• Smazaný účet

    bry den pratele :-))) sem ten nadpish ale nakombinoval co ? ;-))))

    sme si rikali s dr.Tesakem, ze dobra kapela dycky prida nejakej ten song na rozloucenou ;-)))) a ze dyz TISO-LAST byla taka hitofka, urco se najdou muzikanti co si radi zahrajou pridavek ;-)

    podrobnym pruzkumem wheaterzentraly z deutchlandu, zjistli sme ze nejlepsi akustiku nabidne sobota 20.10. :-)

    jelikosh slunce diktuje kratsi dni, a i kdyz vyrazime brzo, tradicni blues bysme nestihli vodehrat, tak to skratime, nejlepsi rify, prechody naznakem, mixnem nove variace, improvizace, budem jamovat ;-)

    joooo :-)

    predbezne: start 9:00 DC ( u nemocnice jako posledne ) vlak jede 8:15 – UL.hl.n

    tak se na vas a swiss.jam teshime :-)

    Anketa: a maminko, proc ma nebe barvu modrou ?

    0 0
    • makki  

      Tak to už se moooc těšim:-)))

      Snad mi to zas nepřekazí nějakej bacil…letos sem se jim asi nějak moc zalíbila,tak se mě pořád držej:-(((

      0 0
    • Smazaný účet  

      a jinak já vo víkendu pojedu pro kočárek… :o))

      0 0
      • Smazaný účet  

        krom toho jsi vynechal lovo a pražouny, takže ani nemůžu… :o)

        0 0
      • Tesak  

        tak kup hlavně celowodpruženej! :-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          www.mutsy.nl/…rider/colors je to takovej softail, pruží materiál… jak morati nebo skřetův bělouš… :o))

          0 0
          • Tesak  

            hm,to neni nic pro mě,já si počkám až tam budou dávat pořádný vzduchový tlumiče;)

            0 0
          • scret  

            hmm,zajimavy stranky:)))

            0 0
          • Smazaný účet  

            tyjoooo, to sou vychytany cajky :-)) decko bude odmala pruzit ;-) to chvaaalim ;-)))) a dobry barvy sive ! :-) hej :-)

            0 0
            • Petrs  

              Dobré ráno. V příloze najdete obrazovou pozvánku na výlet do Swissu. www.petrs1.rajce.net/…_brana_16-10

              0 0
              • Tesak  

                koukám že už sto nemoh do soboty vydržet,tak jsi hodil malej předvoj;)

                0 0
                • Petrs  

                  Včera to fakt nemělo chybu. Z DC do Žlebu po zelený a žlutý. Fakt pěkný trail. Potom po červený přes Malou a ,Velkou, Pravčickou do Jetřichovic a zpátky přes Růžovou do DC.

                  0 0
                  • matra  

                    Najs cece. A co zitra teda, TV nebo live?

                    0 0
                    • Petrs  

                      Ale jo. Dáme live :-) Hraje se od 17.25 takže sraz tak v 17.15. Jinak mám sektor D2 takže to chce lístky nejlepe do D2 ale stačí i jakýkoli D. Kolik vás bude?

                      0 0
                      • matra  

                        Nevim este, du to zjistovat..

                        0 0
                        • dada  

                          zkuste mi zaparkovat pred barakem a necham vas odtahnout!!!!!! :)

                          0 0
                          • Petrs  

                            To jsou ty nejlepší místa. Jinde neparkuju a Matrovi to taky poradím :-)))

                            0 0
              • Smazaný účet  

                heeej :-))) se ti to tam zalibilo vid ;-) sem fcera byl mimo-bike :( :-)

                0 0
              • Smazaný účet  

                tyjo az tedka koukam, tys byl na shaushtejne :-))) tam sem dycky chtel ale nikdy se tam nedostal ;-))) jak to tam vypada ? porovnej pls. s necim :-))

                0 0
                • Petrs  

                  Dobrej výlet pěšky ale na biku spousta schodů, skalek a nošení. A to jak nahoru tak dolů. Dal jsem to celý po červený z Mezný až do Jetřichovic. S Pravčickou se to nedá srovnat ta je libová. No prostě byl sem tam a už tam nemusím. Jednou to stačilo :-) Jo a jenom na Šaunštejn se dá směrem od Jetřichovic. To je docela v pohodě až na posledních pár desítek metrů.

                  0 0
                • scret  

                  Saunstejn je spis pesi zalezitost,jak pise Petrs…

                  ale je tam hezky,zkusim sem hodit nejaky photo odtamtud,esli naj­du…

                  0 0
    • scret  

      primo nahore,dost tam fuci:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      kua, nejak nam prshi :-) bude asi krapet HC ta sobotka :-) se teshim :-)))

      0 0
      • cuta.jirina  

        Čau všichni, vo sobotu bych určitě použil modrej SWIX…

        0 0
        • Petrs  

          Tak kdo se v sobotu zúčastní? Kuba, Tesák, Maki? Zima nevadí ale pokud bude pršet to by mě asi odradilo :-)

          0 0
          • hmi  

            cau kluci, vemte me s sebou.....pro­siiiiim.....;)

            0 0
          • makki  

            čau vespolek:-)

            možná s náma pojede Jana-potkali jste jí na okruzích.

            0 0
            • Smazaný účet  

              to nakonec bude precejen vesela spolecnost :-) presto ze pocasi vypada na bezky, jak tu desne ftipne poznamenal jirina ;-))) chrrr :-)

              0 0
              • Tesak  

                a už se jel něgdy f běžkařský stopje na biku? :))))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  nejsem zlej ;-) kazdopadne treba mezi sneznikem a tisou, je bezkarska stopa podel silnice, kus :-) silnice je protazena ale nesolena ;-) takze se jede na snehu a bezkari cumej dyz je predjizdish ;-))))))))))))))))) a to nemluvim vo tom jak krasne skacou do zaveji dyz se nane riti biker snehovym korydorem napr. ze snezniku ;-) radost az na kost :-) se tesim na monotoooni light-blue days ;-)

                  0 0
                  • hmi  

                    snehova pokryvka na komunikaci, utazena mocnou radlici jest jednim z nejvetsich potzitku bajkeeerovych, bo se muze neohrozene sputit smerem dolu a zapichnout se smele do zaveje;) a jeste se tomu smeje at se deje co se deje od pondeli do nedele at snezi nebo leje to je stranda do pr dele…voe;)

                    0 0
            • hmi  

              ja ji sice nepotkal, ale rad se s ni potkam.....a dame si vsichni meducinu;);)

              0 0
              • Smazaný účet  

                jestli defce vi co ji ceka, svou ucast fcas odvola :-) a jestli neeee, tak je fakt vodvaazna :-)

                0 0
            • SELMIRA  

              to je ta bikerka, co nam prespurtovala Kacacku? Mohli byste ji zpracovat do angazma v nasem naprosto seriozne bikerskem „usmevnem seskupeni“! At je vic miru a uzeniny! A dyž nepodepíše, tak ji pořádně utahejte. Ať nestihne do Lovoše zregenerovat. :o)))

              0 0
    • makki  

      Lenčo,Evčo pojedte taky:-)sem vás dlouho neviděla…

      0 0
      • Smazaný účet  

        pro holcicky uz je moc zima ;-)) chrrr :-)

        0 0
      • Evča1  

        Ahojky Maki, asi mě už letos neuvidíš. Jedině na nějaký pijatice :-)))))))

        0 0
        • makki  

          škoda…ty začneš zase jezdit až budou lítat vosy,vid:-)))

          jinak příští víkend bysme mohli dát u vás v úlu bowlinga:-)

          0 0
          • Evča1  

            Jasan,javor, na vosy si už začínám zvykat :-)

            0 0
            • makki  

              jj už budeš proti nim imunní:-)…po tý letošní sezoně

              0 0
          • dada  

            objednam koukam raci dve drahy coooo? vcera sme tam potrenovali dostal sem od kacky nater a to i presto ze sem odehral myslim obstojnych 141 punktuu…jinak ceka nas tam novinka, ja to teda prozradim – epesni novej country-style bar…co se ovsem nezmenilo tak je lida, ta je tam porad, yo!

            0 0
            • Smazaný účet  

              sto zamluvil na dneshek ? :-) heeeej, tos udelal dobre :-))

              0 0
              • Smazaný účet  

                jedna asi ale staci ne ? :-)

                0 0
                • dada  

                  tusim ze se mluvi o pristim tejdnu…dneska vam myslim jedna draha stacit bude…:)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    ajoooo, uz se vorientujuuu :-)) kua..

                    0 0
                    • dada  

                      se normalne jako bavim s maki neee? akorat ze mi nejak neodpovida noo…a misto ni mi odpovidas ty noo…no proste normalka :)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        noooo, se stane nooo :-)))))) chrrrr :-) kua, jinak jako venku dost klada, vyste vo vejkendu na ostrove co ? :-)))

                        stim bowlem teda blby, pac ja to pochopil ze jako dneska je zamluvenej a tedka uz je vobsazenoooo…, halt vemem holky jinam noo :-)

                        0 0
          • dada  

            jo a vidite to spish na friday nite nebo spish saturday nite?????

