• Forx

    …sa mi náhodou podarilo príst k rámu F600 a je tam toto odpruženie v dost dezolatnom stave (ktovie ako dlho to bolo na daždi). Prosím o radu niekoho, kto to mal rozobraté. Potrebujem špeci náradie aby som to rozobral a vyčistil? A ako to vlastne rozobrať? Vďaka.

    0 0
    • Vilém  

      Mrkni na stranky vyrobce.Maji tam peknou dokumentaci kde je vsechno rozkresleny do posledniho sroubku.

      0 0
    • mawerick  

      já mám leftynu a po pravdě bych do toho teda ani s manualem radsi moc nevrtal…

      0 0
    • Palba  

      do HS se nepousej, to je jeden z nejslozitejsich systemu, kde se hraje opravdu na presnost tesneni. Navic je to vsechno meky, takze to rozeberes parkrat a uz to nikdy nebude vono. HS zasadne posilat do Hlinska, autorizovanyho servisu. Sice to zaplatis treba 2K, ale mas jistotu.

      0 0
    • vratan  

      kamarat uspesne zoservisoval headshok. len to co si pamatam z jeho rozpravania: je na to nutny specialny kluc. na montaz ihlickovych lozisk je nejaka finta s gumou ktora to drzi pohromade. nahradne diely sa v tej dobe (3 roky dozadu)dali zohnat len v cechach. neviem ci to pomohlo ale prajem prijemnu zabavu pri servisovani headshoku.

      0 0
    • lanko  

      se čoveče divim, že si to nedáš do servisu. Takový samodomo zásahy stojí za prd. Tedy pokud nejsi mechanik u Cannondale. Ale kdyby jsi to náhodou opravoval doma a operace se zdařila a pacient zemřel dej vědět jednoho 80mm headshoka ve 100% stavu a v modrý barvě mám doma.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.