní zkušenosti s jízdními vlastnostmi těchto rámů od lidí kteří je jezdí nebo jezdili?

    0 0
    • Daf  

      Zaskar z Eastonu UL je tuhostne mnohem lepsi nez Author ze Zonalu. Ale asi spis nez na materialu bude zalezet na profilaci trubek. Author ma uzke trubky.

      0 0
    • rarášek1  

      Mám Zonal a docela se to mlelo tady www.bike-forum.cz/…3/forum.html#…

      0 0
      • RodOlsson  

        Díky za odkaz, a proč si se rozhodl pro Zonala (kvuli ceně)?

        0 0
        • rarášek1  

          Můj první lepší žiletkářský rám byl ze Zonalu. Tak proto, a taky kvůli ceně. Za tisíc kaček rozdílu se dají pořídit různé hezké věci. Váha je u obou rámů stejná.

          0 0
    • arcco  

      V pondělí jsem objednal Spyder Easton. Taky jsem měl dilema zda-li Zonal nebo Easton.Litr sice na zemi neleží, ale pět let záruka za to stojí.

      0 0
      • RodOlsson  

        Jakou barvu si vybral? Já jsem chtěl červenou ale nakonec půjdu do matné bílé. Ještě nevím druh samolepky.

        0 0
      • RodOlsson  

        Asi půjdu taky do Eastona. Kvůli té záruce.

        0 0
        • arcco  

          Samolepky?-Maj novou podobu, moc se mi nelíbí, ale co naděláš.To ty loňské LIGHT, tak ty jsem mohl.A barva?Zva­žoval jsem černá x červená.A vyh­rála…black lesk

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.