            0 0
            • makki  

              nam je to asi jedno…kdyz budem mit kde hlavu slozit:-)

              0 0
              • dada  

                nejni problem…kacka uz rikala ze vas ubytujem :)

                0 0
                • makki  

                  jj,to zas bude akce:-)))…doufám,že nemáte moc ledu…brrrr

                  0 0
      • lenunka  

        Brý vodpoledne, se mnou to vypadá ko, nejsem furt ve svý kůži, ale v kůži nějaký mátohy. Asi sem slabší kousek:o(

        0 0
        • Smazaný účet  

          :-)) hej…, tak vono stejnak nejsi zimni bikerkaaa ;-))) ale na bezky nejaky pak skanesh snama ne ? az se prevliknesh spatky do svoji :-))) kuze… :-)

          0 0
    • scret  

      ahojte fsichni,tak konecne mam cas si k tomu B-Fku zase sednout…

      jo chtel jsem upozornit,kdyby teda jako nekde nahodou jako nekdo chtel jo,tak 2.listopadu se jde opet nocni pochod na Milousofku… ale asi nikdo co? nj,nevite o co prichazite:)

      0 0
    • scret  

      jee,tohle bude asi muj puvodni softailik (teda jako jenom ram),ach,padnul na me nakej sentiment:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      kua, taka koncentrace vyzivnych trailu jako je ve swissu a vokoli, teda jen tak nekde nenajdete :-))) bylo to zupa ! :-))

      0 0
      • Smazaný účet  

        asi prohlasime decin, presto ze decinaci sou divny, za soucast usti, pac ty piskofce co tam maj sou fakt espezial :-) kua :-)

        0 0
        • Tesak  

          to neni špatney nápad, zejména pokud vezmem f potaz, že aussig je součástí Liťáku:-)))

          mno a dneska sme se krásně provjetrali, ale na zahrádkách už lišta, huž aby bylo zasejc teplo!

          a pár fotos je na: hactar.ujep.cz/

          0 0
          • Smazaný účet  

            zupa photos ! :-)

            0 0
            • lenunka  

              Nazdárek bando, koukám super fotky od dr.tesáka:o) Taková ta podzimní atmoška, fakt gut. Stromy se barví, lesy jak mozaika, mooc pěkný. Dneska musela bejt dost kosa, jak jste to zvládli? Vyjeli jste pozdějc, když jste jeli automobílama? Když si představim, že bylo cca o 8st. míň než na přejezdu krušek, no prostě fakt asi nejsem ta zimní bajkerka, jak řek kuba:o) Ale běžky určitě dáme, už jsem je byla dneska voprášit a mrknout se, jestli tam holkii ještě sou. A dobrý – myslim že při tomdle tempu nástupu zimy už dlouho čekat nebudou.

              0 0
              • Smazaný účet  

                rano byli 2 stupne, bylo trochu krushny ale behem dne pak uz pohoda a ani mi nemrzly nohy v botaaach, luxus :-))))

                bezky voprash to se viiii ;-))))))

                0 0
              • scret  

                ver tomu ze ted je pocitove vetsi kosa,nez jaka bude az bude treba –5st.

                0 0
      • hmi  

        bylo gut, ale ta zumpa v patek mi dala zabrat;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          covek dyz to prezene, tak ma pak pekne hnusny sny co ? ;-)))))

          0 0
          • Smazaný účet  

            voe, sny… mně se zdálo, že sem neska přišel do práce, a valil jsem oči. měli jsme tu dva nový aktivní doktorandy. šéf nebyl senilní, ale omládl a běhal tu v tričku a kraťasech. a ty stohy papírů a nesmyslů nařídil ředitel z požárně-bezpečnostních důvodů vyhodit, takže tu bylo všude děsně moc místa a pořádek. nj, asi je na čase najít si jinou práci. :o))

            0 0
    • Tesak  

      heah, podzim nekoncí! Podzimní traily rulez, nevykousnem si zrzavej dortíček z bukvicema kdesi mezi piskofcem na skalce? Já myslim, počasí se rapidně zhoršit nemůže, aspoň zatim sem si nefšim že by bylo výrazně hnusně:)

      0 0
      • Petrs  

        Móc pěkný. Ještě že jsem tam byl v úterý…jinak bych vám snad i záviděl :-) Ale příště jedu na tuty.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Fláknu to sem, kdyby měl někdo zájem: V sobotu 27.10. ve 14:00 startuje na Lhotce výjezd na Lovoš, nyní již legální. :o) Poslední kolová akce Krále Středohoří. U startu bude auto pro odvoz suchých svršků na převlečení nahoru k chatě.

      0 0
    • kacacka  

      hej děcka ta co víken?

      bowl pátek? (je rezervace 2× dráha od 20.30 Klíša)

      nebo sobota?

      máte naplánovaný nějaký výlety?

      pls vyjádřete se co nejdřív, ať to můžem booknout???

      zdraví Trenýrka :)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        slyyypka hlasi ze f sobotu bude tripaaak paradni nach skalka :-)

        bowl f patake je pro me f poho :-)))

        na nedeli jeste muzem neco domluvit :-)

        jinak jako pa-so-ne ma bejt exclusive babi leeeto, i kdyz trosku chladnejsi :-)

        0 0
    • Smazaný účet  

      halloo, halloooo, dobry den :-) cely den…

      :-) jak se mate co delate ? :-) kdo dneska nekam pojedete ? :-) kuba muze tak 14:30 optimeeelne startovat, ale zvladne i vo pul hodiny drif nebo samo i dyl… ale mejte na pameti ze 18:00 slunce zapada :( sijo a vod nedele uz f 17:00 to uz bude fakt HC…

      :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        jo jinak bych navrhoval treba voblibenou trasu hrad-sedlo-nemecko-proboshteeer(grog)-tashof-ciiiro-rycina and back.. ;'-)

        0 0
        • Petrs  

          Dobré ráno. Bowl jak píše Kuba klidně v pátek a v sobotu Skalka. Tentokrát bude opravdu krásně. Kubo hoď jsem nějaký podrobnosti o sobotě. Odkud kam a doprava CD nebo jinak?

          0 0
          • Petrs  

            Jo a dneska odpo na bike nejdu.

            0 0
          • Smazaný účet  

            jo dam f prubehu dneshka skalka infosumary ;-)

            0 0
          • makki  

            pro nás je bowl v patek nereálnej,když jedem v sobo na Skalku:-)))

            0 0
            • Smazaný účet  

              serte na skalku, pojeďte na lovoš. :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                nejsme na rozdil vod tebe masochisti ;-))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tak byste fandili, né? popř. byste mohli odklidit ochránce přírody, kdyby se vyskytli a chtěli protestovat… a někde je zakopat…

                  0 0
              • Smazaný účet  

                jo ale jestli budesh v nedeli chtit pojezdit, tak se domluvime :-))))

                0 0
                • Smazaný účet  

                  no uvidíme dle počasí. žena bude v beskydech mastit karty, asi až do neděle… a taky esli Šelma pojede, by mě zajímalo… by sem zas mohla nakouknout, co? já pojedu autem, musim i odvézt kočár…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    :-)) heej, tak jooo, shelmu veeem, ale nevim estli po tom poslednim tripu ma jeste chut ;-)))))

                    0 0
                    • SELMIRA  

                      jako mně se to líbilo JÁ problém neměla :o) akurtá mohli víc topit

                      0 0
              • SELMIRA  

                že si dáváš námahu ústečáci nikdy nemůžou pochopit fenomenálnost Lo­voše

                0 0
                • Smazaný účet  

                  nojo. vono to ústí je holt takovej bruntál. tak nám ten lovoš záviděj. páč od nich nejni vidět do prahy. :o))

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    nooooo, to je velky stesti videt na ty prazouny ;-)))) chrrr :-) ale jak pro koho ;-)))))))))

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      to je takové symbolické, víš. kdysi někdo řekl, že my češi bysme potřebovali moře. aby sme si nepřipadali furt takový uťáplí. že si stoupneš na břeh a řekneš si „celej svět mám u nohou“. no a my z lovoše taky vidíme do širého světa. jako u oceánu. :o)))

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        je fakt ze cesi by si meli vic verit :-) jenze UL je na tom jinak :-))) UL to je ceska kalifornie :-))) to ale vy z prahy a lobosic pochopit nemuzete, je mi lito… :-)

                        0 0
                        • Smazaný účet  

                          aha, jakože máte za starostu Švarcinegra a nesměj se u vás brát homosexuálové? :o))))

                          0 0
                          • Smazaný účet  

                            se na tvoje impertinentni, zamerne negativa vypichujici poznamky muzeme vyprdnout ;-) zavist pocituje kazdej kdo tu nezije ;-))) chrrrrrr :-))

                            0 0
                            • Smazaný účet  

                              :oDDDDD hej hoši hej do kalifórnije, tam zlata metrák najdeme na březích sacramenta…

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                ten sladkej pocit, ze nemusish vubec nikam jezdit, ani do alp, ani na sumavu, ani do krkonosh, ani jinam…, ze je ti dobre tam kde si, protoze tam mash fsechno co si kdy chtel, krasny kopce plny klikatejch trailuuu, squely pratele, spoustu dobrych hospod.., ten pocit jinde nez v UL nezazijesh ;-) a tak chapu ze chcesh z lovoshe videt do praglu, chapu ze zavidish a snazish se to maskovat veselyma popefkama ;-))))))))))))))))

                                to fsechno ma jeden jedinej duvod: NEZIJESH F KALIFORNII ;-)))))))))

                                ;-)

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  no, tyjo, eště kdyby se dalo v labi koupat a hned se tam stěhuju… :o)))

                                  0 0
                                  • Tesak  

                                    tak už si scháněj stěhováky…;)

                                    0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    v labi se normalne koupe :-) dyzbys nebyl zaslepenej lobo-prazoun ukazal bych ti mista na labi, kde je california atmo tak silne pritomna, ze bys chapal proc california ;-)

                                    0 0
                                    • Smazaný účet  

                                      nejlíp pod soutokem s bílinou, že? :o) a co holywodský hwězdy, taky máte? my máme v lovosicích teďka nějakou módelku… bejvalou missku, ale zas nevim jaxe menuje… no bydlí zrovínka tam kde se startuje lovoš… v takovej vile… kde kdysi býval pánský klub… :o)

                                      0 0
                                      • Smazaný účet  

                                        filmovej prumysl tu nechceme, to mash jen takovou nafouklou barevnou bublinu ale skutecnost je daleko sedivejsi, my si zijeme californii f kazdodenim zivote ;-))))

                                        0 0
            • dada  

              jakej problem? prijedete proste s kadibudkou s kolama nee?

