udelame si v lete sraz?? chcete??

48 nepřečtených
  • jakub

    tak me dneska napadla takova myslenka… v lete.. termin bychom doladili by se u nas dal udelat malinky vikendovy sraz bajkeru, zadny videoprojekce nebo kapely nebo tak neco, proste bychom se sesli v super prostredi, zabikovali bychom, udali ohen – opekli parky pokecali a zase se rozjeli domu..nebo este pobyli muj navrh: paac bydlim pobliz Adrspachu, mohl bych zajistit na vikend oblast s chatkama a stanama, primo v Adru, takgze i nebajkeri (tedy lidi kteri s nami ziji – polivicky, deti atd, by meli vyziti a mi bychom super zajezdili) stalo by vas to jenom zaplaceni toho ubytovani… zadnej jinej doprovodnej program resit nebudu a prachy z vas taky tahat nebudu az na ubytovani samozrejme.....jde mi proste jen o sraz lidi co je bavi bajkovat… vyblbnout se.. co myslite?? na to.. byl by zajem??? nic este teda nemuzu slibit.. treba zjistim ze uz to ma obsazeny.. ale to pochybuju.. gdo to tu zna… treba ze sudet, vi ze je to tu supeer… tak piste poznamky a napady…

    0 0
    • zirecek  

      1 s * Parádní nápad. Základ je, že se toho někdo chopí a udělá nezbytné nutnosti – bydlení. Jsem pro, jedu nemám poznámky, hlavní je parta, sport, táborák, koupání v rybníce, půlnoční, :-))).

      0 0
      • Martinkaa  

        A se mnou bys nejel, co?! :-P

        0 0
        • jakub  

          martinko ty k nam preci muzes za uplne jinych podminek…((((-: chááá to bude kecu, jinak prosimte je mi to hloupe, ale potreboval bych pleas neco jednoduchyho este 2× ta tvoje seminarka o extremnich sportech mela max uspech.. nemas este neco pleas?? pak uz te fakt otrevovat nebudu..

          0 0
          • Martinkaa  

            No na sportovni tema mam jen tu sportovni vyzivu a adrenalinove sporty a pak uz jsou to jen veci jako totalni endoproteza kolenniho kloubu, infarkt myokardu, roztrousena skleroza a tak. Ale to asi nechces, co? :-)))

            0 0
    • Lišák  

      Pokud dostanu dovču (bohužel ji někdy potřebuju i na víkend),tak určitě pojedu. Ten program,co nabízíš, je přesně podle mého gusta!

      0 0
    • JIRA  

      Kde by to bylo? Kdy by to bylo?

      0 0
      • Gatier  

        u mna?

        0 0
        • JIRA  

          Tak to nejedu. :) Do Ádru a okolí jezdíme dost často a tak mě zajímalo kam. Na bajkování je to tam super …i když pořád dokola jezdíme hlavně Sudety a pár dalších tras.

          0 0
      • JIRA  

        Na začátku května může být v tom kraji i bílo. Viz. loňská Ostaš www.robik.net/…mages/05.jpg

        0 0
        • blue  

          mas nejak malo prace, ze se porad hrabes ve fotkach, ne? :-)

          0 0
          • JIRA  

            Těch 15 vteřin vždycky někde najdu. Ve fotkách se nehrabu – všechny si je pamatuju a jdu na jisto. :)

            0 0
    • rock  

      Samozřejmě by záleželo, jak bych měl štěstí a vybraný termín se sešel s tím, co už mám na léto dané. Ale za normálních okolností jsem pro …

      0 0
    • scret  

      Super napad! A kdy asi tak by to bylo?

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      chop se toho naplanuj zarid podej blizsi informace :D

      0 0
    • black.horse  

      bezva nápad, jsem jednoznačně pro a myslím, že bude souhlasit většina lidí, jedinej zádrhel asi bude dohodnout termín, aby se to hodilo co nejvíce lidem:-) ale když se toho sjede víc, bude to vypečená akce:-)

      0 0
      • McBlacky  

        jj když se toho sjede víc tak to bude rozhodně vypečený :)

        nějak jsem nezaregistroval zmínku o pivku? :) ale to je asi samozřejmost :) já bych jel zareprezentovat naši crew a určitě bych nebyl sám

        0 0
        • black.horse  

          hehe, ses spletl, tohle prej bude letní mléčný dýchánek abstinentů a příznivců kojeneckých výživ:-)

          0 0
          • McBlacky  

            tak to je blbý tam nejedu :( leda že by se povolily bylinky :) bych se necham obměkčit…

            0 0
            • Manas  

              Kamo myslim ze staci poradnej, dobrej zelenej caj a budes rad ze se posadis :-)

              0 0
            • wlk  

              já su jedině pro takovej sraz, ale bez piva a tekkily na takový akci asi neusnu :-))) Jen teda dohodnout ten termín, to bude asi prdel…

              0 0
    • Lance  

      jsem pro, pak tu hodte nejake fotky

      0 0
    • fousek  

      No jako zucastnil bych se, pokud se najde cas (moh by)

      0 0
    • Al_Bunda  

      A co ženský, ženský budou?

      0 0
    • jonas  

      Tak tohle by se mi libilo, okolo adru je to moc pekny .. Taky hlasuju PRO !

      0 0
    • Páník  

      uz jsem myslel,ze to nenadhodis:)…budu s tim pocitat,jenom to chce dat pevnej termin co nejdriv,aby s tim vsichni pocitali a udelali si cas

      0 0
    • McBlacky  

      az se bude resit termin tak jsem pro konec cervence nebo srpen, to uz budou vsichni vyzavodení a bude cas i na pohodovku :)

      0 0
    • gobike  

      To neni vubec spatnej napad:-)

      0 0
    • Corbett  

      Mám rád takovéto akce a proto jezdím na Velocamp. Jinak dobrý nápad, ale jestli by jsi nesehnal víc zájemců kdyby to bylo dostupnější i z východních koutů naší republiky. Pro mě by to bylo moc daleko.

      0 0
    • Páník  

      Tak co,jak to vypada?Bude se neco konnat nebo zustane jen u ty myslenky?Jestli by slo zaridit to ubytovani,tak ja bych klidne nekdy o vikendu vyrazil

      0 0
    • elbi  

      A jak jsou na tom antichrti, můžou přijet ? ;-)

      0 0
      • Páník  

        mno me se taky nechce „zavodit“…bohuzel nevim jak to je s tim ubytkem atd.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.