• peky

    Mohla by mi tu některá dobrá duše poradit jaku vyskozitu vazelíny použít do vnitřku vidle? Stačí drobné rozmezí. Ps: chtěl bych číslo a to jsem tu nikde nenašel. Všude jen to co nepotřebuju = neplacenou reklamu na výrobek s kterým jste spokojeni. ;) Mám totiž specielně dodavatele na mazivo, který bohužel neví jakou viskozitu. díky moc

    0 0
    • peky  

      Koukám frájů s kecičkama co umí nakupovat jako ženský je tu dost. Nedejbože chtít poradit s konkrétní věcí. Že.

      0 0
    • Pekáček  

      Nic neřeš a poohlídni se po levném Paramu LV 2.3 a budeš třeba tak spokojenej jako já.

      0 0
      • peky  

        Chápej že není nic tak levné jako, když je to zadarmo :). Proto to raději řeším. Ale stejně díky

        0 0
    • náčelník  

      Dříve než viskozitu bych řešil složení vazelíny. Vazelína vhodná pro jednu vidlici může druhou poškodit.

      0 0
      • peky  

        To už sem dořešil v hystorii. Docela dlouho sem se s tím zaobíral a dohledával než sem vypotil tehle dotaz :).

        0 0
        • mechanik  

          No já nevím takhle hluboko se v tom nedloubu,ale nezáleží taky na tom jestli na zimu nebo na léto podle toho i viskozitu nebo snad né… a jak tady podotkli většina už jezdí na olej a pokud to jde tak si i vazelínovou vidlici na olejové mazání předělá:-)))

          0 0
          • fousek  

            No vazelina v zime docela drsne tuhne a v lete docela drsne ridne, me funguje jako taskovej teplotni lockout, ale viskozitu sem fakt neresil

            0 0
        • goofy  

          Hystorie se pise historie a vykasli se na nejake viskozity, a ber proste tu nejridsi… ;o) P.S.: do jake to je vidle?

          0 0
          • peky  

            OK beru tu nejřidší díky moc za radu. JEN MĚ MALINKATO MRZÍ, ŽE JE POTŘEBA SPOUŠTĚCÍ MECHANIZMUS k tomu aby se to trošku rozjelo :DD DÍK.

            0 0
            • kovar  

              mě zas malinko mrzí, že ten kdo se ptá, někdy trpí jakýmsi dopravním zpožděním, a až nekolikátá stejná nebo podobná odpověď jej odbrzdí.

              0 0
              • peky  

                Ani ne tak dopravním zpožděním jako, má prostě sedací zaměstnání a chvíli trvá než si poposedne. Ale to je v poho. Tím trpí více lidí ne? Nebo sem sám s dlouhým vedením?

                0 0
        • jaski  

          jo spravne jak pise tady gobike proste tu nejridsi

          0 0
          • goofy  

            Tak nevim, ale gobika tu nikde nevidim… ;o)

            0 0
            • jaski  

              :D ja sem tam videl nejaky go…a byl sempak linej klikat vedle kdo to prispel:)tak se ti tedy omlouvam za to co jsem ti zpusobi:) nicmene souhlasim s tim co si napsal

              0 0
              • CZiko  

                no to není jen tak… goofymu jsi evidentně způsobil psychickou újmu… takže jestli se nechceš soudit, ihned cáluj 200 táců + léčebné výlohy:-D

                0 0
                • BorisFR  

                  Ale do PR*ELE, ty jdi na právníka. ;-)))

                  0 0
                  • CZiko  

                    :-D tohle jsi mi neměl radit… třeba jednou v budoucnu oškubu i tebe:-D

                    0 0
                • goofy  

                  Hmm… To se mi libi! Nebo mi staci stejny Intense, jak ma hanz nebo SC od blaska.viti… :oD Ale kdyby byl na tom moc spatne, tak se spokojim i s Norcem A-Line… ;o)

                  0 0
                  • CZiko  

                    No ten Intense by se dal, jediné co mi na něm vadí je absence nosiče – do obchodu se hodí:-D

                    0 0
                  • BorisFR  

                    Já bych to vzal cash, mě by mrzelo, že bych si to sám nesložil. ;-)

                    0 0
                • jaski  

                  a sakra toho sem se bal.jak z toho ted ven :) snad bude zatim stacit pade jako takova utecha.zbytek pak doplatim:)a kdyby se to nelepsilo tak jeste pridam:)

                  0 0
                  • BorisFR  

                    Tak hele frajere, že ty to chceš podfouknout? ;-))) Když pade, tak i pro mě , jako nezaujatého svědka a taky na výlohy právní kanceláře pana CZika. A moc nešetří, nebo nebudeš brzo mít kde bydlet. :-DDD

                    0 0
                    • jaski  

                      ja zapomnel na pravniky ajajaj.sakra to bude za chvilmi meloun.no uz abych zacal rozprodavat kolo a vsechny veci co mam.tak abych to urovnal tak kazdymu 7petek a hlavnimu postizenemu takovejch 300.co vyna to?:)

                      0 0
                      • BorisFR  

                        No jelikož vidím, že asi sám ještě nevyděláváš, tak budiž. Ale příště si dej bacha na cizí city, a nemysli si, že se zase vyvlíkneš jenom proto, že jsem měkoda. ;-)))

                        0 0
                        • jaski  

                          oooo dekuji mocny BorisFr.poklo­na.takovyohle­duplny lidi se casto nevidej:) tak mi to teda vsechno sectete kolik co komu dluzim za ujmy na zdfravi a na psychice a ja to nejka dodam:)

                          0 0
                          • BorisFR  

                            Účet dodáme na e-mail. Děkujeme, že ste se nechali tak snadno okrást, a těšíme se na další plundrování vaší peněženky. :-)

                            S pozdravem Spolek Jupíků města Prahy.

                            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.