              0 0
              • makki  

                počítejte s nama v sobo,ten patek se nám nehodí

                0 0
                • dada  

                  koukal sem na rezervace a je tam v sobotu volno takze by to slo. proberu to vecer se zenou a kdyztak si zavolate ju?

                  0 0
                • dada  

                  jo jinak tys to byla kdo prve psal ze je vam to jedno :)

                  0 0
                  • makki  

                    jj ja vim,ale od ty doby doslo k nejakym zmenam…tak sry

                    0 0
    • Smazaný účet  

      SKALKA – SOBOTA – 27/10

      jo tak pac na sobotu je hlaseny fakt exclusive pocasi, dame na 99.9% letosni posledni skalku ;-) sme tam uz fsichni byli, tak nemusim popisovat vo jak paradni lokaci de :-) luxusni traily, sjezdy, kruty vyjezdy, prijemny dojezdy ;-)

      akvarko litomerickyho drazniho spolku jede 10:14, tzn. pro UL-crew start f 9:00 od gulturaaaku, za hodinku pres hlinu f poho stihame, pripadne jede vlak v 9:40 ze zapadu do lobosic kde startuje ten spravnej vlak do kteryho v ltm pristoupi zbytek :-)

      dojezd bych asi dal do usteka a pres zubrnice spet, bo zelenou pres homoli do UL, dle casu… ale zvladnout by se to melo…, nebo pak s laitmericzakama do ltm a odtama vlakem :-)

      pak jeste je moznost, pokud nas nebude moc ( jako ze asi ne ), tak dyz nekdo vezmete auto, dojet do LTM a tam se pak i vratit…, taky moznost no :-)

      jooo, tak se teshim :-))

      0 0
      • Petrs  

        No mě by připadlo skoro nejlepší dojet autem do Úštěka a pojezdit víc na Skalce. Přece jen návrat z Úštěka do UL je 25 km a tma je docela brzo. Záleží na tom kolik nás pojede a kdo bude mít auto :-)

        0 0
        • Evča1  

          No, nevím jestli ty budeš mít auto :-)

          0 0
        • dada  

          at tak anebo tak to auto je asi reseni, my se vejdem tri, pitrs 4 a tesaci sou taky mobilni takze nevidim problem

          0 0
        • Smazaný účet  

          nejsem proti tydle variante, ale je fakt ze posledne sme to stihli dojet z usteka zpet na kolech po zeleny, a to sme jeli z litaku v poledne, svetlo bylo do 8smi ±… takze by to melo vyjit, a jeste teda f oblasti skalky sme dost cekali na dva terene neskuseny elementy, ktery tedka nejedou…, se to asi malinko zrychli :)

          tak se f patek rozhodneme podle poctu prihlasenych jo ? :-)

          jen tak mimochodem ta zelena bres blaaahof a plaane konci sokolikem a sjezdem z fraze ;-) coz neni uplne marny ne ? :-) ale to teda jen f pripade ze bude svetlo ;-)

          0 0
          • dada  

            se bojim…

            0 0
            • Petrs  

              Stejně znovu hlasuju pro delší pobyt na Skalce a okolí. Nakonec by to stejně skončilo zpátky vlakem :-) No a ještě uvažte ten bowling na pátek. Pokud Maki s Tesákem přijedou do UL autem jako že jo tak ráno společně můžeme auty vyrazit do Úštěka. Ale mi můžeme v pátek i v sobotu :-)

              0 0
              • dada  

                makki tvrdi ze to nende…takze asi ta sobota…

                0 0
                • makki  

                  mě asi ukamenujete,ale v sobo tu ma bejt kuchar,takze pojedem na skalku a vecir asi na kuchare:-)

                  0 0
                  • dada  

                    jak????? takze teda v patek? neznamena to jako ze byste neprijeli vubec? co je to vlastne kuchar? to je ten motokrosař???

                    0 0
                    • makki  

                      to znamená,že se domluvíme na jindy…třeba příští víkend?

                      teď budem rádi,když se urvem a vyjedem aspoň v sobotu na skalku…přivezou dlažbu no:-(((

                      0 0
                      • dada  

                        heeej sme se s kacou tesili, skodaaa…buhvikde budem pristi weekend…vykaslete se na kuchare!

                        0 0
                        • makki  

                          bysme se i vykašlali,ale jde o to,ze v nedeli rano musíme začít makat na zahradě…by se to stíhalo vsechno

                          0 0
                        • makki  

                          sme se taky tešili…se uvidíme aspon na bajku:-)))

                          0 0
                        • makki  

                          bouwl nam neutece:-)…zima bude dlouha:-(

                          0 0
                          • Petrs  

                            To Dada: Tak to vypadá že rezervaci nemusíš měnit. Leda že by se Makki přiznala co budou dělat v pátek abychom jí to mohli rozmluvit :-) Jo a doufám že dorazí taky Genarito…už dlouho jsme ho neviděli protože staví novej bajk :-))) No a Lenča ta jde natuty ne?

                            0 0
                            • dada  

                              jjjj…fakt stavi bajk?

                              0 0
                              • Petrs  

                                Na bajku nejezdí, takže staví novej, tak co by jinýho dělal :-) Protože rám už musí mít dávno koupenej. Jak je to dlouho co mu prasknul? Měsíc a půl?

                                0 0
                                • dada  

                                  ja mam teda trosku jiny informace…ale kazdopadne jestli dorazi, bude sranda…heeeeej jeronýýýýýýýý­ýmeeeeee kdeeeeeeee siiiiiiiiiiii­iiiiiii???????????­?????

                                  0 0
    • Smazaný účet  

      bry den :-) najdesenejakej­nadseneccobyd­neskavyrazilna­bika ? ;-))))

      14:30 muzu… :-)

      0 0
      • scret  

        tak 18:00 muzu… :(( siwoe,ta prace je ale odporna vec,ku..vi to figuru i nervy:(

        0 0
      • Smazaný účet  

        sijo, tak teda jezdit sam neni zadnej velkej luxus, ale dual-palatzinke trail, se coveku jakstaksh odmeni :-) tak to slo :-)))

        0 0
    • Smazaný účet  

      tak uz se nam blizi SOBOTNI SKALKA :-)) ze bysme se dohodli jak to udelame ? ;-))

      budeme demograticky hlasovat nebo to mam rozhodnout ? :-)))))) chrrrrr :-))

      heeej, a zitra teda bowl od vosmi ? :-)))

      0 0
      • Smazaný účet  

        já bych navrhoval sejít se tak ve 13:00 na lhotce pod lovošem… :oP

        0 0
      • dada  

        bowling confirmed…jen navrhuju dorazit klidne i driv trebas v 19:00 zvlast pro ty co se budou chtit dopredu napojit a napapat…dyztak potvrdte ucast at zajistim table dole skalku neconfirmujem bo predpoved se ponekud horsi bysme to s kackou spish vydely na nejakej zcela independent lehkej trip bez nejaky zasadnejsi organizace…nechce se nem mrznout nekde daleko od domova ani nekam tahat autem…

        0 0
        • Smazaný účet  

          no to nevim kde beresh tu spatnou predpoved, ma bejt jasno az polojasno a oblacnost vysoka, teplota temer 10st, takze vo desti a mrznuti se neda mluvit ani naznakem :-)

          no :-)

          to jen k tomu pocasi, jestli pojedete je samo vashe vec :-)))

          na bowl prijdu rad :-) hmi rikal taky… mam dojem ze mu to tu zase blockuje firewal :-)

          0 0
          • dada  

            dneska rano kaca rikala to vo ty predpovedi…mne je to tak nejak jedno…v nedeli jedu do berlina tak se rad v sobo nekde vyblbnu ale chapu ze kacka nechce nikde nachladnout…

            0 0
          • makki  

            prijed do litaku a pojedem vlackem:-)…puvodni plan

            0 0
            • lenunka  

              Brý vecer, zitra dorazim na bowl:O) Se tesim. A jedna novinka. Genorymovi uznali reklamaci na rám. Takže se už nebude moct vymlouvat:o)) Jo a dneska šla moje céra na plavání, vzala si takovou pletenou čepici, podobnou jak ted nosí kuba místo helmy:o) a narazila si ji úplně stejně, tzn. zcela holý čelo. Tak jí řikám, proč si tu čepici nestáhne víc do čela. A ona, že takhle to nosej ty nejhustší týpci. Takže moje gábina a kuba jsou ty nejhustší týpci. Tak pozor!:o))

              0 0
              • Smazaný účet  

                safra, dyk sme minule odhlasovali, že nejhustší je jeroným, ne? no jo, ale dyž nemá kulicha… tak asi kuba… :o)))

                0 0
                • lenunka  

                  No genorymo dostal kšiltovku a doutnik, ale kšiltovka je putovní a ted už se sbíraj body na další ročník:o))

                  0 0
              • dada  

                dostan nejak jeronýma na bowl…mas na nej nejlepci vliv!

                0 0
              • Smazaný účet  

                heeeej :-))) je jasny, rasta-gangsta shtyyylek ;-)))

                0 0
                • scret  

                  aaaa,pan je znalec:) taky jsem jednu dobu takhle nosil kulisaka:)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    s bambuli jo ?

                    0 0
                    • scret  

                      bez,spravnej rasta nenosi bambuli precee:) navic kulich s bambuli sem nosil naposled tak pred 20 lety:)

                      0 0
                      • Smazaný účet  

                        no prave proto se ptam, to ti byli tak 3ri ne ? ;-)))))

                        0 0
                        • scret  

                          woe:)) se podivej do profilu kolik mi je:) a nejhorsi je,ze to je za chvili uz tricet,pak kristova leta,pak ctyricitka,kua to hrozne leti:))

                          0 0
    • scret  

      bry den pratele peniveho moku

      je PAAAAAATEEEEEEK!:))

      na bow jsem chtel dorazit,ikdyz teda jako jsem si nejak nerezervirval sitzbohuzel ale Kacenku vcera zkolila nejaka asi viroza,tak uvidim jak ji bude,ale asi budeme teda doma,a me je blby jit samotnej a bavit se,kdyz ona se bude potit…

      0 0
      • dada  

        na tohle funguje takovej onkologickej trik – na vsem musis hledat positiva – takze si najdi nejakej dobrej duvod proc bys doma nemel bejt…vlastne staci kdyz reknes pravdu tj.: „Ja radsi na ten bowl pudu i kdyz bych byl radsi s tebou. Ale pak bych byl doma nervosni porad bych te otravoval svym staranim a ty si aspon muzes chvilku ode mne odpocinout, v klidu se vypotit a treba si i pospat no“

        na druhou stranu uznavam ze pomahani v poceni ma taky neco do sebe…:)

        ale kazdopadne nedelej kravu a doraz!

        0 0
        • scret  

          hehe,no tak tenhle „trik“ cas od casu zkousim,hmm,mam smulu,nefunguje!:)) asi mam moc chytrou zenu:)

          uvidim vecer…ale dik za pozvani…

          0 0
        • scret  

          „onkologickej trik“ :)))))

          0 0
    • Sobi  

      Zdar! Tak konečně po delší době na B-F jak se Vám žije v Aussigu? Neplánujete něco na víkend? :-) Zdraví Sobík

      0 0
      • Smazaný účet  

        tady f californii je fsechno f poho ;-))) slunce, plaze plny modelek, nekonecny more, hory na vobzooooru atp… :-)

        co f praglu ? smog a tak ne ? ;-) chrrrrrr :-)))

        0 0
      • dada  

        noooo…asi budem chlastat…prijedes?

        0 0
        • Sobi  

          Zdar mám přijet? Záleží na Vás no víkend mám kompletně volný… :-)

          0 0
          • dada  

            jezisi kriste…no asi by to slo ale celej vikend si te tu nenechame…jelikoz je dneska ten bowling tak bys moh prijet dneska, zakalime a pak v sobo rano sbohem a satecek :)

            0 0
            • Sobi  

              To je jasný! Já to tak ani nemyslel! :-D Jen jsem nevěděl kdy jdete zakalit :-) jestli v pa či v so… To se neboj nehodlám u Vás žít! :-D!!!

              0 0
        • Sobi  

          Ale rád bych Vás viděl a i zapařil :-) jestli budete chtít rád přijedu,třeba i s bikem :-) Jinak ani nevím jestli se vejde do Fabie :-) to jsem ještě nezkoušel! :-)

          0 0
          • dada  

            no i s bikem joo? tak to das kubuv sobo trip…ale fakt dva dny u nas spat nemuzes…nejak to domysli. d.

            0 0
            • Sobi  

              To je jasný! :-D viz výše :-)

              0 0
            • Smazaný účet  

              no ja nevim, to vypada tak na 80kilaku, a skalka je dost terenniiiii, aby to sobiho baviloooo, todleee :-)) svama by se mozna cejtil liiiip, vite prece jak tedka chrtim ;-)))

              0 0
          • Smazaný účet  

            moje kolo se vejde na sedačky citrouše c3, fabie by to snad taky pobrala… když sundáš kola (z kola)…

            0 0
            • Sobi  

              Já mám právě 22 rám a nechce se mi sundavat zadní kolo,jinak ve felicii pohoda ale ta fábka se mi zdá kratší! :-( a menší :-( musím to nějak testnout! :-)

              0 0
              • dada  

                do clia se vesly 2 kola a zadni sme nesundavali nikdy

                0 0
                • Sobi  

                  Dík za podporu! :-) Nějak to tam někdy zkusím narvat! :-) Ještě se dneska ozvu jak teda s večerem jo!?

                  0 0
                  • dada  

                    kacka ted psala jako ze teda mas prijet :) teda vlastne psala ze supeer!!! takze dobry ne? :))) zaciname cca v sedum

                    0 0
                    • Sobi  

                      Jasně :-) Tak to je super :-) Alespoň se projedu :-) Jinak jedu určitě bez bika! :-D

                      0 0
                      • dada  

                        tak pudes v sobotu s holkama na skvoš no…a ja s bajkerama na skalku…megadeth :(

                        0 0
                        • Sobi  

                          skvoš…a proč ne? Na skalku? To je nějaký hard-core? že se mračíš? :-)

                          0 0
                          • dada  

                            asi jo kdyz te tam kuba nechce :o)

                            0 0
                            • Sobi  

                              No kopce natrénovaný nemám a navíc jsem na tom dlouho nesedel! :-)

                              0 0
                              • dada  

                                mi je jasny zes trosku ztratil motivaci…

                                0 0
                                • Sobi  

                                  Motivaci ani ne,ale jen nebylo tolik času… o víkendech jsem byl furt pryč z bytu… Na bika se těšim…právě kvůli tomu jsem si sehnal bydlení u lesa, abych mohl bikovat – Běchovice :-)

                                  0 0
              • Smazaný účet  

                kratší… já ho tam dávám napříč, abysme si rozuměli… ;o)

                0 0
                • Sobi  

                  No vyzkoušíme uvidíme! :-) Prostě ho tam nějak narvu! :-)

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    jj, fabia je celá žádostivá, až jí ho tam narveš!

                    0 0
                    • Petrs  

                      Na bowling dneska dorazíme ale až po 8 hodině. Dnes se hraje hokejový mač takže až po. A zítra jedu ale nevím jak Evča1. Ale má být krásný den :-)

                      0 0
                      • dada  

                        okay…ja bych zajednal stolecek na warmup pod bowlingem ale dorazi vubec nekdo na tu cca sedmou? kazdopadne nejakejch sest mist objednam…

                        0 0
                        • dada  

                          jinak na bowlin nas budeeee…my, kuba, houmi, pitrsovi, incucuna, lenunka, sobi a mozna scret takze na ty dve drahy to asi bude…

                          0 0
                          • Petrs  

                            My jdeme jenom na pokec takže spíš bude stačit jenom jedna…

                            0 0
                          • Sobi  

                            Taky nevím jestli to stihnu na 19h… Mám teď stavbu na Slapech-Měřín tak než se prokopu do práglu je hodinka, převlíknout se a zkultůrnit a pak go aussig Napíšu až budu vyjíždět! :-)

                            0 0
                            • dada  

                              nesnaz se mi namluvit ze se v praze a okoli v patek po 12:00 jeste nekde pracuje…

                              0 0
                              • Sobi  

                                U mě na stavbě se maká do 18h minimálně!!! Jsem zlý otrokář! :-)

                                0 0
                                • dada  

                                  jako fakt do sesti????

                                  0 0
                                  • Sobi  

                                    Jo od 6 do 18h i soboty a neděle! :-) Ale já tam tolik času trávit nemusím! ;-) Ale dneska dělám harmonogram a objednávky takže nějaký čas mi to ještě sežere! :-(

                                    0 0
                                    • dada  

                                      proste doraz vcas at taky stihneme pokecat!

                                      0 0
                                      • Sobi  

                                        Jo jasně počítám že ve 16h odjedu… ve 17h jsem v praglu 17:30 odjezd 19:00 Aussig a jak vím jak to vždy dopadne tak to tipuji na 20h :-)

                                        P.S. nechám na stavbě mistra! ;-)

                                        0 0
                              • Smazaný účet  

                                flákači… csss… co si myslíš? že jsme francouzi? :o))

                                0 0
                    • Sobi  

                      Má toliko rozmanitých otvorů :-)

                      0 0
                      • lenunka  

                        Nazdárek týpci a nejhustší týpku.o) Já dneska taky jdu jen na pokec, ty moje žlábky jsou příliš častý, tak budu jen hodnotit vaše výkony:o)) Zejtra je teda objednanej skvoš od 13 do 15 hod. Zatím jsme 4 kousci, jestli sobi jes, tak 5 kusů.

                        0 0
                        • dada  

                          jestli budou hrat 3 lidi a deset dalsich okolo kibicovat tak nas vyhodej…posledni dobou sou na todle dost haklivy…

                          0 0
                        • Sobi  

                          No uvidíme :-) treba se pripojim ale 5 je blbý číslo… chtělo by to zesudit! :-)

                          0 0
                        • Sobi  

                          Jo a promiň… Ahojky! :-)

                          0 0
                  • scret  

                    ja narval do 3-dverovy Corsy 2 kola a bagaz…a fabka je o dost vetsi…

                    0 0
    • dada  

      no teda tfujtajxl!!!! po tom co sem presel tech dlouhych 300m z prace domu musim rict ze ucast na zitrejsi akci silne zvazuju…zvlast jestli ma bejt stejne krasne jako dneska…:o)

      0 0
      • Sobi  

        Tak pojď na zkwosh! :-)

        0 0
        • dada  

          nooo pivo tam maj…

          0 0
        • dada  

          a vubec co delas este f praci???

          0 0
          • Sobi  

            Tedka dělám plán dopravy, objednávku materiálu, změnu projektu atd… ještě musím udělat objednávky v SAPu a zkontrolovat stavbu! :-)

            0 0
      • Smazaný účet  

        sive, ze je zima holcickam :-)) to se da pochopit, maj to vod prirody tezsi ;-)) ale my ‚husty tyyypci‘ ;-)) musime kua neco vydrzet ne ? :-))))))

        0 0
    • Smazaný účet  

      a jaká je správná odpověď na anketu, vlastně? :o))

      0 0
      • Tesak  

        dé je správně:), ale to bys jako vjedec a výzkumník moch vjedět;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Prdi ústecký, pojedete zejtra někam? Esli ne, tak jste u mě prdi ústecký navždycky… žádný kaliforňani… :o))) Na Majlošovku se mi nechce. Možná dám Varhošť. Esli nic nevymyslíte.

      0 0
      • Smazaný účet  

        v 11:00 od gulturaku ;-))) ale pojedeme jako lemry, kalifornia thempo totish ;-)

        0 0
        • Smazaný účet  

          11 u kulturáku, jo? by šlo, esli někde zaparkuju… pak odpoledne povezu ségru s přítelem do práglu. esli budem korzovat mezi holkama v bikinách, tak klidně kalifornia… :o)) a jede kdo? ty, pragokačka a eště někdo? klidně jenom pohodu někam na grog. teda, asi jenom čaj, dyk musim řídit. btw žlutá z lovoše je v tomhle počasí velká výzva… na schody sme si netroufli nikdo.

          0 0
          • Smazaný účet  

            no, koreny a sutry klouzali jako swina....., na ty jedny photos mam plny ruce prace, me to vystrelilo smer les ;-))) jedna noha venku z pedalu ;-) sijo… vo fous ;-)

            0 0
          • Smazaný účet  

            tyjo tak jeste stim vyletem pockej :-)) bude asi fsechno jinak......

            0 0
          • Tesak  

            mno gdybys jako měl namířeno směrem varhošt,tak já bych se určo přidal;)

            0 0
            • Smazaný účet  

              tak to nějak dohodnem… kudyma z ltm jezdíte? na dlouháč a pak tam přes louky a lesy k varhošti?

              0 0
              • Tesak  

                budto tak,anebo pres kamyk,je to jedno,zvol cas a bod srazu, mozna cislo tel. mi napis trebas do mejlu

                0 0
                • Smazaný účet  

                  máš to v mejlu, já asi du chrnět, tak se dyžtak vozvi a já to ráno přečtu a dyžtak upřesníme.

                  0 0
    • Smazaný účet  

      Jo, a ač je to neuvěřitelné, Šelmíra neska byla poslední… :o))))

      0 0
      • SELMIRA  

        Co sou to za sprosté pomluvy? Pár borcůch jsem zařízla. A počkej příště! Natrénuju a budeš vidět! Chrte! :o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          coco? v ženskejch jsi byla poslední, to nezapřeš! :o)))

          0 0
          • Smazaný účet  

            bejt posledni je cest :-))))

            narozdil od amaterskychchrtu ktery se nevyrazne topej uprostred startovniho pole, jako by vlastne ani nebyli, fungujic jako takova vycpafka, jako takova vata mezi elitnima chrtama a nama hrdyma poslednima ;-))))) my vitezime odzadu a s hlavou vzhuru ;-))) chrrrrr :-) tak :-)

            hej shelmo, nic si zneho nedelej, konecne patrish mezi nas :-)))) asi te jmenujeme cestnym obcanem ul-californie, presto ze si dost poznamenana lobosicactvim :-)))))

            0 0
            • Smazaný účet  

              abych to teda uvedl na pravou míru… jiná ženská se nenašla, takže šelma jela sólo… :o)))

              0 0
            • SELMIRA  

              hi, děkuju za nabídku ale asi neeee Lovosicům ZDAR! Ústí…nazdar! :o)

              0 0
              • Smazaný účet  

                tato nabidka je nabizena pouze jednou, a tos prave proshvihla ;-)))

                tak zdar

                0 0
                • SELMIRA  

                  once for all

                  sakryš osudová šance je fuč. Už nemám proč žít! :o(

                  Jinač…film ONCE doporučuju. Jestli teda v Kalyfórnyjy taky máte kina a někdy to k vám dorazí. :o)

                  0 0
    • Sobi  

      Zdar, ještě jednou díky za Pátek a Sobotu… bylo to fajn už se těším až to třeba někdy zopakujeme… A jak teda je ten Malevil? :-) Sobík

      0 0
      • lenunka  

        Nazdárek, tak jak ste jezdili? My na skvoši super, mohli bysme zopakovat a udělat nějakej turnájek:o) Pak byla u kačky mňamka kávička se štrůůdlem, jůůůůů:o))

        0 0
    • Tesak  

      FOTO ze skalky jukněte here:

      hactar.ujep.cz/

      si zase chrochtam! ;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        paradni photos, paradni akce, paradni pocasi :-))) kuaaaaa, podzim se nam fakt vydaril, taka serie zupa-trips to sem nezral ;-)))))

        0 0
        • Smazaný účet  

          kubajs, neřikej žes zas urval patku!

          0 0
          • Smazaný účet  

            jo, sem lehnul na mokrym listi na mokrych kostkach ;-)))) a bylo to, taky mobil to odstral :-)

            jooo, dyzby se nekomu doma valel fcni mobil, nulove hodnoty ;-)) kuba by ho vyuzil ;-)))

            0 0
          • Tesak  

            Ej :)))

            0 0
        • scret  

          ja to nechapu,vzdyt za cenu tech patek cos uz urval bys mel uz novej ram ne??:)))))) uplne to vidim jak v progressu objednavaj patky na pristi rok na AC,aaaa tak to bude zase 100 patek do Usti a zbylech dvacet na zbytek republiky:)))

          0 0
    • Sobi  

      Tak tady to je jak jsme se bavili! :-) www.paklisport.cz/…pozvanka.htm

      0 0
      • Smazaný účet  

        poslední zmazání je až o 14 dnů pozdějc… aspoň pro pražouny… na brdech… ;o)

        0 0
        • Sobi  

          Super :-) Tak to bychom mohli dát taky ne? Máš někde odkaz? :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            maratony.spor­tbusiness.cz/in­dex.php?show_pa­ge=zavod&zavod_id=13&zac­tion=propozice ale holt to nejni za 50, ale za 150. má to bejt pohodová hromadná vyjížďka, ale když je počasí, tak to někteří lidi zvrhnou v závod. nicméně, na kterym závodě máš na občerstvovačce griotku do čaje? :o) já už jsem přihlášenej jako první, páč mi to mike dalecký dal jako náhradu za startovný na trans brdech, kam sem pro nemoc nemoh. doufám, že bude na hřebenu sníh jako předloni, to prej bylo hodně dobrý. loni bylo skoro vedro.

            0 0
            • Sobi  

              No to vypadá zajímavě! :-) Když bude čas… ale asi bude! :-) Tak vyrazím :-) A co vy v UL? Dorazíte? :-)

              0 0
    • scret  

      jinak super bowling akce v patek byla!

      0 0
      • dada  

        joooo akorat si nemuzu vzpomenout kolik si ty nahazel :)))

        0 0
        • scret  

          moooc ftipny!:) nj,nekdo to holt nebere tak vazne no:)))

          0 0
    • Tesak  

      Tak! A protože nemáme dost tak sme přidali v neděli lehkej přídavek, tentokrát fčetně guesta mr. midlandera a můžem se pochlubit nice triiiipkem alá plešivec-varhošť-rytina-Kovárna…:-)

      hactar.ujep.cz/

      0 0
    • Sobi  

      Zdar do Aussigu! Tak co dneska? Já tady v singlu 86km a pohoda! :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      bre rano :-)) jak se mate co delate ? wejkend povedenej, novy shraaamy, zazitky atp… ;-))

      2piitrs: co si myslish vo poslednim tripu nach luzicky ? by se asi muselo dost brzo rano zejo ? ja jen ze predbezne na nasledujici weekend hlasi paradni pocasi :-) a nashe oblibeny lokace sme protocili… ;-)

      0 0
      • Petrs  

        Dobrá ráno všem. S Evčou jsme se dohodli že v sobotu pojedem do Lužiček. Vyrazíme tak v 8 takže to není zase tak hrozný. Odpoledne chce jít na Kopku to je myslím od 16.30. Psal to tu někde vejš Sobi. Jo a místo v autě se snad najde :-) Nebo že by jel i Houmi se šádovkou? Mohli by se přidat i holky když jede Evča. To Sobi: Doufám že jedeš protože bude krásně jak píše Kuba :-)

        0 0
      • scret  

        jinak co delame?:) ja treba dneska betonoval,prisly 3 kubiky betonu,tak jsme si hrali:))

        0 0
    • Smazaný účet  

      bre rano canilifornani :-))))

      hej, kdo se dneska projede po plazi a mozna zamiri i trochu vejsh do hor ? ;-)) pocasi nic moc ofsem, je to jen pro drsnejsi chlaaapky ;-) chrrrrrrr :-))

      joooo a jedna fotka, schvalne jestli poznate co to je ;-) ( no vono je to napsany f tom linku nooo… ;-) upload.wikime­dia.org/wikipe­dia/commons/9/9f/San_F­rancisco_Landsat7_%28Lg%­29.jpg

      0 0
    • scret  

      sivo,je hned hrozna tma ted:((( hele neuvazujete o nejakejch svetylkach?? ja koukal tak nejak po netu atd. a fsechno je to mocukrutne drahy:(((a zas nejsem takovej kutil Tim jako midlander…

      nemate s tim nekdo zkusenosti? Sigma stoji 2–3 litry:(((( ale kecal jsem o tom s Poñou z Bikesportu a prej docela slusny,vhledem k cene, jsou autoracky bludicky asi za petikilo,tak kdyz by clovek vzal dve,tak sice palka,ale porad levnejsi nez ta Sigma,nebo nedejboze Blackburn…

      akurat ted nevim esli to je toto: www.author.cz/…3&eid=601041

      nrbo toto: www.author.cz/…3&eid=601043

      0 0
      • dada  

        to prvni mam sviti hodne ale k čemu ti budou dvě to fakt nevim

        0 0
        • scret  

          jako treba aby clovek videl ve tme ty mudrlante:))

          chci videt v lese,v terenu,ne na silnici byt viden,chapes?

          a jak ti jezdi canour?

          0 0
      • Smazaný účet  

        já poté co jsem zbastlil little boye jsem eště objednal výkonný světýlko z číny, tak do 14 dnů ho budu mít… sice maj ouzkej kužel, tak je vhodný je doplnit eště čelovkou, ale vejdeš se do pětikila. chce to ofšem paypal účet…

        0 0
        • Tesak  

          btw: litle boy,kurňa, nemenovala se tak ta světluska, co s ni rozsvitili amíci celou nagasaki?

          0 0
        • scret  

          no ja prave zvazuju dve ty authoracky,to je snad jedina vec a jeste naby ktera mi od Authora nevadi…:))

          kolik ti to bude svitit?

          0 0
          • Smazaný účet  

            najdi si ve wikipedii heslo: nagasaki, ale pozor, neuvadej svitivost v lumenech ale kilotunach tnt :-)

            0 0
            • scret  

              hehe:)) by se hodila klidne i mensi,asi bych trochu rozvitil v temnejsich cvrtich UL:))

              0 0
          • Smazaný účet  

            little boy i ta světluška z číny by měly mít okolo 100 lumen.

            0 0
    • Smazaný účet  

      tyjoooo, videli ste to venku ? :-))) je KRAASNEEEEE :-))) no ale je streda, to urco zase nikdo nepojede a zase budu brazdit prostor sama :-)

      nebo ne ? ;-)

      0 0
      • scret  

        hmm,ja ted akorat slezl ze strechy:(( ale jinak bylo ouplne nadherne…

        0 0
        • Petrs  

          No já jsem se právě vrátil z hradu (byla to taková 2 denní pracovní porada) takže mi bylo celkem jedno že bylo hezky :-) Ale víkend se nám blíží že jo. Tak co bando pojedete někdo v sobotu do Lužiček. Já jedu určitě. Takže to sem zkuste hodit abysme se domluvili na dopravě. Bude krásně a teplo. Už se těším :-)

          0 0
          • scret  

            no jak jsem psal,v sobotu nemuzu,pac v patek v noci se jde ten nocni pochod na Milesevku… ale vyjel bych v nedeli…klidne Doksecko,Koko,ne­bo Úštěk…

            0 0
          • Tesak  

            můžež se pls napsat přesnější údaje, jako kam přesně a v kolik a jaka trasa? bysme rádi jeli,ale nevim jestli budu mít auto-tet je v servisu, tak případně abych mohl plánovat

            0 0
    • scret  

      tak nedko by se mozna chystal na Koko v nedeli,viz dred Koko 3.11.

      co rikate,nepojedete?

      0 0
      • Smazaný účet  

        no dyzby peetrs shoupl luzicky na nedeli, tak bych tu sobotu na koko zajel :-))

        jinak davam prednost luzickam, neb na kokorinsku sme byli tendle wejkend :-)

        0 0
        • scret  

          bozemuj to je material:)))

          rikam ze v sobotu nikam nemuzu! chapes?:) no ale v nedeli muzu a tak bych nekam jel,chapes?:))

          a si jdu dat gablik a pak jedu za Kacenkou,tak tu budu az zitra odpo,pa.....

          0 0
          • scret  

            v sobotu budu spat a relaxovat s Katou…to jako ze asi nepojedu ani odpo nikam no…

            0 0
      • Smazaný účet  

        3.11 je sobota voe :-)))

        0 0
        • scret  

          no dyk jooo,ale lidi se tam domlouvaj na nedeli,vis ty kluku?:)

          0 0
          • Smazaný účet  

            aha, tak proc pishou 3.11 ;-)))) voe :-))

            joooo tak to je f poho, to ja klidne tu nedeli dam :-)) tim padem sobota lucky, nedele koko, je zupa :-)))

            0 0
          • Smazaný účet  

            tyvole ty si kecalista to sem nevidel, prej se tam lidi domlouvaj na nedeli, tam jedna osoba rekla: Mne to trochu nahlodalo jet v nedeli.. druha ze mozna by byla taky pro nedeli a TY: jel bych v nedelu…

            a to je jako ta domluva jo ? :-) sive :-) ze te huba neboli :-)))))

            0 0
            • scret  

              :)) sem myslel ze by se to mohlo zvrhnout i ve vic lidi:)

              0 0
    • kacacka  

      SILVESTR SE BLÍŽÍ :)!!!

      už víme, jak to vypadá s Pítrsovo chatkou???

      pokud by to nevyšlo, psala Lůca z Hamrů:

      ubytovna pod kostelem (v Hamrech) neni obsazena. Je tam misto pro 21 osob, cena za noc 150–200 + energie (podle toho jak moc si tam zatopite). Nevim, jak to vypada vevnitr, nikdy jsem tam nebyla, ale kdyby jste o to meli zajem, tak bych se domluvila a sla se tam podivat.

      Co vy na to??? Musím dát vědět do zítřka :)

      0 0
      • Tesak  

        no tak pokud nevyjde Pítrsova chata,tak my jsme pro.

        0 0
        • kacacka  

          tak už aby reagoval Petrs :)

          zní to fajn…když bude sníh lyžovačka a když ne, tak bikovačka :)…co víc si přát…

          …navíc loni otevřeli bazén, do sauny je to kousek, a je tam spousta „floutků :)“ s kterejma se dá zapařit :)

          0 0
      • Smazaný účet  

        heeej, hamry rulezz !!!!! :-)

        0 0
      • Sobi  

        Vím o co jde… před 4rocky jsem tam byl… bojový podmínky! :-)

        0 0
        • dada  

          bych to videl spish negativne za takovou spelunku je to docela dost penez to radsi prispeju pitrsovejm necona obnovu chaty :)

          0 0
      • Sobi  

        Pošli mi pls tvoje číslo na mob :-) Sobík čekající! :-) A pojedete tedy na poslední zmazání?

        0 0
        • Petrs  

          1.sobota: start by byl v Jablonym protože od 16,30 by tam mělo být promítání Jéni Kopky z letešních závodů na Aljašce. A trasa? Záleží na domluvě. Chtěl bych se jet podívat na Popovu skálu-je to na sever a zpátky přes Německo. Nebo můžeme dát třeba Hvozd. To záleží na domluvě. Viděl bych to tak do 50km. 2.silvestr: chaloupka je volná ale má trošku zásadní problém nepoteče voda. Už to párkrát zamrzlo takže venkovní studna je odpojená. Pro vodu se musí do sklepa do studánky. Jeden dva dny se to dá v pohodě vydržet ale dýl? To je na vás :-)

          0 0
          • Smazaný účet  

            bych radsi ten hvozd :-) ze znamych duvodu ;-) jinak pres kopku bych pockal treba nekde f hospode ne ? sem to uz videl totish :-)

            0 0
            • Petrs  

              Promítání bude v hospodě…tak se jenom otočíš na druhou stranu abysi to neviděl :-)

              0 0
          • Sobi  

            Jasně a v kolik se tedy sejdeme v Jablonným? :-)

            0 0
            • Petrs  

              Já bych to viděl na 9.30 takže odjezd z UL 8.30…jo a napiš mi do mailu telefon…až se budeme hledat :-) Sraz by byl u koupaliště. Je to na hlavní po levý straně směrem na Liberec.

              0 0
              • Smazaný účet  

                a vejdu se kvam teda ? :-)

                0 0
                • Petrs  

                  No vejdeš…podle všeho budeš jedinej. Zatím se nikdo další nehlasí (teda kromě sobiho) a to je škoda.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    zupa :-) teda jako ze se vejdu, ze jedeme jen ve trech uz tak zupa neni no :-) treba se jeste nekdo prihlasi ! :-)

                    0 0
          • Tesak  

            no ja myslim, že to chvili vydržime tu vodu nepít, na voplachnutí nějakýho toho hrnku si dojdem a gdo se bude chtít nedej bože mejt,tak sněhu bude určo venku doszt:))

            0 0
    • Smazaný účet  

      bre rano pratele zeleneho udoli :-) jak se mate co delate ? :-))

      sem koukal, se pomalu listi prestehovava ze stromu na zem, zacina to bejt trochu smutny a bude, nez napadne snich ;-) hej :-)

      noooo :-)

      0 0
      • Petrs  

        Tak jak zítra? Kubo jedeš? Já na 100 pro…takže kdyžtak se musíme domluvit kde a kdy zítra ráno. Jo a doufám že Bob už je taky doma :-) A co Sobi?

        0 0
      • scret  

        dyk a co nedele,nepojede nekdo??

        0 0
        • Smazaný účet  

          asi budem jezdit kolem komina, se pridej :-)

          0 0
          • scret  

            komina?:))

            je to bylo ouplne vcera zupa,na Milesovce bylo slusny „mliko“,bylo to takovy tajuplny,ty svetylka v mlze…moc nobl…

            jeste teda nevim esli zejtra nekam pojedu,nevim totiz jestli dostanu nejak prijatelne nohu do tretry:) mam 3 maly pucherky,ale bolej jak cert:) ale rad bych nekam…vytahl bych divocaka…

            0 0
    • Tesak  

      Tak jaxte se měli v Lůžegebirgách? :-) Valim teť řešit pár zajímavých témat s krojcdědkama k výčepu, takže až se vrátim, doufám že tu bude nějakej link na fotos:)) jinak juknětě na www.kreuzberg.lt, co sme neska vyváděli my;)

      0 0
    • Smazaný účet  

      hey, da nekdo dneska v NEDELI, kratkou vyjizdku dejmee tomuuuu f 14:00 start ? :-)

      0 0
    • scret  

      tak aj nakonec nevyjel ani dneska,ale zato jsme byli s Kacenkou na Varhosti,vzal jsem lano a „matros“ a naucil jsem ji slanovat:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      bry den, jak se mate pri pondiilku, ropuchy hlasej ze celej tejden prej na draka, si znas delaj srandu nebo co ! :-))))

      bysme ale zitra mohli neco kratsiho co ? :-)) chrrrrrr :-)) navzdory ! ;-) nahory :-)

      0 0
      • beavis  

        Par fotecek z Posledniho zmazani: beavis.rajce.id­nes.cz/Posled­ni_zmazani_2007/#

        0 0
      • Honza122  

        to nevadi,spravni bajkeři jezdi kdykoli a za každeho počasi :-))))

        0 0
        • scret  

          a co si dat takhle bika do profilu,hmm?:))

          0 0
          • Honza122  

            nestoji to za to je to kolo po petrsovi

            0 0
            • scret  

              tys „malej“ Petrs?:) aspon teda jsem nejak nekde zachytil ze ho dostane jeho syn…

              0 0
              • dada  

                presneji receno je to malej Evak ale snad na tom nesejde :)

                0 0
              • Honza122  

                ja sem syn evy

                0 0
              • Evča1  

                Skřítku, jak dopadla koupě sedačky ???? :-)

                0 0
                • scret  

                  diky za optani:) nojo,je doma,byl to boj,stehovali jsme ji dneska odpoledne s tchanem,tezka jak prase:) a ted ji jeste jedem s brachou smontovavat:)

                  nekdy zitra sem dam fotku…

                  0 0
            • dada  

              s timhle pristupem ti moc dlouho nevydrzi…ta dnesni mladez niceho si nevazi :))) takovy krasny XCcko ti muze pulka bajkfora zavidet! p.s. pustis mamku pred vanocema na hory???

              0 0
              • Honza122  

                to modry kolo lak mel petr jeste nemam mam ho dostat za znamky ale zatim se to nedari

                0 0
                • dada  

                  nam to bylo podano tak ze uz ho na zkousku jezdis…no uz do toho nebudu rejt hezky se uč!

                  0 0
                • scret  

                  jak psal uz dada,co bys vic chtel chlapce?:) ja v tvejch letech mel Reta Starlight za 5500,– a byl jsem stastnej jak blecha! ach ta dnesni mladez…:)

                  0 0
              • Honza122  

                a kam na hory

                0 0
              • Evča1  

                Dado,dneska jsem po nemoci v práci,máme celý den školení na nový systém. Bohužel, hory nepřichází do úvahy. Najíždíme 1.1.a do té doby musí být vše v rychtiku. A je toho hodně na předělávání.:-(((((((((( Budeme tu i mezi svátky.

                0 0
        • Genarito  

          jááááj Honza biker na bike-foru :o) super

          0 0
    • Smazaný účet  

      heeey, padal snich vnoci na kopeckach, se tam pojedeme podivat jak vypada ne ? :-) chrrrrr :-)

      0 0
    • Tesak  

      Jedete teda někdo v sobotu nach Sportlife Brno? My asi jedem z Lito rychlikem f 7.15 (z Ul západ 6.50) a f Brně je to 11.34. Tam wočíhnem ty new fully, nějaky ty hadry, vyfotíme se s reklamníma modelkama, dáme párek, pivo a f 16.24 zasejc rychlíkem home. Ideální vejlet f týhle sibérii;)

      0 0
      • scret  

        hmm,jsem nalomenej,odpadlo mi na ten vikend skoleni,takze na 80% bych jel…

        0 0
      • Genarito  

        ty jo dobrej nápad :o) budou tam i nějaký přípravky na hubnutí? :o)))))) akorát ještě nevím jestli pojedu… o víkendu plánuju ještě nějakou akci. Zatím nevím jestli v sobotu nebo v neděli

        0 0
        • Tesak  

          jo, bude tam complet přehlidka fšelijakejch těch kelímků s těma živinama, ale stejně nejdůležitější je pohyb;) btw: už máš ustrojenýho bika? Jako jestli se chceš namlsat bikama,tak doporučuju jet!

          0 0
          • Genarito  

            jo chci mlsat, ale do kina budu muset tedy až v neděli. Ještě uvidím jak to bude :o) teď jsem volal na krám… s rámem jsou problémy a mám prý vydržet na začátek prosince kdy bych měl dostat opět jejich top model… prý to bude pevnější matroš… akorát netuším, proč mi říkal, že bude v zádu karbon. Ten mi moc na zadek dobrej nepřipadá. Užvejkám to tak či tak. No ale lepší něco než nic… jsem říkal tomu prodavači, že asi nějakej rám koupím abych mohl jezdit… že 2 měsíce nejezdím a je to hrůza :o)

            0 0
            • Smazaný účet  

              top model… pevnější matroš… voe, ty tomu kelyšovi fakt věříš???

              0 0
              • Genarito  

                no nevěřím :o) jsem právě říkal to, že ten topmodel bude zase o něco lehčí a užvýkám to tak jako tak… akorát mě nic jinýho nezbyde než čekat a proto jsem mu řekl, že chci koupit nějakej levnej rám jako plečku (ten jejich topmodel prodám) a na jaře budu možná stěží odolávat fullovi. Jako další měsíc čekat fakt nechci. Jsem už tlustej jak prase :o) Jo mimo to jim ten rám má začátkem měsíce přijít, takže ta prodleva bude určitě delší a možná bych ten rám nedostal ani před vánocema… Proto fakt už čekat nechci

                0 0
                • Smazaný účet  

                  tak to jó. :o))) jak se dá z tuňáka ztloustnout, prosimtě? já taky skoro nejezdim a teď jsem zjistil, že jsem zas o kilo hubenější… skoro si řikám esli nemam tasemnici nebo nějakej nádor… :o))

                  0 0
                  • Genarito  

                    normálně já nejím tolik jako když jsem jezdil… normálně žádný dortíky jako dřív, žádný sušenky po ránu jako řív… jen furt kafuju a doma jím stejně :o) 2 roky jsem dost jezdil a hodně žral… bylo to v pohodě. Teď co nejezdím míň žeru a přesto tloustnu :o) to je vidět kolik jsem toho vyjezdil :oP

                    0 0
            • Honza122  

              kam chcete jed??

              0 0
            • Petrs  

              Nazdár…už jsem myslel že jsi na nás bikery zapomněl :-) S tím novým ramem od Kelyse nevím nevím. Možná by si měl koupit něco kvalitního (a tím nemyslím drahýho) a tohle prodat. Ale to musíš uvážit sám ale přece jenom 2× prasklej rám to není dobrá reklama. Top model je dobrej na chrcení ale ne na all mountain ježdění.

              0 0
              • dada  

                heeej co ty hory…nejedes ani saam?

                0 0
              • Genarito  

                nic kvalitního (drahýho) kupovat nebudu, když ty rámy takhle masakruju. Jo víš co mi navrhnul ten prodavač? Že se zeptá kellyse jestli mi nepůjčej kolo. Jsem fakt nechápal… Ale třeba jim nic nezbyde… v reklamaci ten rám mám přes měsíc. To jsou běžný praktiky? :o) se vsadím, že až budu mít rám, tak začne sněžit a mrznout. A budu nahranej

                0 0
                • scret  

                  NE! budto at ti vratej love,nebo ram,jedno z toho…Proste maj na to mesic a basta! tak se nenech vo..ebat!:) jo hele a kam vubec se ted prestehovali? sem tuhle jel nejak vokolo a meli totalne prazdnej kram…

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    dyk uz mu to prasklo po druhy nebo potreti ??? tedka nevim kdy uz ti musej vratit prachy ze je to jako ta....., nevopravitelna zavada, dyz se to vopakuje ne ??? :-) hej by byl luxus ;-)

                    0 0
                    • Genarito  

                      prdlo mi to teprve podruhé :o)

                      0 0
                      • Evča1  

                        Geni, co sobota, půjdeme hejbnout tělem na sqoš ?

                        0 0
                        • Genarito  

                          Evi šel bych :o) v sobotu to rameno budu mít už úplně ok. Teď jsem ho opět preventivně namazal :o) kdyžtak mi připomeň, že se mám rozcvičit a pak ve vnitř moc nejančit :o) děkuji :o)))) řekneme Lenče?

                          0 0
                          • makki  

                            sem se těšila,že jedeš s náma omrknout novinky do Brna…???

                            0 0
                            • Evča1  

                              Já ani ne, ale Honza chce strašně jet.

                              0 0
                            • Genarito  

                              jééé do pytle no jo....... kurnik :o) takže jinak… squash by mohl být v neděli tak nějak abych případně stihnul v TP kino od 17h :o) ale sranda je, že ještě dnes nevím kdy do toho kina půjdu :o) Priority 1. kino – Nevím kdy, 2. Brno – sobota, 3. Squash – kdykoliv jindy :o)))))))

                              0 0
                              • Evča1  

                                Tak až si to ujasníš, tak se ozvi. Bez Lenky stejně nemůžeme hrát, poněvadž má rakety.

                                0 0
                                • Genarito  

                                  tady nejde o nějaký rozmýšlení, ale o to jak se v pátek s danou osobou dohodnu :o) pak dám vědět… jinak v tu sobotu určitě na squash nejdu… jedu do toho Brna omrknout opálený kola :o)

                                  0 0
                                • Smazaný účet  

                                  hele a jaky boty sou potreba ? bych svama asi zasel :-) zahrat f tu sobotu :-))) teda jestli vam to neva ;-)

                                  sem mel nejakou nemoc, je to uz pryc, horecka a tak.. ale f krku knedlik, jako takovej dojezd, tak to nechci podelat na kole budu jezdit az pristi tejden :-)

                                  bo ale squoshiiiik :-)) bych testnul ;-)

                                  0 0
                                • Genarito  

                                  dohodněte neděli… to bych šel, šel, šel :o)))) kino by bylo až od 17h :o)

                                  0 0
                    • scret  

                      no to by mu to muselo prasknout ve stejnym miste,coz se nejspis nestalo… ale to ze to ma uz pres mesic pryc uz je duvod na vraceni penez…problem je kdyz to kupoval s celym kolem…to je pak trochu vorech…

                      0 0
                  • Genarito  

                    to raději dostanu topmodel a zkusím ho za pár korun střelit. Netuším kolik peněz by mi museli vrátit :o))) hahaha za to bych si možná koupil 3 řetězy… Jinak krám trošku předělávali… říkal, že tam budou mít nový skříně, tak nevím jak to tam bude vypadat… haha myslíš, že zlevněj?

                    0 0
      • scret  

        helejc Tesaku,nevim kams koukal ale ja ted koukam na Idos a tam je 7,15 UL zapad,pak prestup na Holesovicich a pak v Brne v 10,49.....

        0 0
    • Smazaný účet  

      jo dyzbyste nekdy potkali houmiho tak mu reknete ze si konecne muze koupit pozemek na marzu, von tam lita casto, tak at ma kde prespat :-)

      tinyurl.com/3×wt9g

      0 0
    • scret  

      tak heej Sportlifaci,v kolik si dame sraz v UL v sobotnik na nadrazi???

      0 0
      • Genarito  

        tak 10 minut před odjezdem… Pak sem frkni oficiální čas :o)

        0 0
        • scret  

          tak v kolik pojedem? pojedeme v 6,50 s Tesakem pres LT a prestup v Koline nebo v 7,15 prestup v Holesovicich a prijezd o hodinu driv do Brna…hmm???

          oboji jede ze zapadu…

          napis,kontakt na me: 777 254 384

          0 0
          • Tesak  

            hele Geroy mi psal sms,že už neni na netu, tak sem mu psal že to jede v 6.50 ze zapadu a že ti to sem napíšu.tož tak.

            0 0
      • Genarito  

        jo a bude se kupovat nějaká brutálně výhodná hromadná jízdenka? jak to maji litoměřičáci? Že bychom tu hromadnou koupili z LTM do Brna a do liťáku koupili jen zpátečku

        0 0
        • Tesak  

          nejjednodušší je koupit jízdenku SONE+, ta stojí 390 pro 2 lidi ( a tři kinder) a můžeš si jezdit celej den gde chceš,levnějc se do brna nedostaneš!

          jukni nato: www.cd.cz/index.php?…

          0 0
          • Smazaný účet  

            jen teda se kluci musej dohodnout kdo bude mama a kdo tata ;-)

            0 0
          • Genarito  

            ty jo to mi chceš říct, že s tou SONE+ můžeme jet 2 dospěláci tam a nazpátek za 390Kč? :o) to jsem netušil :o)

            0 0
            • Tesak  

              jo a eště 3 děti můžete vzít:-)

              0 0
            • Honza122  

              ja namuzu jed mam zapas s volejbalem

              0 0
              • Genarito  

                no vidíš… Honza se jako dítě nabízel. Honzo nevadí… Ty pěkný opálený kola ti nafotím :o)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  a na volejbalistky je taky pěknej pohled. www.bike-forum.cz/…ostatni.html?…

                  0 0
                  • Genarito  

                    jo to je fakt… si pamatuju jak jsem kdysi před lety koukal na naše proti brazilkám a bylo úžasný jak se po vítězným bodu ošahávaj… všimnul sis toho někdy? ruce na prdelky a už to jede :o)

                    0 0
                    • dada  

                      pán je znalec! :)

                      0 0
                      • Tesak  

                        aby ne, gdyž byl převlečenej za volejbalistku;)))

                        0 0
                      • Genarito  

                        jo sport mě baví :o))))

                        0 0
                        • lenunka  

                          nazdárek přátelé, do brna bohužel s vámi nejedu, ale svkoš bych dala. Jestli nás bude 5 kusů, byly by lepččí 2 kurty, ale mám jen 2 rakety. Půjčení rakety přímo tam stojí 1 kus 40,–. V neděli je volno od 12hod na 2 hodiny. Nebo jestli chce jít někdo i v so, tak můžem s evčou a kubou na hodinu, volno je od 12ti nebo od 14hod. Tak se rozmyslete, at to stihnu vobjednat, dokud je frí

                          0 0
                          • Genarito  

                            vnedělíííí :o) prosím prosím… Do kina půjdu až od 17h :o)

                            0 0
                            • lenunka  

                              jde o to, kolik by nás v neděli bylo, spíš je to na 2 kurty, jestli by si někdo půjčil raketu. Už jsem sehnala ještě 1, takže mám 3. Jedna by se musela půjčit za 40,– nebo od někoho, jestli máte možnost. Tak kdo byste šel v neděli od 12 do 14 hodin?

                              0 0
                              • lenunka  

                                teda oprava:o) v neděli od 14 na 1 hodinu 2 kurty.Tak kolik kusů – pište

                                0 0
                                • Smazaný účet  

                                  no me se nedele nehodi no :-) to uz prej bude hezky a bude se moc drandit na kolech :-)

                                  0 0
                                • Genarito  

                                  ještě jedna oprava… od 13h, ne? nebo nevím… původně jsi psala od 12h :o) teď jsem už mimo :o)

                                  0 0
                                  • lenunka  

                                    neděle od 14 2× kurt nebo so od 14 nebo od 12. Tohle je správně. Ted záleží na evče, psala jsem jí i sms.

                                    0 0
                                    • lenunka  

                                      Tak evča může v neděli. Objednávám tedy od 14 hodin 1 kurt. na 1 hodinu. V neděli jdu já, evča, genorýmo. Můžeme udělat 2 várky a jít v sobotu taky:o) Zatim na sobotu jsem volná jen já, tak co ty, kubo?

                                      0 0
                          • Smazaný účet  

                            sive, odedneska neni lenka lenunka ale vyslovovano nemecky tvrde: TETA LENNY !! :-))) pac normalne me mucila ! ;-))) chrrrrrr :-))) tyvoe, normalne se jen tak klatim na kurtu… cekam az konecne skonci set, uplne fyzicky odpadlej jooo…, ze jako se vydejcham a napiju, a co myslite ze TETA LENNY ?: HRAJEME HNEDKA DALSI ! TENDLE BYL RYCHLEJ :-))))))))))))

                            sijo… a takhle asi 10× nebo kolik tech setu bylo :-))

                            0 0
                            • lenunka  

                              kubo, snad jen 8 setů:o)) Ale dostals mě tim, jak si 3 minuty před koncem pronájmu kurtu řek, jestli už tě propustim:o), jestli už můžeš jít:o))) Ale hezky jsme si zapinkali:o) Ještě půjdeš tak jednou dvakrát, a tetu leny máš v kapse:o) Jednous mi dal málem kanára:o))

                              0 0
                              • Smazaný účet  

                                joooo :-) samo ze prehanim ;-) aby byla prca :-) no ale je fakt ze cela hodina pro zelenace je fakt nahul jako prase ;-)))))))) zitra si nedojdu ani na hajzlik ;-)

                                0 0
                                • Tesak  

                                  že by Teta Leny alá sádlo máslo? :-))))

                                  0 0
                                  • Smazaný účet  

                                    no proste teta lenny si chtela zahrat a vyuzit ktomu kazdou minutu, bohuzel nekvalitni fyzicka priprava partaaaaka zapricinila caste prodlevy ve hre :-)))))))) za coz se omlouvam :-) se to urco postupne zlepci ;-)

                                    0 0
                                    • Tesak  

                                      to je jasný , že se to zlepčí , kór dyž Tetě Leny seženu trojocasou kočku:))))

                                      0 0
    • scret  

      siiijooo:)) normalne sportlajfgrupe se vydarila:)) Miloš sice byl jak urvanej ze retezu,ale byla sranda:)) makki si zkusila džájenta,tak to vypada ze je asi vybrano:)

      no a ja se tam potkal s PietremUL…

      0 0
      • Tesak  

        fotos ze Sportlife: hactar.ujep.cz/

        Jinak Gero tam zkoumal svůj budoucí rám vod kelyše a s naprostou jistotou mi ukázal, gde fšude mu to prej příště hned rupne:-)))

        No a reklamní modelku zřejmě ty barvičky dost studily:))

        0 0
        • Smazaný účet  

          tyve, cestovní panáky! božííí!

          0 0
        • scret  

          heeej,gde je ta spousta hezcich fotek??:) jako napr. Genarito with cigar:)

          0 0
          • Tesak  

            sou mazlý,von se u toho desne mrskal!:)

            0 0
            • Genarito  

              to je dobře, že jsou všechny mázlý :o) to bylo asi tím kouřem z cigára, co? :o)

              0 0
              • Evča1  

                Podívej se na fotky BF, už jsou tam vystavený prsatice ze soboty.:-)

                0 0
                • Petrs  

                  Markét tak už máš vybráno? Testovací jízda byla asi krátká ale přesto jaký máš dojmy z Xka? Na fotkách vypadá krásně :-)

                  0 0
                  • makki  

                    Vybráno mám a to,že jsem si na něj mohla sednout, mě jen utvrdilo v tom,že ho chci. Design nenápadně dravej…no prostě mi padlo do oka i do srdce.:-)

                    0 0
                    • Petrs  

                      Hm…tak to budeš na jaře za hvězdu…a hlavně začínám mít strach že budeš lepší než my kluci z oddílu :-) Ale moc ti to přeju. Třeba ti ho naježí už Ježíšek :-)

                      0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.